Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
01.03.2012р. Баштанський район

1 березня 2012 року заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації з питань праці Стрікалов В.А. провів особистий прийом громадян.

Звернулося 4 жителів міста Баштанка та району. Керівники організацій консультувалися з питань внесення доповнень до колективних договорів; порядку проведення атестації робочих місць з умов праці. Працівники звернулися за роз'ясненнями щодо пільг зайнятим на робочих місцях зі шкідливими умовами праці; оплати праці.

За усіма зверненнями надано консультації.

 
29.02.2012р. м Миколаїв

29.02.12 р. головний спеціаліст відділу охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Горожанкіна І.В. зустілася  у ТОВ «Воделектросервіс» з керівництвом, головними спеціалістами та  працівниками розповіла  про  пільги працівникам за роботу у шкідливих умовах.

На зустрічі були присутні 12 осіб.


 
29.02.2012р. Братський район

29.02.12 р. в територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської районної ради проведено правове навчання для 14 працівників  установи на тему: «Зміни в пенсійному законодавстві».

З лекційним матеріалом виступила заступник  начальника районного  управління пенсійного фонду України Хіміч І.І.

На всі запитання присутні отримали відповіді  згідно чинного законодавства.

 
29.02.2012р. Новобузький район

29.02.2012 року членами робочої групи та головним спеціалістом відділу праці  управління праці та соціального захисту населення Новобузької райдержадміністрації Григорян Д.Е. проведено рейд з легалізації зайнятості населення.

Перевірено 10 суб’єктів підприємницької діяльності.

Виявлено 2  порушення з неналежного оформлення трудових відносин та вставновлені терміни їх усунення.

 
29.02.2012р. Березанський район

29.02.2012 року о 10.00 год в кабінеті першого заступника голови Березанської райдержадміністрації Шевчука М.Г. відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Присутні: в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Березанської райдержадміністрації Степанюк Ж.В., заступник начальника Управління Пенсійного фонду в Березанському районі Дремлюга А.К., директор Березанського районного центру зайнятості Гончаренко О.Я., начальник відділу статистики в Березанському районі Забродська В.І., начальник Державної податкової інспекції в Березанському районі Жмуровський ІЯ.О., начальник управління агропромислового розвитку Кліщенко О.Л., начальник контрольно-ревізійного управління в Березанському районі Крученов В.О., начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Лебедин Л.І., начальник Державного казначейства України в Березанському районі Луста Г.М., начальник фінансового управління Степанова І.В., оперуповноважений сектору державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Токар С.А., в.о. начальника управління економіки Шелудько О.В., перший заступник голови Березанської райдержадміністрації Шевчук М.Г. Розглядалося питання заборгованості по ДП "Таврійське", ТОВ ім.. К.Л. Петровського, КП "Зоря", ГКП "Лиманівський".

Вирішили: провести детальний аналіз по КП "Зоря" для прийняття відповідних мір; справа по ДП "Таврійське" передано до суду для розгляду та передбачається стягнення коштів з Міністерства оборони.

 
29.02.2012р. Казанківський район

29 лютого 2012 року відбулась виїзна комісія по перевірці суб’єктів підприємницької діяльності щодо належного оформлення трудових договорів з найманими працівниками під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.В.Коніщука.

В роботі взяли участь ПФУ, РЦЗ, МДПІ, УАР та головний спеціаліст з питань трудових ресурсів створення робочих місць та зайнятості населення управління праці та соціального захисту населення Метальнікова Ю.В. Робочою групою проведено 7 рейдів, перевірено 7 суб’єктів підприємницької діяльності, а саме: ПП Радченко А.І., ПП Резніченко А.С., ПП Охріменко В.В., ПП Риженко О.В., ПП Дюк І.М., ПП Серікова Л.В., ПП Серікова С.М.

Під час перевірки було виявлене порушення, а саме: неоформлені трудові відносини з 7 найманими працівниками у ПП.Резніченко А.С. та з 1 працівником у ПП Радченко А.І. На комісії було прийняте рішення у десятиденний термін усунути дані порушення.


 
<< Початок < Попередня 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1067 з 1104