Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

Під час брифінгу Ольга Сивопляс розповіла про порядок надання житлових субсидій за спрощеною процедурою та зміни у законодавстві щодо пільгового забезпечення та державних допомог.

18 червня 2015р., директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В. під час брифінгу розповіла про порядок надання житлових субсидій за спрощеною процедурою, зміни у законодавстві щодо пільгового забезпечення та  державних допомог.

 
Про порядок забезпечення інвалідів та інших категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації

Саме про це йшлося сьогодні, 15 червня 2015р., на радіоканалі «Бузька хвиля» в ході «гарячої лінії», яку провела начальник відділу по роботі з інвалідами та ветеранами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Недвиженко Т.Ю.

 
Стан готовності органів соціального захисту населення Миколаївської області до призначення субсидій за спрощеним порядком обговорювали на колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

23 квітня 2015р. під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В. відбулось засідання колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. На колегії були присутні члени колегії  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; начальники управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій,  міських (міст обласного значення) рад; директори будинків-інтернатів; засоби масової інформації.

 
Понад 730 людей щодня патрулюють вулиці та допомагають бездомним особам

У Миколаївській області функціонує  242 пункти обігріву, 161 пункт збору та видачі одягу та взуття, 52 пункти роздачі їжі та 8 кімнат цілодобового перебування, які розраховані на 31 ліжко-місце.

В обласному центрі діє міський центр реінтеграції для бездомних громадян, (вул. Кругова, 47), розрахований на 50 ліжко-місць. На цей час у центрі перебуває 63 бездомні особи, а в кімнатах нічного перебування – 14 осіб. Також у Миколаєві розпочато роботу цілодобового пункту обігріву бездомних осіб (пр-т. Миру, 2-а), в якому зараз перебуває 25 людей.

На даний час в усіх містах та районах області створено 237 груп соціального патрулювання – це понад 730 людей, які щодня патрулюють вулиці. За 4 доби вдалося виявити та допомогти 12 бездомним. Також соціальні працівники разом з рятувальниками та волонтерами допомогли продуктами харчування 45 людям, які опинилися в сніжних заносах у Баштанському та Новоодеському районах.

 
На Миколаївщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 12 грудня 2014р., за участі заступника голови облдержадміністрації Миколи Романчука, заступника голови облдержадміністрації Оксани Янішевської, директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольги Сивопляс  відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Миколаївці вшанували пам'ять тих, хто ціною власного життя захистив людство від атомної катастрофи

За словами Миколи Романчука, ліквідатори – це справжні патріоти своєї країни: «28 років тому було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобитльської АЕС. Люди не усвідомлювали, на що вони йдуть, а просто виконували свою задачу. Це прояв героїчного патріотизму. Ми сьогодні –  незалежна країна, але на сході йде війна. За Україну знову гинуть наші люди і солдати. Тому, 14 грудня стосується всіх тих, хто загинув за славу нашої держави».

Ліквідаторів аварії сьогодні згадували і під час зустрічі з представниками організацій громадян, які постраждали від вибуху на Чорнобильській АЕС.

Розпочався захід із вшанування всіх загиблих хвилиною мовчання. Подяками голови обласної державної адміністрації було нагороджено учасників ліквідації Чорнобильської АЕС: Павла Єременка, Василя Булацеска, Василя Богданцева, Віктора Міліцького, Валерія Іскова, Віктора Лагутіна, Олександра Богомолова.

 
В департаменті соціального захисту населення пройшла «гаряча телефонна лінія»

27 листопада 2014р. в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації пройшла телефонна «гаряча лінія» на тему: «Соціальний захист бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі», яку провела заступник начальника управління -  начальник відділу організації та надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Кірова О.Б.

В ході «гарячої лінії» були розглянуті такі питання як: отримання реєстрації бездомної особи; влаштування бездомних до закладу реабілітації; про місця для обігріву та нічного перебування; отримання продуктових наборів та інші.

На всі питання були надані обґрунтовані відповіді.

 
Допоможи людям, які постраждали внаслідок вибуху !

Шановні жителі Миколаєва та області!

З метою допомоги людям, які постраждали внаслідок вибуху у будинку №40 по вул.Лазурній у м.Миколаєві всі бажаючі можуть допомогти із одягом, взуттям, предметами побуту, продуктами харчування довготривалого зберігання та інше.

Ви можете приносити вищезазначене за адресою: м. Миколаїв, вул. Морехідна, 9,  тел. 34 01 50.

Також ви можете надати фінансову допомогу, перерахувавши кошти на рахунок Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим.

Реквізити:
Отримувач: Миколаївський обласний благодійний фонд соціальної допомоги малозабезпеченим
р/р 26008619950776
ПАТ Промінвестбанк,
Код банку 300012,
ОКПО 13866445

 
На Миколаївщині з’явилось чотири нові родини

Сьогодні, 08 квітня 2014р., в Очаківському відділі реєстрації актів цивільного стану відбулась урочиста реєстрація цивільного шлюбу чотирьох сімей військовослужбовців в/ч А2320, які залишили АР Крим та м. Севастополь і приїхали до м. Очакова.

З вітальними словами до молодят звернулась директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс, яка привітала зі створенням нових родин, побажала злагоди, кохання та взаєморозуміння. Представник Миколаївського морського торгівельного порту вручив новоствореним сім’ям цінні подарунки.

Реєстрація та організація свята пройшла за підтримки Миколаївської облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, виконкому Очаківської міської ради та управління соціального захисту населення Очаківської міської ради.

Довідково:
На даний час на Миколаївщині вже шість сімей військовослужбовців зареєстрували свій шлюб.

 
На Миколаївщині продовжується семінар «Впровадження реформи системи соціальних послуг»

У рамках співробітництва Twinning, що фінансується Європейським Союзом, реалізується проект «Підтримка розвитку системи соціальних послуг в Україні» 03 квітня 2014р. на Миколаївщині проходить ІІ сесія програми підвищення кваліфікації «Впровадження реформи системи соціальних послуг», в якій взяли участь представники Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей.
Обмін досвідом здійснюється між державними установами України та Франції. Представники державних структур Франції аналізують ситуацію в Україні в області розвитку соціальних послуг та діляться своїм досвідом у даній сфері.

Ціль проекту – формування та впровадження соціальних послуг для вразливих верств населення у відповідності з європейськими стандартами.

Програма передбачає навчання за 4-ма модулями: організація соціального замовлення; передовий досвід соціальної роботи в Україні та ЄС; оцінювання якості соціальних послуг; моніторинг системи соціальних послуг.

Партнери проекту: Міністерство соціальної політики України, Міністерство соціальних справ та охорони здоров’я Франції, делегація Європейського Союзу в Україні.

 
Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації надає інформацію:

Днями 68 членів сімей військовослужбовців бригади тактичної авіації ВЧ 4515 (командир - полковник Юлій Мамчур) прибули до Миколаївської області.

Як повідомила директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В., сім’ї (57 дорослих та 11 дітей) розміщені у санаторії-профілакторії «Перемога» (м. Миколаїв) та забезпечені харчуванням.

 
<< Початок < Попередня 81 82 Наступна > Кінець >>

Сторінка 81 з 82

Увага!

Сайт sotszahist.mk.ua з 1 серпня 2018 року припиняє своє функціонування!

Новий сайт департаменту

(знаходиться у режимі наповнення)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.