Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Міністрів України прийнято постанову від 01 жовтня 2014 № 531 «Про особливості реалізації прав деяких категорій осіб на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Постановою передбачено, що особам, які переселились з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції (залишили місце роботи, які перебувають (перебували) у трудових відносинах або у статусі добровільно застрахованої особи):

-         надано право на отримання страхових виплат та послуг у робочих органах Фонду соціального страхування з тимчасової встати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Фонду за фактичним місцем проживання, перебування.

-         Виплати та послуги призначатимуться за наявності необхідних документів, а у разі їх відсутності – за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

У разі відсутності окремих відомостей у Державному реєстрі – виплати призначатимуться у мінімальному розмірі, встановленому правлінням фондів соціального страхування. Після отримання необхідних відомостей з державного реєстру, що підтверджують право застрахованої застрахованої особи на виплати, вони будуть перераховані.