Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

На Миколаївщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 12 грудня 2014р., за участі заступника голови облдержадміністрації Миколи Романчука, заступника голови облдержадміністрації Оксани Янішевської, директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольги Сивопляс  відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Миколаївці вшанували пам'ять тих, хто ціною власного життя захистив людство від атомної катастрофи

За словами Миколи Романчука, ліквідатори – це справжні патріоти своєї країни: «28 років тому було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобитльської АЕС. Люди не усвідомлювали, на що вони йдуть, а просто виконували свою задачу. Це прояв героїчного патріотизму. Ми сьогодні –  незалежна країна, але на сході йде війна. За Україну знову гинуть наші люди і солдати. Тому, 14 грудня стосується всіх тих, хто загинув за славу нашої держави».

Ліквідаторів аварії сьогодні згадували і під час зустрічі з представниками організацій громадян, які постраждали від вибуху на Чорнобильській АЕС.

Розпочався захід із вшанування всіх загиблих хвилиною мовчання. Подяками голови обласної державної адміністрації було нагороджено учасників ліквідації Чорнобильської АЕС: Павла Єременка, Василя Булацеска, Василя Богданцева, Віктора Міліцького, Валерія Іскова, Віктора Лагутіна, Олександра Богомолова.

 
В департаменті соціального захисту населення пройшла «гаряча телефонна лінія»

27 листопада 2014р. в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації пройшла телефонна «гаряча лінія» на тему: «Соціальний захист бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі», яку провела заступник начальника управління -  начальник відділу організації та надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Кірова О.Б.

В ході «гарячої лінії» були розглянуті такі питання як: отримання реєстрації бездомної особи; влаштування бездомних до закладу реабілітації; про місця для обігріву та нічного перебування; отримання продуктових наборів та інші.

На всі питання були надані обґрунтовані відповіді.

 
Допоможи людям, які постраждали внаслідок вибуху !

Шановні жителі Миколаєва та області!

З метою допомоги людям, які постраждали внаслідок вибуху у будинку №40 по вул.Лазурній у м.Миколаєві всі бажаючі можуть допомогти із одягом, взуттям, предметами побуту, продуктами харчування довготривалого зберігання та інше.

Ви можете приносити вищезазначене за адресою: м. Миколаїв, вул. Морехідна, 9,  тел. 34 01 50.

Також ви можете надати фінансову допомогу, перерахувавши кошти на рахунок Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим.

Реквізити:
Отримувач: Миколаївський обласний благодійний фонд соціальної допомоги малозабезпеченим
р/р 26008619950776
ПАТ Промінвестбанк,
Код банку 300012,
ОКПО 13866445

 
На Миколаївщині з’явилось чотири нові родини

Сьогодні, 08 квітня 2014р., в Очаківському відділі реєстрації актів цивільного стану відбулась урочиста реєстрація цивільного шлюбу чотирьох сімей військовослужбовців в/ч А2320, які залишили АР Крим та м. Севастополь і приїхали до м. Очакова.

З вітальними словами до молодят звернулась директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс, яка привітала зі створенням нових родин, побажала злагоди, кохання та взаєморозуміння. Представник Миколаївського морського торгівельного порту вручив новоствореним сім’ям цінні подарунки.

Реєстрація та організація свята пройшла за підтримки Миколаївської облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, виконкому Очаківської міської ради та управління соціального захисту населення Очаківської міської ради.

Довідково:
На даний час на Миколаївщині вже шість сімей військовослужбовців зареєстрували свій шлюб.

 
На Миколаївщині продовжується семінар «Впровадження реформи системи соціальних послуг»

У рамках співробітництва Twinning, що фінансується Європейським Союзом, реалізується проект «Підтримка розвитку системи соціальних послуг в Україні» 03 квітня 2014р. на Миколаївщині проходить ІІ сесія програми підвищення кваліфікації «Впровадження реформи системи соціальних послуг», в якій взяли участь представники Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей.
Обмін досвідом здійснюється між державними установами України та Франції. Представники державних структур Франції аналізують ситуацію в Україні в області розвитку соціальних послуг та діляться своїм досвідом у даній сфері.

Ціль проекту – формування та впровадження соціальних послуг для вразливих верств населення у відповідності з європейськими стандартами.

Програма передбачає навчання за 4-ма модулями: організація соціального замовлення; передовий досвід соціальної роботи в Україні та ЄС; оцінювання якості соціальних послуг; моніторинг системи соціальних послуг.

Партнери проекту: Міністерство соціальної політики України, Міністерство соціальних справ та охорони здоров’я Франції, делегація Європейського Союзу в Україні.

 
Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації надає інформацію:

Днями 68 членів сімей військовослужбовців бригади тактичної авіації ВЧ 4515 (командир - полковник Юлій Мамчур) прибули до Миколаївської області.

Як повідомила директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В., сім’ї (57 дорослих та 11 дітей) розміщені у санаторії-профілакторії «Перемога» (м. Миколаїв) та забезпечені харчуванням.

 
Відбулась селекторна нарада

13 лютого 2014р. під головуванням Віце-Прем’єр-Міністра України О.Ю. Вілкула, за участю голови облдержадміністрації Г.Б.Ніколенко, відбулась селекторна нарада з питань проходження опалювального сезону, забезпечення сталого функціонування систем життєдіяльності населення, облаштування мобільних пунктів обігріву, забезпечення належного стану автомобільних доріг, відновлення енергопостачання населених пунктів, в якій приймав участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Розуменко Д.А., представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

 
На радіоканалі «Миколаїв» обговорили все про житлові субсидії

Сьогодні, 06 лютого 2014р. на радіоканалі «Миколаїв» пройшла «гаряча лінія» на тему: «Все про житлові субсидії», яку провела головний спеціаліст відділу надання державної допомоги департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Вагіна Ю.В.

Як зазначила Юлія Василівна, житлові субсидії є допомога сім’ям, які дійсно потребують допомоги від держави. Субсидія надається у вигляді знижки при оплаті житлово-комунальних послуг, придбанні скрапленого газу  та твердого палива.

Ця допомога має адресний характер – вона надається за особистим зверненням уповноваженого власника конкретній сім’ї.

За своєю суттю субсидії є безповоротною формою допомоги держави малозабезпеченим верствам населення.

 
На телеканалі «Так-ТВ» говорили про соціальний захист бездомних громадян

Сьогодні, в період демократичних змін в країні, дуже важливою є  турбота органів влади про кожного громадянина. Одним з актуальних питань  у вирішенні  проблем найбільш незахищених верств населення, є  соціальний  захист  бездомних громадян.

Адже, це - люди, які втратили  дах над  головою через різні обставини: пожежу, непорядності родичів, позбавлення волі, втрату родинних зв'язків.

Саме про це йшлося сьогодні, 29 січня 2014р., на телеканалі «Так-ТВ» у програмі «Це Вас хвилює», гостею якої була заступник начальника управління - начальник  відділу організації та надання соціальних послуг  департаменту  соціального захисту населення облдержадміністрації  Кірова О.Б.

У своєму виступі Олена Борисівна дала роз’яснення на такі питання: як на законодавчому рівні України  визначено поняття  про бездомність, хто така бездомна особа; які нормативні документи визначають порядок роботи з бездомними громадянами  в Україні; які шляхи розв’язання проблеми  бездомності  та хто   координує  на місцях роботу з ними;  як в області  вирішується питання  створення мережі закладів для бездомних осіб; яка робота проводиться щодо  попередження бездомності серед осіб, які звільнюються з місць позбавлення волі; які  завдання  ставить  перед собою департамент соціального захисту населення облдержадміністрації щодо вирішення  проблем бездомних громадян.

 
На радіоканалі «Бузька хвиля» говорили про державну підтримку сім’ям з дітьми у 2014 році

Сьогодні, 20 січня 2014 року, на радіоканалі «Бузька хвиля», гостею якого була головний спеціаліст відділу державної допомоги департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Мицо О.В.

На початку передачі Оксана Володимирівна повідомила, що 10 жовтня 2013 року  прийнято Закон України № 644- VII  «Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини».  Згідно з цими змінами, для призначення допомоги при народженні дитини до органу соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та свідоцтва про народження дитини подається заява одного з батьків(опікуна), з яким проживає дитина. Даний перелік документів є вичерпним.

 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 76 77 78 Наступна > Кінець >>

Сторінка 77 з 78

Увага!

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір на посаду директора Степівського дитячого будинку - інтернату

Детальніше...

_________________

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.