Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
м. Очаків

30 травня 2018 року у читальній залі Очаківської міської бібліотеки відбувся урочистий випуск  слухачів «Університету третього віку».
На свято завітала директор Територіального центру Віта Вікторівна Аврамішина.
Директор Територіального центру привітала всіх присутніх із закінченням навчального року та  щиросердно подякувала викладачам-волонтерам: викладачу основ комп’ютерної грамотності Марині Олександрівні Как, викладачу групи «Здоров’я»  Валерії Вікторівні Бичковій, викладачу основ  ручного в’язання спицями Ангеліні Вікторівні Кравченко, викладачу основ правознавства Валерії Ігорівні Кутюхіній, викладачу основ краєзнавства Людмилі Володимирівні Пономарь, викладачу танців Козловій Світлані Володимирівні та вручила їм грамоти і подяки.
В цій залі зібрались не просто студенти, а вже згуртована команда друзів, які разом пізнають світ, збагачують свій творчий потенціал, завжди усміхнені, активні та бадьорі.
В теплій, а разом з цим в урочистій атмосфері директор Територіального центру вручила випускникам сертифікати, побажавши здоров’я, енергійності та доброго настрою. Ніколи не треба опускати руки, нудьгувати або скаржитись на щось. А головне, треба жити завжди зі світлими і добрими думками. Тоді старість ніколи не настане.
Розділили радість з присутніми, даруючи пісні вокальна група «Вдохновение» та юні танцори з театру спортивного танцю під керівництвом Марченко Т.Ф.виконали запальні танці. Добра та тепла атмосфера радувала і дітей, і дорослих.
Захід залишив теплі та приємні враження.

 
Очаківський район

Випуск - 2018
Ось і пролунали останні шкільні дзвоники у школах  і настала пора випускних. 30 травня 2018 року  слухачі «Університету ІІІ віку» Дмитрівської сільської ради Куцурубської ОТГ теж зібралися на останнє заняття в цьому навчальному році.
В приміщенні Дмитрівської  сільської бібліотеки  слухачів «Університету ІІІ віку» зустріли соціальний працівник територіального центру та бібліотекар. Були підведені підсумки навчального року,де слухачі здобули нові знання, нові вміння та нові емоції. З випускниками провели екзамен та вікторину: «Що? Де? Коли?», провели конкурси,зачитали шкільні анекдоти і приколи,  відзначили кращих. Позаду цілий рік навчання. Тепер шляхи слухачів розійдуться, але ті часи, які були проведені разом назавжди залишаться в пам'яті. Хтось буде згадувати ці часи з радістю, хтось з тугою, але приємні моменти спілкування залишаться назавжди. Всі слухачі отримали сертифікати про закінчення курсу навчання на факультеті «Здоровий спосіб життя».
На свято завітала директор КЗ «Куцурубська публічна бібліотека» Т.О. Бурдига-Ніколаєва та фахівець із соціальної роботи Ващишин О.І., які привітали слухачів та вручили їм дипломи в різних номінаціях. Наприкінці свята слухачі заспівали українських народних пісень та щиро подякували всім гостям за відзнаки та увагу.

 
Кривоозерський район

Засідання районного оперативного штабу
30 травня  2018 року  перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації провів засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу,  житлово–комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років у Кривоозерському районі, на якому була присутня начальник управління соціального захисту населення Кривоозерської РДА.
Відкриваючи засідання штабу, перший заступник голови райдержадміністрації акцентував увагу, що питання стану підготовки об’єктів соціального сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю та координації дій. «Кожен керівник несе відповідальність за свої об’єкти, підготовку актів їх перевірки, стан профілактичних робіт по підготовці до опалювального сезону»,- зазначив виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації.
Присутні на засіданні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, управлінь та комунальних установ району прозвітували про проведенні роботи протягом травня місяця підпорядкованих ним об’єктів до зимового періоду та заплановані роботи на червень місяць поточного року.
За результатами засідання штабу підготовлені відповідні протокольні доручення.

 
Департамент

Про декларування доходів сім’ї при призначенні житлової субсидії
У департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведений семінар, на кому заступник директора  детально розповіла про деякі зміни у положенні щодо  надання субсидій на житлово-комунальні послуги на наступний період. Зокрема вона надала інформацію стосовно гострих питань щодо проживання членів родини в окремих приміщеннях.
А саме зазначила, що Положенням про порядок призначення житлової субсидії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, внесено зміни до порядку декларування доходів сім’ї, яка звертається за призначенням житлової субсидії.
Пунктом 9 вищезазначеного Положення передбачено, що житлова субсидія розраховується на всіх зареєстрованих членів домогосподарства. Під час її призначення враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.
Тому, Міністерством соціальної політики України з 1 травня 2018 року змінена форма Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Відтепер необхідно декларувати доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами. Слід зауважити, що при цьому норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.
Для роз’яснення нових положень у структурних підрозділах готуються інформаційні матеріали у вигляді буклетів та листівок для розповсюдження серед населення міста.

 
Новобузький район

Вручення сертифікатів в університеті 3-го віку
30 травня 2018 року в м. Новий Буг в університеті 3-го віку КЗ «Територіальний центр» відбулось урочисте вручення сертифікатів слухачам університету.
Директор та завідувач відділення денного перебування привітали студентів із закінченням навчального року та вручили їм сертифікати, а викладачам-волонтерам та колективам – Подяки.
Директор ознайомила слухачів університету з науково-інформаційним виданням Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського «Рух продовжує молодість», на сторінках якого розміщена інформація та фотоматеріали Новобузького «Університету 3-го віку».
З нагоди відзначення останнього дзвоника слухачі підготувати творчі святкові виступи: студенти фольклорно-мистецького факультету на чолі з викладачем Пахомовою Л.В. заспівали народні пісні, студент-пенсіонер Линник В.А. продекламував свої власні вірші, присвячені «Університету третього віку», викладач факультету «Суспільство і природа» Король Віталій Сергійович, як талановитий сатирик зачитав  гуморески, частівки, твори сатиричного змісту, а слухачка А.Котляр продекламувала вірші про Батьківщину із власної збірки «Мовою гір і степів».
Для студентів було організовано солодкий стіл за рахунок спонсорських коштів. Запрошуючи студентів за святковий стіл, директор вручила їм випечений коровай.
Усі присутні на святі отримали для заповнення анкету слухача «Університету 3-го віку». Директор запропонувала висунути ідеї щодо впровадження нових факультетів та повідомила, що заповнені слухачами анкети необхідні для виявлення рівня задоволеності якістю послуги, визначення пропозицій та побажань слухачів, врахування їх у подальшій роботі університету.
В кінці свята слухачі сердечно подякували керівнику, завідувачі відділення та викладачам за плідну роботу університету, за цікаві та пізнавальні заняття, за проявлену чуйність, щирість, уважність до своїх  студентів. А ново бузька поетеса, слухачка університету А. Котляр подарувала керівнику власну збірку «Мовою гір і степів».

 
Веселинівський район

29 травня 2018 року, за участю начальника управління соціального захисту населення Веселинівської райдержадміністрації Максимової Тамари Леонідівни, відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ–інфекції/СНІДу в Веселинівському районі. В своїй доповіді Тамара Леонідівна розповіла, що соціальне партнерство є одним із базових принципів функціонування сучасного демократичного суспільства, важливим інструментом реалізації соціальної політики держави, засобом попередження та розв’язання соціальних конфліктів.
Основною сферою реалізації соціального партнерства є сфера соціально-трудових відносин.  Управління  соціального захисту рекомендує включати в колективні договори питання щодо:
– соціального захисту ветеранів праці та людей похилого віку;
– забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;
– профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу у виробничому середовищі та недопущення випадків дискримінації працівників із такими захворюваннями;
- соціального захисту та обов’язкового спеціального страхування на випадок інфікування ВІЛ-інфекцією з урахуванням потреб працівників у контексті ВІЛ-інфекції/СНІДу.
Також на засіданні координаційної ради були розглянуті наступні питання:
- про дотримання закону з питань ВІЛ–інфекції/СНІДу у сфері праці, трудових відносин, подолання дискримінації ВІЛ–інфікованих на робочому місці та соціальний захист працівників, у тому числі ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД;
- про стан поширення соціально-небезпечних захворювань та медичне обслуговування хворих;
- про обстеження осіб, звільнених з місць позбавлення волі;
- про стан проведення профілактичної роботи серед молоді району щодо соціально-небезпечної хвороби.
За підсумками проведеної координаційної ради  надано ряд оперативних доручень.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 1123