Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

На радіоканалі «Бузька хвиля» говорили про атестацію робочих місць за умовами праці на Миколаївщині

2121 березня 2016 р., на радіоканалі «Бузька хвиля» пройшла «гаряча лінія» на тему «Про вирішення питань атестації робочих місць за умовами праці на Миколаївщині», в якій взяла участь головний державний експерт з умов праці  Миколаївської області Радченко Л.Т.

 
Керівництво області і ветерани-інтернаціоналісти підписали Меморандум про Співпрацю

2118 березня, голова обласної державної адміністрації Вадим Меріков, перший заступник голови облради Михайло Соколов і голова Миколаївської обласної організації воїнів-інтернаціоналістів та запасу Юрій Соловей підписали Меморандум про співпрацю.

 
Миколаївщина - лідер у наданні допомоги демобілізованим-учасникам АТО

Про це 18 березня 2016 року, під час проведення селекторної наради повідомив Перший заступник голови Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук.

 
Відбулося засідання колегії Мінсоцполітики

1817 березня 2016 року під головуванням Міністра соціальної політики України Павла Розенка відбулося засідання колегії Мінсоцполітики, в якому взяла участь директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Ольга Сивопляс .

 
Претенденти на посаду директора Степівського дитячого будинку-інтернату представили свої концепції розвитку закладу

1616 березня, відбулися публічні обговорення кандидатів на посаду директора Степівського дитячого будинку-інтернату. Претенденти на посаду представили свої презентації концепцій розвитку і функціонування комунального закладу на короткострокову та довгострокову перспективи, а також плани заходів з підвищення ефективності діяльності об’єктів комунальної власності.

 
На Миколаївщині обговорювалися питання погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

16 березня 2016 року  відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Миколи Романчука.

 
На телеканалі «Так-ТВ» говорили про укладання колективних договорів на підприємствах, в установах, організаціях області

16У зв'язку з початком  нового  календарного року на  підприємствах, установах та організаціях розпочато роботу по укладанню нових або подовженні   дії  укладених у минулі роки  колективних договорів.

 
Україна прийняла міжнародні стандарти соціального забезпечення

16Сьогодні, 16 березня, Верховна Рада 253 голосами «за» ухвалила в цілому як закон розроблений Міністерством соціальної політики України проект Закону №0091 про ратифікацію нашою державою Конвенції Міжнародної організації праці про мінімальні норми соціального забезпечення №102.

 
Парламент ратифікував Факультативний протокол до Конвенції про права дитини щодо процедури повідомлень

16Верховна Рада України прийняла Закон України „Про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо процедури повідомлень”. Відповідне рішення підтримали 244 народні депутати.

 
У Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшов семінар «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області. Утвердження пріоритетних сімейних цінностей як напрям діяльності щодо поліпшен

15 березня 2016р. на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар: «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області. Утвердження пріоритетних сімейних цінностей як напрям діяльності щодо поліпшення демографічної ситуації».

 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Наступна > Кінець >>

Сторінка 71 з 80

Увага!

Новий сайт департаменту

(у тестовому режимі)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.