Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

У Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшов семінар «Забезпечення роботи щодо реалізації норм Закону України «Про зайнятість населення»

03 березня 2016р. на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар: «Забезпечення роботи щодо реалізації норм Закону України «Про зайнятість населення».

 
На Миколаївщині особлива увага служб у справах дітей - створенню сімейних форм виховання

032 березня 2016р., заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська провела робочу нараду з питань забезпечення прав дітей у Казанківському районі. В нараді взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс, начальник служби у справах дітей Ірина Осауленко, директор обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Янковська та представники відповідних служб Казанківського району.

 
Зайнятість населення на контролі влади

0201 березня 2016р. відбулось засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення Миколаївської області, в якому взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В.

 
Про пільговий проїзд громадян у 2016 році

Законодавством   України передбачено громадянам окремих категорій безплатний проїзд міським, приміським пасажирським транспортом загального користування.

 
На Миколаївщині відбулось засідання ради регіонального розвитку Миколаївської області

2926 лютого 2016р. на базі Кривоозерського району відбулось виїзне засідання ради регіонального розвитку Миколаївської області, в якому взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації О.В. Сивопляс.

 
На Миколаївщині у рамках «Школи соціальних знань» пройшов тематичний короткотерміновий семінар «Порядок призначення субсидій та державних допомог»

2926 лютого 2016р. в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації в рамках «Школи соціальних знань» пройшов тематичний короткотерміновий семінар «Порядок призначення субсидій та державних допомог»

 
Мінсоцполітики відзначило Миколаївщину в питанні соціального захисту учасників АТО

2926 лютого, на селекторній нараді Міністерства соціальної політики з обласними державними адміністраціями, перший заступник Міністра Василь Шевченко відзначив Миколаївську область в питанні медичної, психологічної, професійної реабілітації та адаптації учасників АТО.

 
На Миколаївщині обговорювалися питання погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

25 лютого 2016 року  відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Миколи Романчука, за участі директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В.

 
На Миколаївщині стартувала Програма «Миротворення в Україні: роль жінок»

2524 лютого 2016р., відбулось відкриття семінару «Миротворення в Україні: роль жінок», в якому взяли участь  заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська, заступник міського голови Євген Шевченко, директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс.

 
На телеканалі «Так-ТВ» говорили про соціальну адаптацію бездомних громадян

25Бездомність -  соціальне становище людини, зумовлене відсутністю в неї будь-якого житла, призначеного та придатного для проживання. Саме про це йшлося сьогодні, 24 лютого 2016р., на телеканалі «Так-ТВ» під час «гарячої лінії», в якій взяла участь начальник відділу організації та надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Кірова О.Б.

 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 76 77 78 Наступна > Кінець >>

Сторінка 71 з 78

Увага!

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір на посаду директора Степівського дитячого будинку - інтернату

Детальніше...

_________________

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.