Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

В департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації підвели підсумки роботи у 2015 році та визначили пріоритетні напрямки діяльності на 2016 рік

2423 лютого 2016р. під головуванням заступника голови облдержадміністрації Янішевської О.А. в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації пройшла підсумкова колегія.

 
На радіоканалі «Бузька хвиля» говорили про укладання колективних договорів на підприємствах, в установах, організаціях області

23У зв'язку з початком  нового  календарного року на  підприємствах, установах та організаціях розпочато роботу по укладанню нових або подовженні   дії  укладених у минулі роки  колективних договорів.

 
На телеканалі «Миколаїв» обговорювали актуальні питання соціального захисту

2219 лютого 2016р. на телеканалі «Миколаїв» пройшла «гаряча лінія» з актуальних питань соціального захисту, в якій взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В.

 
На телеканалі «Миколаїв» говорили про соціальну підтримку учасників АТО

1918 лютого 2016 року  на телеканалі «Миколаїв» пройшла «гаряча лінія» на тему «Соціальна підтримка учасників АТО», в якій взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Бєлкіна Л.П.

 
Проект Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні»

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні, бенефіціаром якого  є  Міністерство соціальної політики України, оголошено конкурс для журналістів на найкращу опубліковану статтю на тему насильства щодо жінок та домашнього насильства.

 
На Миколаївщині обговорили питання виявлення та ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми

16 лютого 2016 року  на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов обласний освітній семінар «Питання виявлення та ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми» за участю  заступника директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Сербульової  Т.В., представників  державних структур, правоохоронних органів, недержавних організацій.

 
Відбулося засідання президії обласної організації «Союзу організації інвалідів України»

12 лютого 2016 року відбулося засідання президії обласної організації союзу організації інвалідів України в якому взяли участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс.

 
На Миколаївщині зустрілися  з керівниками районних та міських організацій воїнів-інтернаціоналістів.

1512 лютого 2016 року  перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс та керівники структурних підрозділів ОДА зустрілися  з керівниками районних та міських організацій воїнів-інтернаціоналістів.

 
Відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО

12 лютого 2016р. відбулось засідання центру допомоги учасникам антитерористичної операції стосовно вирішення проблемних питань у сфері надання послуг медичного обслуговування для військовослужбовців і демобілізованих учасників бойових дій в якому взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс.

 
Керівництво Миколаївської області та міста відвідали воїнів-інтернаціоналістів, які проходять лікування у обласному шпиталі інвалідів війни.

1212 лютого 2016 року керівництво області та міста, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс відвідали воїнів-інтернаціоналістів, які проходять лікування у обласному шпиталі інвалідів війни.

 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 76 77 78 Наступна > Кінець >>

Сторінка 72 з 78

Увага!

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір на посаду директора Степівського дитячого будинку - інтернату

Детальніше...

_________________

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.