Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
м. Южноукраїнськ

Нові придбання у комунальному закладі
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) м. Южноукраїнська» не стоїть на місті а постійно розширює спектр соціальних послуг і це вабить все більше осіб відповідної категорії до отримання таких послуг, щоб покращити своє здоров’я та бути у гарному настрої. Велику підтримку комунальному закладу надає депутатський корпус  Южноукраїнської міської ради.
Завдяки  підтримки депутата Южноукраїнської міської ради у комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» з'явилась можливість придбати за кошти депутатського фонду апарати для фізичних процедур (електрофорез та інгалятор) для відпочиваючих відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнськ».
Відділення щомісяця на відпочинок приймає 25 осіб пільгової категорії, які протягом 18 робочих днів отримують оздоровчо-реабілітаційних послуг. Для охоплення більшої кількості осіб, які можуть отримати відповідні послуги відділення надає разові платні послуги за соціальними тарифами.
Апарат для гальванізації та електрофорезу ПОТОК – 1 використовують для впливу постійним струмом на організм людини з лікувальною та профілактичною ціллю, а також для проведення лікарського електрофорезу.
Інгалятор ультразвуковий використовується LD - 250 И для лікування та профілактики хвороб дихальних шляхів та легень розчинами лікарських препаратів.  
З квітня всі бажаючі зможуть отримати відповідні процедури.

 
Департамент

Скільки ти б не жив, усе життя слід навчатися
1 квітня – день геолога. До цього професійного свята в «Університеті третього віку» при відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була проведена зустріч з екскурсоводом, краєзнавцем Бойчук Світланою Василівною. Розповідь волонтера була присвячена  географічним особливостям рельєфу - Українському кристалічному щиту та Причорноморській западині. Під час бесіди слухачі відмітили, що рельєф України досить різноманітний. На рівнинній території України, що є частиною великої Східноєвропейської рівнини, чергуються низовини і височини. На її заході підносяться гірські пасма Українських Карпат, на крайньому півдні - пасма Кримських гір. Поверхня території України формувалася протягом багатьох геологічних епох. На її розвиток вплинули новітні (сучасні) тектонічні рухи, давні зледеніння і відкладання лесів (жовтувата пориста порода, що утворилась в льодовиковий період), коливання рівня моря, ерозійна робота річок і вітру, господарська діяльність людини.
Різноманітні знання, що отримують ветерани під час занять в «Університеті третього віку»,  додають смаку та задоволення у пізнанні всесвіту.

 
Доманівський район

30 березня 2018 року голова Доманівської райдержадміністрації,  директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та завідувач відділення стаціонарного  привітали жительку стаціонарного відділення  жительку, ветерана війни та праці, Павленко Євгенію Іванівну з 95-ти річним днем народження, побажавши міцного здоров’я, тепла, злагоди та благополуччя.
Гості висловили щиру повагу та шану, побажав невичерпного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, миру та злагоди, подякували за життєву силу, натхнення та  прагнення до життя .
Ювілярка щиро дякувала за милосердя, добро й небайдужість всім присутнім гостям.

 
м. Вознесенськ

30 березня 2018 року для студентів Університету третього віку в Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування населення м. Вознесенська» проведено лекцію присвячену українським космонавтам.
Лектори – волонтери Стрельчук Сергій Костянтинович та Матвієнко Микола Павлович розповіли студентам історію розвитку світової космонавтики та ознайомили з біографіями космонавтів, які народилися на українській землі.
Сергій Костянтинович особисто був знайомий з космонавтами - Шоніним Георгієм Степановичем та Дольніком  Григорієм Устиновичем.
Микола Павлович особисто був знайомий з космонавтом Кізімом Леонідом Денисовичем.
Лектори представили студентам УТВ документи з особистих архівів, особисту переписку та розповіли про незабутні зустрічі з космонавтами.
Сергій Павлович Корольов, створювач практичної космонавтики, народився у Житомирі;
Космонавт № 4 – Павло Романович Попович, народився в м. Узин, двічі Герой Радянського Союзу, пілот «Восток - 4», командир «Союз -14».  12-15 серпня 1962 року «Восток - 4» та «Восток -3», пілотуємий О. Ніколаївим, здійснили груповий політ;
Космонавт № 13 – Береговий Георгій Тимофійович, родився  в с. Федорівка Полтавської області, двічі Герой Радянського Союзу, генерал – лейтенант авіації.  26-30 жовтня 1963 року пілотував «Союз -3»;
Космонавт № 17 – Шонін Георгій Степанович, м. Ровеньки,  Герой Радянського Союзу. 11-16 жовтня 1969 року – командир «Союз -6», борт – інженер В. Кубасов здійснили політ одночасно з «Союз -7» і «Союз -8»;
Космонавт – Володимир Афанасійович Ляхов, м. Антрацит, двічі Герой Радянського Союзу – командир «Союз - 38» та орбітальної станції «Салют - 6» з 25 лютого по 19 серпня 1979 року;
Космонавт – Кізім Леонід Денисович, м. Красний Лиман (Донбас) – командир «Союз Т-3» з космонавтом С.Макаровим здійснили політ з 27 листопада по 10 грудня 1980 року;
Космонавт – Леонід Іванович Попов, м. Олександрія Кіровоградської області; за участь в міжнародних космічних польотах  отримав звання: двічі Герой Радянського Союзу, Герой Куби, Герой Праці В ?єтнаму, Герой Румунії.
Валентин Васильович Бондаренко, м. Харків, член першого загону космонавтів СРСР, загинув у сурдобарокамері у 1960 році.
Космонавти, Герої Радянського Союзу: Олександр Олександрович Волков, м. Горлівка; Анатолій Семенович Левченко, м. Краснокутське Харківської області; Анатолій Павлович Арцебарський, ст.Просяна Дніпропетровської області; Віталій Михайлович Жолобов, с. Стара Збуріївка Херсонської області; Леонід Костянтинович Каденюк, с. Клишковичі Хотинського району Чернівецької області, перший космонавт незалежної України, генерал – майор ВПС України.
У лютому 1996 Л. Каденюка було зараховано до групи українських космонавтів для проходження підготовки до польотів на космічних кораблях «Спейс Шатл», у липні 1996 він прибув до США. З листопада 1996 по листопад 1997 разом із космонавтом-дублером Ярославом Пустовим пройшов підготовку до польоту в Космічному центрі ім. Джонсона (США).                 
Космічний політ відбувався з 19 листопада по 5 грудня 1997 року на космічному кораблі «Колумбія». Політ у складі міжнародного екіпажу тривав 15 діб 16 год 35 хв 1 сек. Помер 31 січня 2018 року космонавт  № 329 – Юрій Павлович Гідзенко, 1962 року народження, м. Еланець Еланецького району Миколаївської області.
1-й політ зробив разом з Сергієм Авдєєвим і Томасом Райтером, з 3 вересня 1995 року по 29 лютого 1996 року, в якості командира 20-ої основної експедиції на борту орбітального комплексу «Мир». В ході польоту двічі виходив у відкритий космос (сумарний час роботи  поза кораблем  3 годині 43 хвилини). Тривалість польоту склала 179 днів 1 годину 41 хвилину 45 секунд.
2-й політ разом з Сергієм Костянтиновичем Крикальовим і Вільямом Шепердом (США) з 31 жовтня 2000 року по 21 березня 2001 року в якості пілота Міжнародної космічної станції тривалістю 140 днів 23 години 38 хвилин 54 секунди. У цьому польоті космонавти зустрічали на орбіті XXI століття.
З 25 квітня по 5 травня 2002 року здійснив свій третій космічний політ разом з Р. Вітторіо і М. Шаттлвортом.
Сумарний час 3-х польотів - 320 днів 1 година 20 хвилин 39 секунд.
Лекція мала великий успіх у присутніх, які гордяться своїми земляками.

 
Братський район

З ювілеєм, шановні «надвечірці»!
29 березня 2018 року директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської районної ради прийняла участь в п’ятнадцятирічному ювілейному засіданні клубу «Надвечір’я» та з нагоди п’ятиріччя створення «Університету третього віку». З цією знаменною датою учасників клубу прийшли привітати перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації та керуюча справами виконавчого апарату  районної ради,  селищний голова та керівники організацій-партнерів, які протягом періоду існування клубу підтримували їхню діяльність: головний лікар центральної районної лікарні, начальник відділу Пенсійного фонду, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, голова районної організації людей з інвалідністю, директор Братського районного музею. Вітаючи висловили вдячність ювілярам за неоціненний досвід та мудрі поради й запевнили, що завжди будуть підтримувати їхні добрі починання, робити все, щоб люди поважного віку відчували допомогу і підтримку. Кожне засідання клубу є святом гарного настрою для його учасниць, а допомагає їм у цьому голова клубу Олександра Попкова. Тут вони мають можливість познайомитися з цікавими людьми, яких  запрошують в гості. Члени клубу серйозно готуються до проведення заходів, охоче відгукуються на прохання підготувати цікаву розповідь, пишуть поезії, вносять своє бачення у хід сценарію. Ніхто не залишається осторонь, у кожного є можливість проявити себе, розкрити свій внутрішній світ, творчий потенціал. Від працівників культури сердечні привітання для учасників клубу «Надвечір’я» переплітались з чудовими пісенними номерами самодіяльних артистів районного будинку культури та вихованців Будинку творчості школярів та юнацтва. Усі виступаючі бажали «надвечірцям» міцного здоров’я та бадьорості духу, довгих років активного життя і сімейного затишку.

 
Веселинівський район

Уже 74 роки відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.
Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Пам’ятаємо і воєнні дії на території нашої малої батьківщини, рідної нам Веселинівщини. І зараз, у ці березневі дні, згадуємо події, які передували її звільненню від ярма окупації.
29 березня 2018 року біля пам’ятника героям - богданівцям відбувся урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення Веселинівщини від німецько-фашистських загарбників.
В урочистостях взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови об’єднаної територіальної громади та громадськість селища.
Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив наше селище від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти до пам’ятника героям - богданівцям.  
Грамотою голови облдержадміністрації нагороджено інваліда Великої Вітчизняної війни Івана Зязюна з нагоди 74-річниці визволення Веселинівщини від німецько-фашистських загарбників.
Ветеран  Великої Вітчизняної війни Іван Петренко зачитав вірш  К.Симонова  «Жди меня, и я вернусь».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 1104