Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

Директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс провела виїзний прийом громадян у Арбузинському районі

1010 березня 2016 року директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Сивопляс Ольга Вікторівна провела особистий прийом громадян в Арбузинському районі.

 
«Таланти» багатодітних родин Миколаївщини зібрано в одному виданні

11На Миколаївщині департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації було організовано збір матеріалів для збірки «Таланти багатодітної родини». Видано 1500 екземплярів книжок з творами батьків та дітей з багатодітних сімей області.

 
У Миколаївській області планується ряд заходів приурочених до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.

10Так, у всіх районах області будуть проведені мітинги-реквієми з метою вшанування пам’яті загиблих та померлих учасників ліквідації наслідків аварії на АЕС і постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 
На телеканалі «Миколаїв» говорили про реалізацію сімейної політики

0403 березня 2016р., на телеканалі «Миколаїв» пройшла «гаряча лінія» на тему: «Реалізація сімейної політики», в якій взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сербульова Т.В.

 
У Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшов семінар «Забезпечення роботи щодо реалізації норм Закону України «Про зайнятість населення»

03 березня 2016р. на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар: «Забезпечення роботи щодо реалізації норм Закону України «Про зайнятість населення».

 
На Миколаївщині особлива увага служб у справах дітей - створенню сімейних форм виховання

032 березня 2016р., заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська провела робочу нараду з питань забезпечення прав дітей у Казанківському районі. В нараді взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс, начальник служби у справах дітей Ірина Осауленко, директор обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Янковська та представники відповідних служб Казанківського району.

 
Зайнятість населення на контролі влади

0201 березня 2016р. відбулось засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення Миколаївської області, в якому взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В.

 
Про пільговий проїзд громадян у 2016 році

Законодавством   України передбачено громадянам окремих категорій безплатний проїзд міським, приміським пасажирським транспортом загального користування.

 
На Миколаївщині відбулось засідання ради регіонального розвитку Миколаївської області

2926 лютого 2016р. на базі Кривоозерського району відбулось виїзне засідання ради регіонального розвитку Миколаївської області, в якому взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації О.В. Сивопляс.

 
На Миколаївщині у рамках «Школи соціальних знань» пройшов тематичний короткотерміновий семінар «Порядок призначення субсидій та державних допомог»

2926 лютого 2016р. в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації в рамках «Школи соціальних знань» пройшов тематичний короткотерміновий семінар «Порядок призначення субсидій та державних допомог»

 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Наступна > Кінець >>

Сторінка 75 з 82

Увага!

Сайт sotszahist.mk.ua з 1 серпня 2018 року припиняє своє функціонування!

Новий сайт департаменту

(знаходиться у режимі наповнення)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.