Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Про порядок забезпечення громадян телетюнерами

2012 року державним  бюджетом передбачено кошти  для забезпечення громадян окремих категорій засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення, для цифрової наземної ефірної телемережі стандарту DVB-T2 (телетюнер).
Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо Ураїни.  Забезпечення телетюнерами громадян здійснюється на безоплатній основі з урахуванням інформації про наявність сигналу цифрового телевізійного мовлення у стандарті DVB-T2 та спосіб приймання телевізійних програм, яким вони користуються.

Телетюнерами забезпечуються такі категорії громадян:
1) інваліди першої та другої групи, а також інваліди війни третьої групи;
2) особи, які виховують дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;
3) особи із малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу згідно із Законом України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям";
4) особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Порядок використання бюджетних коштів затверджено постановою Кабінету Міністрів України  від 21 березня 2012 р. № 245. Згідно із цим Порядком громадяни визначених категорій,  які  виявили бажання безкоштовно отримати телетюнер,  до 1 липня 2012 року  мали подати відповідну заяву до управлінь праці та соціального захисту населення  районних  держадміністрацій, міських виконкомів   за місцем свого проживання. Після зазначеної дати прийом заяв не здійснюється, будь-яких нормативних документів щодо відновлення прийому заяв на цей час не прийнято.
В міру надходження заяв зазначеними управліннями  було сформовано   списки   та  після  затвердження  державними адміністраціями  направлено  до Державного комітету телебачення і радіомовлення України. До зазначених списків в Миколаївській області було включено 39350 осіб.
Вищезазначеною  постановою передбачено, що Держкомтелерадіо України:
- приймає рішення про послідовність забезпечення телетюнерами громадян, на підставі якого здійснюється доставка телетюнерів за адресами громадян;
-формує з урахуванням наявності сигналу цифрового телевізійного мовлення у стандарті DVB-T2 на територіях проживання громадян та затверджує списки, на підставі яких здійснюється доставка телетюнерів  громадянам.
Доставка телетюнерів здійснюється поштою. Безкоштовне забезпечення телетюнерами відбувається за правилом: один телетюнер - на одне житлове приміщення (будинок).
Відправка   цих засобів  здійснюється поступово. 

Доставка (вручення) телетюнерів громадянам здійснюється відповідно до Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 р. №270.  Вручення телетюнера здійснюється безпосередньо особі, яку було включено до списку, або особі, на яку оформлено довіреність.   
Порядок та умови обслуговування телетюнерів, заміни непрацюючого пристрою викладено у керівництві по його експлуатації та гарантійному талоні , який додається до обладнання. Адреси організацій постачальників телетюнерів зазначено у гарантійному талоні. У разі несправності пристрою необхідно звернутись до регіонального сервісного центру "Стронг Юкрейн". Центральний сервісний центр знаходиться за адресою м.Київ , 04119, вул. Сім"ї Хохлових, 11/7(тел.044 228 24 73) .


Головне управління праці
та соціального захисту населення
Миколаївської облдержадміністрації