Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Доманівський район

8 лютого 2018 року у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Доманівської райдержадміністрації соціальний працівник провела тренінг під назвою «Безконфліктне спілкування – шлях до взаєморозуміння».
В ході тренінгу підопічні розглянули теоретичні аспекти конфліктних ситуацій, ознайомилися з техніками саморегуляций. Всі ми так чи інакше взаємодіємо з людьми, і конфліктні ситуації бувають у всіх. А ось як в них не потрапити, а якщо вже потрапили, з гідністю вийти - цьому і вчить цей тренінг.
Під час практичних занять обговорювались і вирішувались складні, часом заплутані, ситуації, соціальний працівник показала цікаві вправи, підопічні навчилися знімати напруження, яке виникає під час конфлікту.
Всім дуже сподобалися техніки «Активне слухання» та «Я-повідомлення». В них підопічні виступали як учасники життєвих ситуацій. Були розглянуті різні життєві ситуації з позиції Я-повідомлення. І як виявилося, це не така вже й проста справа – сказати щось в конфліктному стані таким чином, щоб не звинувачувати іншу сторону конфлікту.
По закінченню тренінгу підопічні освоїли хорошу методику погашення конфлікту – чарівну практику Джапи, а простіше кажучи – обнімашки!
Такий тренінг був дуже корисний. Підопічні дізналися механізм управління конфліктами, розглянули на прикладах як вони зароджуються, протікають, гасяться, навчилися грамотно вирішувати конфліктні ситуації, освоїли методи управління емоційним станом.
Тренінг вийшов дуже насиченим, змістовним і динамічним.