Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
м. Очаків

«Університет третього віку»
7 грудня 2017 року в актовій залі Територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) м. Очаків, згідно плану роботи факультету «Краєзнавство», відбулося заняття слухачів.
Лектор-екскурсовод мариністичного музею ім. Р.Г. Судковського провела тематичну бесіду: «Михайло Врубель – бунтівний демон живопису».
Студенти із задоволенням слухали розповідь викладача - волонтера про життя та творчість відомого художника М. Врубеля.
Народився в Омську, в сім’ї  військового юриста. Дитячі роки пройшли в Петербурзі: навчання в малювальній школі (з 5-ти років) та в школі Товариства заохочення мистецтв. Навчання в гімназії. 1874 – вступ до університету та вечірні класи Академії мистецтв. 1879 – вступ до Академії мистецтв.
1884-1889 рр. Перша самостійна картина. Реставрація стародавніх фресок Кирилівської церкви ХІІ-го століття. Переїзд до Москви, подорож до Італії. Сюжетне розмаїття творчості: сюжетні картини, портрети, пейзажі, епос та ін.
Багатогранний і неповторний врубелевський Демон.
Початок 1900-х. 1904-й: повернення до Петербурга. Останній період в творчості Врубеля. Портрети та автопортрети Врубеля. 1905 –й – тяжка хвороба художника.
Слухачам університету були представлені цікаві ілюстрації робіт різних періодів творчості видатного художника: «Гамлет і Офелія», «Ворожка», «Богатир», «Царівна – лебідь», «Портрет М.І.Забіли на тлі берізок», «Портрет Брюсова» та багато інших.
Студенти були вдячні за надання цікавої та корисної інформації.

 
Доманівський район

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з'явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І після того, День збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня. Після проголошення незалежності України почалася підготовка нормативно-правової бази для створення національних збройних сил. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два значущих закони "Про оборону України" та «Про збройні сили України». І через два роки, саме 6 грудня було прийнято рішення відзначати День збройних сил України.                 
З нагоди свята у Доманівці, в районному будинку культури , відбулося урочисте зібрання громадськості за участю представників трудових колективів, військовослужбовців, демобілізованих воїнів, молоді.
До присутніх військовослужбовців звернувся голова Доманівської райдержадміністрації: «Шановні  військовослужбовці,  захисники,  патріоти  України! Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем Збройних Сил України. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для вас не просто професія, це — найвища честь, покликання Українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та красномовні приклади вірності військовій присязі. І саме такі зразки мужності, відваги, самопожертви демонструють наші  військовослужбовці  на  сході  країни,  запобігаючи  розповзанню терористичної чуми. На Доманівщині свято бережуть та примножують кращі військові традиції, велику увагу приділяють військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління.  Бажаємо  всім  військовослужбовцям  мужності,  сил,  здоров’я, добра у родинах, миру та спокою на нашій українській землі.»
Голова Доманівської районної ради теж сердечно привітав з Днем Збройних Сил України учасників урочистого зібрання, всіх жителів району, кому довелось із зброєю в руках боронити нашу Вітчизну, та зауважив, що роки становлення української армії були непростими, не завжди її розвитку, зміцненню приділялась належна увага. І лише в останні роки, з початком воєнних дій на сході України, наші Збройні Сили відродилися, як птаха Фенікс, загартувалися в боях, відстоюючи територіальну цілісність та незалежність України, стали одним з найкращих на європейському континенті, та побажав захисникам нашої Вітчизни в день їх професійного свята козацького здоров'я, бадьорості, наснаги, надійного тилу, мирного неба під головою.
Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять про всіх наших воїнів-земляків, які загинули під час війни на сході України, залишаючись до кінця вірними військовій присязі, захищаючи свою землю, своїх рідних від ворога.
Від щирого серця привітав військовослужбовців, колишніх воїнів з їх святом представник Доманівського районного військового комісаріату.
Пісенним подарунком з нагоди свята стали для учасників урочистого зібрання виступи Ігоря Коршенка, Сергія Петренка, дружини учасника АТО Людмили Ворожбит та його доньок Діани і Поліни.

 
Баштанський район

Баштанщина відзначила потрійне свято
6 грудня у приміщенні Баштанського Будинку культури відбувся чуттєвий, емоційний, патріотичний концерт до дня Збройних сил України, Міжнародного Дня волонтера та до Дня самоврядування.
В фойє РБК була представлена постійно діюча фотовиставка «Від минулого до сьогодення», військово – патріотична фотовиставка «Козацькому роду нема переводу», художня виставка «Ми віримо, що сльози дійсності переростуть у радість єдності» творчих робіт народної дитячої студії образотворчого мистецтва «Кольори веселки», авторські виставки членів клубу самодіяльних художників «Джерело».
На свято були запрошені воїни АТО, учасники бойових дій в Авганістані та на території інших держав, військовослужбовці, голова волонтерської організації, волонтери, працівники управління соціального захисту населення та територіального центру, представники органів місцевого самоврядування, активісти самоврядних органів.
Урочиста частина концерту розпочалась хвилиною мовчання, вшануванням пам’яті загиблих героїв, які загинули в зоні АТО – А.В.Гладкова, О.І.Яркова, М.В.Олексієнка, С.В.Пацули та покладанням квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні та воїнам – землякам вшанували героїв, які ціною власного життя захищали незалежність нашої держави.
З нагоди Державних свят слова привітання були надані першому заступнику голови РДА, виконувачу функцій та повноважень голови райдержадміністрації, голові Баштанської районної ради, секретарю міської ради, військовому комісару Баштанського районного військового комісаріату, підполковнику, учаснику АТО, які привітали військовослужбовців, волонтерів, представників органів місцевого самоврядування та вручили почесні грамоти та подяки.
Після привітань розпочалася концертна програма, яка приємно вразила різноманіттям талантів. Одним з яких був володар Гран –прі обласного конкурсу «Барвінковий спів», старший хор дитячої музичної школи «Промінь» під керівництвом Лариси Шулюк. Святковий концерт був обрамлений душевними піснями. Яскравими творчими номерами привітав наших гостей хореографічний колектив «Славія» під керівництвом Валентини Чоботар, не обійшлося на святі і без гумору.
І глядачі, і артисти залишись задоволені заходом який був пронизаний нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності.

 
м. Южноукраїнськ

Відбулось заняття факультету «Літературний та художньо-прикладного мистецтва»
З метою залучення старшого покоління до активного суспільного життя, участі в житті міської громади, підтримки їх фізичного та інтелектуального здоров’я, розширення світогляду, створення умов для спілкування та самореалізації і був створений «Університет третього віку» при комунальному закладі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська»
Навчають наших студентів викладачі-волонтери, люди старшого віку, які обізнані з темою програми та мають відповідну освіту і досвід, вчителі, лікарі, представники державних та громадських організацій, усі, хто виявляє бажання та є фахівцями щодо теми, яка цікавить слухачів.
6 грудня 2017 року відбулось заняття факультету «Літературний та художньо-прикладного мистецтва». Навчання розпочалося у гарному настрої, так як всі студенти отримали фото, зроблені на минулому тижні фотографом Паначовою Валерією. Слухачами було отримано масу радості та гарних емоцій від перегляду професійних фотознімків.
У піднесеному настрої було проведено сьогоднішнє заняття, на якому студенти навчалися навикам в’язання крючком та спицями.
Отже, «Університет третього віку» дозволяє пенсіонерам розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті роботою, клопотами і родинними проблемами, дає можливість познайомитися з новими цікавими людьми. Так люди похилого віку отримали можливість здобувати необхідні знання, знову відчути себе потрібними, усвідомити, що життя продовжується і меж пізнання не існує.

 
Первомайський район

6 грудня у Первомайській райдержадміністрації відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил України, працівники територіального центру також прийняли участь у заходах та отримали подяки.
Зі словами щирих привітань голова райдержадміністрації та голова райради подякували волонтерам та військовим за сумлінну службу і активну участь у захисті територіальної цілісності України та наголосили, що саме завдяки активній життєвій позиції та оперативному реагуванню небайдужих громадян нашій армії вдалося у надзвичайно стислий термін відновити свою боєздатність та стримати подальший наступ ворога.
Під час урочистостей  військовослужбовців, учасників АТО та волонтерів району було нагороджено Грамотами та Подяками Первомайської райдержадміністрації та  районної ради. А переможці та учасники  обласного конкурсу «Волонтер року» отримали відзнаки, кубки та подарунки. Соціальні працівники територіального центру Первомайського району з с. Кам»яна Балка та з с. Лукашівка отримали подяки за волонтерську діяльність.
До слів привітання долучилися і представники громадських організацій району, а святкову атмосферу та гарний настрій присутнім дарували патріотичні пісні та хореографічні номера юних талантів району.

 
Березанський район

6 грудня  2017 року, у відділенні  денного перебування територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Березанського району,  відбулось чергове заняття для студентів Університету третього  віку.
Студенти долучилися до проведення Всеукраїнського тижня права та, згідно навчального плану, прослухали лекції: «Договір дарування: плюси та мінуси»; примусове зняття з реєстрації особи на підставі судового рішення (викладач – керівник Березанського  бюро безоплатної  правової допомоги).
Також слухачі взяли участь у проведення Години духовності «Наша покровителька» (до Введення в храм Пресвятої Богородиці), яку провели працівники бібліотеки. та відвідали  персональну виставку місцевої молодої художниці-аматора, майстрині Стефанії Чаплигіної.
Старша група – гурт «Калинонька» займалась хоровим співом.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 1057
jigolo olmak istiyorum maltepe escort pendik escort alanya escort bostancı escort alanya escort bayan kartal escort