Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
Доманівський район

20 липня 2017 року в Доманівській селищній раді, в рамках реалізації програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбувся тренінг протидії та запобігання корупції в органах місцевого самоврядування. Депутати Доманівської селищної ради, представники закладів та установ громади отримали чудову можливість дізнатися багато нового, цікавого та корисного, отримали конкретні поради і факти, які можна використовувати на практиці, познайомитися з тренером Тарасом Случик та експертом програми Лілією Антажевою.
Тепер існує, як мінімум, одна причина, щоб почати змінювати себе і життя своєї громади саме зараз. Це якраз той момент, коли ми можемо зробити користь для розвитку Доманівки.  В тренінгу взяла участь директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Доманівської райдержадміністрації.

 
Єланецький район

20 липня 2017 року відбувся виїзд робочої групи з питань попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми  для здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї в смт. Єланець, де за повідомленням Єланецького відділення Новоодеського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області скоєно насильство в  сім'ї.
З правопорушником, який вчинив насильство в сім'ї, проведено заходи впливу: профбесіду, офіційне попередження,  складено акт з'ясування обставин вчинення насильства в сім'ї.

 
Департамент

Никогда не поздно начинать!
Это короткая история о некоторых буднях отделения Всеукраинской благотворительной организации «Турбота про літніх в Україні» в г. Николаеве в рамках программы «Место встречи –Диалог».
Проект «Активизация жертв нацизма и людей пожилого и старческого возраста и других категорий путём участия в мероприятиях социальной направленности и здорового образа жизни» осуществляется при поддержке  немецкого фонда «Память. Ответственность. Будущее». Одна из основных задач проекта - это максимальная мотивизация к здоровому образу жизни лиц пожилого возраста - жертв нацистского и тоталитарного режимов. И одним из важных событий стало для нас участие Ковальской Аллы Константиновны в группе здоровья «Скандинавская ходьба». Это прекрасный пример для молодёжи: как оставаться активным и открытым для новых, полезных для здоровья методик, несмотря на возраст. Алла Константиновна год назад отметила 90-летие!
Кроме занятий по здоровому образу жизни проведены встречи с интересными людьми, виртуальные путешествия в  историю родного города и лирические встречи с поэзией минувших лет в рамках клубной работы. Запомнилась для людей элегантного возраста встреча со школьниками, во время которой были озвучены истории жизни людей, пострадавших от немецкой оккупации, малолетних узников и других жертв нацистского режима, которые ныне проживают в городе Николаеве. И, несмотря на то, что уже прозвенел последний звонок, ученики 6-А класса Николаевской гуманитарной гимназии № 2 (классный руководитель Уткина Надежда Юрьевна) проявили желание оказать помощь в формировании пакетов с угощениями для посещений тех людей, что не могут выходить из дому. Это была очень важная и нужная работа в оказании помощи  пожилым волонтёрам, которые с уже заготовленными пакетами посетили своих подопечных.

Волонтёр Макарова-Бойчук А.Б.

 
м Южноукраїнськ

Зустріч представників громадської організації «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ»
19 липня 2017 року в залі засідань департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч представників громадської організації «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» з внутрішньо переміщеними особами (переселенцями) міста Южноукраїнськ за участю директора та спеціалістів департаменту.
Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ», як виконавчий партнер Агентства ООН у справах біженців, надала гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам у вигляді одягу, взуття та засобів особистої гігієни.
Також всі бажаючі мали можливість звернутися за юридичною консультацією з вирішення питань, пов’язаних із статусом переселенця (виплата адресної допомоги, пенсій, стипендій, відновлення документів, вступ до спадщини та оформлення пропуску для виїзду за межі території контрольованої українською владою).

Привітання ювіляра
20 липня 2017 року директор департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради та члени громадської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил привітали з 95-річницею інваліда Великої Вітчизняної війни Пахно Ганну Никифорівну.
Ганна Никифорівна народилася 20 липня 1922 року у с. Чернавка Красівського району Тамбовської області. Закінчила 7 класів. З 1937 до 1940 рр. навчалася в педагогічному училищі. З 1940 до 1942 рр. працювала вчителем початкових класів у сільській школі. З 1947 до 1950 рр. - бібліотекарем авіатехнічної 126 авіадивізії, з 1950 до 1953 рр. на аеродромі технічного забезпечення 34-її повітряної армії. З 1961 до 1962 рр. - секретарем середньої школи №2  м. Нова Каховка, після цього вчителем. 15  років пропрацювала секретарем організації ветеранів в м. Нова Каховка.
У роки війни Ганна Никифорівна брала участь у визволенні Маріуполя, Молдавії, Польщі, Германії, нагороджена орденами «Вітчизняної війни», «За мужність», медалями «Жукова», «За бойові заслуги», «За перемогу у Великій Вітчизняній війни» та ін..
В місті Южноукраїнську проживає з донькою.
В цікавій розмові ювілярка поділилася спогадами про воєнні роки, про своє післявоєнне та сьогоденне життя.
Директор департаменту побажала Ганні Никифорівні міцного здоров’я, родинного затишку та вручила цінний подарунок і квіти.

Лекція для  відпочиваючих відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг
20 липня 2017 року у комунальному закладі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» для відпочиваючих відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг соціальний працівник провела цікаву та пізнавальну лекцію, щодо дій підопічних у разі виникнення надзвичайних ситуацій та про роботу університету третього віку.
Підопічним відділення така інформація була дуже потрібна, адже не всі обізнані у тому, що робити при будь-якій надзвичайній ситуації. Обговорювали дії та порядок евакуації з приміщення. Лектору ставилися   питання, які потім колективно обговорювалися.
Соціальний працівник повідомила відпочиваючим відділення про те, що на  базі комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» працює університет третього віку.
Зазначила, що люди похилого віку, ставши пенсіонерами, почувають себе викинутими на узбіччя життя. Після трудового шляху їм важко пристосуватися до нових умов. Хоча спочатку здається, що нарешті прийшов довгоочікуваний спокій. Але з часом людина починає почувати себе самотньо, їй хочеться спілкуватися з людьми свого віку, навіть хочеться навчитися чогось нового. Тому було запропоновано вступити до лав студентів університету третього віку.

 
Вітовський район

Комплексна програма соціального захисту населення «Турбота» в дії
19 липня 2017 року у приміщенні райдержадміністрації, відбулося засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з виплатою матеріальної допомоги особам, які перебувають в складних життєвих обставинах, військовослужбовцям, які знаходяться в зоні проведення АТО на Сході України, демобілізованим учасникам АТО на Сході України.
В засіданні комісії взяли участь заступник голови райдержадміністрації, голова комісії, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради, представники фінансового управління райдержадміністрації, системи охорони здоров’я, центру у справах сім’ї, дітей та молоді.
В ході засідання розглянуто 8 звернень від жителів Вітовського району про надання матеріальної допомоги в межах реалізації положень районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота», на загальну суму 6 500,0 грн..
По всіх зверненнях, а це звернення учасника АТО, 3 осіб з обмеженими фізичними можливостями, 2 матерів, які мають дітей з особливими потребами, 1 учасник бойових дій та 1 член сім’ї загиблого ветерана війни, прийнято позитивні рішення.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ!
У Вітовському районі продовжується кампанія з оздоровлення учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей.
В межах реалізації обласної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, 19 липня, шестеро учасників АТО та їх сім’ї, в тому числі восьмеро дітей, відбули на 12-денне оздоровлення на базі відпочинку ДП «Очаків» м. Очаків Миколаївської області, на що з обласного бюджету витрачено близько 54,0 тис. грн..
За відгуками учасників попереднього заїзду адміністрацією бази відпочинку забезпечено комфортними номерами та належним 3-х разовим харчуванням.
На сьогодні триває прийом заяв на оздоровлення учасників АТО та членів їх сімей.

Легалізація найманої праці та дотримання законодавства у сфері зайнятості
«Обмежуючи право на належне оформлення трудових відносин,  Ви позбавляєте працівника впевненості в сьогоденні та в майбутньому», - саме на цьому акцентували увагу учасники «круглого» столу з роботодавцями заступник начальника управління - начальник відділу праці та роботи з персоналом та головний державний інспектор Управління Держпраці у Миколаївській обл..
Доповідачі, в досить конструктивній обстановці, обговорили з присутніми такі явища, як зарплата «в конверті» та робота без офіційного працевлаштування, які мають глибокі корені та руйнують суспільство зсередини, позбавляючи працівників належного пенсійного забезпечення, оплати лікарняного; отримання допомоги при травмуванні у разі нещасного випадку на виробництві; отримання допомоги по безробіттю залежно від страхового стажу, а також позбавляють і роботодавця права вимагати виконання роботи належним чином; можливості притягнути працівника до матеріальної відповідальності та інше.
А враховуючи зміни, введені з 1 січня 2017 року Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про працю, то осіб, які б вигравали у цій «тіньовій» ситуації,  немає.

 
м. Вознесенськ

19 липня 2017 року в приміщенні Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенська» проведено позачергову виборчу конференцію Вознесенської міської організації інвалідів «СОІУ» по обранню голови організації. На конференції були присутні: заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради, голова міської ради ветеранів, голова Вознесенської міської громадської організації спілки інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, директор УТОСа, директор територіального центру та запрошені делегати (інваліди, студенти Університету третього віку, пенсіонери).  
Конференція пройшла згідно з протоколом; в обговоренні звіту взяли участь посадові особи та інваліди; роботу тимчасово виконуючого голови організації визнано задовільною та одноголосно затвердили голову Вознесенської міської організації інвалідів «СОІУ».
Користуючись нагодою інваліди підняли рід важливих питань: доступність інвалідів та людей похилого віку до установ, організацій, місць відпочинку у м. Вознесенську, виділення земельної ділянки для облаштування спортивного майданчику на прилеглій території комунальної установи,  проведення дозвілля інвалідів та ін..
Також під час звіту грамотами, дипломами та цінними подарунками були нагороджені учасники фестивалю «Перлини півдня».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 996
sex resim,seks resim,porno resim,
Nice servis,nice bariyer,mantar bariyer,epoksi zemin,köşe koltuk,yükleme rampası,bft türkiye,bahçe kapısı motoru,nice türkiye,evden eve nakliyat,epoksi,bft,kepenk tamiri,Dış cephe mantolama,pergola,
hacklink wordpress free themes ankara sexs shop hacklink satış elektronik sigara çeşiteleri
bakırköy escort şirinevler escort halkalı escort bahçeşehir escort pendik escort şişli escort taksim escort etiler escort beşiktaş escort sincan escort cebeci escort eryaman escort çankaya escort keçiören escort etlik escort