Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
05.03.2012р. Казанківський район

05 березня 2012 року відбулась розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням голови РДА В.В.Скрипника.

В роботі взяли участь голова районної ради, начальник управління праці та соціального захисту населення О.М.Коніщук, РФУ, ПФУ та інші структурні підрозділи райдержадміністрації, голови сільських рад.

Начальник управління праці та соціального захисту населення О.М.Коніщук виступила з питаннями про виплату учасникам бойових дій до Дня визволення Миколаївської області від німецько-фашистських загарбників та про підсумки укладання колективних договорів на ПУО на 2012 рік.

 
05.03.2012р. Вознесенський район

05.03.12 року директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вознесенського району Наконечною Н.Ю. було проведено телефонну «гарячу лінію» на тему: «Право громадян Вознесенського району на послуги на платній та безоплатній основі».

За роз’ясненням до директора територіального центру із зазначеного питання надійшов 1 (один) телефонний дзвінок від жительки Вознесенського району. Наконечна Н.Ю. надала заявниці роз’яснення згідно законодавства.

 
05.03.2012р. м.Вознесенськ

05.03.12 р. у приміщенні Вознесенської міської організації інвалідів проведено святкову зустріч до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, на яку було запрошено учнів філіалу Київської школи дітей з вадами та слабкозорих, представників міської спілки поетів та письменників Веселка».

До присутніх з привітанням звернулася начальник Управління праці та соціального захисту населення Вознесенської міської ради Шишляннікова І.А. Силами міської організації інвалідів було підготовлено святковий концерт, поети-аматори читали свої вірші.

Свято пройшло у веселому невимушеному спілкуванні. Благодійники пригощали присутніх солодощами та запашним чаєм.

 
05.03.2012р. Братський район

05.03.12 р. завідуюча відділенням соціально-побутової адаптації  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської районної ради Римаренко Н.Г., соціальні працівники Рошу І.Ф. та Живіцька В.А. тепло привітали з 90- річчям з дня народження учасника  війни Коваленко Ганну Прокопівну, вручили квіти  та  продуктовий набор.

 
05.03.2012р. Березанський район

05.03.2012 р. о 9.00 год в кабінеті заступника голови Березанської райдержадміністрації Шипової Л.Л. відбулася апаратна нарада.

Присутні: начальник управління праці та соціального захисту населення Березанської райдержадміністрації Шека Л.М., начальник служби у справах дітей Громова Т.М., директор Районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Куранова С.В., начальник відділу освіти Кравцова Л.І., начальник відділу у справах сім»Ї, молоді та спорту Мурачова О.О., начальник управління агропромислового розвитку Кліщенко Л.О.

Розглянуті питання: створення реєстру багатодітних сімей; соціальний супровід неблагополучних сімей; цільове використання державних соціальних допомог; виконавська дисципліна.

Надані доручення: завершити створення реєстру багатодітних сімей; запланувати обстеження неблагополучних сімей; здійснювати контроль за цільовим використанням державних соціальних допомог; під особливим контролем тримати сім»ї з с. Малахове; дотримуватися виконавської дисципліни.

 
05.03.2012р. Баштанський район

5 березня 2012 року о 9.00 год. в Баштанській райдержадміністрації відбулася розширена нарада, яку провів голова райдержадміністрації Рубський І.В. для керівників підприємств, установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, міського та сільських голів.

На нараду було винесено ряд питань, серед яких слухалося питання «Про стан виплати заробітної плати в районі та погашення заборгованості по виплаті зарплат». За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Якимчук Н.І. заборгованість по заробітній платі в районі відсутня, дотримуються мінімальні гарантії в оплаті праці.

На нараді було надано доручення начальнику управління праці та соціального захисту населення тримати на постійному контролі питання своєчасної виплати заробітної плати та забезпечення мінімальних гарантій в оплаті праці, дотримання законодавства про зайнятість населення.

 
<< Початок < Попередня 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1076 з 1116