Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

Відбулась селекторна нарада

13 лютого 2014р. під головуванням Віце-Прем’єр-Міністра України О.Ю. Вілкула, за участю голови облдержадміністрації Г.Б.Ніколенко, відбулась селекторна нарада з питань проходження опалювального сезону, забезпечення сталого функціонування систем життєдіяльності населення, облаштування мобільних пунктів обігріву, забезпечення належного стану автомобільних доріг, відновлення енергопостачання населених пунктів, в якій приймав участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Розуменко Д.А., представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

 
На радіоканалі «Миколаїв» обговорили все про житлові субсидії

Сьогодні, 06 лютого 2014р. на радіоканалі «Миколаїв» пройшла «гаряча лінія» на тему: «Все про житлові субсидії», яку провела головний спеціаліст відділу надання державної допомоги департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Вагіна Ю.В.

Як зазначила Юлія Василівна, житлові субсидії є допомога сім’ям, які дійсно потребують допомоги від держави. Субсидія надається у вигляді знижки при оплаті житлово-комунальних послуг, придбанні скрапленого газу  та твердого палива.

Ця допомога має адресний характер – вона надається за особистим зверненням уповноваженого власника конкретній сім’ї.

За своєю суттю субсидії є безповоротною формою допомоги держави малозабезпеченим верствам населення.

 
На телеканалі «Так-ТВ» говорили про соціальний захист бездомних громадян

Сьогодні, в період демократичних змін в країні, дуже важливою є  турбота органів влади про кожного громадянина. Одним з актуальних питань  у вирішенні  проблем найбільш незахищених верств населення, є  соціальний  захист  бездомних громадян.

Адже, це - люди, які втратили  дах над  головою через різні обставини: пожежу, непорядності родичів, позбавлення волі, втрату родинних зв'язків.

Саме про це йшлося сьогодні, 29 січня 2014р., на телеканалі «Так-ТВ» у програмі «Це Вас хвилює», гостею якої була заступник начальника управління - начальник  відділу організації та надання соціальних послуг  департаменту  соціального захисту населення облдержадміністрації  Кірова О.Б.

У своєму виступі Олена Борисівна дала роз’яснення на такі питання: як на законодавчому рівні України  визначено поняття  про бездомність, хто така бездомна особа; які нормативні документи визначають порядок роботи з бездомними громадянами  в Україні; які шляхи розв’язання проблеми  бездомності  та хто   координує  на місцях роботу з ними;  як в області  вирішується питання  створення мережі закладів для бездомних осіб; яка робота проводиться щодо  попередження бездомності серед осіб, які звільнюються з місць позбавлення волі; які  завдання  ставить  перед собою департамент соціального захисту населення облдержадміністрації щодо вирішення  проблем бездомних громадян.

 
На радіоканалі «Бузька хвиля» говорили про державну підтримку сім’ям з дітьми у 2014 році

Сьогодні, 20 січня 2014 року, на радіоканалі «Бузька хвиля», гостею якого була головний спеціаліст відділу державної допомоги департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Мицо О.В.

На початку передачі Оксана Володимирівна повідомила, що 10 жовтня 2013 року  прийнято Закон України № 644- VII  «Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини».  Згідно з цими змінами, для призначення допомоги при народженні дитини до органу соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та свідоцтва про народження дитини подається заява одного з батьків(опікуна), з яким проживає дитина. Даний перелік документів є вичерпним.

 
«Круглий стіл» на тему: «Толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ»

27 листопада в облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації Н.Б. Іванцової, начальника УОЗ ОДА С.Г. Хотіної та головного лікаря обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом І.В. Кочергіної відбувся «круглий стіл» на тему: «Толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ». Захід приурочено до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (щорічно відзначається 1 грудня).

Ірина Василівна доповіла щодо епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції/СНІДу в Миколаївській області. Фахівець зазначила, що наразі епідемічна ситуація на Миколаївщині значно покращилась порівняно з минулими роками: при збільшенні та покращенні рівня обстеження, стабільно зменшується кількість хворих. Про участь молоді Миколаївщини у заходах, спрямованих на протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу та толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних, розповіла голова Молодіжної колегії при облдержадміністрації М.С. Сафронова. Директор комплексного центру Миколаївського обласного відділення «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» О.В. Мельникова висвітлила діяльність неурядових громадських організацій Миколаївщини у протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Після обговорення виступів, із заключним словом звернулася до присутніх Н.Б. Іванцова. Вона підбила підсумки «круглого столу» та відзначила важливу роль закладів і організацій, спрямованих на протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу та толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних у виконанні соціальних ініціатив Президента України щодо надання медичних послуг соціально незахищеним верствам населення Миколаївської області. Окрім того, Наталя Борисівна зауважила що найважливішим завданням на сьогодні є профілактика та своєчасне виявлення захворювання серед соціально незахищених верств населення. Особливої уваги потребують перш за все школярі, студенти, молодь та вагітні, бо вони є найбільш уразливою ланкою в розповсюджені ВІЛ/СНІДу.

 
На Миколаївщині пройшла VІІ звітно-виборча конференція Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України

08 листопада 2013р.  в Центральній  бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького пройшла VІІ звітно-виборча конференція Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України, в якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Іванцова Н.Б. та директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В., начальники міських та районних управлінь соціального захисту населення, представники громадських організацій інвалідів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, які вирішують питання соціального захисту людей з обмеженими можливостями.

Наталя Борисівна Іванцова зазначила, що ініціативи Президента України спрямовані на соціальний захист та підтримку людей з особливими потребами. В рамках виконання обласної Програми «Безбарьєрна Миколаївщина» на 2013р. передбачено 35,0тис.грн. на сурдопереклад програм на телеканалі «Миколаїв» для інвалідів з вадами слуху, на підвищення кваліфікації сурдоперекладачів 36,0 тис.грн.

Також ініціативи Президента направленні на створення та покращення умови реабілітації дітей-інвалідів. В Миколаївській області функціонує 6 центрів соціальної реабілітації дітей – інвалідів та 13 відділень соціальної реабілітації дітей – інвалідів при територіальних центрах соціального  обслуговування (надання соціальних послуг).   З початку 2013 року реабілітаційними послугами  охоплено 557 дітей – інвалідів в реабілітаційних закладах.

 
До уваги мешканців м. Миколаєва.

З метою попередження  замерзання  бездомних  осіб та осіб, які опинились в складній життєвій ситуації в  м. Миколаєві діють:
- пункт обігріву для бездомних осіб (цілодобово) за адресою:   пр. Миру, 2а. 
В пункті організовано: ночівля, гаряче харчування, медичне  обстеження, забезпечення одягом зимового асортименту, інформаційні послуги;
- центр реінтеграції бездомних громадян за адресою: вул. Кругова, 47.
Клієнти центру  забезпечені триразовим гарячим харчуванням, санітарно-гігієнічними, банно-пральними, юридичними та іншими послугам соціальної реінтеграції. 

Особи похилого віку та інваліди  у разі  гострої потреби в одязі зимового асортименту, гарячому харчуванні, продуктів харчування можуть звернутися в цілодобовому режимі до відділень територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  м. Миколаєва за телефонами:
- Центральний  район – 47 76 78;
- Заводський район -  47 59 81;
- Ленінський район – 23 71 45;
- Корабельний район – 25 40 93.
Контактні телефони:
- центр реінтеграції бездомних громадян - 56 06 92;
- центр обліку бездомних громадян - 71 63 98.

 
Засідання комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

07.11.2012 р. відбулося засідання комісії  з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, в якому взяла участь начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В. На порядку денному розглядалося питання щодо обговорення Положення про регіональну комісію з визначення  даних   про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

 
Нарада з начальниками управлінь.

29.08.12 р. під головуванням начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В. відбулася нарада з начальниками управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад з питання забезпечення інвалідів та деяких категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.

 
Відбулася засідання комісії головного управління по визначенню статусу осіб, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

31.01.12 р. під головуванням начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В. відбулася засідання комісії головного управління по визначенню статусу осіб, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На порядку денному розглянуті питання: визначення статусу дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи, і видача відповідних посвідчень 6 громадянам області; видача дублікатів посвідчень 20 громадянам області; визначення статусу інвалідів з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, щодо яких встановлено  причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, хворих внаслідок Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу, 4 громадянам області; визначення статусу учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілого від Чорнобильської катастрофи 2 громадянам області.

 
<< Початок < Попередня 81 82 Наступна > Кінець >>

Сторінка 82 з 82

Увага!

Сайт sotszahist.mk.ua з 1 серпня 2018 року припиняє своє функціонування!

Новий сайт департаменту

(знаходиться у режимі наповнення)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.