Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
Первомайський район

18 червня 2018 року в с.Кінецьпіль, с.Кам´яний Міст здійснила виїзд мультидисціплінарна команда у складі якої: психолог, медична сестра, перукар. Вони надають психологічні, медичні послуги та послуги перукаря мешканцям району. Також завідувач відділення денного перебування надав юридичні послуги. Медична сестра виміряла артеріальний тиск та надала консультацію з використання медичних препаратів для нормалізації тиску. Психолог надала одиноким громадянам психологічну підтримку стосовно проведення заходів щодо емоційного та психологічного розвантаження. Перукар надала послуги за замовленням.

 
Веселинівський район

18 червня 2018 року відбувся семінар–навчання з актуальних питань соціального захисту, в якому прийняли участь начальник управління соціального захисту населення Веселинівської райдержадміністрації Тамара Максимова, заступник начальника управління соціального захисту населення Веселинівської райдержадміністрації Тетяна Камашева та соціальні робітники центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради.
Під час семінару розглядалися питання: про призначення та виплату житлових субсидій, про монетизацію житлових субсидій, про санаторно-курортне лікування та оздоровлення учасників бойових дій АТО, про придбання технічних засобів реабілітації особам з інвалідністю, про надання населенню пільг, про встановлення соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування, про розрахунок розміру витрат електроенергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення;
За підсумками проведеного семінару-навчання надано ряд оперативних доручень.

 
Доманівський район

18 червня у приміщенні районної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» з питань:
формування та реалізація державної політики з протидії торгівлі людьми в Доманівському районі; виконання Комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Доманівському районі на 2016-2020 років та її фінансування.
Захід проведено за підтримки Миколаївського благодійного фонду «Любисток»
У обговорюванні питань взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, начальник відділу соціальної допомоги управління соціальної допомоги райдержадміністрації, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, провідний спеціаліст відділу фінансів виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації, спеціаліст сектору опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації.
В ході проведення засідання «круглого столу» присутні отримали знання щодо виникнення такого явища як «торгівля людьми», навчилися розпізнавати форми торгівлі людьми, визначати причини та наслідки цього явища, а також розглядали питання щодо виконання Комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Доманівському районі на 2016-2020 років та її фінансування.
За результатами засідання «круглого столу» прийняті відповідні рішення.

 
Братський район

16 червня 2018 року 90 років з дня народження відзначила Буберенко Марія Іванівна, учасник війни, яка перебуває на обслуговуванні у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської районної ради.
18 червня з ювілейним днем народження Марію Іванівну тепло та щиро привітали директор територіального центру соціального обслуговування Онопрієнко О.В., завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру Афанасьєва В.В. та соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Немченко Л.І..
Буберенко М.І. народилася в 1928 році на Братщині в селі Молярово, у багатодітній селянській сім’ї Буберенків Івана та Олександри. Закінчивши сім класів місцевої школи почала працювати у колгоспі дояркою, в якому пропрацювала 20 років. Після закінчення війни вийшла заміж, в сім’ї народився син Микола. В 1973 році переїхали з сім’єю в селище Братське, де і пропрацювала 19 років санітаркою в інфекційному відділенні лікарні. Має двох онуків та двох правнуків.
Гості подякували Марії Іванівні за віддану працю, побажали міцного здоров’я, та ще довгих років життя, вручили подарунок.

 
Казанківський район

15 червня 2018 року відбулася 22 сесія Казанківської районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 23 депутатів. Відкрив сесію голова районної ради.
У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення, керівники установ та організацій району, селищний, сільські голови.
Серед винесених на порядок денний питань були такі: про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Казанківського району до комунальної власності Казанківської селищної ради територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та закріпленого за ним майна; про надання дозволу зареєструватися за місцем проживання в відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Казанківського району за адресою: смт.Казанка, вул. Центральна, 31-Б двом його мешканцям, з яких доповідала начальник управління соціального захисту населення Перчиць В.С.
Після обговорення депутати одноголосно ухвалили відповідні рішення з розглянутих питань.

 
Снігурівський район

15 червня 2018 року відбулося засідання районної комісії по вжиттю заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників, в якому прийняли участь начальник управління та заступник начальника управління соціального захисту населення, представники Снігурівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області, районної профспілкової організації працівників агропромислового розвитку, заступник начальника управління, головний спеціаліст відділу економіки райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку РДА, начальник відділу по роботі з персоналом державної установи «Снігурівська виправна колонія (№5) - спеціалізована туберкульозна лікарня.
На засіданні районної комісії розглянуто питання: про масове вивільнення працівників Державної установи «Снігурівська виправна колонія (№5) - спеціалізована туберкульозна лікарня та приєднання до нього штату медичних працівників «Центр охорони здоров»я Державної кримінально-виконавчої служби України), вжиття заходів щодо зменшення чисельності вивільнених працівників.
За результатами засідання комісії рекомендовано начальнику державної установи «Снігурівська виправна колонія (№5) - спеціалізована туберкульозна лікарня тримати на контролі ситуацію, розробити заходи щодо забезпечення максимального працевлаштування працівників, які підлягають скороченню та дотримуватися вимог законодавства України про працю.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 1123