Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

У м. Миколаєві пройшло спільне засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення

5 листопада 2017р. під головуванням голови обласної ради профспілок, голови обласного координаційного комітету сприяння зайнятості Толмачова Ю.П. відбулось спільне засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення та робочої групи з розроблення проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року, в якому взяли участь начальник управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Орещак С.М., начальник відділу зайнятості, трудових відносин та соціального діалогу департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Кушнір І. М., директор Миколаївського обласного центру зайнятості Оборонько Д.М., члени координаційного комітету.

Під час засідання були розглянуті такі питання як про виконання Програми зайнятості населення Миколаївської області до 2017 року та проект Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020, про перспективний план роботи координаційного комітету сприяння зайнятості населення Миколаївської області на 2018 рік.

Як зазначила начальник управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Орещак С.М. протягом останніх років основна увага Уряду була зосереджена на відновленні зростання реальних доходів громадян через проведення комплексних реформ у сфері оплати праці, пенсійного забезпечення та соціальної підтримки населення.

З метою сприяння укладенню трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками районними і міськими робочими групами з легалізації зайнятості та виплати заробітної плати проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота з питань дотримання трудового законодавства та переваг легальної зайнятості серед роботодавців і найманих працівників

За період дії Програми інформаційно-роз’яснювальною роботою з питань переваг легальної зайнятості охоплювалося щороку близько 10,0 тисяч осіб безпосередньо за місцем застосування праці.

Відповідно до статті 26 та частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення» в області реалізовувався механізм надання компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску роботодавцям, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують безробітних. Так, за період дії Програми працевлаштовано на нові робочі місця з компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску 1439 безробітних, у тому числі 541 особу, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 898 осіб суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

В умовах обмеженого попиту на робочу силу здійснювався комплекс заходів для тих, хто бажає започаткувати власну справу: проводилося навчання основам підприємництва та складанню бізнес-планів, а також надавалася таким безробітним фінансова підтримка у вигляді одноразової виплати допомоги по безробіттю. За період з 2013 року 1395 безробітних отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю та зареєструвалися як суб’єкти підприємницької діяльності.

Реалізація в області інфраструктурних проектів та підтримка середнього і малого бізнесу сприяли фактичному створенню нових робочих місць та працевлаштуванню незайнятих громадян.

Загалом по області юридичними і фізичними особами-підприємцями працевлаштовано на новостворені робочі місця:  2014 року – 9,5 тис. осіб;  2015 року – 9,3 тис. осіб (що становить 111,1% до річного прогнозного показника); 2016 року – 10,7 тис. осіб (124,4% до річного прогнозного показника) та  9 місяців 2017 року – 9,8 тис. осіб (110,9% до річного прогнозного показника).

Разом з цим, щороку спостерігалися процеси ліквідації робочих місць: з 10,1 тис. одиниць 2014 року до 8,3 тис. одиниць 2016 року; за 9 місяців 2017 року ліквідовано 4,9 тис. одиниць. Процеси ліквідації робочих місць, обумовлені вивільненням працівників із галузей економіки переважно фізичними особами - підприємцями.

З метою забезпечення тимчасової зайнятості безробітних громадян у період пошуку для них підходящої роботи та відповідно до статті 31 Закону України «Про зайнятість населення» створювались тимчасові робочі місця для участі у суспільно-корисних громадських роботах та роботах тимчасового характеру. На цих місцях щороку працювало від 7,4 тис. осіб (з них у громадських роботах – 3,9 тис. осіб) 2013 року до 8,3 тис. осіб (з них у громадських роботах – 5,2 тис. осіб) 2016 року; за 9 місяців 2017 року – 6,5 тис. осіб (з них у громадських роботах – 3,6 тис. осіб).

Виконання заходів Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2017 року забезпечило зниження рівня зареєстрованого безробіття з 2,6% 2013 року до 2,3% 2016 року.

Разом з цим, чисельність штатних працівників на підприємствах, в установах, організаціях знижувалась під впливом реорганізації та оптимізації, робочі місця, які створювались фізичними особами-підприємцями мали не тривалий характер.

Зазначені процеси мали негативний вплив на ринок праці області, якому з 2015 року було притаманне зниження рівня зайнятості (з 58,4% 2015 року до 57,5% 2016 року) та збільшення рівня безробіття (з 8,8% 2015 року до 9,7% 2016 року). Однак в період дії Програми рівень зайнятості осіб у віці 15-70 років в Миколаївській області був стабільно вищим, ніж у середньому по країні.

За результатом спільного засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення прийняті відповідні рішення.

 
Про відзначення Міжнародного дня боротьби за скасування рабства

01 грудня департаментом соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації спільно з благодійним фондом «Любисток» проведено акцію «Небезпеку видно не одразу!» до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства.
Метою акції є привернення уваги молоді до проблеми торгівлі людьми.
В рамках акції здійснено зустрічі зі студентами Миколаївських ВУЗів та учнями професійно-технічних закладів, під час яких проведено лекції, інтерактивні вікторини, а також розповсюджено інформаційні матеріали щодо протидії торгівлі людьми.

 

 
На радіоканалі «92-FM» говорили про попередження насильства в сім'ї

picУ сучасному світі проблема насильства стосовно жінок та домашнє насильство, попри всі досягнення цивілізації, зберігає свою актуальність.
Саме про це говорили сьогодні, 30 листопада 2017р., на радіоканалі «92-FM» під час програми «Діалоги», в якій взяла участь начальник  відділу  по роботі з сім'єю управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов'язкового державного страхування департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Дмитрієва З.Г.
На початку передачі Зоя Гарольдівна повідомила, що згідно зі статистичними даними кількість звернень щодо насильства в сім’ї в Миколаївській області складає 2121. За такий же період минулого року кількість звернень складала 1981. Тобто кількість звернень зросла. Зростає кількість звернень від жінок.
За даними соціологічних досліджень майже половина населення України потерпає від різних форм насильства в сім'ї, а його третина стикається з жорстоким поводженням з боку членів сім'ї вже у дитячому віці.
Дмитрієва З.Г. зазначила, що упродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства», в рамках якої проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Метою проведення акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок. Дати проведення акції є символічними, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини
У Миколаївській області будуть проведені відповідні заходи: круглі столи, семінари, тренінги, лекції, тематичні бесіди, відеолекторії. Напередодні акції обласним гендерним центром проведено семінар-практикум «Міжнародний досвід боротьби з насильством у сім'ї та українські реалії».

 
Інформація щодо розмірів державної соціальної допомоги з надбавкою на догляд станом на грудень 2017 року

Розміри державної соціальної допомоги з надбавкою на догляд передбачені Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” з грудня 2017 року.

У 2017 році розміри державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю виходять із прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність та дітей відповідного віку, як передбачено статтею 7 Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік”.

Так, розмір державної соціальної допомоги (з урахуванням норм Закону України від 03.10.2017 № 2148-VIII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”) з 01.12.17 становить:

для осіб з інвалідністю з дитинства І групи підгрупи А – 2 876,40 грн;

для осіб з інвалідністю з дитинства І групи підгрупи Б – 2 178,00 грн;

для осіб з інвалідністю з дитинства ІІ групи – 1 452,00 грн;

для осіб з інвалідністю з дитинства ІІІ групи – 1 452,00 грн;

для осіб з інвалідністю з дитинства ІІ груп з надбавкою на догляд – 1 452,00 грн;

для осіб з інвалідністю з дитинства ІІІ груп з надбавкою на догляд – 1 452,00 грн;

для дітей з інвалідністю (без надбавки на догляд) – 1 452,00 грн;

для дітей з інвалідністю підгрупи А до 6 років з надбавкою на догляд – 2 508,40 грн;

для дітей з інвалідністю до 6 років з надбавкою на догляд – 1 762,40 грн;

для дітей з інвалідністю підгрупи А від 6 до 18 років з надбавкою на догляд – 2 876,40 грн;

для дітей з інвалідністю від 6 до 18 років з надбавкою на догляд – 1 946,40 грн;

для дітей з інвалідністю, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою від 0 до 18 років – 1 524,60 грн;

для дітей з інвалідністю підгрупи А, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою до 6 років з надбавкою на догляд – 3 016,60 грн;

для дітей з інвалідністю, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою до 6 років з надбавкою на догляд – 2 270,60 грн;

для дітей з інвалідністю підгрупи А, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою від 6 до 18 років з надбавкою на догляд – 3 384,60 грн;

для дітей з інвалідністю, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою від 6 до 18 років з надбавкою на догляд – 2 454,60 гривень.

Питання своєчасності виплат цієї державної соціальної допомоги знаходиться на постійному контролі Мінсоцполітики.

 
На Миколаївщині відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

28 листопада 2017 року відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
В ході засідання робочої групи були розглянуті питання про стан впровадження мінімальної заробітної плати в 2017 році у розмірі 3200 грн. в Миколаївській області у галузі освіти, аналіз причин наявності великої кількості працюючих осіб в закладах освіти,  які отримують заробітну плату нижче мінімальної, зокрема Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, аналіз показників розміру середньомісячної заробітної плати та частки працівників, які мають заробітну плату  у межах мінімальної, у Миколаївській області.

 
На Миколаївщині обговорювалися питання погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

28 листопада 2017 року відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участі в.о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Бєлкіної Л.П., ліквідатора державного підприємства «Таврійське» Фоменко В.М, заступника директора департаменту агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації Твердого В.П., начальника відділу з питань банкрутства головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Уварової Ю.С., представника державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.
Під час засідання обласної тимчасової комісії розглянуті питання про вжиті заходи для ліквідації боргів із заробітної плати по підприємствах Миколаївської області щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, про реалізацію майна ДП «Український радіотехнічний інститут» та вжиття заходів щодо стягнення боргів та погашення заборгованості із заробітної плати органами державної виконавчої служби у Миколаївській області.
За результатами засідання надані протокольні доручення про вжиття ефективних заходів з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-боржниках.

 
Вирішення проблем інвалідів завжди в центрі уваги влади

З 1993 року Указом Президента в Україні 3 грудня   проводиться  Міжнародний день інвалідів.
Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.
Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.
24 листопада 2017р. з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів відбулась зустріч структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів влади з головами громадських організацій інвалідів, в якій взяли участь представники Миколаївської облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення ОДА, управління охорони здоров’я ОДА, департаменту освіти і науки ОДА, головного управління Пенсійного Фонду України в Миколаївській області, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  обласного центру зайнятості, обласного центру МСЕ, управління містобудування та архітектури ОДА, обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, регіонального центру з фізичної культури та спорту «Інваспорт», Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, громадської організації «Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів “Союз  організацій  інвалідів України”, голови усіх районних та міських організацій інвалідів, а також інших громадських організацій.
«Головним пріоритетом діяльності влади в напрямку вирішення питань соціального захисту інвалідів є соціальна справедливість, створення для всіх потребуючих допомоги громадян рівних можливостей для самореалізації, поліпшення рівня життя. Як відомо, гуманізм суспільства проявляється в тому, як держава ставиться до дітей, людей похилого віку, інвалідів, до тих, кому особливо важко в житті. Проголошений 3 грудня 1992 року Генеральною асамблеєю ООН Міжнародний день інвалідів призваний звернути увагу кожного з нас до проблем людей з обмеженими  можливостями. Цей день нагадує нам про те, що суспільство зобов'язане піклуватися про тих, хто має потребу в сприянні й підтримці» - про це сказала в.о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Бєлкіна Л.П., вітаючи присутніх.
Під час зустрічі учасники розглянули такі питання як вироблення єдиних механізмів співробітництва і координації спільної діяльності органів влади та громадських організацій інвалідів у вирішенні проблем осіб з інвалідністю; інклюзивна освіта: місія, завдання; соціальний супровід в процесі підготовки дитини до інклюзивного навчання; створення умов для отримання освіти особами з інвалідністю; реалізація державних програм щодо підвищення ефективності медичного забезпечення осіб з інвалідністю; забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури області; адресність та індивідуальний підхід у сприянні працевлаштуванню особам з інвалідністю; фінансове забезпечення заходів щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю області; фізкультурно-спортивна та реабілітаційна робота з особами інвалідністю області; забезпечення протезно-ортопедичними та іншими технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю області; актуальні питання пенсійного забезпечення, зміни в законодавстві.
Після зустрічі в департаменті соціального захисту населення відбулась підсумкова нарада з начальниками управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій,  міських (міст обласного значення) рад, керівниками структурних підрозділів з питань соціального захисту населення сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, з актуальних питань соціального захисту населення в Миколаївській області.    

Довідково:
В області проживає більше 60,0 тис. осіб з інвалідністю, з них 4,6 дітей з інвалідністю, 1,1 осіб з інвалідністю внаслідок війни та 39, 7 осіб з інвалідністю загального захворювання та  з дитинства.
Проводиться активна робота щодо підтримки громадських організації інвалідів за рахунок коштів обласного та місцевого бюджету.
В області функціонують 10 підприємств громадських організацій інвалідів, на яких працює 210 осіб, з них 140 осіб з інвалідністю. 6  підприємств та організацій, заснованих громадськими організаціями інвалідів, користуються пільгами на оподаткування.
Структурні підрозділи облдержадміністрації, громадські організації, підприємства постійно співпрацюють для вирішення питань соціального захисту осіб з інвалідністю.

 
24 листопада стартує щорічна акція “16 днів проти насильства”

24 листопада в Україні розпочинається Міжнародна акція «16 днів проти насильства», покликана привернути суспільну увагу до проблеми насильства над дівчатами та жінками. Ці 16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства – міжнародна кампанія, підтримана Україною з 2001 року. Акція починається з вечора 24 листопада, в переддень 25 листопада – Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, – і триватиме до 10 грудня, Дня прав людини.
Цей період об’єднує низку міжнародних дат, пов’язаних із захистом прав людини та прав жінок: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок; 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю, 5 грудня – Міжнародний день волонтера. 10 грудня – Міжнародний день прав людини. Вона включає трагічну національну дату – річницю Голодомору, страшний й досі недоосмислений злочин проти беззахисних і найбеззахисніших – жінок і дітей.

 
На Миколаївщині пройшов семінар «Виплата соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів»

16 листопада 2017 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар: «Виплата соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів» за участю спеціалістів, відповідальних за виплату соціальних стипендій управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.
У ході семінару учасники мали змогу розглянути такі питання як: аналіз нормативно-правових актів щодо призначення та виплати соціальних стипендій; внесення відомостей про студента (курсанта), який має право на отримання соціальної стипендії, до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги; практичні аспекти співпраці з вищими навчальними закладами; використання коштів, передбачених в державному бюджеті, для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації.

 
На радіоканалі «92-FM» говорили про соціальну підтримку осіб з інвалідністю

picОсновною умовою проведення ефективної соціальної політики щодо осіб з інвалідністю є формування умов для утвердження самостійності людини, свободи вибору нею напрямів та форм самореалізації. Особа з інвалідністю може успішно реалізувати свої можливості лише за умови, що стане активним, творчим суб’єктом цього процесу, який самореалізує свій  соціальний потенціал. Цьому сприяють також вирішення питань забезпечення осіб з інвалідністю технічними  засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням, реабілітаційними заходами.
Саме про це говорили сьогодні, 16 листопада 2017р., на радіоканалі «92-FM» під час програми «Діалоги», в якій взяла участь начальник відділу по роботі з інвалідами та ветеранами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Жеванова Н.А.
На початку передачі Надія Андріївна повідомила, що в Миколаївській області на  обліку в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації перебуває більше 60,0 тис. осіб з інвалідністю.
З метою запобігання інвалідності, соціальної інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, забезпечення рівних можливостей та реалізації конституційних прав інвалідів щороку з обласного бюджету на виконання заходів Програми «Безбар’єрна Миколаївщина» виділяються кошти на: фінансову підтримку обласної організації Союзу організацій інвалідів України (363,3 тис.грн); сурдопереклад програм на телеканалі “Миколаїв” для інвалідів з вадами слуху (36,0 тис. грн.); підвищення кваліфікації сурдоперекладачів (44,0 тис. грн.).
Також, 2017 року пільги по сплаті за житлово-комунальні послуги, скраплений газ і тверде паливо, електроенергію отримали  721 особа з інвалідністю по зору та 201 особа з інвалідністю загального захворювання на загальну суму 747,22 тис. грн.
Для надання компенсаційних виплат інвалідам на бензин, ремонт, технічне обслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування, встановлення телефонів інвалідам І та ІІ груп, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 року № 228 „Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування на 2017 рік передбачено 420,0 тис. грн. У І півріччі 2017 року компенсаційні виплати на бензин, ремонт, технічне обслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування отримали 943 особи з інвалідністю на загальну суму  394,6 тис.грн.
Встановлено телефони 3 особам з інвалідністю І та ІІ груп внаслідок загального захворювання на суму 228 грн.
В Миколаївській області функціонує 11 центрів та 7 відділень соціальної реабілітації дітей- інвалідів. Протягом 2017 року реабілітаційними послугами в центрах та відділеннях охоплено 469 дітей з інвалідністю. На базі центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Вознесенська та центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Новобузького району створено відділення денного перебування, де діти мають можливість перебувати протягом дня в центрі і отримувати необхідні реабілітаційні послуги відповідно індивідуальної програми реабілітації.
У центрах організоване безкоштовне харчування, місця відпочинку дітей з інвалідністю.
Центри співпрацюють з відділами освіти та центрами позашкільної роботи дітей та юнацтва. При центрах працюють гуртки художньої творчості.
З початку 2017 року у відділеннях денного перебування центрів соціальної реабілітації дітей з інвалідністю  отримали послуги  54 дитини.
Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації відповідно до індивідуальної програми реабілітації (довідка ЛКК) без права їх продажу, дарування і передачі протягом строку, на який видається такий засіб. Для взяття на облік особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення звертаються до управління соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.
Громадяни, які не можуть самостійно зібрати та надати до управління  соціального захисту населення документи, можуть доручити це своєму представнику (рідні, сусіди, соціальний працівник, працівник сільської ради).
Відповідно до законодавства особа з інвалідністю сама має право обирати підприємство для отримання технічних та протезно-ортопедичних виробів, на якому буде оформлене індивідуальне замовлення.
З початку 2017  року за рахунок коштів державного бюджету видано 358 інвалідних візка, 1278 одиниць технічних засобів реабілітації та 24091 одиниць протезно-ортопедичних виробів.
Жеванова Н.А. звернула увагу на те, що органи соціального захисту населення забезпечують безплатними путівками до санаторно-курортних закладів інвалідів усіх категорій за рахунок коштів, передбачених Міністерством соціальної політики України (діти з інвалідністю віком до 18 років забезпечуються путівками органами охорони здоров’я).
У 2017 році потребують забезпечення санаторно-курортним лікуванням  більше 3 тисяч осіб.
Для оздоровлення осіб з інвалідністю з державного бюджету відповідно до розподілу бюджетних коштів затверджено кошти в сумі  2935,6 тис.грн., з них для закупівлі 356 путівок для осіб з інвалідністю (в т.ч. інвалідів-спинальників) та супроводжуючих осіб - 9 путівок.
На цей час для відшкодування санаторно-курортним закладам вартості санаторно-курортним закладам вартості путівки для осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства витрачено 1785,9 тис. грн.. для   231 особи з інвалідністю, з них 180 осіб з інвалідністю загального захворювання, 46 осіб з наслідками травм  і  захворюваннями  хребта та спинного мозку, 5 супроводжуючих осіб.
Надія Андріївна акцентувала увагу на соціальному захисті осіб з інвалідністю та поранених  з числа учасників АТО. В області на даний час проживає більше 5,0 тис. осіб з числа демобілізованих учасників бойових дій та інвалідів війни.
На обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням за рахунок коштів державного бюджет  перебуває  398 учасників бойових дій та інвалідів війни.
За станом на 09.11.2017 за результатами проведеного моніторингу структурними підрозділами з питань соціального захисту населення укладено 200 угод по наданню санаторно-курортних послуг учасникам АТО на суму 1239,6 тис.грн, з них  отримали санаторно-курортне лікування на суму 513,5 тис.грн.
Існують домовленості між управліннями соціального захисту населення та санаторно-курортними закладами щодо надання послуг санаторно-курортного лікування учасникам АТО до кінця поточного року на суму  952,3 тис.грн.
За рахунок коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період  до 2020 року передбачено оздоровлення та відпочинок на базах відпочинку, санаторно-курортних закладах демобілізованих учасників антитерористичній операції на сході України та членів їх сімей. На 2017 рік на ці цілі передбачено 2700,0 тис.грн. За станом на 01.10.2017 оздоровлено 895 осіб на загальну суму 2652,9 тис. грн.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 75

Увага!

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.