Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів


Вітовський район

Привітання з 100 річним ювілеєм
17 лютого 2018 року відзначив свій 100 річний день народження Покальчук Федір Іванович, мешканець с.Миколаївське, який народився в с. Дерть  Рокитновського району Рівненської області в сім’ї селян, які все своє життя займались сільським господарством та передали любов до землі своїм дітям.
Покальчук Федір Іванович має 4 класи шкільної освіти, працював в колгоспі, хоча й мав інвалідність (в дитинстві отримав травму ноги і в зв’язку з чим його не взяли служити в армії та не забрали на фронт в роки війни). Родина пережила голодомор 1932-1933  років, так як мали ведике господарство і землю, на якій дуже тяжко працювали всією сім’єю.  В 1937 році Покальчук Ф.І. одружився,  мали  з дружиною Матроною Аполонівною 10 дітей та прожили дружно 54 роки. Зараз у Федора Івановича 14 онуків, 12 правнуків та 2 праправнуки.
Привітати ювіляра в колі сім’ї завітали заступник голови Вітовської райдержадміністрації Коновалова Тетяна Петрівна, народний депутат України Жолобецький Олександр Олександрович, начальник управління соціального захисту населення Вітовської райдержадміністрації Кулик Ірина Віктолрівна, Миколаївський сільський голова Левковський Ярослав Васильович, голова районної організації ветеранів Тарко Людмила Іванівна, голова Миколаївського осередку ветеранської організації Білецька Надія Сергіівна. Гості привітали ювіляра, побажали міцного здоров’я, миру, злагоди та добробуту в родинному колі, вручили подарунки та вітальний лист від голови Миколаївської облдержадміністрації О.Ю. Савченко.

 
Департамент

На крилах любові
Минулий тиждень був багатий на свята: Масляна, День святого Валентина, Стрітення. Щоденно у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводились тематичні та святкові заходи.
Наприкінці тижня для підопічних відділення був організований літературно – музичний вечір «На крилах любові». На захід запросили поетів з літературного об’єднання «Стапель» Бабіну Наталю Іванівну та Шевченко Тамару Сергіївну. Вірші розкривали всі грані любові: до матері, до дітей, до природи. Нестеренко Тетяна Михайлівна - солістка хору ветеранів при обласному палаці культури проспівала улюблені романси. Дмитрієва Віра Миколаївна та Світлічна Любов Вікторівна, з великою любов’ю до творчості Павла Глозового, розважали присутніх гуморесками відомого автора.
Зустріч подарувала підопічним гарний настрій, спонукала до романтичних спогадів.

 
Вознесенський район

Реалізація рішень Уряду спрямованих на підвищення рівня оплати праці.
16 лютого 2018 року під час наради з головами профспілкових організацій  навчальних закладів району начальник відділу праці та зайнятості населення управління соціального захист населення Вознесенського району провів семінар щодо реалізації рішень Уряду спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
Під час роботи семінару було розглянуто питання: про  нові механізми контролю у сфері оплати праці та зайнятості населення.
Особливу увагу було приділено забезпеченню підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час.
Також присутні отримали  роз’яснення на питання щодо атестації робочих місць,  соціального захисту працюючих у несприятливих умовах, надання пільгових пенсій за роботу в шкідливих та важких умовах праці, укладання колективних договорів та внесення змін до них, а також легалізації робочих місць.
По закінченню семінару учасники мали змогу отримати фахові консультації з питань трудового законодавства.

 
м. Южноукраїнськ

Заходи до Дня виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан
15 лютого 2018 року виповнюється 29 річниця виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. 15 лютого 1989 року останній радянський солдат покинув територію Афганістану. Кожен, хто прослужив в Афганістані, виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід.
Щорічно ми віддаємо данину пам'яті та повагу воїнам, які виконували свій військовий обов'язок. Схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися з тієї війни.
15 лютого в актовій залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулась урочиста зустріч з воїнами-інтернаціоналістами, присвячена річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
До присутніх з промовою звернувся міський голова, директор Южноукраїнської школи І-ІІІ ступенів №1, голова Южноукраїнської міської Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил. Школярі підготували воїнам-інтернаціоналістам концертну театралізовану програму, присвячену бойовим діям в Афганістані.
Після урочистої зустрічі відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам на музейному комплексі міста.
З вступним словом виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова Южноукраїнської міської Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
На заходах були присутні воїни-афганці, делегація від департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради на чолі з заступником директора департаменту, представники управлінь, установ, організацій міста та підприємств міста, члени громадських організацій, представники засобів масової інформації, школярі та мешканці міста.

 
м. Очаків

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
29 років тому закінчилась тривала, десятирічна афганська війна, яка своїм чорним крилом зачепила нашу державу. Гинули хлопці на чужій землі, і разом з ними пішло в небуття чиєсь щастя. Але вони живуть у пам'яті бойових друзів, продовжують усміхатись зі сторінок солдатських альбомів. Вони вічно живуть у люблячих, палких материнських серцях.
15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, аби віддати данину пам’яті та шани своїм землякам-інтернаціоналістам, згадати всіх, хто не повернувся живим на Батьківщину, біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, за традицією, зібрались городяни міста Очакова, представники міської та районної влади, військовослужбовці Очаківського гарнізону.
Слова вдячності за виконаний інтернаціональний обов’язок тим, хто сьогодні стали справжніми побратимами, військовими батьками для солдат у неоголошеній війні, тим, хто сьогодні є прикладом мужності та героїзму, взірцем відданості Батьківщині, в цей день прозвучали з вуст першого заступника голови Очаківської райдержадміністрації Сергія Стовманенка та начальника Очаківського гарнізону, капітана І рангу Віталія Харченка.
Під час урочистостей, за активну участь у патріотичному вихованні молоді Очаківського району, сприяння вирішенню соціально-побутових питань воїнів-інтернаціоналістів Грамоту голови Очаківської райдержадміністрації отримав голова Очаківської районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Юрій Петренко. А за активну громадянську позицію та вагомий внесок в укріплення ветеранського руху, Грамотою голови Очаківської районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) цього дня був нагороджений командир військової частини А 2637, капітан І рангу Віталій Харченко.
Наприкінці мітингу, хвилиною мовчання, збройовим залпом та покладанням квітів і вінків до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, присутні вшанували пам'ять загиблих земляків.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 1296