Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

м. Вознесенськ

9 лютого 2018 року  в приміщенні  Комунальної  установи «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенська»  відбулося заняття для студентів «Університету третього віку»  на тему: «Звичаї і традиції українського народу».
Заняття провела викладач української мови та літератури Вознесенського коледжу. Звичаї народу – це ті прикмети, по яких розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому. Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. З давніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, святах, обрядах, фольклорі. Рід наш прекрасний духовністю.
Слухаючи розповідь про історію виникнення звичаїв і традицій, студенти активно задавали питання та самі розповідали багато цікавого по даній темі. В кінці лектор наголосила, що багатющий скарб звичаїв нашого народу отримано в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв’язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам’ять нашого народу.
Лекція поглибила знання про старовинні звичаї, обряди українського народу та значення їх в житті українців. Щиро дякували студенти Університету лектору за таку потрібну лекцію, яка була пізнавальною і корисною для всіх.