Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Борги треба віддавати (за станом на 01.03.2012)

За даними оперативного моніторингу заборгованість із виплати заробітної плати працівникам Миколаївської області протягом лютого 2012 року скоротилась на   962,4  тис.грн. з 53995,8 тис.грн до 53033,4 тис.грн.
Ліквідовано заборгованість на 11 підприємствах області на загальну суму 847,7 тис.грн., скорочено - на 12 підприємствах  на суму  2662,7  тис.грн.
Разом з цим, на 9 підприємствах області виник борг,  в тому числі:

Публічне акціонерне товариство "Будівельна фірма "Миколаївбуд" (м.Миколаїв)  ( чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату - 58 осіб).
Керівник - Перстеньков Костянтин Володимирович.
Відкрите акціонерне товариство "Домобудівельний комбінат" (м.Миколаїв) ( чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату - 184 особи).
Керівник - Шанайца Олександр Сергійович.
Публічне акціонерне товариство "Конвеєрмаш" (м.Миколаїв) ( чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату - 118 осіб).
Керівник - Сімонов Ігор Володимирович.
Товариство з додатковою відповідальністю  "Микбудмеханізація" (м.Миколаїв) ( чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату - 98 осіб).
Керівник - Фомич Анатолій Іванович.
Приватне акціонерне товариство "Миколаївський експертно-технічний центр" (м.Миколаїв)
( чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату -      33 особи).
Керівник - Поляков Анатолій Афанасійович.
Обслуговуючий кооператив "Бугський" (м.Миколаїв) ( чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату - 7 осіб).
Керівник - Єремеєнко Олександр Михайлович.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юг-Антикор" (м.Миколаїв) ( чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату - 84 особи).
Керівник - Рогов Євген Генннадійович.
Комунальне підприємство "Водопостачання" (м.Вознесенськ) ( чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату - 73 особи).
Керівник - Дегтярьов Олександр Борисович.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Прибузький гранкарєр" (Доманівський район) ( чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату - 101 особа).
Керівник - Жеріхов Сергій Анатолійович.

Найбільшими підприємствами - боржниками на даний час залишаються:

Державне  підприємство "Суднобудівний завод  ім. 61 комунара" (м.Миколаїв) (борг за станом на 01.03.12 – 29199,2 тис.грн.; чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату – 1111 осіб).
Відокремлений структурний господарський підрозділ „Універсал” державного підприємства „Суднобудівний завод  ім. 61 комунара” (м.Миколаїв) (борг за станом на 01.03.12 – 1645,0 тис.грн.; чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату – 67 осіб).
Публічне акціонерне товариство „Миколаївський суднобудівний завод „Океан” (м. Миколаїв) (борг за станом на 01.03.12 – 5073,0 тис.грн.; чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату – 14 осіб).
Державне  підприємство „Миколаївський  ремонтно-механічний завод" (м. Миколаїв) (борг за станом на 01.03.12 – 4355,3 тис.грн.; чисельність працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату – 330 осіб).

Відповідальність керівника за порушення законодавства про оплату праці.

За порушення законодавства про оплату праці винні посадові особи притягаються до дисциплінарної, матеріальної, адміністративної та кримінальної відповідальності.
Кримінальний кодекс України
Частиною першою ст. 175 Кримінального кодексу України визначено, що  безпідставна невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати громадянам більш як за один місяць, яка вчинена умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином - суб'єктом підприємницької діяльності, - карається штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років»;
Абзацом другим частини другої цієї статті визначено, що те  саме  діяння,  якщо  воно   було   вчинене   внаслідок нецільового   використання   коштів,   призначених   для   виплати заробітної плати,  стипендії, пенсії та інших встановлених законом виплат, -  карається    штрафом    від    1000   до   1500 неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян або обмеженням волі на  строк  до трьох років, або позбавленням волі на строк до п'яти років,  з  позбавленням  права  обіймати певні посади чи займатися певною  діяльністю на строк до трьох років.

Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо  до притягнення  до  кримінальної  відповідальності  нею  здійснено виплату заробітної плати,  стипендії, пенсії чи іншої встановленої законом виплати громадянам.

 

Кодекс України  про адміністративні правопорушення
Відповідно до статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено адмініс­тративну відповідальність за порушення встановлених термінів виплати заробітної плати, виплату її не в повному обсязі, - що тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян-суб'єктів підприємницької діяльності від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вирішення питання повернення належних працівникові коштів через судові органи.

Дієвим заходом повернення боргу є  також примусове  стягнення заробітної плати через судові органи. З цією метою, на підставі ст. 96, 97 та 98 Цивільного процесуального кодексу України  заявник може звернутися з заявою про видачу судового наказу до місцевого суду за місцем проживання, або за місцем розташування підприємства. У заяві повинно бути визначено:

  1. найменування суду, в який подається заява;
  2. ім’я заявника та боржника, а також ім’я (найменування) представника заявника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження;
  3. вимоги заявника і обставини, на яких вони ґрунтуються;

перелік документів, що додається до заяви.
Заява підписується заявником або його представником і подається з її копіями та копіями доданих до неї документів. До заяви, яка подається представником заявника, повинно бути додано документ, що підтверджує його повноваження.