Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

На телеканалі «Миколаїв» говорили про надання населенню житлових субсидій

picЖитлова субсидія – є безповоротною адресною допомогою держави громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива.
Саме про це говорили сьогодні, 09 листопада 2017р., на телеканалі «Миколаїв» у програмі «Це вас хвилює», гостею якої була заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сербульова Т.В.
Як повідомила Таміла Володимирівна, 18 серпня 2017 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 609, «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (набрала чинності з 19 серпня 2017 року),  якою змінено період, за який враховуватимуться доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів.
Що стосується субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу, то, як і раніше, сукупний дохід обраховується за попередній календарний рік.
А от при розрахунку субсидії в жовтні 2017 дохід буде братися за перше півріччя 2017 року, при наступному розрахунку в травні 2018  враховуватимуться доходи за третій-четвертий квартали 2017 року.
Таким чином враховуватимуться більш актуальні доходи громадян.
Також Сербульова Т.В., звернула увагу на те, що змінилися норми споживання для газового опалення. У минулому опалювальному періоді субсидія на опалення газом розраховувалася виходячи з 5,5 куб метрів газу на метр опалювальної площі. В цьому опалювальному періоді норма споживання –  5 куб метри на метр опалювальної площі. Крім того, застосовується  коригуючий коефіцієнт 0,793 для 1-2 поверхових будівель та 0,578 для 3 та вище. Якщо площа будинку 60 квадратних метри, проживає 2 особи, то субсидію буде розраховано на 198,25 куб метри газу.
Взагалі в області для отримання коштів по послузі електропостачання до органів соціального захисту населення звернулося 1689 осіб, газопостачання – 23286. За станом на 02.11.17 отримали кошти по послузі електропостачання  - 516 осб, газопостачання – 6205 осіб.

 
Замість путівок громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відтепер виплачуватиметься грошова компенсація – рішення Уряду

picДля реалізації прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на отримання за їхнім бажанням грошової компенсації замість путівки Урядом прийнято рішення встановити середню вартість путівки для виплати такої компенсації із розрахунку 35 відсотків чинного на 1 січня відповідного року одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні).
Це передбачено розробленою Міністерством соціальної політики постановою Кабінету Міністрів України „Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.
Прийняття постанови забезпечить виконання Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та проведення виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки з 1 січня 2018 року, і сприятиме реалізації принципу соціальної справедливості.
Виплата зазначеної компенсації проводитиметься за бюджетною програмою 2501200 ,,Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Реалізація акту не потребуватиме додаткових видатків із Державного бюджету України.

 
Кабмін удосконалив механізм призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності осіб-учасників АТО

picКабінет Міністрів на своєму засіданні прийняв постанову, якою удосконалив механізм призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, внісши зміни до Порядку призначення та виплати зазначеної допомоги (постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2016 року № 336).
Це дасть змогу призначати та виплачувати одноразову грошову допомогу в таких розмірах:
членам сім’ї – 750 прожиткових мінімумів, установлених законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року загибелі (смерті) учасника АТО;
у разі встановлення інвалідності І, ІІ або ІІІ групи – відповідно 400, 300 та 250 прожиткових мінімумів, установлених законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому встановлено інвалідність.
Крім того, розробленим Міністерством соціальної політики актом передбачається механізм виплати суми одноразової грошової допомоги, яка належала її одержувачу і залишилася не одержаною у зв’язку з його смертю.
Виплата одноразової грошової допомоги проводитиметься з резервного фонду Державного бюджету України.

 
Верховна Рада України прийняла за основу розроблений Мінсоцполітики проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб»

pic07 листопада 2017 року на пленарному засіданні Верховної Ради України прийнято за основу проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб» (реєстр. № 6125 від 23.02.2017).
Даний законопроект передбачає:
- приведення у відповідність визначення торгівлі людьми до Протоколу про попередження і припинення торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання за неї, що доповнює Конвенцію ООН проти транснаціональної організованої злочинності, зокрема розширивши мету, що дозволить надавати допомогу особам, які постраждали від різних форм торгівлі людьми, зокрема примусова праця, рабство, проведення дослідів над людиною, вилучення органів тощо;
- доповнення основних принципів протидії торгівлі людьми принципом надання допомоги особам з інвалідністю, керуючись Конвенцією Організації Об’єднаних Націй про права осіб з інвалідністю;
- надання повноважень у сфері протидії торгівлі людьми органам місцевого самоврядування, зокрема щодо проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, що значно спростить доступ постраждалих осіб до отримання допомоги;
- розширення мережі закладів, які надаватимуть допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми, центрами соціально-психологічної допомоги, які на даний час є найбільш пристосованими комунальними закладами для надання допомоги такій категорії осіб;
- розширення повноважень центральних органів виконавчої влади у сфері протидії торгівлі людьми, а саме здійснення заходів щодо убезпечення жінок, дівчат, хлопців та чоловіків з інвалідністю від сексуального насильства та експлуатації;
- визначення механізму надання допомоги недієздатним особам, які виявляють ознаки неусвідомлення значення своїх дій та недієздатності керувати ними;
- заборони прийняття рішень про примусове видворення та реадмісію з України іноземців та осіб без громадянства, які звернулися для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми (до завершення процедури встановлення зазначеного статусу), що відповідатиме міжнародним стандартам та нормам;
- покращення якості надання послуг іноземцям та особам без громадянства, які постраждали від торгівлі людьми.

 
На Миколаївщині пройшов семінар «Використання програмно-технічного комплексу «Автоматизована система обробки пенсійних документів» при виплаті усіх видів соціальної допомоги»

07 листопада 2017 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар: «Використання програмно-технічного комплексу «Автоматизована система обробки пенсійних документів» при виплаті усіх видів  соціальної допомоги» за участю спеціалістів з питань виплати всіх видів соціальної допомоги управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.
У ході семінару учасники під час інформаційних лекцій мали змогу прослухати такі питання як: система довідників; відрахування та закриття особових рахунків; масові та індивідуально-масові перерахунки; виплата всіх видів допомоги, а під час практичних занять – набули навички роботи з мережею; з інформаційно-пошуковою системою; архівацією, встановленням нових версій, оновленням бази даних.

 

 
На Миколаївщині обговорювалися питання погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

07 листопада 2017 року відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови комісії, в.о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Бєлкіної Л.П. та за участі Очаківського міського голови Бичкова С.М., голови Очаківської райдержадміністрації Самоукова  С.В., начальника відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Садовського О.В., начальника відділу з питань банкрутства головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Уварової Ю.С., голови Миколаївської   обласної    організації фізкультурно - спортивного товариства «Україна» Бойченка С.М., директора   спеціалізованої  дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное Пришутової  М.В., директора ТОВ «Мостобудівельний загін «73» Шайгородського О.Ю.
Під час засідання обласної тимчасової комісії розглянуті такі питання як стан  погашення заборгованості із заробітної  плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на  підприємствах  м. Миколаєва (Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное, ТОВ «Мостобудівельний загін «73»); про стан погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах м. Очакова (Оздоровчий комплекс санаторного типу для дітей «Очаків» ПРАТ «Миколаївтурист», Публічне акціонерне товариство «Очаківський рибоконсервний комбінат»); про стан  погашення заборгованості із заробітної  плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на  підприємствах Очаківського району (Відокремлений структурний підрозділ ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» База відпочинку «Чорноморка»).
За результатами засідання надані протокольні доручення про вжиття ефективних заходів з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-боржниках.

 
Увага!!!

З 25 листопада 2017 року змінюється номер Національної «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 116123.
Вказаний номер є загальноєвропейським та безкоштовним з мобільних телефонів.

 
На Миколаївщині подякували соціальним працівникам за чуйність та людяність

Указом Президента України від 13 квітня 1999 року “Про День працівника соціальної сфери” встановлено щорічне відзначення в Україні в першу неділю листопада свята Дня працівника соціальної сфери.
02 листопада 2017р. у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулись урочистості з нагоди відзначення в Миколаївській області Дня працівника соціальної сфери.
В урочистостях взяли участь  перший заступник голови облдержадміністрації Бонь В.В., перший заступник голови Миколаївської обласної ради Кухта І.В., заступник міського голови Шевченко Є.В., голова обласної ради профспілок Толмачов Ю.П., керівництво та працівники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники центрів зайнятості, управлінь Пенсійного Фонду, обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Фондів соціального страхування, Миколаївського Державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, представники ветеранських та громадських організацій Миколаївської області, ЗМІ.
Зі словами привітання до працівників установ соціальної сфери звернувся перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь. «Від імені голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка я щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери. Я впевнений, що дуже важко переоцінити ту роботу, яку ви робите, бо основним вашим завданням є надання допомоги тим, хто заслужив своїм життям, своєю працею додаткову увагу від нашого суспільства. А також тим, хто, на жаль, внаслідок певних життєвих обставин не може повною мірою допомогти собі сам. Я говорю і про наших шановних пенсіонерів, і про дітей-сиріт, і про осіб з обмеженими фізичними можливостями, про сім’ї малозабезпечених, про безробітних, а ще буквально у декілька останні роки у вас з’явилася ще велика і відповідальна ділянка роботи – воїни АТО. Це і допомога в лікуванні, і в оздоровленні, і в проходженні психологічної реабілітації, і у вирішенні ще дуже великої кількості важливих проблем», - зазначив В’ячеслав Бонь.
«Я щиро бажаю, щоб те добро, те тепло, яке ви несете людям – поверталося вам сторицею. Я щиро бажаю, щоб ви постійно чули слова подяки від людей, яким ви допомагаєте. Бажаю успіху у вашій нелегкій, але дуже потрібній роботі. І вже традиційно кожному з вас бажаю міцного здоров’я, благополуччя, достатку та мирного неба над головою. Зі святом вас!», - резюмував В’ячеслав Бонь.
До привітань з професійним святом працівників соціальної сфери також долучилися перший заступник голови обласної ради Іван Кухта, заступник миколаївського міського голови Євген Шевченко, представники профспілок та громадських організацій Миколаївщини.
В житті так буває, що для більшості громадян єдиним порятунком може стати соціальний працівник. Сьогодні в системі соціального захисту населення працює більше 4 тис. працівників, які своєю відданою працею дають людям надію на краще життя, зміцнюють їх довіру до влади, сприяють утвердженню злагоди та спокою у суспільстві. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, вони роблять вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Подякою Міністерства соціальної політики України, грамотами та подяками голови Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної ради, грамотами Миколаївської міської ради; нагрудними знаками федерації профспілок України та грамотами Миколаївської обласної ради профспілок у цей день за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до обраної справи, вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту громадян та з нагоди професійного свята були відзначені кращі працівники соціальної сфери.
Найголовнішим подарунком на урочистостях став виступ вихованців Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Мрія», який всі присутні стоячи супроводжували гучними оплесками.

 

 
Щодо розмірів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на 2017 рік

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє, що Верховною Радою України прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»  №2148-VIII від 03.10.17 яким передбачено підвищення розмірів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам призначеної відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» та державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам призначеної відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам» (розміри додаються).
Відповідно до п. 3, 4. прикінцевих, перехідних положень Закону встановлено, що державні соціальні допомоги, призначені відповідно до законів України"Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" та "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам", з 1 жовтня 2017 року перераховуються та після цієї дати до встановлення розміру прожиткового мінімуму, який буде більшим за розмір, встановлений на 1 грудня 2017 року та збільшений на 79 гривень, призначаються з використанням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 грудня 2017 року Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", збільшеного на 79 гривень.
Пенсії та державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною), перераховані з 1 жовтня 2017 року відповідно до цього Закону, а також ті, що призначатимуться після цієї дати, встановлюються у розмірі не меншому за розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановлений на 1 грудня 2017 року Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", а в разі збільшення після 1 грудня 2017 року прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, - за розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановлений законом.

Детальніше...

 
На телеканалі «Миколаїв» говорили про соціальну адаптацію бездомних громадян та осіб, позбавлених волі

picЗ метою створення необхідних умов для забезпечення прав та свобод  бездомних осіб впроваджується їх облік.   Облік бездомних осіб ведеться за місцем їх проживання або місцем перебування на підставі особистого звернення в центрах обліку для бездомних громадян.
З метою запобігання бездомності  в Україні в області  проводяться освітні  заходи з інформуванням населення про норми законодавства з питань придбання, відчуження, оформлення і державної реєстрації прав на жилі приміщення та земельні ділянки, щодо обов'язків і відповідальності учасників житлових та суспільних правовідносин.
Саме про це говорили сьогодні, 26 жовтня 2017р., на телеканалі «Миколаїв» у програмі «Це Вас хвилює», в якій взяла участь начальник відділу організації та надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Кірова О.Б.
Як повідомила Олена Борисівна, питання організації і координації роботи з питань соціального захисту бездомних громадян  покладено на Міністерство соціальної політики України та його органи на місцях, в  Миколаївській області  - на департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.
З метою координації роботи з цього питання департаментом соціального захисту населення  облдержадміністрації розроблено відповідні заходи щодо соціальної адаптації бездомних осіб. Зазначені заходи виділено окремим розділом в Комплексній програмі соціального захисту населення „Турбота”. Затверджено доручення органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, структурним підрозділам облдержадміністрації. Визначені  виконавці  проводять роботу  щодо попередження замерзання бездомних осіб, проведення соціального патрулювання в осінньо-зимовий період, захисту житлових прав громадян, безкоштовного медичного обстеження,  збереження та відновлення документів, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.
У м. Миколаєві функціонує Миколаївський обласний центр обліку бездомних осіб. 2017 року  центром  виявлено - 340 ос. (у тому числі 20 ос. звільнених з місць позбавлення волі), взято на облік - 321 ос. (у тому числі 13 ос. звільнених з місць позбавлення волі),  зареєстровано за юридичною адресою Центру –  306 ос. (у тому числі 8 ос. звільнених з місць позбавлення волі), відновлено документи – 75 ос. (у тому числі 5 ос. звільнених з місць позбавлення волі), направлено до закладів охорони здоров’я – 18 ос., надано допомогу у влаштуванні до будинків-інтернатів – 6 ос.
З 2001 року у м.Миколаєві діє міський центр реінтеграції бездомних осіб, який розраховано на 50 ліжко-місць, на осінньо-зимовий період ліжко-мережу збільшують на 10 одиниць.
2017 року Центром реінтеграції надано послуги з тимчасового проживання  204 ос. (у тому числі 10 ос., звільнених з місць позбавлення волі), влаштовано до будинків-інтернатів – 11 ос., направлено до закладів охорони здоров’я на стаціонарне лікування – 40 ос. (3 ос., звільнених з місць позбавлення волі), видано одягу та взуття – 821 од. (73 ос., звільнених з місць позбавлення волі), здійснено рейдів «соціального патрулювання» – 107 ос., здійснюється соціальний супровід 12ос., які перебувають на стаціонарному лікуванні,   надано матеріальну допомогу –  21 ос. (5 ос., звільнених з місць позбавлення волі) на загальну суму  8700 грн.
З 2011 року при Миколаївському міському центрі реінтеграції осіб функціонує відділення обліку бездомних осіб.
2017 року у відділенні отримали послуги – 709 ос. (14 ос., звільнених з місць позбавлення волі), з них 204 ос. направлено на проживання до Центру реінтеграції бездомних осіб (10 ос., звільнених з місць позбавлення волі), зареєстровано за юридичною адресою відділення – 45 ос., відновлено документи – 60 ос.,  надано допомогу у призначенні пенсій та державних допомог –  9 ос., надано допомогу у встановленні  інвалідності  - 10 ос.   
Вперше з 2016 року для надання допомоги бездомним особам  залучено громадську організацію з використанням соціального замовлення.
У м. Миколаєві за рахунок коштів бюджету Миколаївської міської ради на соціальне замовлення  2017 року здійснюється співпраця з Благодійною організацією «Миколаївський центр соціальної реабілітації «Відновлення». У квітні 2017 року вищезазначена організація стала переможцем конкурсу по наданню послуг бездомним особам та особам із обмеженими фізичними можливостями, а також послуги з надання соціальної допомоги без забезпечення проживання. За станом на 25.10.2017 року у центрі «Відновлення» проживають та отримують інформаційні послуги,  послуги проживання та харчування  50 ос. (25 ос. з обмеженими фізичними можливостями та 25 ос. без визначеного місця проживання).
2017 року Центром «Відновлення» здійснено  63 виїзди, виявлено 246 ос., які опинились в складних життєвих обставинах. Всім надано інформаційні послуги, 86 ос. отримали теплий одяг. Центром «Відновлення» здійснюється гаряче харчування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Кірова О.Б. проінформувала глядачів про те, що з метою організації вуличної роботи, відповідно до чинного законодавства, соціальні  працівники управлінь соцзахисту населення беруть участь в роботі 256 груп соціального патрулювання (працюють на територіях міст, районних центрів, сільських та селищних рад), які  активізують свою роботу під час погіршення погодних умов, зниження температури повітря.
Протягом осінньо-зимового періоду 2016-2017 років  здійснено майже 1000 рейдів. На цей час  групи соціального патрулювання  готові до  роботи протягом осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.
Також на осінньо-зимовий період 2017-2018 років на території області визначено функціонування  275 пунктів обігріву, які готові до  роботи під час погіршення погодних умов та зниження температури повітря. В пунктах обігріву області  заготовлено  продукти швидкого приготування, накопичено 8448 од. одягу та взуття зимового асортименту.  
З метою соціального захисту осіб, які опинились у складних життєвих обставинах в містах та районах області при установах соціального захисту, лікарнях, релігійних організаціях тимчасово підготовлено  додатково 64 ліжко-місце для цілодобового перебування цих осіб. Разом з тим у м. Миколаєві готується  розпорядження міського голови «Про організацію  місць тимчасового перебування  для бездомних осіб на осінньо-зимовий період 2017\2018 років» по  створенню  пункту обігріву за адресою: м. Миколаїв, проспект Миру,  2-а  (цілодобово). Пункт розраховано на 80 осіб. Там ведуться ремонтні роботи, забезпечено водо-електропостачання, працює каналізація, тощо.  Протягом осінньо-зимового періоду 2016-2017 років  в пункті було обслуговано  129 ос.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 73

Увага!

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.