Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
13.04.2012р. м. Миколаїв

13.04.12 о 14.00 у приміщенні міськвиконкому, під головуванням заступника міського голови Сапожнікової М.О. відбулося засідання міської комісії з питань легалізації зайнятості.

На цьому засіданні розглянуто питання про співпрацю органів місцевого самоврядування з установами уповноваженими у вирішенні питань зайнятості населення  м. Миколаєва та додержання трудового законодавства при використанні найманої праці; про проведення роботи комісії з питань легалізації зайнятості за І квартал 2012 року.

У засіданні прийняли участь заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради – Ніколаєва О.В., начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення  – Семенова І.А., начальник відділу зайнятості управління праці департаменту праці та соціального захисту населення - Слюсаренко І.Є., голова Миколаївської обласної профспілки «Єднання» працівників малого та середнього бізнесу – Герасимчук О.А., начальник управління освіти Миколаївської міської ради та члени Миколаївського міського координаційного комітету сприяння зайнятості.

За результатами роботи комітету прийнято відповідні рішення.

 
13.04.2012р. Вознесенський район

13.04.12 року в управлінні праці та соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації  відбулося засідання  районної комісії з питань     пов'язаних з призначенням державної допомоги сім'ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та надання пільг.

В роботі комісії взяли участь 8 членів комісії. Під час роботи комісії  розглянуто  47 справ ( 7 справ - призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, 40 справ  - субсидії). Із них:  державної допомоги малозабезпеченим сім'ям призначено:  - 100%  -  3 справи ; -  зі знижкою на 20% -   1 справа; -  зі знижкою на 50%  -  1  справа; 2 справи перенесено на наступний тиждень (1 особа - не з'явилась , 1 особі -  рекомендовано донести довідку ВКК для призначення допомоги в 100 % розмірі);   40 справ     субсидії  - всі  на  призначення.

 
13.04.2012р. Баштанський район

13 квітня 2012 року інформаційно-роз'яснювальні групи управління праці та соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації у складі першого заступника начальника управління Гаврилюк Л.А., головного державного соціального інспектора Гуц Т.О., головних спеціалістів відділу праці Бардачова В.М., Синюги В.В., завідуючої сектором по обслуговуванню ветеранів та інвалідів Калушки С.І. провели зустрічі з трудовими колективами Добренського, Новоєгорівського, Новоолександрівського дошкільних навчальних закладів.

Члени роз'яснювальних груп проінформували учасників зустрічі з питань призначення державної допомоги сім'ям з дітьми; забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення; оплати праці; атестації робочих місць з умов праці; матеріального забезпечення та транспортного обслуговування інвалідів; соціального захисту постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та відповіли на запитання присутніх.

 
12.04.2012р. Баштанський район

12 квітня 2012 року заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації з питань праці Стрікалов В.А. провів виїзний прийом у Доброкриничанській сільській раді.

Звернулося 2 громадян з питаннями про оплату праці за неповного робочого часу та за роботу в нічний час.

Керівнику місцевої організації надано консультацію стосовно внесення змін і доповнень до діючого колективного договору.

 
12.04.2012р. Доманівський район

12 березня 2012 року свій 90 річний ювілей  відсвяткувала жителька с.Богданівка Завалій Ніна Дмитрівна. З привітаннями до ювілярки приїхали директор територіального центру соціального обслуговування  Бурдейна В.Ф. та голова Богданівської сільської ради Бесараб П.Б.

Ніні Дмитрівні було вручено квіти та цінний подарунок. Сама ювілярка прожила не легке життя.

Ще з самого дитинства вона звикла працювати так , як мати виховувала  її та ще 2-х сестер сама, батько був весь час в тюрмі. В роки війни працювала в колгоспі ім. Леніна різноробочою ( на гармані, сапала сад, буряки, орала коровою поля). Була одружена, чоловік майже 30 років тому помер. Виховала 2- дітей  сина та доньку. На даний час Ніна Дмитрівна має 5 онуків та 7 правнуків .

 
12.04.2012р. м. Миколаїв

12.04.2012р. Засідання комісії департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з питань звернення осіб похилого віку від сплати за надані послуги соціальними робітниками відбулося  у департаменті.

На розгляд членів комісії винесено 48 справ. Вирішено позитивно - 48.


 
<< Початок < Попередня 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1067 з 1130