Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
Департамент

Дякуємо за героїзм
Минуло вже багато десятиліть з того 9 травня, коли закінчилася Друга світова війна. Тепер кожного року в цей день відзначається День Перемоги. Війна принесла багато горя. Напевно, у кожній родині втратили дорогих людей, у багатьох з них навіть немає могили...
І в ці дні урочистої пам'яті наш борг велить ще раз низько вклонитися героям, полеглим в боях за Батьківщину, героям, які живуть в мирний час, вклонитися і сказати їм: «Ми завжди будемо берегти пам'ять про Великі події, передаючи його від покоління до покоління. І в наших серцях ніколи не згасне світло Перемоги!».
Миколаївська міська влада не залишилась осторонь цієї знакової події. З нагоди Дня Перемоги над нацизмом 77 учасників бойових дій у Другій світовій війні, що проживають в Інгульському районі міста, отримали подарунки та квіти. Працівники управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району та представники Ради ветеранів Інгульського району відвідали учасників бойових дій та привітали їх з великим  святом та подякували за їх героїчні вчинки.

Привітали ветеранів
З метою відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні миколаївці вшановують подвиг старшого покоління, висловлюючи їм подяку за завойований мир. У Корабельному районі нині мешкає 11 громадян, що є учасниками бойових дій в роки Великої Вітчизняної війни. До них з привітаннями, квітами, подарунками завітали начальник управління соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, представник районної ради ветеранів.  

Ніщо не зникне з пам’яті тих днів

Героями війни цей мир здобутий,
Наш дух від їхніх подвигів зміцнів,
Ніхто не буде з тих бійців забутий,
Ніщо не зникне з пам’яті тих днів.

Під таким  девізом у відділенні денного перебування  Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради була організована та проведена святкова літературно-музична  програма під назвою «Ми  пам’ятаємо, ми вшановуємо ваш подвиг», присвячену 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. На свято завітали ветерани  війни, ветерани праці та пенсіонери Корабельного району, серед яких - учасники бойових дій.
Святкову програму розпочали ведучі Н.Горошко та Т.Сокол. Зі словами привітання перед учасниками заходу виступив голова первинної ветеранської організації вчителів ради ветеранів Корабельного району. Звучали вірші та пісні воєнної пори. Музичний супровід до пісень підготували С.Тимонова, В.Матвєєв.  
Активну участь у підготовці та проведені заходу взяли слухачі літературно-музичного факультету «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району: Л.Артеменко, М.Черторигіна, І.Гринько, Т.Кіслична, Т.Бобкова, О.Козовякін, Н.Лапшина, Л.Сичова, М.Меркулов, Г.Шаховал, В.Телеганенко, М.Спиця, С.Денькович. Поетичні  твори про війну прочитали М. Коваленко, О.Білошапкін, В.Рожкіна.
Слухачі з вдячністю вітали оплесками виступи наших артистів та вручили квіти ветеранам.
Дякуємо нашим ветеранам за Перемогу, нашим слухачам за увагу, нашим артистам за активну участь у заході. Бажаємо всім, хто долучився до цього важливого для кожного свідомого громадянина заходу, здоров’я та благополуччя.  

Ми пам’ятаємо
З нагоди вшанування загиблих у Другій Світовій війні, святкування Дня Перемоги підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали музей бойової слави моряків-десантників ім.К.Ф. Ольшанського. Екскурсовод Андрш Вікторія Анатоліївна показала місце висадки моряків-десантників під час визволення Миколаєва та розповіла про цю історичну подію. Відвідувачі музею переглянули документальний фільм часів  Другої Світової війни, панораму та особисті речі ольшанців. На виставці є фотокартки окремого загону 384 батальйону морської піхоти Чорноморського флоту. На одній із фотокарток підопічна побачила свого батька та розповіла про його життя після війни.
Працівники та підопічні відділення щиро дякують екскурсоводу музею за змістовну історичну розповідь та сподіваються на подальшу співпрацю.

 
Доманівський район

4 травня у Доманівському районному будинку культури відбувся вокальний фестиваль-конкурс української пісні «З Україною в серці». Це свято обдарованих, талановитих особистостей, які примножують славу Доманівщини.
Вокальний фестиваль-конкурс української пісні «З Україною в серці»  започатковано педагогами Доманівського Будинку дитячої творчості у 2015 році. В цього року він відбувся вже вчетверте. Його метою є популяризація вокального мистецтва в дитячому середовищі, пошук та підтримка юних талантів, естетичне залучення творчих дітей до національних цінностей. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Фестиваль-конкурс «З Україною в серці» відбувся  за підтримки депутата Доманівської районної ради, Доманівської селищної ради, відділу культури молоді та спорту райдержадміністрації.
ІV вокальний фестиваль-конкурс української пісні «З Україною в серці»  об’єднав не лише юних вокалістів нашого району. Цього року до участі у фестивалі долучилися і учасники із Врадіївщини. Пісня згуртувала навколо себе майже 40 учасників.  Прозвучало 50 пісень.
Майже чотиригодинна конкурсна програма промайнула як одна мить. Директор Доманівського Будинку дитячої творчості привітала  переможців та нагородила грамотами й дипломами. Як відомо, успіх дитини, заслуга його наставників. Всім  педагогам учасників фестивалю-конкурсу оголошено подяки від організатора фестивалю-конкурсу української пісні «З Україною в серці». Було вручено заохочувальні подарунки від Доманівської селищної ради зі словами привітань на адресу учасників конкурсу та їх наставників.
На сам кінець організатори висловили подяку за підтримку в організації і проведенні конкурсу Доманівській селищній раді, працівникам Доманівського районного будинку культури, членам журі, наставникам учасників конкурсу та директорам навчальних закладів Доманівського та Врадіївського районів.
Тож, вітаємо переможців та бажаємо усім міцного здоров’я, добра та віри у власні сили і можливості!!!

 
м.Южноукраїнськ

Концерт для відпочиваючих відділення
У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнськ» завжди цікаво та змістовно проходить відпочинок. Для відпочиваючих організовуються бесіди та літературні вечори. 4 травня 2018 року вони мали можливість відвідати концерт, якій люб’язно підготували випускники дитячої школи мистецтв.
Під час виступу лунали пісні присвячені травневим святам, початку весни а також пісні про Велику Перемогу. Діти показали свій талант грою на музичних інструментах.
Даний захід не залишив байдужими нікого з присутніх.

 
Вознесенський район

Відбулося засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
3  травня під головуванням заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам, в якому взяла участь директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
В засіданні також взяли участь: заступник голови комісії, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, секретар комісії, заступник начальника управління - начальник відділу соціальних  виплат, пільг та компенсацій управління соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації, члени комісії:, начальник відділу страхових виплат Вознесенського відділення Фонду соціального страхування  України в Миколаївської області,   начальник відділу організації працевлаштування населення  Вознесенського міськрайонного центру зайнятості, головний спеціаліст відділу призначення та виплати № 2 Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Миколаївської області.
Запрошені: четверо  внутрішньо переміщених громадян, які поживають на території Вознесенського району.  
Розглянувши та обговоривши питання порядку денного комісія прийняла рішення:    
1.   Вознесенському відділенню Фонду соціального страхування  України в Миколаївської області: призначити (відновити) виплату щомісячних страхових виплат трьом  внутрішнім переміщеним особам;
2. Вознесенському об’єднаному УПФУ в Миколаївській області призначити (відновити) виплату пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) одній внутрішньо переміщеній особі.

 
Кривоозерський район

100 - річчя з часу створення Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ)
3 травня 2018 року у малій залі районного Будинку культури відбулися заходи до 100 - річчя з часу створення Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) та 155-річчя створення Міжнародного руху Червоного Хреста, на яких була присутня начальник управління соціального захисту населення Кривоозерської РДА.
Голова Кривоозерської районної організації Товариства Червоного Хреста України привітала присутніх з річницями створення найбільшої за чисельністю в країні гуманітарної організації та зазначила, що одним із важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України є сприяння державі у наданні всебічної допомоги та підтримки найбільш незахищених верств населення, і саме на це спрямовані програми та численні благодійні проекти організації. Алла Анатоліївна також розповіла про історії створення Товариства та роботу районної організації.
До вітальних слів долучилися заступник голови райдержадміністрації, голова районної ради, начальник управління соціального захисту населення, селищний голова.
- Бути там, де людське горе та лихо, допомагати іншим, незважаючи на соціальний статус та віросповідання, підтримувати хворих і самотніх у найтяжчі хвилин – головні завдання членів ТЧХУ. Щодня ви надаєте допомогу Кривоозерцям, дбаєте про їхнє життя і здоров’я, пропагуєте цінності, що існують поза віком і часом. Майже століття доброчинної роботи назавжди лишиться в серцях вдячних жителів нашого району. З нагоди свята я дякую кожному за самовіддану працю та віру в принципи та ідеали Товариства Червоного Хреста. Зичу міцного здоров’я, бадьорості та завзяття, злагоди в усьому, щоб кожен прожитий день дарував безмежну радість, натхнення та задоволення від роботи, - зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації  .
За вагомий особистий внесок у розвиток благочинної діяльності на Кривоозерщині, активну життєву позицію та з нагоди 100-річчя з Дня заснування Товариства Червоного Хреста України почесною грамотою районної державної адміністрації, районної ради були нагороджені меценати, волонтери та кращі працівники Товариства.
Чудовим подарунком для присутніх став концерт, який підготували творчі колективи та вокальні виконавці районного Будинку культури та дитячої музичної школи.

 
Доманівський район

Старість? В радість! Під таким гаслом  відбулось  урочисте відкриття клубу для людей  середнього та похилого віку «Ти – не один» у селище Доманівка.
В урочистостях  взяли участь  голова райдержадміністрації ,  перший заступник голови райдержадміністрації, директор територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Доманівської райдержадміністрації  й інші поважні гості.
Головними учасниками на урочистому відкритті Клубу «Ти – не один» стали ветерани праці -  активні пенсіонери, слухачі «Університету ІІІ віку». З музично - спортивним привітанням виступили вихованці гуртка «Дитячий фітнес»,  представлене ними танцювальне шоу вразило всіх присутніх.
На сьогоднішній день гостро стоїть проблема нереалізованого дозвілля пенсіонерів і ветеранів праці. Люди, доживши до певного віку відчувають себе обділеними у суспільному житті громади, наштовхуються на нерозуміння в суспільстві. Їм часто не вистачає людського спілкування, зустрічей, вони гостро потребують людей, які зможуть розгледіти в них потенціал і знайти реалізацію їх енергії. Надати все це і покликаний Клуб активного довголіття для людей середнього та похилого віку «Ти – не один».
В Клубі «Ти – не один» будь-який пенсіонер може не тільки знайти нових друзів та однодумців, а й захоплюючи провести свій час, покращити стан здоров’я займаючись  фітнесом для людей у віці.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 1123