Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
Казанківський район

Засідання робочої комісії щодо запобігання безробіттю
7 червня 2018 року  в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання робочої комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників згідно подання Казанківського центру зайнятості щодо інформації відділу освіти, молоді та спорту Казанківської райдержадміністрації про заплановане масове вивільнення 25  працівників у зв’язку з ліквідацією. З засіданні робочої комісії взяли участь заступник голови райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення, директор районного центру зайнятості, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, методист з кадрових  питань відділу освіти, молоді  та спорту. Серед запропонованих заходів було проведення засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення щодо працевлаштування вивільнених працівників.

 
Єланецький район

6 червня 2018 року в управлінні  соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації лікар-протезист Крупа М.О., технік-протезист Савіцький В. І. Миколаївського державного експериментального протезно – ортопедичного підприємства проводили прийом осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які потребують допомоги в забезпеченні протезами, ортопедичними виробами та взуттям. Всього на прийом з’явилось 13 осіб.
Головне правило в роботі спеціалістів даного  підприємства – задоволення потреб осіб з фізичними вадами, яких вони обслуговують. Адже від того, наскільки уважно, доброзичливо зустрінуть, оперативно оформлять замовлення, якісно виготовлять продукцію - залежить і авторитет підприємства в цілому. Високий професіоналізм, чуйність, готовність іти на зустріч побажанням кожного замовника, пристосовуючи виріб до індивідуальних потреб, характеризують стиль роботи спеціалістів Миколаївського державного експериментального протезно – ортопедичного підприємства.
Управління  соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації та  всі  відвідувачі висловлюють щиру подяку колективу протезно-ортопедичного  підприємства за їхню повсякденну подвижницьку працю, за повернення особам з інвалідністю віри і надії на повноцінне  життя.

 
м. Южноукраїнськ

Засідання міського координаційного комітету
5 червня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання міського координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення. Засідання пройшло під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, за участю заступника директора департаменту – начальника відділу праці департаменту соціальних питань та охорони здоров’я та членів координаційного комітету.
Під час засідання розглянуто наступні питання: про стан атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах міста, про забезпечення протипожежного захисту в житловому секторі міста, про готовність КЗ «ЮМЛ» на випадок ускладнення з холери та гострих кишкових інфекцій.
Доповідаючи по першому питанню заступник директора департаменту зазначила, що станом на 01.01.2018 у місті налічується 22 підприємства з важкими та шкідливими умовами праці з загальною кількістю робочих місць, що підлягають атестації - 2982. З них атестовано – 2971, що складає 99,6% від загальної кількості робочих місць зі шкідливими умовами праці. Проведена атестація робочих місць за умовами праці в повному обсязі на 18-ти підприємствах, частково проведена на 1-му підприємстві, не проведена на 3 підприємствах.
З керівниками підприємств, представниками трудових колективів та головами профспілок постійно ведеться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності проведення атестації робочих місць за умовами праці, порядку проведення та відповідальності за її не проведення.
Протягом 2018 року надано методичну допомогу на 6-ти підприємствах міста різних форм власності щодо дотримання законодавства про соціальний захист працюючих у важких та шкідливих умовах праці, надано консультації 9 особам, які звернулися та 11 особам на телефон «гарячої» телефонної лінії.
За результатами засідання координаційного комітету прийняті відповідні рішення.

Проведено зустріч з метою участі у фестивалі
6 червня 2018 року  для активних та творчих пенсіонерів нашого міста, комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» була організована зустріч з Богданом Грицевичем, який є у місті Южноукраїнську координатором фестивалю можливостей людей поважного віку «життя прекрасне. золоті роки» – Україна» міст – супутників АЕС України.
Основна мета зустрічі - фестивалю: Встановлення контактів між представниками цієї вікової групи всіх міст - супутників АЕС України для того, щоб підвищувати життєздатність учасників, почуття власної гідності і довговічність. Проведення фестивалю планується у вересні цього року у Болгарії.
Богдан Грицевич розповів усі деталі проведення конкурсу, а також зацікавив слухачів інформацією про історичні місця нашого краю та запросив всіх бажаючих на екскурсію мальовничими краєвидами річки Південний Буг.
Зустріч вийшла цікавою та захоплюючою, кожен отримав для себе корисну та вичерпну інформацію про фестиваль та умови участі у

Літо - час невпинних веселощів
Літо - час невпинних веселощів, адже природа досягає свого найбільшого розквіту. Вона живе, буяє. В цей спекотний час головне завдання для дітей - прекрасно відпочити і набратися нових сил та позитивних емоцій.
6 червня 2018 року працівники відділення  соціальної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» організували для вихованців групи денного догляду стилізований літній артпікнік. Діти насолоджувалися запахами троянд, літнім різнобарв’ям, співали під гітару, ласували літніми смаколиками  – полуницею та черешнями.  
Насичення життя дітей активними формами відпочинку в поєднанні з дбайливим ставленням до довкілля сприяє їх соціальному  розвитку.

 
Первомайський район

4 червня 2018 року в с.Грушівка здійснила виїзд мультидисціплінарна команда у складі якої: психолог, медична сестра, перукар. Вони надають психологічні, медичні послуги та послуги перукаря мешканцям району. Також завідувач  відділення денного перебування надає  юридичні послуги. Медична сестра виміряла артеріальний тиск та надала консультацію з використання медичних препаратів для нормалізації тиску. Психолог надала одиноким громадянам психологічну підтримку стосовно проведення заходів щодо емоційного та психологічного розвантаження. Перукар надала послуги за замовленням.

 
м. Очаків

Каждый человек по- своему неповторим и необычен; чувствует, ощущает и воспринимает окружающий мир по-разному. Кто-то познаёт и воспроизводит его с помощью звуков, слов, рифм. А кто-то с помощью линий, геометри, цвета.
Молодой киевский художник Константин  Роготченко, выставка работ  которого недавно открылась в маринистическом музее им. Р.Г.Судковского, посетили и студенты университета и подопечные отделения дневного пребывания, относится ко второй категории.
Несмотря на молодость, Константин Роготченко активно и много работает. Участвует в художественных выставках украинского и международного уровня, а так же имеет несколько персональних.Его первая персональная выставка проходила в Президенством фонде Леонида Кучмы «Украина».
Сегодня у него есть и первые достижения; с 2012 года он – член Молодёжного объединения Киевской организации Национального союза художников Украины. В 2013 году рисунок углём «Ветер», выполненный художником, был удостоен диплома самого престижного в Украине конкурса – имени Георгия Якутовича.
Во всех творческих начинаниях Константина поддерживает его отец –известный исскуствовед Алексей Роготченко.
Многие исскуствоведы считают, что талант – не что иное, как желание и стремление творить и создавать, видеть прекрасное и воплощать его. Работы Константина это всецело подтверждают.
Выставка оставила приятные впечатления.

 
Баштанський район

Свято дитинства
Про необхідність захисту дітей заговорили ще на початку 20 століття. 26 листопада 1924 року П”ятою Асамблеєю Ліги Нації у Женеві була прийнята Женевська декларація прав дитини. Вона складалася з п”яти основних положень, спрямованих, зокрема, на протидію дитячій праці й рабству, торгівлі дітьми, проституції неповнолітніх. Документ закликав керуватися положеннями декларації для захисту дітей  та покращення їх добробуту. 1 червня 1925 року в Женеві відбулася перша міжнародна конференція, у ході якої обговорилися проблеми дітей. Цілком ймовірно, що це підштовхнуло в подальшому відзначати День захисту дітей саме 1 червня. Офіційне ж рішення заснувати Міжнародний день захисту дітей було ухвалене в листопаді 1949 року конгресом Міжнародної демократичної федерації жінок, і вже в 1950 році 1 червня було відзначено перший День захисту дітей.
1 червня 2018 року на подвір”ї територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баштанського району пройшов святковий захід «Свято дитинства» для дітей учасників бойових дій, багатодітних сімей, дітей взятих під опіку, дітей-сиріт.
«Немає нічого світлішого, щирішого і дорожчого у світі, ніж щасливі дитячі усмішки. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України. Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров”я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!» – вітаючи присутніх сказала директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баштанського району. Заступник начальника управління соціального захисту населення також привітала сьогоднішніх «винуватців» зі святом.
Чудову святкову програму провели діти-волонтери із Баштанської гімназії. Імпровізовану казку поставили та зіграли самі учасники дійства. Тут були і принци з принцесами, і цариці-жаби, та інші казкові персонажі. Конкурс за конкурсом, пісня за піснею - так і промайнуло свято. Фінальний конкурс «Малюнок на асфальті» визначив, що перемагає завжди дружба. Подарунки від представника благодійної організації «Крокуймо разом» отримали всі учасники свята.
Наприкінці всі учасники святкового дійства зібралися разом в коло, кожен вибрав собі повітряну кульку у подарунок і, загадавши свої бажання, випустили їх у небо!
Небо вкрилося різнокольоровими бажаннями. Кульки піднімалися в небо, а  дітлахи  ще довго показували один одному де летить його кулька і було в цьому щось надзвичайно зворушливе…

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 1123