Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Спостережна комісія при облдержадміністрації з питань організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання

ДОВІДНИК  державних та неурядових  організацій, які надають послуги  з питань  соціальної допомоги та ВІЛ/СНІДу

Кримінально-виконавчий кодекс України

Постанова Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 р. N 429 „Про затвердження  положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах ”.

Постанова Кабінету Міністрів Українивід 10.11.2010  N 1042 „Про внесення змін до Положення про спостережні комісії"

ПОСТАНОВА КМУ від 17 травня 2012 р. № 383 "Про внесення змін до положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах"

Розпорядження голови  облдержадміністрації  від 23.03.10 №90-р „Про затвердження плану заходів  з реалізацію Концепції соціальної адаптації  осіб, які відбули покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року на території Миколаївської області”.

Заходи

Розпорядження  голови облдержадміністрації від 25.05.2010 №154-р „Про внесення змін до  складу спостережної комісії при облдержадміністрації”.

Розпорядження голови  облдержадміністрації від 30.05.2011 №158 "Про створення місць влаштування бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, на період до  2015 року, на території Миколаївської області"
Заходи

Розпорядження голови облдержадміністрації від 19.12.2012 №425-р "Про утворення спостережної комісії при облдержадміністрації" (додаток)

 

Методичні рекомендації для спостережних комісій при райдержадміністраціях та міських радах  щодо організації роботи з питань організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.

Методичні рекомендації щодо організації та здійснення громадського контролю спостережної комісії з питання захисту прав неповнолітніх, які потрапили у конфлікт із законом


Пам'ятка по підготовці громадського візиту до виправної установи.
Пам'ятка особам, звільненим  з   місць  позбавлення  волі ( засудженим,  які готуються до звільнення)

Постанови засідання спостережної комісії