Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
Баштанський район

Привітали захисників Баштанщини з професійним святом
14 жовтня – особлива дата для кожного українця. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. І це невипадково, адже так як Богородиця стала Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні герої України. Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!
Нині Україні потрібні справжня козацька сила, патріотизм повстанців та щире прагнення миру нинішніх бійців, які захищають державу від ворога. Святкування Дня захисника України, яке відбулося в районному Будинку культури 13 жовтня, засвідчило: боронити рідний край від непрошених чужинців сьогодні готові всі – від чоловіків різного віку у військовій формі, які повернулися  додому  із зони АТО, до хлопчиків і дівчаток в  козацьких одностроях. Працівники управління соціального захисту населення прийняли участь у святковому заході.
З теплими словами привітання до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, голова районної ради, міський голова та районний військовий комісар.
«Переконаний, нам вистачить мужності, сили духу, взаєморозуміння та мудрості, аби зберегти Україну єдиною і незалежною. Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний з нас може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України», - зазначив у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації.
За проявлені героїзм, патріотизм і мужність під час виконання військового обов’язку та з нагоди Дня захисника України Почесними грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад нагороджено 9 учасників АТО  Баштанщини.
Хвилиною мовчання, оголошеною районним військовим комісаром, присутні в залі вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.
Завершилися урочистості святковим концертом, колективи районного Будинку культури подарували свої пісні і танці.

 
м. Вознесенськ

13 жовтня 2017 року годині в приміщенні Комунальної установи «Територіальний  центр соціального обслуговування м. Вознесенська», згідно плану роботи факультету «Соціально – активна життєва позиція» проведено заняття слухачів університету по здоровому способу життя «В здоровому тілі – здоровий дух».
Лектор – волонтер, розпочавши блок лекцій  по здоровому способу життя,  представила загальні відомості по фізіології людини, метаболічним процесам, здоровому харчуванню.
Також було проведено тестування, в результаті якого кожен студент сам визначив свій біологічний вік.
Студенти із задоволенням слухали лекцію викладача – волонтера і задавали багато питань при обговоренні.
На завершення студенти отримали роздатковий матеріал – домашнє завдання, щоб підготуватись до наступного заняття по здоровому харчуванню.

 
м. Очаків

Очаківці вшанували пам'ять загиблих Героїв
14 жовтня в нашій країні відзначається свято День захисника України, встановлене згідно з Указом Президента України у 2014 році. В цей день українці вшановують мужність та героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України, військові традиції і звитяги українського народу. В цей день ми схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника своєї Батьківщини власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям.
Аби вшанувати пам'ять загиблих Героїв, які мужньо захищали рідну Батьківщину, 13 жовтня, біля Меморіалу загиблим в АТО воїнам, що по вулиці Зінченка Олексія, зібрались представники міської влади, депутати Очаківської міської ради, трудові колективи організацій та установ міста, колектив управління соціального захисту населення Очаківської міської ради на чолі з начальником управління та колектив Територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) м. Очаків на чолі з директором.
- «Завтра мы отмечаем День защитника Украины, установленный Указом Президента в 2014 году. В этот день мы вспоминаем тех, кто погиб на окровавленных территориях в зоне боевых действий, тех, кто отдал свою жизнь, за то, чтобы мы с вами достойно жили на нашей родной земле. История покажет кто прав, а кто виноват в этой войне. Но мы должны всегда помнить о наших Героях! Мы должны верить в то, что мир в нашей стране будет восстановлен. Будем надеяться, что на этом Мемориале больше не прибавится памятных табличек», - звернувся до учасників заходу міський голова.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя, відійшовши у вічність, чиї душі прагнули свободи, щастя рідній країні та волі рідному народові.

 
Департамент

Нова соціальна послуга пенсіонерам
У мкр. Кульбакіно на базі Будинку культури відбулося урочисте відкриття ще одного пункту, де представники департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради надаватимуть соціальні послуги людям старшого віку. Працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру запросили на зустріч слухачів вже існуючих факультетів «Університету третього віку», що є «студентами», а й мешканців цього віддаленого мікрорайону. Слід відзначити, що соціальний проект для пенсіонерів, які прагнуть отримувати нові знання, має великий попит серед дорослого населення міста. У заході взяли участь директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
- Діяльність Університетів третього віку є особливо важливою для вирішення проблем людей старшого віку, покращення якості їх життя, збереження та формування їх активної життєвої позиції. У Миколаєві ця соціально-педагогічна послуга успішно впроваджується з 2011 року. Впевнений, що в «Університеті третього віку», який відкрито сьогодні у мкрн Кульбакино,  наші шановні слухачі отримають задоволення, користь і нові горизонти, що відкриються завдяки безперервному навчанню, - зазначив директор департаменту.
Майбутнім слухачам представили концертну програму за участю самодіяльних артистів факультету «Музично-літературний», надали буклети та листівки з розкладом занять, представили викладачів.

Возрождение традиций
В канун Дня защитника Отечества для студентов «Университета третьего возраста» проведены интересные встречи.
Во вторник подопечных пригласили в Областную научную универсальную библиотеку им. А. Гмырева, где за круглым столом они ознакомились с историей Казачества, посмотрели прекрасный документальный фильм, узнали подробнее про обычаи и казацкие правила. И, конечно же, поучаствовали в викторине, которую специально для них подготовила начальник отдела. Наши «студенты» почти молниеносно отвечали на все вопросы.
В четверг подопечные отделения дневного пребывания побывали в Музее судостроения и флота, приняли участие, как зрители, в музыкальном конкурсе военных оркестров, посвященном Дню защитника Украины. Помолились за мир на Украине вместе с капелланом воинской части № 4485 Отцом Владимиром, слушали, затаив дыхание, выступление участников АТО - Григория Володко, капитана Николаевского морского госпиталя, внештатного капеллана в/ч 4485 с 2014года Отца Романа. Зрительские симпатии были в большей степени отданы духовому оркестру морской пехоты под руководством Сергея Смирнова. Несколько часов конкурса пролетели для пожилых людей совершенно незаметно. Гордые за то, что в Николаеве возрождаются традиции военных оркестров, они разошлись по домам.

«Не стань жертвою торгівлі людьми»
18 жовтня Європейський день боротьби з торгівлею людьми
Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.
Торгівля людьми це здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнається злочином.
Метою торгівлі жінками може бути насильницький шлюб, примусова праця, використання в домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, народження дитини примусово чи за замовленням, використання в сексуальному бізнесі. Чоловіків переважно використовують на будівництвах, у промисловості, сільському господарстві, дітей – у жебрацтві, дитячої порнографії, осіб будь-якої статі і віку – для вилучення і трансплантації органів.
Якщо Ви або ваші знайомі постраждали від торгівлі людьми, звертайтеся на «гарячу лінію» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0-800-505-501 або 527 (з мобільного).

 
Доманівський район

13 жовтня 2017 року  в смт. Доманівка після урочистої ходи трудових колективів, учнів шкіл, жителів району відбулося закладання меморіальної капсули пам’ятного знака «Захисникам України».
13 жовтня у Доманівці, в районному будинку культури, відбулося урочисте зібрання представників трудових колективів, громадськості, молоді з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України. Серед почесних гостей – учасники антитерористичної операції на Сході України, які мужньо відстоюють сьогодні незалежність, територіальну цілісність нашої держави. Кожному з них школярі вручили святкові листівки та квіти.
Символічно, що всі ці свята відзначаються в один день. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок  поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро й благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.
Виступаючи на урочистому зібранні, голова Доманівської районної ради сердечно привітав із знаменними святами жителів району, всіх, у кому живе дух наших славних попередників – справжніх патріотів і героїчних виборювачів незалежності нашої держави. Особливі слова подяки ветеранам війни. Їх подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький уклін всім землякам, хто захищав цілісність і суверенітет нашої держави. Велика вдячність і повага всім, хто й сьогодні із зброєю в руках боронить українську землю. Миру всім і благополуччя, здоров’я  і  довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості й добра.
– День захисника України – це, насамперед, данина героїчним традиціям нашого народу, вияв  любові і пошани до тих, хто у кровопролитних битвах захищав Батьківщину, відстоював її незалежність – підкреслив у своєму виступі голова Доманівської районної державної адміністрації – Ми завжди пам’ятали і будемо пам’ятати героїчні подвиги людей, які не шкодували і не шкодують власного життя заради нашого мирного сьогодення, низько вклоняємось їх мужності й патріотизму.
З честю виконали і зараз виконують свій військовий обов’язок у зоні АТО понад 400 наших земляків - доманівців. Ратна звитяга десятків із них відзначена бойовими орденами.
Хвилиною мовчання присутні вшанували  пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя за свободу, за мир, за Україну.
Окрасою урочистого зібрання стали виступи самодіяльних аматорів сцени: вокальних та хореографічних колективів і окремих виконавців з Доманівського районного навчально-виховного комплексу, Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2, районного, Маринівського, Прибузького, Мостівського сільських будинків культури.
Тож нехай же щасливим буде життя України нашої, яку бережуть  славні захисники її, нехай завжди світлим буде небо, завжди буде хліб на столі і мирним кожним прийдешній день.

 
Новобузький район

Вшанували мужніх і самовідданих
13 жовтня 2017 року з нагоди відзначення Дня захисника України в м. Новий Буг вшанували мужність і героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності, військових  традицій та перемог українського народу.
Назва такого свята говорить сама за себе, адже захист своєї Вітчизни – це свята справа. Вона вимагає від оборонців сміливості, честі, відваги, часом великої самопожертви і значної самовіддачі. День захисника України – це свято, яке сприяє подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.
В районному будинку культури відбулись урочисті збори, у ході яких були нагороджені воїни-інтернаціоналісти, воїни АТО, учасники бойових дій у ВВв. Після урочистої частини відбувся святковий концерт, постанова Новобузького козацького полку та виставка дитячих малюнків. У святковому концерті також взяли участь студенти фольклорно-мистецького факультету «Університету третього віку». Найкращим студентам Новобузького аграрного коледжу та воїнам АТО було надано право покласти квіти загиблим у боротьбі за незалежність України.
В центральному парку міста було організовано обрядово-розважальне шоу до Дня Покрови, а 14 жовтня – козацькі розваги, приурочені до Дня Захисника України та до Дня Українського козацтва. На ці святкові заходи були запрошені усі жителі та гості району, адже такі свята сприяють подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 1029
sex resim seks resim porno resim Nice servis nice bariyer mantar bariyer epoksi zemin köşe koltuk yükleme rampası bft türkiye bahçe kapısı motoru nice türkiye nice bft kapı motoru kepenk tamiri Dış cephe mantolama pergola tuzla escort maltepe escort pendik escort tuzla escort izmit escort kartal escort kurtkoy escort ankara escort bursa eve gelen escort ankara escort ankara escort bayan ankara escort bakırköy escort bayan halkalı escort bayan kartal escort bayan ankara escort Kurtköy Escort avcılar escort avcılar escort bursa escort antalya escort Ataşehir escort kartal escort istanbul escort kurtkoy escort pendik escort Bostancı escort tuzla escort ümraniye escort ataşehir escort kartal escort kurtköy escort maltepe escort ataşehir escort ümraniye escort pendik escort bayan