Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Право вільно вибирати санаторно-курортний заклад

Увага! Постраждалим громадянам внаслідок Чорнобильської катастрофи!
Верховною Радою України внесені зміни до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо забезпечення санаторно-курортними путівками.
Особливе значення має надане громадянам право вільно вибирати санаторно-курортний заклад відповідного профілю чи заклад відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.
Порядок надання щорічної грошової допомоги та здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації в розмірі середньої вартості путівки в Україні встановлюється Кабінетом Міністрів України. Розмір щорічної грошової допомоги, щорічний розмір середньої вартості путівки в Україні визначаються законом про Державний бюджет України на відповідний рік".
Також зазначаємо, що Закон України « Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо забезпечення санаторно-курортними путівками, набирає чинності з 1 січня 2013 року.


Головне управління праці та
соціального захисту населення
Миколаївської облдержадміністрації
Додаткова інформація 24-00-49