Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
Доманівський район

12 квітня з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів перший заступник голови райдержадміністрації, голова районної організації ветеранів України, учнівська молодь та трудові колективи  вшанували пам'ять загиблих у фашистських концтаборах хвилиною мовчання та поклавши квіти до пам'ятного знаку у Доманівці.
До міжнародної пам’ятної дати в читальному в залі центральної районної бібліотеки для слухачів «Унніверситету ІІІ віку», користувачів бібліотеки  підготовлено та проведено лекцію під назвою «Пам'ять закарбована в серці: визволення в’язнів фашистських концтаборів», а також тематичний перегляд літератури «Нацистські фабрики смерті: пам’ять заради майбутнього», підготовлено інформаційний час «Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів: історія і факти», перегляд слайд-презентації «Аушвіц…, Бухенвальд…, Бабин Яр… Пам'ять заради майбутнього».

 
м.Очаків

«Університет третього віку»
12 квітня 2018 року в актовій залі Територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) м. Очаків, згідно плану роботи факультету «Правознавство», відбулося заняття слухачів.
Начальник  відділу «Очаківське бюро правової допомоги», у рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», провела лекцію на тему: «Новели медичного законодавства».
Під час заходу було обговорено новели медичної реформи, порядок підписання декларації з лікарем, які послуги будуть надаватись безкоштовно для громадян, а також порядок користування послугами лікарні.
Також фахівець роз’яснила порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги та присутнім надала інформаційні буклети та Бюлетені Міністерства юстиції України з відомостями про Очаківське бюро правової допомоги.
Отримана інформація була дуже корисною для слухачів.

 
Єланецький район

11 квітня 2018 року відбувся виїзд робочої групи з питань попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми  для здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї в с. Ясногородка, де за повідомленням Єланецького відділення Новоодеського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області скоєно насильство в  сім'ї.
З правопорушником який вчинив насильство в сім'ї проведено заходи впливу:  профбесіду, офіційне попередження,  складено акт з'ясування обставин вчинення насильства в сім'ї.

 
Доманівський район

Волонтерство стало частиною світогляду Доманівщини. Однак волонтерський рух зареєстровано тільки квітні 2018. Сьогодні мета організації виховання лідерів нової генерації через популяризацію волонтерського руху та сприяння розвитку громадянського суспільства в районі.
Волонтери насправді не потребують особливої допомоги від держави, адже таку допомогу самі надають.
Тому   створюються всі умови для можливостей і мотивацій  людям доброї  волі, які роблячи добрі справи, формують справжню українську націю. «Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України» — саме за цим принципом діють в районі  волонтери. Це й означає — бути Громадянином.
Успіхи волонтерів  спрямовуються на розгортання волонтерської діяльності, на залучення нових волонтерів, на створення позитивної громадської думки про діяльність волонтерів. Здійснення цього завдання тісно пов'язано із створенням мережі поширення та обміну інформації.
В райдержадміністрації   урочисто відкрили стенд «ДоброДій» та галерею «Добрих сердець»
До галереї « Добрих сердець» заноситься саме ті хто має добре серце, хто витрачає свій час і сили , свої кошти на справи, що не приносять матеріальної користі,  люди які піклуються про інших і про проблеми суспільства.
Урочистості з нагоди відкриття галереї «Добрих сердець» розпочалися з вручення волонтерського квитка №1 активному громадському діячу, депутату районної ради Парческу Наталі Миколаївні, головна риса  характеру  якої  турбота про людей та саму Україну.

 
Березанський район

11 квітня 2018 року, у  відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березанського району  відбулись заняття  студентів Університету третього віку.  
Працівник бібліотеки  ознайомила присутніх з темою, присвяченою особливій даті календаря – до Всесвітнього Дня Здоров’я «Зичимо доброго здоров’я».  Недаремно дана тема поставлена до розряду актуальних на світовому рівні, адже стан здоров’я людей на планеті, і в нашій країні зокрема, з кожним роком гіршає. Відомо, що здоров’я кожної людини залежить від її способу життя, соціального благополуччя, морального стану і факторів навколишнього середовища.
Звичайно, не все залежить від самої людини. Ми не можемо повністю відповідати за навколишнє середовище, за економічний стан держави та інші проблеми, які згодом відбиваються на душевному стані. Однак, кожна людина в змозі зробити свій внесок у цю справу. Людина повинна навчитися, перш за все, сама дбати про своє здоров’я, попереджати виникнення захворювань самостійно. Учасницям заходу було запропоновано перегляд книжкової виставки на тему: «Найбільше щастя у житті – здоров’я».
Тож, після обговорення даної теми та пропозиції скористатися тематичною книгою з виставки, «студенти» спробували вивчити кілька вправ, котрі необхідно робити щоранку, лежачи в ліжку після пробудження. За рекомендаціями лікарів, аби уникнути підвищеного тиску в зрілому віці, не можна різко вставати з ліжка. Також обговорили різні моменти, що стосуються здоров’я людини, зокрема, як один із факторів – гарний настрій. Присутні ділилися своїми рекомендаціями, як підтримувати свій стан здоров’я .
Розповіді були цікавими, насичені фактами та емоціями. Приємно було відчути дух життєдіяльності та енергійності.  
У цікавій дискусії пройшло заняття правової освіти, тема якого «Як уникнути від шахрайства», яке провела керівник Березанської безоплатної правової допомоги.

 
Департамент

У приміщенні управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району  департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради 11 квітня 2018 року відбулася робоча зустріч з нагоди відзначення 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС. На зустрічі були присутні голова  Миколаївської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», голова Ленінського районного осередку у м.Миколаєві Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Інгульському районі з питань призначення пенсій, начальник відділу персоніфікованого обліку та фінансування пільг управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району, члени організації Інгульського району.
На зборах обговорювались питання  санаторно-курортного лікування, забезпечення безоплатними ліками, пенсійні питання, про необхідність змін розмірів виплати компенсації на продукти харчування, зміни до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи» та  Постанови Кабінету Міністрів України з Чорнобильських питань.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 1104