Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів


Кривоозерський район

Рейд-обстеження комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення

20 червня 2018 року комісією з легалізації заробітної плати та зайнятості населення будо проведено обстеження на центральному ринку смт. Криве Озеро.

Комісією обстежено 16 суб’єктів господарювання, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питання дотримання вимог чинного законодавства з праці, переваг легальної зайнятості серед підприємців, найманих працівників з метою створення умов для забезпечення соціального захисту працівників, розповсюджено буклети «Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – головне питання сьогодні».

Під час рейд-обстеження порушень не виявлено.

Засідання «круглого» столу в РЦЗ

20 червня 2018 року в Кривоозерському районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» щодо надання соціальних послуг отримувачам житлових субсидій, в якому взяла участь  начальник управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації Олена Марків.

У ході засідання «круглого столу» розглянуто питання: взаємодія між управлінням соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації та Кривоозерським районним центром зайнятості; надання соціальних послуг отримувачам житлових субсидій; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи стосовно працевлаштування.

Начальник управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації надала змістовні відповіді на запитання, які цікавили безробітних.

Директор центру зайнятості подякував працівникам управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації за плідну співпрацю.

 
Доманівський район

Засідання районної  тимчасової  комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати ( грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

20 червня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної   тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення),  пенсій,  стипендій та інших соціальних виплат, за участю членів комісії, начальника управління соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації, заступника начальника управління, начальника відділу праці та керівника підприємства «Доманівський райавтодор».

Засідання відкрив заступник голови райдержадміністрації Коваленко А.П., який акцентував увагу актуальності питання своєчасної виплати заробітної плати та сплати  податків, оплату праці в розмірі не нижче мінімального та галузевого рівнів з дотриманням міжкваліфікаційних та міжпосадових співвідношень та забезпечення роботою працівників в еквіваленті повної зайнятості.

У виступі взяли участь начальник Доманівського відділу з обслуговування громадян Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області, заступник начальника управління, начальник відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

На засіданні комісії заслухано запрошеного  керівника підприємства -боржника із заробітної плати «Доманівський райавтодор».

За підсумками роботи комісії прийняті відповідні рішення, надані доручення та встановлені терміни усунення  порушень.

Засідання районної тристоронньої соціально- економічної ради

20 червня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося розширене засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради, за участю всіх членів ради, начальника управління соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації, заступника начальника управління, начальника відділу праці, 8 керівників підприємств, установ та організацій району, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Під час проведення засідання розглядалися питання про хід укладання колективних договорів на підприємствах, в установах і організаціях району. Значну увагу також було приділено питанню контролю за додержанням норм чинного законодавства, зокрема галузевих угод з питань оплати і нормування праці та стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району.

Активну участь в обговорені питань та прийнятті рішень приймали голова райкому профспілки працівників АПК,  керівники Маринівського аграрного ліцею та філії «Доманівський райавтодор».

За результатами засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради прийняті відповідні рішення, найбільш актуальними з яких є рішення щодо прискорення погашення заборгованості із заробітної плати працівникам філії «Доманівський райавтодор» та покращення стану укладання колективних договорів в бюджетних установах та органах місцевого самоврядування.

 
Миколаївський район

19 червня 2018 року в Ольшанській виправній колонії (№ 53), з метою вивчення стану матеріально-побутового забезпечення та умов тримання засуджених осіб, відбулося виїзне засідання спостережної комісії при Миколаївській райдержадміністрації, під час якого спостережна комісія відвідала приміщення для утримання засуджених, їдальню, пекарню, загальноосвітній заклад, медичну частину установи.

Також відбулася сумісна нарада, на якій розглянуто питання про роботу спостережної комісії щодо здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, які відбувають покарання в установі.

За підсумками роботи, комісією встановлено, що в Ольшанській виправній колонії забезпечується надання правової та психологічної допомоги засудженим, створені умови для підтримки санітарно-гігієнічної чистоти засуджених.

 
Веселинівський район

19 червня 2018 року, відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї і жінок Веселинівської райдержадміністрації. за участю начальника управління соціального захисту населення Веселинівської райдержадміністрації Тамари Максимової.

На засіданні координаційної ради розглянуті наступні питання: про проблемні ситуації, які виникають у ході інспектування та соціального супроводу сімей та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах в Катериніській, Новосвітлівській та Ставківській сільських радах; про роботу закладів  освіти району по профілактиці правопорушень, попередження злочинності серед неповнолітніх; про пологи та аборти у дівчат від 14 до 17 років, проведення профілактичної роботи медичних працівників та працівників освіти з даного питання.

Начальник управління соціального захисту населення Веселинівської райдержадміністрації Тамара Леонідівна розповіла про допомогу на дітей одиноким матерям, хто має право на призначення такої допомоги, які документи необхідні для призначення допомоги, кого слід вважати одинокою матір’ю, в який термін необхідно звертатись до управління соціального захисту населення та звернула увагу на те, згідно із ст.18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»: «Жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала і не перебуває у шлюбі, але з якою вона веде спільне господарство, разом проживає і виховує дітей, права на отримання допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям, не має».

На протязі першого півріччя 2017 року в управлінні перебувало на обліку 394 одиноких матерів, які отримали 3357,2 тис. грн.  В першому півріччі 2018 році - 381 одинока матір отримала 3320,5 тис. грн. Різниця в кількості пов’язана з тим, що вдові і вдівці можуть отримувати допомогу у зв’язку з втратою годувальника.

За підсумками проведеної координаційної ради надано ряд оперативних доручень.

 
м.Южноукраїнськ

Ігри з водою

Коли за вікном панує літо, найбільше хочеться знайти тінь і прохолоду. Яскраве палюче сонце, звичайно, добре, але від нього так швидко втомлюєшся! Вода сприяє зняттю напруги, негативних емоцій. Ігри з водою – генератор хорошого настрою для дітей, здатні надовго захопити дитину.

19 червня 2018 року працівники відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  м. Южноукраїнська» організували для вихованців групи денного догляду ігри з водою, але це не тільки ігрова діяльність, але ще і один з найприємніших способів навчання. Ігри з водою розвивають дрібну моторику, акуратність, спритність.

Заняття з водою піднімають настрій дітям, дарують їм величезну кількість позитивних емоцій, сприяють розвитку дрібної моторики, зорової координації Дитина пізнає і краще засвоює навколишній світ, підтримуючи інтерес до спільних ігор, спілкуванню в колективі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 1349