Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
м. Очаків

28 грудня 2017 року у затишній залі територіального центру відбувся святковий новорічний захід «Скоро скоро Новый год» для студентів університету та відвідувачів відділення денного перебування.
На свято завітала директор територіального центру, яка привітала всіх з наступаючим Новим роком, подякувала присутніх за їхню активність, свідому життєву позицію та побажала всім міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, злагоди сім’ям, мирного неба над головою.
Ведуча свята - завідувач відділення підготувала цікаву інформацію про святкування Нового року, новорічні тости, побажання, анекдоти.
Людям елегантного віку була представлена святкова програма. Присутні брали активну участь у вікторинах та конкурсах, жартували, забувши про свій вік, плескали в долоні, запалювали бенгальські вогні та раділи подарункам. Прикрасою свята стали музичні номери у виконанні чоловічої групи «Соколи», місцевих поетес Тарасевич Кіри Борисівни та Шевцової Раїси Михайлівни.
Концерт дійсно був надзвичайним, бо всі номери, що його наповнювали, вражали та викликали не абиякі аплодисменти. Гості свята змогли відчути святкову атмосферу, отримати заряд позитивних емоцій гарного настрою і віри в чудо.
Захід залишив теплі та приємні враження.

 
Єланецький район

28 грудня 2017 року відбувся виїзд робочої групи з питань попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми для здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї в c. Богодарівка, де за повідомленням Єланецького відділення Новоодеського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області скоєно насильство в  сім'ї.
З правопорушником який вчинив насильство в сім'ї проведено заходи впливу: профбесіду, офіційне попередження,  складено акт з'ясування обставин вчинення насильства в сім'ї.

 
Баштанський район

Свято Нового Року для дітей-переселенців
28 грудня 2017 року відбулося дійство Нового Року для дітей-переселенців, дітей воїнів АТО та дітей центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баштанського району. Дід Мороз та Снігуронька, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), волонтери Баштанської гімназії завітали на свято. Веселі ігри, змагання, конкурси, сміх, хороводи та новорічні дива – все було на цьому святі. Усмішки, щира радість поєднали дорослих та дітей. Вони брали активну участь: розповідали вірші, показували, які вони вправні танцюристи, спортсмени. Діти - волонтери гімназії та спеціалісти територіального центру підготували справжню театралізовану виставу, а Дід Мороз подарував солодкі подарунки, що люб’язно надали меценати та підприємці. На святі панувала атмосфера веселощів та гарного настрою.

 
Департамент

Хай виповняться мрії!
27 грудня у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся концерт за участю колективу Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району, а також привітання соціальних робітників відділень з наступаючим Новим роком.
Було представлено новорічну музичну програму, лунали пісні, привітання та побажання щасливої зустрічі Нового року.
З нагоди наступаючих свят відділення Заводського району вітають працівників всіх підрозділи департаменту з Новим роком та Різдвом Христовим.
Бажаємо здоров’я, святкового настрою, завжди вірити в себе і ніколи не опускати руки, миру щастя і добра!!!

Хай рік Новий дає надій,
Здоров`я, виповнення мрій,
Прибутків вам, автівку, дім,
А в ньому щастя, поміж тим,
Тепла, та ніжності в родині,
Та у рідненькій Україні!

Творимо  себе  -  творимо  Україну
Кожен свідомий громадянин бажає своїй країні розвитку та процвітання. З такими людьми, студентами «Української академії лідерства», була організована зустріч у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з підопічними відділення.
Молоді люди відразу захопили увагу наших підопічних і з юнацьким запалом розповіли про мету цієї організації, про міста, з яких міст вони приїхали до Миколаєва, як їм живеться у молодіжному центрі  Корабельного району. Гостями була прочитана лекція-показ зі слайдами, де і як проходить їх навчання та проведений майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас для присутніх. Хочеться відмітити таланти учасників академії: мистецтво виступу перед аудиторією, гарні та теплі відносини між собою та в процесі спілкування з аудиторією. Молоді люди принесли з собою всі матеріали для новорічних виробів  на заняття. Всі захоплено вирізали та прикрашали різдвяних ангелочків.
Відвідувачі відділення висловили подяку за увагу та творчий підхід нашим гостям і запросили на подальші зустрічі з цими талановитими та енергійними молодими людьми.

Відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
28 грудня 2017 року під головуванням заступника голови комісії-директора департаменту праці та соціального захисту населення ММР відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
На початку засідання директора департаменту доповів про заборгованість із заробітної плати по м. Миколаєву, яка за станом на 01.12.2017, на 12 економічно-активних підприємствах, складала 73737,7 тис. грн., що на 2264,4 тис. грн., або на 3,17% більше, порівняно з сумою боргу на 01.11.2017 (71473,3 тис. грн.).  
За станом на 01.12.2017, за оперативними даними, сума боргу на 12 економічно-активних підприємствах склала 73737,7 тис. грн., що на 2264,4 тис. грн., або на 3,17% більше, порівняно з сумою боргу на 01.11.2017 (71473,3 тис.0грн.).  
За станом на 27.12.2017 сума боргу склала 72113,2 тис. грн., тобто зменшилася на 1624,5 тис. грн., або на 2,2% за рахунок погашення боргу у повному обсязі ДП «Південне виробничо-технічне підприємство» у сумі 1475,0 тис. грн. та часткового погашення 4 філіями дочірнього підприємства «Миколаївський облавтодор» на суму 149,5 тис. грн., у т.ч.: філія «Тернівська ДЕД» - 52,6 тис. грн., філія «Варварівська ДЕД» - 41,5 тис. грн., філія «Жовтневий райавтодор» - 10,0 тис. грн.          
Заходи, спрямовані на погашення існуючої заборгованості:
З початку 2017 року проведені 12 засідань міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, з яких 2 засідання проведені з виїздом на підприємства( УРТІ та ДЗІІПТ),  33  засідання аналогічних районних комісій, 12 засідань міського оперативного штабу, на яких загалом заслухані 167 звітів  керівників підприємств-боржників та їх представників.  
Міською владою постійно направляються звернення до центральних органів влади, до власників підприємств та учасників товариств.
З початку 2017 року направлені листи: до Прем’єр-міністра України, двічі, по підприємствах-боржниках державної форми власності - ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара», Державне Південне виробничо-технічне підприємство, ДП «УРТІ», ДП «Дослідний завод інституту імпульсних процесів і технологій» НАН України, ДП «Миколаївський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» та його філіях; до Першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України по підприємствах-боржниках, які знаходяться під юрисдикцією ДК «Укроборонпром» - ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара», Державне Південне виробничо-технічне підприємство, ДП «УРТІ»; до ДК «Укроборонпром»: п’ять, по Державному Південному виробничо-технічному підприємству, ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» та ДП «УРТІ»; до Національної Академії Наук України по ДП «Дослідний завод інституту імпульсних процесів і технологій»; до Миколаївської ОДА: по Комплексній ДЮСШ та СДЮСШ ОР з веслування на байдарках та каное; до ФСТ «Україна» - засновника Комплексної ДЮСШ.
Департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, в свою чергу, постійно проводиться робота з керівниками підприємств щодо складання графіків погашення заборгованості, отримання інформації: про стан виплати поточної та погашення заборгованої заробітної плати, про шляхи виходу із скрутного фінансового стану підприємств та про перспективи нарощування обсягів робіт.
Усі, без винятку, керівники підприємств-боржників неодноразово попереджені про персональну відповідальність за порушення законодавства про оплату праці. Так, у 2017 році, до керівників підприємств-боржників, направлені більше 600 листів та телефонограм.
Інформація про стан виплати поточної та погашення заборгованої заробітної плати постійно направляється до правоохоронних органів. Так, протягом 2017 року до місцевих прокуратур направлені – 69 інформацій, до Територіальних органів Державної фіскальної служби міста Миколаєва –  23 інформації.
Робота, спрямована на погашення заборгованості із виплати заробітної плати у місті, триває.
Під час засідання комісії була заслухана інформація щодо причин виникнення заборгованості та перспективи її погашення на ДП «Миколаївський облавтодор» та ДП Південне виробничо-технічне підприємство.
Основними причинами існування заборгованості із виплати заробітної плати залишаються несвоєчасність розрахунків за виконані роботи та відсутність замовлень.
В обговоренні питання взяли участь всі члени комісії.
Засідання закінчилось рядом протокольних рішень.

 
м. Южноукраїнськ

Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати
27 грудня 2017 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, за участю членів комісії відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
На засіданні заслухали звіти: директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради про стан виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях міста Южноукраїнська, заступника начальника Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області про стан погашення заборгованості підприємствами-боржниками сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державного виконавця Южноукраїнського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області про стан стягнення з підприємств-боржників боргу із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Звітуючи, директор департаменту повідомила, що станом на 27.12.2017 заборгованість із виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах відсутня. Станом на 27.12.2017 згідно з оперативними даними існує заборгованість із виплати заробітної плати на економічно-неактивному підприємстві КП «Південсервіс» у сумі 9,9 тис. грн., розроблено уточнений графік погашення заборгованості із заробітної плати, кінцевий термін погашення – грудень 2017 року.
Також, на засіданні заслухано інформацію начальника відділу департаменту інфраструктури міського господарства Южноукраїнської міської ради щодо існуючого стану процедури банкрутства КП «Південсервіс».
За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

Засідання міжвідомчої робочої групи
27 грудня 2017  року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступника голови комісії, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, за участю членів комісії  відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень Уряду, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
На засіданні заслухали звіт директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради про моніторинг ситуації із виконання рішень Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати.
Доповідаючи, директор департаменту зазначила, що станом на 27.12.2017 департаментом соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради здійснено 227 обстежень стану оплати праці щодо дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, з них: 91 - під час моніторингу ситуації щодо дотримання державних мінімальних гарантій; 114 - під час обстеження колективних договорів та 22 - безпосередньо на підприємстві.
В результаті вивчення стану оплати праці, порушень законодавства щодо дотримання мінімальних державних гарантій не виявлено.
З метою надання методичної допомоги та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з початку 2017 року спеціалістами департаменту розповсюджено 860  буклетів на теми: оплата праці та додержання законодавства щодо дотримання державних мінімальних гарантій; проведено 5 семінарів для підприємств, установ та організацій, а також для фізичних осіб-підприємців на тему «Актуальні питання у сфері праці».
За результатами засідання міжвідомчої робочої групи прийняті відповідні рішення.

 
Департамент

В зимовий день - хороший настрій.
У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту  праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради почалася низка новорічних заходів.
Спільно з працівниками бібліотеки-філії №3 ЦБС для дорослих для підопічних відділення та читачів бібліотеки проведений новорічний калейдоскоп «Свято зими». Захід проводився у рамках клубу «У колі друзів». Працівники бібліотеки розповіли про традиції святкування нового року, про гороскоп на 2018 рік – рік собаки, а слухачі «Літературно – музичного» факультету «Університету третього віку» розважали присутніх піснями та гуморесками.
Також, у відділенні денного перебування Заводського району був проведений новорічний вогник «В зимовий день - хороший настрій». Розважальна програма підготовлена на всі смаки підопічних: містила загадки та питання «з родзинкою», конкурси, астрологічний прогноз Чародія, танцювальні паузи та пісні, вірші, гуморески, музичні номери у виконанні слухачів університету.    
Останній тиждень року щедрий на святкові заходи, тому святковий вогник це не крапка у новорічних заходах. Запрошуємо всіх в гості.

Желаем всем добра!
Этот прекрасный уголок города хорошо знаком очень многим николаевцам. Более 100 лет назад в отдаленном уголке поселения поставили кирпичный завод. Работал он столетия, но со временем здание стало не востребованным. И только 16 лет назад его стали обживать люди старшего поколения, которые в силу разных жизненных ситуаций оказались одинокими.  
Сейчас здесь одной семьей проживают 40 пенсионеров. Но вот одинокими их назвать нельзя. И в будни, и особенно в праздничные дни, гостеприимно открываются двери приюта для людей пожилого возраста и инвалидов. Вот и нынче, в канун новогодних и рождественских праздников, навестить их приходят волонтеры и благотворители, депутаты и представители городской власти, члены национальных обществ и частные лица, студенты и школьники.
Концерты, подарки, общение – дарят горожане тем, кто на склоне лет не имеет других родных, кроме жителей городской громады. И не важно, что только о некоторых посещениях становится известно обществу, ведь представители средств массовой информации тоже приходят сюда с подарками, а не для съемок. Впрочем, 23 и 25 декабря журналисты дали возможность 80-ти летним жителям этого теплого дома поблагодарить николаевцев за тепло их сердец в программах областного телевидения.
Праздники продолжаются! У всех, кто проживает в приюте, праздничное настроение! Пусть добро и счастье не обходит ни один дом, желают николаевцам жители приюта.

Новорічні привітання
31 грудня всі ми разом святкуватиме найулюбленіше свято - Новий рік. Хазяїном 2018 року буде Жовта Земляна Собака, тож, потрібно встигнути привітати всіх своїх друзів і близьких, побажати їм всього самого найкращого і сказати теплі слова. Вже не перший рік відділення денного перебування Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  співпрацює з Миколаївським коледжем культури та мистецтв. Ось і цього разу напередодні Дня Святого Миколая, Нового року, Різдва Христова до наших підопічних завітав творчий колектив студентів, який щиро привітав піснями, жартами та класичними танцями слухачів «Університету третього віку».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 1068