Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
м. Южноукраїнськ

Навчання з питань охорони праці
1 червня 2018 року в залі засідань департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради відбулося навчання з питань охорони праці. Навчання проводив спеціаліст ДП «Миколаївський експертно-технічний центр».
Представники некомерційного комунального підприємства «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради, комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей», дочірнього підприємства телевізійних систем «Квант», приватного акціонерного товариства «Атомсервіс», приватного підприємства «Южноукраїнський комбінат харчування», фермерського господарства «ВІЛС», фермерського господарства «Тамара», фермерського господарства «Кущовий В.С.» освоїли основні правила техніки безпеки на підприємстві, в установі, організації, ознайомилися з переліком обов’язкової документації з питань охорони праці, Положенням про навчання та розслідування нещасних випадків на підприємстві.
За результатами навчання було проведено перевірку знань відповідальних осіб за охорону праці на підприємствах, в установах та організаціях згідно з вищевикладеною програмою.
Вознесенський район
Юних вихованців Центру соціально – психологічної реабілітації привітали з Днем захисту дітей
З нагоди Дня захисту дітей заступник голови райдержадміністрації та директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вознесенського району, начальник служби у справах дітей подарунками та солодощами привітали юних вихованців у відділенні реабілітації дітей – інвалідів «Мрія» та центру соціально – психологічної реабілітації дітей м. Вознесенськ. У центрі перебуває 7 дітей з району, які потрапили через складні сімейні обставинами. Усі вони потребують постійного догляду та індивідуального підходу.
Під час зустрічі заступник голови райдержадміністрації привітала малечу зі святом та побажала міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок.
Спілкуючись із керівниками закладів заступник голови райдержадміністрації наголосила, що діти – це наша найбільша радість. І ми повинні зробити все, щоб їх дитинство та подальше життя були щасливими і світлими. Кожна дитина заслуговує уваги та любові.

 
м. Вознесенськ

Дивовижна географія рідного краю
«Природа наділила нас двома вухами, двома очима, але лише одним язиком, для того, щоб ми дивилися і слухали більше, ніж говорили»,– казав видатний філософ Сократ.
Так, 1 червня 2018 року студенти УТВ мали змогу відвідати один із найпрекрасніших куточків природи рідного краю. Це Актовський каньйон, розташований на річці Мертвовод, поблизу села Актово Вознесенського району Миколаївської області.
Кілька годин екскурсії перетворилися на неймовірну і захоплюючу пригоду, яка запам’ятається всім учасникам подорожі на все життя.
Ось автобус прибув до призначеного місця, де можна насолоджуватися красою! Несподівано перед усіма відкрився приголомшливий вид: суворі тисячолітні валуни в обрамленні юного листя. Це -літній Актовський каньйон, уздовж якого стрічкою звивається річка Мертвовод.
Актовський каньйон – такий собі американський Гранд Каньйон у мініатюрі. Його довжина невелика – всього близько п'яти кілометрів. Найпопулярніша ділянка знаходиться в Актово. Його називають «Долиною диявола» за фантазійні види, що відкриваються перед поглядом мандрівників. Цей каньйон називають місцем сили. Тут що не камінь, то легенда, потрапляєш до справжнього кам'яного лабіринту. Височенні валуни так вигадливо влаштувалися грітися сонечком, що утворили вузькі коридорчики, якими дуже весело ходити.
Піднявшись від річки вгору, в каньйоні учасники споглядали та вдихали багате різнотрав’я. Так, з подихом літа на величезній  галявині для студентів УТВ було проведено за програмою екскурсії лікувальну гімнастику під керівництвом  В.В. Невеселого та викладача волонтера О.В. Баланчука.     
Гармонійне поєднання людей з природою, легкі фізичні навантаження позитивно вплинули на самопочуття всіх присутніх.
Після проведення фізичних вправ всі мали змогу відпочити, поспілкуватися та насолодитися краєвидом. Особлива атмосфера екскурсії посприяла розвитку емоційної чуйності, спостережливості, уваги та збагаченню знань про природу рідного краю. Вражаюча природа каньйону – назавжди залишаться в пам’яті студентів Університету третього віку.  
Керівництво КУ «ТЦСО м. Вознесенська» та 60 студентів УТВ щиро дякують  Піпії М.Н. за наданий автобус та Невеселому В.В і Баланчуку О.В. за організацію чудового відпочинку.

 
Департамент

Долучились до доброї справи
Напередодні та у Міжнародний день захисту дітей у нашому місті проводилась безліч заходів, до яких залучились дорослі та діти. Про проведення різноманітних зустрічей, концертів, спортивних змагань завчасно було повідомлено через засоби масової інформації. Миколаївці були, як учасниками таких заходів, так і глядачами. Але, найважливіше те, що у цей день увагу було привернено до дітей, які мають певні фізичні вади. Їм дуже важливо почувати себе повноцінними членами суспільства. Тож не дивно, що такі діти були запрошені до бібліотек, музеїв, кав’ярень. А ще проводилися майстер-класи та виставки. Така невеличка виставка відбулась 1 червня і в одному із підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Небайдужа мешканка Миколаєва принесла у приміщення 30 штук виробів, які власноручно виготовила дівчинка з інвалідністю. За 5 хвилин всі вони були розкуплені і гроші передані автору робіт.

 
м. Очаків

1 червня 2018 року в актовому залі Очаківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області відбувся    семінар для осіб з інвалідністю за участю представника  бюро правої допомоги, фахівців Очаківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області, Очаківського міськрайцентру зайнятості населення, управління соціального захисту населення Очаківської міської ради.
Провідний фахівець  міськрайцентру зайнятості населення розповіла присутнім, що державна служба зайнятості завжди приділяє особливу увагу незахищеним верствам населення, в тому числі людям з особливими потребами. Впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями. Ефективною формою роботи служби зайнятості щодо надання адресних соціальних послуг клієнтам з особливими потребами є проведення спільних семінарів. Це сприяє тому, що люди з обмеженими фізичними можливостями зможуть знайти для себе багато корисної інформації
Начальник відділу з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Очаківської міської ради проінформувала присутніх про забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортними путівками, технічними засобами реабілітації, працевлаштування та навчання осіб з інвалідністю.

 
м. Южноукраїнськ

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей у відділенні соціальної реабілітації дітей з інвалідністю
Якщо з приходом літа природа подарувала ще й теплий сонячний день, то в дорослих і дітей на душі стає світло і радісно, адже в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.
Не оминуло це свято і відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  м. Южноукраїнська», так як дарувати дітям радість буття, бачити їх веселими, усміхненими та життєрадісними, мати гарні результати реабілітації, в тому числі й завдяки заходам культурного спрямування, де діти розважаючись навчаються, - провідне завдання роботи колективу.
Театральна постановка «Добро перемагає» розповіла дітям про те, що нормою життя є добре ставлення один до одного, а  окрики та штурхани є неприпустимими. А ще діти гралися, танцювали, адже прийшло літо – пора  веселощів, відпочинку.
Гості дитячого свята – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганна Федорівна Мустяца, депутат Южноукраїнської міської ради Світлана Станіславівна Гут, директор комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» Антоніна Валеріївна Мартинко, заступник директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради Лариса Володимирівна Заболотна, – щиро та душевно привітали дітей зі святом, подарували ігри та солодощі, котрі для малечі стали приємною та очікуваною частиною свята.  Також солодкі  гостинці дітям надійшли від приватного підприємства «Южноукраїнський комбінат харчування» Єрьоменко Валентини Анатоліївни та приватного підприємця Деркач Зінаїди Георгіївни.
Також в цей день вихованці відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю відвідали святковий захід в палаці культури «Енергетик». А ввечері діти, кому такі сильні емоції не стали надлишковими, ще й  відвідали циркову програму. Квитки на циркову виставу для дітей  безкоштовно надало управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, за що ми дуже вдячні керівнику Захарко Нелі Георгіївні.

 
Єланецький район

31 травня 2018 року в приміщенні Єланецької районної державної адміністрації відбувся семінар з фахівцями управління Держпраці у Миколаївській області за участю керівників підприємств, установ та організацій району, селищного та сільських голів, голів фермерських господарств та фізичних осіб підприємців.
В семінарі взяли участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно – правових актів,  головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці,  головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та адміністративних послуг,  головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці, начальник управління соціального захисту населення Єланецької районної державної адмінстрації.
На семінарі розглянуто питання:
• дотримання вимог законодавства про працю юридичними особами та  фізичними особами-підприємцями;
• здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, проведення атестації робочих місць за умовами праці;
• деякі питання державного ринкового нагляду.

1 червня 2018 року та території селища міського типу Єланець та території сільських рад району відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей.
Заходи включали в себе: веселі атракціони, районний фестиваль дитячої творчості. Проведено майстер клас «боді-арт» і «туристів - краєзнавців». В рамках відзначення прав, свобод дітей проведено  конкурсно-розважальну програму «Право дитини в єдиній Україні».
Заходи відбулися за участю: начальника управління соціального захисту населення, начальника служби у справах дітей, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальника відділу освіти, молоді та спорту, начальника сектору культури.
В ході свята всі діти отримали солодощі та морозиво, не залишились без уваги і дитячі ясла-садки району.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 1123