Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
м. Очаків

31 травня  у відділенні соціальної реабілітації дітей інвалідів «Промінчик»  пройшло свято «Щастя, сонце, дружба – все, що  дітям потрібно!» присвячене Міжнародному дню захисту дітей. На свято завітали діти та їх батьки.
Зі словами привітання до присутніх звернулась директор Територіального центру, яка побажала всім міцного здоров’я, гарного настрою, оптимізму, витримки та мирного неба над головою. Діти отримали подарунки та одяг від голови Очаківської міської організації інвалідів за що були дуже вдячні.
Вчитель реабілітолог запропонувала батькам разом з дітьми прийняти участь у конкурсі малюнку на ватмані. Батьки із задоволенням малювали сюжети природи,  діти в свою чергу допомагали та малювали казкових героїв та тварин.  Спільна творчість об’єднала всіх, надала гарного настрою та позитивних емоцій. Діти бавились та розважались.
На завершення заходу  малечу частували святковим тортом, який подарувала до свята ПП Г. Чорнолуцька.
Ми вдячні всім хто завітав на наше свято, та за допомогу надану в організації заходу.
Міжнародний день захисту дітей пройшов, але запам’ятався усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

 
Казанківський район

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати  та зайнятості населення
31 травня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення під головуванням заступника голови райдержадміністрації, за участі першого заступника голови райдержадміністрації, головного державного інспектора управління Держпраці у Миколаївській області. На комісії були присутні начальник управління соціального захисту населення, начальник відділу праці управління соціального захисту населення, головний спеціаліст з питань розвитку трудових ресурсів,  директор районного центру зайнятості, представники податкової служби, районного фінансового управління, пенсійного фонду. На засіданні розглядалось питання   щодо виконання попередніх рішень комісій, щодо стану  виплати заробітної плати у підприємствах та організаціях району, щодо заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України. На засіданні прийняті відповідні рішення для усунення проблемних питань. Головний державний інспектор управління Держпраці у Миколаївській області, який надав роз’яснення в частині відповідальності роботодавців  за нелегальне працевлаштування громадян та ін.

 
Кривоозерський район

Засідання комісії з питань захисту прав дитини
31 травня 2018 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник голови райдержадміністрації. На засіданні була присутня начальник управління соціального захисту населення Кривоозерської  райдержадміністрації, члени комісії та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
На порядку денному розглядалися 22 питання: про доцільність повернення дітей до біологічних сімей на період літніх канікул; про вирішення проблематичної ситуації, яка склалась в сім’ї одного опікуна; про зняття п’ятьох сімей з-під соціального супроводу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; про продовження соціального супроводу двох сімей, у яких склались складні життєві обставини; про надання дозволу на дарування квартири, право користування якою мають неповнолітні діти; про визначення місця проживання малолітніх дітей біля одного з батьків; про встановлення регламенту побачень батька з дітьми; про призначення опіки над малолітньою дитиною-сиротою та ін.
Доповідачами були завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації та фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також слово надавали запрошеним заявникам.
За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення, які не порушують законних прав та інтересів дітей.

 
Доманівський район

30 травня 2018 р. в районній державній адміністрації відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На комісію запрошені члени комісії та керівники підприємств порушників законодавства про працю.  
Комісія проходила під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації,    яка відзначила актуальність питання своєчасної виплати заробітної плати, погашення заборгованості з неї , сплати  податків, оплату праці в розмірі не нижче мінімального та галузевого рівнів з дотриманням міжкваліфікаційних та міжпосадових співвідношень  та забезпечення роботою працівників в еквіваленті повної зайнятості.  
Слово надавалося заступнику начальника - начальнику Доманівського відділення Южноукраїнської  об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Миколаївській області, начальнику фінансового управління райдержадміністрації, начальнику Доманівського вдділу з обслуговування громадян Вознесенського об»єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області, заступнику начальника управління, начальник відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Також було заслухано звіти керівників порушників законодавства про працю.
За результатами роботи комісії винесені відповідні рішення в яких зазначені виявлені порушення законодавства про працю та встановлені терміни їх виконання.

 
Департамент

Випускна зустріч на факультетах «Університету ІІІ віку»
Похилий вік – це дорогоцінний період життя, коли людині притаманна ясність розуму, великий життєвий досвід, якому немає ціни. Та на цьому не хочеться зупинятись, тому що життя  вирує у його  багатогранних проявах: спілкуванні, навчанні. Отримання нових знань та навичок у сучасний період можливо на основі навчання в «Університеті третього  віку». Це допомагає людям старшого віку йти у ногу з часом, залишаючись корисним для себе та інших.
30  травня 2018 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради  відбулась святкова зустріч - випуск слухачів «Університету третього віку».
До нас з привітаннями завітали: директор міського територіального центру, перший заступник директора, депутат міської ради, директор, правозахисник ГО «Незалежна соціальна адвокація та правозахист», член ради ветеранів Корабельного району, поетеса Суханова Р.Х. На зустріч були запрошені викладачі-волонтери, які на протязі учбового періоду надавали допомогу у проведенні занять та зустрічей. У холі приміщення нашого відділення була організована виставка картин та вишитих рушників майстрині з поетичною душею  Шаховал Г.С.
На базі «Університету третього віку» наші відвідувачі отримували нові знання та навички на таких факультетах: «Здоровий спосіб життя» (гурток музично-рухової терапії), «Рукоділля», «Соціально-педагогічний» (зустрічі з психологом Мацовою Н.М), «Літературно-музичний» та «Основи комп’ютерної грамотності». За підтримки депутата міської ради Горбенко Н.О. працює факультатив для бажаючих освоїти початкові навики спілкування англійською мовою. Стараннями викладача Глінки В.Ю. була підготовлена пісня «Yesterday», яку успішно виконали учасниці факультативу.
Музичну частину розпочали піснею «А сорочка мамина», яка прозвучала у виконанні  учасників «Літературно-музичного» факультету - самодіяльного колективу «Журавушка». Учасниці факультету «Здорового способу життя» подарували присутнім танцювальну композицію у ритмі вальсу. Учасниками зустрічей М.Коваленко та М.Меркуловим була підготовлена театралізована сценка «Курочка Ряба» і як завжди присутнім дарували свою творчість: Г.Арутюнова, Н.Лапшина, Г.Шаховал, Л.Сичова, М.Спиця, В.Матвєєв, С.Денькович, О.Козовякін, М.Черторигіна, Н.Насілевська, І.Гринько, Л.Артеменко,Т.Бобкова.
Від усього серця дякуємо нашим учасникам та слухачам, культурно-освітнім закладам, всім, хто допомагав в роботі відділення денного перебування. Добрі справи завжди, у всі часи, дуже дорого цінились і вони знаходять відгук у серцях підлеглих.
Душевна теплота, дружня атмосфера, незабутні традиції – ось на цьому і засноване життя відділення денного перебування Корабельного району.
Доманівський район
30.05.2015р. в районній    державній адміністрації відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На комісію запрошені члени комісії та керівники підприємств порушників законодавства про працю.  
Комісія проходила під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації,    яка відзначила актуальність питання своєчасної виплати заробітної плати, погашення заборгованості з неї , сплати  податків, оплату праці в розмірі не нижче мінімального та галузевого рівнів з дотриманням міжкваліфікаційних та міжпосадових співвідношень  та забезпечення роботою працівників в еквіваленті повної зайнятості.  
Слово надавалося заступнику начальника - начальнику Доманівського відділення Южноукраїнської  об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Миколаївській області, начальнику фінансового управління райдержадміністрації, начальнику Доманівського вдділу з обслуговування громадян Вознесенського об»єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області, заступнику начальника управління, начальник відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.Також було заслухано звіти  керівників порушників законодавства про працю.
За результатами роботи комісії винесені відповідні рішення в яких зазначені виявлені порушення законодавства про працю та встановлені терміни їх виконання.

 
Доманівський район

Не хлібом єдиним... Сьогодні ці крилаті слова стають все більш актуальними для тих, кому за шістдесят. Пенсіонери тягнуться до нових знань, культури і мистецтва, освоюють сучасні технології. Народжується новий позитивний імідж літніх людей, визначає їх як активну частину суспільства.
Зараз багато пенсіонерів стають слухачами «Університету третього віку». Правда, вони не ставлять своєю метою неодмінно отримати диплом або нову спеціальність. Їх «університет» має іншу мету: активне і цікаве життя. Сама ідея створення таких університетів полягає в тому, щоб продовжити активне довголіття літніх людей.
Шість років поспіль в Доманівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) функціонує Університет ІІІ віку, метою якого є навчання основних принципів здорового  життя; підвищення загальноосвітнього рівня підопічних; збереження фізичної,  психічної і соціальної активності пенсіонерів, збереження взаємодії людей похилого віку з соціальним середовищем, залишення їх в активному суспільному житті. Продовження активного довголіття самотніх непрацездатних людей похилого віку, інвалідів, ветеранів шляхом розвитку їх творчих здібностей та навичок, організації дозвілля, надання інформаційних та  соціально-побутових послуг. Літні люди здатні вчитися, розвивати вміння, набувати нових інтересів незалежно від того, пішли вони на пенсію чи ні.
Протягом 2017 – 2018 навчального року в Університеті ІІІ віку функціонувало чотири факультети, на яких навчалося 108 студентів:
«Основи медицини»
«Культурно – мистецький »
«Соціально-активна життєва позиція »
«Здоровий спосіб життя ».
Із студентами – слухачами факультетів працювали фахівці різних спрямувань, психолог, сестра медична та працівники центральної районної бібліотеки.
30 травня 2018 року слухачі  Університету ІІІ віку отримали сертифікати про закінчення навчання. Із завершенням навчання слухачів привітали директор територіального центру, селищний голова, голова районної ради ветеранів, директор централізована бібліотечна система.
Директор територіального центру Валентина Федорівна  вручила всім сертифікати про закінчення Університету ІІІ віку, привітала з успішним закінченням, подякувала студентів  за активність, старанність та сумлінність у навчанні, за прагнення пізнавати все нове, незвідане і бажання продовжувати своє довголіття.
Слухачі Університету третього віку від щирого серця дякували своїм наставникам – директору терцентру В. Ф. Бурдейній, соціальному працівнику терцентру  та завідувачу бібліотеки за постійну увагу, підтримку, за надану можливість реалізувати себе.
Всі слухачі отримали завдання на літо – залучити до активного життя ще більше слухачів.
З жовтня 2018 року Університет ІІІ віку продовжить свою роботу, тож запрошуємо всіх бажаючих на навчання.
Університет «третього віку», безумовно вкорінюється, він потрібен, він затребуваний пенсіонерами. У нього великі і цікаві плани на майбутнє. Сьогодні його двері відкриті для всіх, хто не хоче здаватися рокам, і прагне зробити своє життя насиченим, активним та цікавим.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 1123