Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

На Миколаївщині відбулось засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради

pic19 лютого 2018 року відбулось засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради за участі членів Миколаївської обласної тристоронньої соціально-економічної ради, радника голови Миколаївської облдержадміністрації Шевченка Є.В.,  представників структурних підрозділів облдержадміністрації.

 
На Миколаївщині пройшов семінар «Протидія дискримінації та подолання гендерних стереотипів»

pic14 лютого 2018 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар «Протидія дискримінації та подолання гендерних стереотипів»

 
На телеканалі «Миколаїв» розглядали питання монетизації субсидій

picВ Україні стартував перший етап монетизації субсидій. Саме про це говорили 13 лютого 2018 р. на телеканалі «Миколаїв» під час програми «Тема дня», в якій взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сербульова Т.В.

 
Уряд визначив новий механізм використання коштів для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів

pic14 лютого Кабінет Міністрів України прийняв постанову „Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів”, якою визначено, що кошти, передбачені в бюджеті на фінансову підтримку всеукраїнських громадських об’єднань ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та увічнення пам’яті загиблих під час воєн та військових конфліктів, розподіляються за результатами проведеного конкурсу, а їх розподіл затверджується Мінсоцполітики.
«Якщо раніше фінансувалася статутна діяльність об’єднань ветеранів, то ця постанова створює новий механізм конкурсного відбору проектів у підтримку ініціатив громадських організацій через подання відповідних пропозицій, з тим, щоби фінансувати їхню практичну діяльність в рамках чинного законодавства. Разом з цим, усі заходи, які фінансуватимуться за кошти Державного бюджету, проходитимуть через громадську експертизу», - заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева представляючи проект зазначеної постанови.

 
Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків

picЧотирнадцятого  лютого 2018 року  відбулася робоча зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви з представниками ОСББ з різних міст України.
У нараді взяли участь голова правління ОСББ «Мотор» Вікторія Погорєлова (м.Київ), голова правління Громадської спілки «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія» Людмила Шанц (м.Запоріжжя), голова правління ГО «Асоціація розвитку ОСББ та ЖБК «Сучасний дім» Катерина Чижик (м.Дніпро), голова правління Асоціації ОСББ «Спільна справа» (м.Каховка) Лілія Мартиненко.
На зустрічі обговорили проблемні питання виплати пільг і субсидій громадянам, котрі  проживають у будинках  ОСББ.
За результатами обговорення сторони погодилися терміново спільно з іншими зацікавленими відомствами відпрацювати необхідні зміни до законодавства.

 
«Монетизація субсидій створює мотиваційні механізми ощадливого використання енергоносіїв» - директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко

picНаразі відсутня мотивація для громадян раціонально використовувати як енергоносії, так і теплову енергію, адже держава у будь-якому випадку надасть субсидію для оплати житлово-комунальних послуг.
Процес надання субсидій населенню передбачає розрахунок між державою та постачальниками комунальних послуг. Натомість, монетизація субсидій дозволить громадянам самостійно обирати постачальника послуг та розраховуватись «живими» грошима від субсидій.

 
На Миколаївщині відбувся тренінг на тему «Фандрейзинг і проектний менеджмент у сфері захисту прав важкохворих»

pic9 лютого 2018 р. головою правління БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги»  Олександром Вольфом проведено тренінг на тему: «Фандрейзинг і проектний менеджмент у сфері захисту прав важкохворих», на якому були присутні заступник начальника управління - начальник відділу організації та надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Кірова, керівники та представники територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) області, будинків-інтернатів, центру надання соціальних послуг Веселинівської ОТГ, міського центру реінтеграції бездомних осіб.

 
На телеканалі «Так - ТВ» говорили про колективні договори

picКолективний договір – це нормативний акт соціального діалогу, що укладається між роботодавцем і трудовим колективом підприємства, установи, організації.
Саме про це говорили сьогодні, 8 лютого 2018р., під час програми «Відкрита студія» на телеканалі «Так-ТВ», в якій взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Єльчієва О.Р.

 
На радіоканалі «92-FM» говорили про протидію торгівлі людьми

pic8 лютого начальник відділу по роботі з сім'єю департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Дмитрієва З.Г. взяла участь у програмі «Діалоги» на радіоканалі «92-FM», темою якого стала одна з найбільш актуальних проблем сучасності – торгівля людьми. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей.

 
Надання соціальної підтримки громадянам похилого віку установами соціального захисту населення

picДля надання соціальних послуг одиноким та одинокопроживаючим особам в Україні діють державні установи, громадські організації та фонди. До кого звернутися, які соціальні послуги та допомогу можливо отримати одиноким громадянам похилого віку - про це говорили 7 лютого 2018 року, на телеканалі «Миколаїв» під час програми «Тема дня», в якій взяла участь заступник начальника управління - начальник відділу організації та надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Кірова О.Б.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 80

Увага!

Новий сайт департаменту

(у тестовому режимі)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.