Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Новини з районів


Веселинівський район

21 листопада 2017 року директор та колектив територіального центру прийняв участь в урочистих заходах до Дня Гідності і Свободи. Цей день відзначається на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Ця нова пам’ятна дата дуже важлива і визначна для України як незалежної держави. Майдан 2013 року змінив світогляд мільйонів людей, він змінив долю цілого народу. Вкотре українці довели всьому світові, що ми велика нація, що бореться за свої права і свободи, та навіть у найскрутніші часи не втрачає гідності.
До Веселинівців звернулася в.о. голови районної ради, учасник Майдану 2013 року, яка висловила велику вдячність тим, хто заплатив власним життям за захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої країни та її європейського вибору. Вона пригадала, що головним символом Революції Гідності був Прапор України, а духовним помічником і вдохновителем – національний гімн. Коли холодними ночами тисячі людей у єдиному пориві виконували його, він об’єднував їх у єдину громаду, вселяв надію у перемогу.
Учні Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського та Веселинівської опорної ЗОШ І-ІІІ ст. присвятили патріотичні вірші та пісні тим, хто приєднався до Небесної сотні.
Присутні хвилиною мовчання пригадали загиблих на Майдані.
До фотографій Небесної Сотні поклали свічки, вшанувавши людей, які прагнули змін на краще у нашій країні, не боялись висловити свою думку і до останнього відстоювали свої переконання.

 
Доманівський район

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.
Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
21 листопада 2017 року у с. Мостовому відбулися районні урочисті заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи, в яких взяли участь трудові колективи, школярі, жителі села. До присутніх звернувся голова Доманівської райдержадміністрації: «Шановні земляки! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Гідності та Свободи! День Гідності та Свободи об’єднав  дві  знакові події у новітній історії країни —Помаранчеву революцію 2004 року  та  Революцію  Гідності 2013  року.  В ці пам’ятні для нашої країни  і надзвичайно важкі часи коли ми вкотре відстоюємо право на свою Незалежність, як нація, що признана всіма країнами світу відаємо шану усім нашим співвітчизникам, що незважаючи на свою національну приналежність стали взірцем патріотизму  й  мужності, які  стали  на  захист  демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої  держави  та  її  європейського вибору. Але на жаль, ціна свободи якої так прагнули наші предки і  ми з вами завжди має свою ціну. Доманівщина теж зазнала неповторних втрат, а саме відстоюючи наше майбутнє як вільної демократичної європейської держави на вівтар жертовності поклали життя Олександр Ливадар, Іван Усатенко, Іван Кучмій, Андрій Матвієнко, Олександр Кушнір, Геннадій Левицький та Олександр Єдин. Боротьба за нашу свободу триває і нині. Тож  дозвольте без зайвих слів  побажати  миру,  злагоди  та  сімейного затишку. А всім воїнам, які боронять нашу країну на сході країни від російської агресії повернутися живими до своїх родин!».
У селищі Доманівка було проведено церемонію покладання квітів до Стіни Пам'яті, в якій прийняли участь працівники територіального центру на чолі з директором.

 
Єланецький район

21 листопада 2017 року відбувся виїзд робочої групи з питань попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми для здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї в с. Велідарівка, де за повідомленням Єланецького відділення Новоодеського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області скоєно насильство в  сім'ї.
З правопорушником який вчинив насильство в сім'ї проведено заходи впливу: профбесіду, офіційне попередження,  складено акт з'ясування обставин вчинення насильства в сім'ї.  

 
м. Очаків

21 листопада 2017 року, у день Гідності та Свободи, на Алеї слави міста Очаків, зібрались представники міської влади на чолі з міським головою, трудові колективи організацій та установ міста.
На заході від управління були присутні начальник управління, перший заступник начальника управління, директор  територіального центру та спеціалісти.
Міський голова наголосив на тому, що 21 листопада – особлива дата в новітній історії України. З 2014 року, згідно з Указом Президента, це день став для українців Днем Гідності та Свободи. Він запроваджений на честь вшанування громадянського подвигу двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. І наш святий обов’язок в цей день – згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. У їх когорті – герої Небесної сотні та українські вояки, котрі загинули під час антитерористичної операції на Сході України. Це ті молоді патріоти нашої країни, які боролися за честь, справедливість та гідність українського народу. Ми не повинні та не маємо права забути про це! І нехай їх жертовність не стане даремною! Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь.
Ми віримо в те, що люди, котрі хотіли світлого майбутнього для нашої країни, поклали свої життя не дарма...
Головне, щоб в Україні настав мир, щоб країна була цілісною в пам'ять про тих людей».

 
м. Очаків

Відвідування виставки
21 листопада 2017 року музей мариністичного живопису ім. Р.Г.Судковського презентував виставку «Українське декоративно-ужиткове мистецтво», яку відвідали студенти університету третього віку та підопічні відділення денного перебування.
В експозиції виставки присутнім було представлено 27 витворів декоративно-ужиткового мистецтва (ткані та вишиті рушники, гобелени, батик, чеканка, вироби з дерева) із колекції Миколаївського обласного художнього музею ім.. В.В. Верещагіна, також експонуються керамічні твори нашого земляка Дорожинського О.Ф. і текстильні ляльки мешканки м. Очакова Кузовкової О.В.
Твори декоративно-ужиткового мистецтва зустрічаються в особистому і громадському побуті на кожному кроці. Вони є матеріально-предметним оточенням людей, тому важко переоцінити їх величезне виховне значення. Цим пояснюється та увага, яку приділяють працівники змістовності, естетичній виразності, високій якості творів.
Експозиція виставки робить акцент на підкресленій декоративності виробів, що розширює функціональне значення речей. Виходячи з багатства музейного матеріалу, працівники музею намагалися представити глядачам якомога різноманітніший матеріал і за видами декоративно-ужиткового мистецтва, і за темами робіт, і за техніками виробів. Різноплановість технік українських митців спираються на віковічні традиції народного мистецтва.
Художні образи, створені майстрами переносять глядачів в особливий культурний простір, наповнений кольорами і поетичним звучанням, дарять душевне тепло людям. Майстри працюють з природними матеріалами – деревом, глиною, вовною, різними тканинами. Їх роботи теплі, м’які, яскраві, сповнені життєвої енергії та добра.
В експозиції виставки представлені 11 гобеленів з колекції музею, виготовлені українськими майстрами ХХ – поч. ХХІ ст. Іваницька Л. І. «Ольвія»; Лістунова Л. О. «Вазони». 2006. «Вазони». 2009; Черкесова І. Г. «Козацькі залицяння», «Птах Сирин»; Чорногуз Е. І. «Музика» (триптих); Можаєва Н. М. «Спогади про літо»; Козловський Б. Н. «Осіння прогулянка»; Шнайдер А. Б. «Чумацький тракт».
На виставці представлено 5 витворів ручного ткацтва (ткані рушники). Це твори Тетяни Базилевської-Барташевич, члена Миколаївського обласного народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів «Прибужжя» (з 1983), члена Миколаївського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України (з 1990), заслуженого майстра народної творчості України (1992), лауреата обласної премії ім. Миколи Аркаса (2010): «Диво» «Тарасові шляхи», «Заспіваймо пісню веселенько», «Небесне сяйво» і рушник Верес Г.І. «Щедрість землі».  Майстриня володіє багатьма техніками ручного перебору. Останнім часом у неї з’явилися учні, яким вона щедро передає свій багатий досвід. Вона усвідомлено відроджує традиційне українське мистецтво – художнє ткацтво.
В експозиції виставки представлені 3 вишитих рушника - Невідомий майстер. Південь України. Середина ХХ ст.; Буга Е. А. «Ромашки»; Дворник Г. М. «Квіти». 1998, вишивки: Козирєва Є. В. «Маки», Данченко І.В. «Пейзаж з соснами».
На виставці експонуються чудові твори сучасних миколаївських майстрів Юрія Одробінського «Відкриваючи душу», Тетяни та Анатолія Поліщуків «Колиска сонця», що виконані в техніці різьблення по дереву.
У студентів університету третього віку та підопічних відділення залишилися приємні  та теплі враження.

«Університет третього віку»
21 листопада 2017 року в актовій залі територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) м. Очаків відбулося заняття слухачів університету.
Студентка університету провела тематичну бесіду «Таємничий острів».
Заняття розпочалося з невеличкого фото звіту про подорож студентів університету на Кінбурнську косу. Цю поїдку було організовано начальником наукового відділу Національного Природного парку «Білобережжя Святослава».
Під час подорожі до коси, студенти звернули увагу на невеличкий острів, який лежав в лимані на їх шляху і був добре видний з очаківського берега. Тому і зацікавилися його історією. І подальша розповідь викладача – волонтера була присвячена висвітленню деяких історичних віх цієї споруди – таємничого і легендарного острова Першотравневий. Він не позначений на географічних картах, а ось в лоціях вказані навіть його координати. Острів є своєрідним вказівником для суден, які проходять до Миколаєва та Херсона, і нібито замикає вхід кораблям з Чорного моря в лиман між Кінбурнською косою і Очаківським мисом.
Пізнавальною для студентів була історія виникнення цього рукотворного об’єкта. Необхідність в його будівництві з’явилася ще в ХVІІІ ст., після взяття та зруйнування турецької фортеці Ачи – Кале (Очаків). Але по закінченню російсько- турецької війни (1787 – 1791) і смерті князя Потьомкіна Г.О., ініціатора будівництва вказаного укріплення, це питання відійшло на другий план. І повернулися до нього лише у другій половині ХІХ ст. Поразка Росії у Кримській війні (1853 – 1855 рр.) змусила згадати про незахищеність даної ділянки кордону.
В розробці документації будівництва укріплення брав участь видатний інженер і фортифікатор Е.І. Тотлебен. Роботи розпочалися у 1872 – 1873рр. і продовжувалися до 1881 року. За цей час були збудовані на острові гавань з причалом, каземати, склади, порохові погреби, казарми, встановлено гармати.
Таким чином, штучний острів став видатною гідротехнічною спорудою кінця ХІХ ст., яка тоді не мала аналогів у світі.
З цікавістю сприймали студенти деякі факти з історії острова ХХ ст.(революцій 1905-1907рр, 1917-1921рр, другої світової війни та повоєнного часу).
Лекція супроводжувалася показом яскравих і рідкісних фактів. Для студентів, отримана інформація була цікавою та корисною.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 1256
sex resim seks resim porno resim Nice servis nice bariyer mantar bariyer epoksi zemin köşe koltuk yükleme rampası bft türkiye bahçe kapısı motoru nice türkiye nice bft kapı motoru kepenk tamiri Dış cephe mantolama pergola köşe koltuk escort eskişehir taksim escort mecidiyeköy escort ankara escort istanbul escort bayan ankara escort bursa eve gelen escort Ankara escort kocaeli escort ankara escort ataköy escort bakırköy escort bayan halkalı escort bayan kartal escort ankara escort Kurtköy Escort avcılar escort avcılar escort bursa escort antalya escort Ataşehir escort bahçeşehir escort bayan ankara escort escort ankara ankara escort nice türkiye nice türkiye nice türkiye bariyer tamiri bft türkiye bft türkiye bahçe kapısı motoru garaj kapısı motoru mantar bariyer bariyer sistemleri kollu bariyer otomatik kapı nice türkiye bft türkiye nice türkiye kartal escort pendik escort Bostancı escort tuzla escort ümraniye escort ataşehir escort kartal escort kurtköy escort maltepe escort ataşehir escort ümraniye escort pendik escort bayan kartal escort avcılar escort halkalı escort şişli escort şirinevler escort escort bayan istanbul escort maltepe escort pendik escort alanya escort bostancı escort alanya escort bayan kartal escort