Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

До уваги мешканців м. Миколаєва.

З метою попередження  замерзання  бездомних  осіб та осіб, які опинились в складній життєвій ситуації в  м. Миколаєві діють:
- пункт обігріву для бездомних осіб (цілодобово) за адресою:   пр. Миру, 2а. 
В пункті організовано: ночівля, гаряче харчування, медичне  обстеження, забезпечення одягом зимового асортименту, інформаційні послуги;
- центр реінтеграції бездомних громадян за адресою: вул. Кругова, 47.
Клієнти центру  забезпечені триразовим гарячим харчуванням, санітарно-гігієнічними, банно-пральними, юридичними та іншими послугам соціальної реінтеграції. 

Особи похилого віку та інваліди  у разі  гострої потреби в одязі зимового асортименту, гарячому харчуванні, продуктів харчування можуть звернутися в цілодобовому режимі до відділень територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  м. Миколаєва за телефонами:
- Центральний  район – 47 76 78;
- Заводський район -  47 59 81;
- Ленінський район – 23 71 45;
- Корабельний район – 25 40 93.
Контактні телефони:
- центр реінтеграції бездомних громадян - 56 06 92;
- центр обліку бездомних громадян - 71 63 98.

 
Засідання комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

07.11.2012 р. відбулося засідання комісії  з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, в якому взяла участь начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В. На порядку денному розглядалося питання щодо обговорення Положення про регіональну комісію з визначення  даних   про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

 
Нарада з начальниками управлінь.

29.08.12 р. під головуванням начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В. відбулася нарада з начальниками управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад з питання забезпечення інвалідів та деяких категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.

 
Відбулася засідання комісії головного управління по визначенню статусу осіб, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

31.01.12 р. під головуванням начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В. відбулася засідання комісії головного управління по визначенню статусу осіб, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На порядку денному розглянуті питання: визначення статусу дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи, і видача відповідних посвідчень 6 громадянам області; видача дублікатів посвідчень 20 громадянам області; визначення статусу інвалідів з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, щодо яких встановлено  причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, хворих внаслідок Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу, 4 громадянам області; визначення статусу учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілого від Чорнобильської катастрофи 2 громадянам області.

 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 Наступна > Кінець >>

Сторінка 75 з 75

Увага!

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.