Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

На радіоканалі «Миколаїв» обговорили все про житлові субсидії

Сьогодні, 06 лютого 2014р. на радіоканалі «Миколаїв» пройшла «гаряча лінія» на тему: «Все про житлові субсидії», яку провела головний спеціаліст відділу надання державної допомоги департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Вагіна Ю.В.

Як зазначила Юлія Василівна, житлові субсидії є допомога сім’ям, які дійсно потребують допомоги від держави. Субсидія надається у вигляді знижки при оплаті житлово-комунальних послуг, придбанні скрапленого газу  та твердого палива.

Ця допомога має адресний характер – вона надається за особистим зверненням уповноваженого власника конкретній сім’ї.

За своєю суттю субсидії є безповоротною формою допомоги держави малозабезпеченим верствам населення.

Насамперед це щомісячна адресна безготівкова субсидія для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг, яка призначається на 6 місяців або на опалювальний період.

Вагіна Ю.В. повідомила, що протягом 2014 року за призначенням субсидії на житлово-комунальні послуги до управлінь соціального захисту населення Миколаївської області звернулося 12 985 сімей, що становить  2,7 % від загальної кількості сімей в області.

За станом на 01.08.2013 року отримують субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 10 210 сімей, нараховано субсидій  для відшкодування витрат на оплату  житлово-комунальних  послуг на суму 9 180,8 тис.грн.

Субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та  скрапленого газу  призначено 8648 сім’ям на суму 7067,5 тис.грн. Отримали готівку 3327 сімей на загальну суму 2812,9 тис.грн.

Також в ході «гарячої лінії» Юлія Василівна дала роз’яснення на такі питання: на які житлово-комунальні послуги нараховується субсидія; які документи надаються для призначення субсидії; чи існує відповідальність у разі подання недостовірних даних про доходи, що вплинуло на розмір субсидії чи на право її отримувати; чи має право на субсидію сім’я, в якій є неповнолітні діти, а обидва чи один з батьків не працює; якщо в квартирі зареєстровано декілька осіб, що мають рівні права на частину квартири, кому призначається субсидія.