Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів
Департамент

Надання послуг по перевезенню громадян з особливими потребами
Створення належних умов громадянам з особливими потребами, які пересуваються на візках або за допомогою милиць, та іншим маломобільним групам населення для їх гармонійної інтеграції в суспільстві та рівня належної мобільності з 2010 року запроваджена соціальна послуга по перевезенню таких осіб у межах міста спеціально обладнаним автотранспортом.
Послуга надається міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за заявками громадян, що потребують допомоги у відвіданні лікарняних закладів, МСЕК, Миколаївського експериментального державного протезно-ортопедичного підприємства, до організацій-надавачів послуг тощо.
Заявки на обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями приймаються фахівцем у телефонному режимі не менш ніж за два дні до виїзду за вказаною адресою.
Для отримання даної послуги телефонуйте за номером 34-11-74. Для реєстрації заявки необхідно назвати свої прізвище, ім’я, по батькові, контактні дані та назву установи, до якої необхідно дістатися. Громадяни, що мають інвалідність, супроводжуються у поїздці членами родини. Автомобіль з спеціальним пристроєм подається в зазначений час за адресою проживання громадянина, рухається згідно затвердженого маршрутного листа до місця призначення та очікує там. По закінченню процедури або прийому в установі громадянина доставляють до місця проживання.  
Спецавтотранспортом у 2017 році скористалося 1527 мешканців Миколаєва, в тому числі ветерани війни, особи, що пересуваються на візках, хворі з нирковою недостатністю, що потребують проведення регулярних медичних процедур.
Виїзд спецавтотранспорту проводиться у робочі дні за графіком заявок з 8.30 до 17.00 годин. Послуги з перевезення надаються безкоштовно.
При необхідності додаткову інформацію мешканці Миколаєва можуть отримати за безкоштовним  багатоканальним телефоном 15-07, що функціонує у структурних підрозділах департаменту.

 
м. Очаків

«Університет третього віку»
16 квітня 2018 року в актовій залі Територіального центру відбулося заняття слухачів  університету на тему: «Україна в роки революції 1905-1907рр. Повстання на броненосці «Князь Потьомкін Таврійський».
Студенти на цьому занятті познайомились з помітною сторінкою в історії нашого краю. Це події першої російської революції, яка розпочалася зі стихійного повстання на броненосці «Князь Потьомкін Таврійський», що спалахнуло 14 червня 1905р. під час флотських навчань біля Тендровської коси. Команда відмовилась їсти борщ, приготовлений із червивого м’яса. Це стало причиною стихійного заворушення. Над кораблем був піднятий червоний прапор. На сторону революції перейшов найновіший броненосець, краса і гордість флоту, справжня морська фортеця. Одинадцять днів корабель  під червоним революційним прапором борознив води Чорного моря.
Викладач-волонтер зацікавила студентів слайдами з зображенням макета «Потьомкіна», частини фок-мачти броненосця, бюстів матросів –керівників повстання, їх особистих речей, пам’ятників в Одесі, на о. Первомайському. Звернула увагу також на копії картини художника М.Степанова, на якій показана зустріч «Потьомкіна» з кораблями урядової ескадри 17 червня 1905р. Проти повсталого броненосця із Севастополя в Одесу були направлені кораблі. Ескадра отримала завдання придушити повстання на «Потьомкіні». З піднятим червоним прапором і готовими до бою гарматами «Потьомкін» вийшов назустріч ескадрі, матроси якої відмовились стріляти по революційному кораблю.
Але не маючи прісної води, вугілля, продовольства і не отримавши підтримки з боку всього Чорноморського флоту, потьомкінці змушені були йти в Румунію і в Констанці здати корабель румунській владі.
Екіпаж броненосця налічував більше 700 чоловік. Майже всі вони залишились за кордоном. Біля п’ятдесяти моряків повернулись додому і зразу ж були притягнуті до суду за участь в повстанні. Броненосець був повернутий Чорноморському флоту і базувався в Севастополі. В жовтні 1905р. він був перейменований в «Св.Пантелеймон», а після лютневої революції кораблю була повернута стара назва, та через декілька місяців його знову перейменували – «Борець за свободу». В 1924-1925рр. корабель розібрали в Севастополі на металобрухт.
Доповнювали розповідь викладача-волонтера фрагменти художнього фільму «Броненосець Потьомкін.
Студенти були вдячні за отримання цікавої та корисної інформації.

 
Доманівський район

З ранку 13 квітня в Прибузькій сільської ради було людно. Пенсіонери та особи з інвалідністю чекали на приїзд працівників терцентру в складі мультидисциплінарної команди.
Основною метою поїздки стала планова зустріч з літніми мешканцями села, які перебувають в важких життєвих обставинах та потребують соціальної допомоги, а також проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо видів діяльності відділень територіального центру. Серед послуг, яким скористалися: послуги соціального робітника (ремонт парканів, хвірток), надання гуманітарної допомоги у вигляді одягу б/в та перевірка якості надання соціальних послуг підопічним терцентру.
Жителі села щиро дякували за допомогу, а територіальний центр і надалі робитиме все можливе, щоб сільські жителі постійно відчували повагу та турботу, мали гідний рівень життя і не втрачали суспільної активності.
Мешканці сіл мали змогу отримати гуманітарну допомогу у вигляді одягу б/в та перукарські послуги.
Як показує практика, виїзди мультидисциплінарної команди для населення необхідні, так як покращують надання соціальних послуг підопічним, які за станом здоров’я або через похилий вік не в змозі самостійно отримати необхідні їм послуги.

 
м. Южноукраїнськ

Участь у звітній колегії
12 квітня 2018 року представники комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» прийняли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу (колегії) при департаменті соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради.
На колегії було заслухано звіт про роботу за 2017 рік директора комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська».
За 2017 рік працівниками територіального центру виявлено 9245 осіб, 8366 осіб у 2016 році, які потребували соціального обслуговування. Усім громадянам надано різні види соціальних послуг.
Директором зазначено, що у поточному році що завдяки фінансової підтримки з боку міської влади та депутатського корпусу вдалося збільшити перелік соціальних послуг, покращити якість їх надання. Матеріально-технічна база комунального закладу значно покращилася. Робота в даному напрямку буде продовжена.
Також на колегію було винесено питання про роботу відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» за 2017 рік з яким ознайомила завідувач відділення, яка доповіла про зміни які відбулись у відділенні за рік. Зазначила, що кількість бажаючих відпочити значно збільшилось, адже надається дуже велика кількість послуг новим обладнанням.
Відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг має особливий попит серед южноукраїнців похилого віку та осіб з інвалідність, так як за кількістю та якістю наданих послуг не поступається санаторіям.

Участь вихованців відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю в екологічній акції
Працівники відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» разом з вихованцями групи денного догляду 13 квітня 2018 року приєдналися до Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру».
Подібні акції важливі не тільки для міста, але й для дітей. Це можливість проявити себе, відчути свою важливість для громади.
Організатори акції – Майстренко Людмила Петрівна та Комарніцька Ольга Олександрівна – начальник та заступник начальника управління екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Южноукраїнської міської ради – розпитали дітей про враження від роботи, закликали відвідувати посаджені дерева та спостерігати за тим, як саджанці розвиватимуться,і на згадку про сьогоднішній день вручили дітям солодкі гостинці.

 
Єланецький район

12 квітня 2018 року відбувся виїзд робочої групи з питань попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми для здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї в с. Велідарівка, де за повідомленням Єланецького відділення Новоодеського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області скоєно насильство в  сім'ї.
З правопорушником який вчинив насильство в сім'ї проведено заходи впливу:  профбесіду, офіційне попередження,  складено акт з'ясування обставин вчинення насильства в сім'ї.

 
Очаківський район

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ
12 квітня 2018 року  у приміщенні адмінбудівлі  Дмитрівської сільської ради Куцурубської ОТГ відбулося  засідання «Університету ІІІ віку» з питань пенсійного забезпечення  за участю заступника начальника Очаківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області та головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунку пенсії.
Слухачам було надано роз’яснення  про зміни в пенсійному забезпеченні, які відбулися  в жовтні 2017 року: кого стосуються ці зміни, розмір підвищення пенсії особисто по кожному    пенсіонеру, які зміни внесено цим Законом щодо призначення пенсій у подальшому, а також що потрібно знати молоді  вже сьогодні, щоб не втратити право на пенсію?
15-ти  слухачам  університету пояснили, що у кожного пенсіонера своє збільшення розміру пенсії у зв’язку з осучасненням заробітку, оскільки враховуються показники коефіцієнта заробітку та тривалість страхового стажу.
Завдяки професіоналізму спеціалістів пенсійного фонду слухачі університету в повному обсязі отримали інформацію щодо підвищення пенсії. Люди висловили слова вдячності,  побажали безмежного здоров’я, щастя та натхнення у  нелегкій, але такій потрібній праці.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 1104