Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Державна підтримка сімей з дітьми на контролі влади

В Миколаївській області діє система соціальної допомоги, яка включає в себе допомоги, які виплачуються з Державного бюджету України: це державна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам, тимчасова допомога по догляду за інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу.
Державна допомога є гарантований державою рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної допомоги
Саме про це говорили сьогодні, 10 серпня 2017 року, на радіоканалі «92-FM» в ході «гарячої лінії», в якій взяла участь головний спеціаліст відділу державної допомоги департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Мицо О.В.
Як повідомила Оксана Володимирівна за станом на 01.07.2017 року державну допомогу в області отримали 86574 отримувача на загальну суму  841149,9тис. грн.
В ході зустрічі Оксана Володимирівна акцентувала увагу на тому, що Законом України від 07.02.2017 «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника» внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам». Відповідно до вказаного законодавчого акту діти померлого годувальника, у якого немає стажу для пенсії, мають право на державну соціальну допомогу. Ця допомога призначається з дня, що настає за днем смерті годувальника, якщо звернення про призначення такого виду допомоги надійшло не пізніше 12 місяців з дня смерті годувальника.
Державна допомога особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державна соціальна допомога на догляд призначаються: особам, які досягли віку, встановленого статтею 1 цього Закону, - довічно; інвалідам - на весь час інвалідності, встановленої органами медико-соціальної експертизи; дитині померлого годувальника - до досягнення 18 років.
Розмір допомоги встановлюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1312 грн.): на одну дитину померлого годувальника - 100 відсотків, на двох дітей - 120 відсотків, на трьох і більше дітей - 150  відсотків.
Також Мицо О.В. наголосила на умовах призначення допомоги на дітей одиноким матерям, на тому, як призначається тимчасова допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, на умовах призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на розмірах прожиткових мінімумів; розповіла про випадки, в яких необхідно звертатися за перерахунком державної допомоги тощо.

 
В департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації підвели підсумки роботи за І півріччя 2017 року

08 серпня 2017р. під головуванням в.о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Бєлкіної Л.П. відбулося розширене засідання колегії департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, на якому були присутні члени колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; начальники управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій,  міських (міст обласного значення) рад; директори територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг); директори будинків-інтернатів; директори центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області; закладів соціального обслуговування; представники громадських організацій.
Відкриваючи засідання Любов Бєлкіна зауважила, що зусилля органів соціального захисту населення області спрямовувались на вирішення актуальних питань соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення, недопущення зниження соціальних стандартів і гарантій. Поряд із розв’язанням нагальних проблем забезпечувалось проведення системних соціальних реформ, зокрема у напрямах щодо поліпшення якості життя працюючого населення, посилення адресності різних видів пільг та соціальних виплат для громадян, призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, забезпечення соціального захисту та реабілітації учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та вимушених переселенців з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.
За підсумками роботи Подякою Прем’єр-міністра України відзначено заступника директора департаменту - начальника управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового страхування Сербульову Тамілу Володимирівну; Подякою Міністерства соціальної політики України  директора Баратівського психоневрологічного інтернату Свічарову Галину Олексіївну; головного спеціаліста  відділу організації та надання соціальних послуг управління соціальних послуг департаменту – Уретю Олену Володимирівну.
З метою створення належних умов для реалізації установами соціального захисту населення покладених завдань та функцій прийнято ряд рекомендацій.

Довідково...

 
На Миколаївщині відбулася робоча нарада з питань дискримінації щодо жінок

7 серпня 2017 року на базі Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася робоча нарада з питань дискримінації щодо жінок за участі представників департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Миколаївського обласного центру зайнятості, департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації, фонду громадської організації «Жіноча перспектива».
У ході робочої наради розглядали питання дискримінації щодо жінок в Миколаївській області, дискримінації в соціально-трудовій сфері за ознакою статі, підвищення ролі жінки в розбудові громадянського суспільства.
Заступник директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Сербульова Т.В. зазначила, що проблема нерівності прав чоловіків та жінок є дуже актуальною для українського суспільства. Більше того, вона є специфічною, тому що українське суспільство ще не усвідомлює її наявності. Існуючі в суспільстві ґендерні стереотипи перешкоджають ефективному розвитку сучасного ринку праці і викликають ряд проблем: низька заробітна плата жінок порівняно із зарплатою чоловіків; вікова дискримінація, низький соціальний статус жінки в суспільстві. Найменшу заробітну плату одержують жінки, які працюють в сферах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги. Робочий день жінок довший, ніж у чоловіків, оскільки слід враховувати ще й те, що крім основної роботи, жінки виконують ще й домашню. Жінки першими втрачають роботу, а відповідно – і джерела існування для себе та своєї сім’ї.
У нашій державі все ще існують так звані традиційні чоловічі і жіночі професії. Дискримінація у ході просування службовими сходинками тих, хто вже працює в організації виявляється складнішою. Їх неохоче просувають по службових сходах, призначають на відповідальні посади та їм важко зробити кар’єру. Від подібної дискримінації частіше страждають жінки, оскільки потенційні роботодавці вважають, що вагітні жінки або жінки, які мають малолітніх дітей, не можуть ефективно працювати. Це є дискримінацією за ознакою статі. Тобто проблема ґендерної дискримінації в Україні є надзвичайно актуальною і досягнення ґендерної рівності має сприйматися як ознака демократичності нашого суспільства, як запорука його економічного розвитку та стабільності».

Довідково:
З метою формування самодостатньої сім’ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей, зниження рівня торгівлі людьми в області, попередження насильства в сім'ях, гендерного інтегрування в усі сфери життєдіяльності суспільства в області рішенням сесії обласної ради від 22.12.2016 № 4 прийнято Соціальну комплексну програму підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Миколаївської області на 2017-2021 роки».  
Мета програми полягає у забезпеченні системної та комплексної державної політики у сфері сім’ї та демографічного розвитку, спрямованої на формування самодостатньої сім’ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей, зниження рівня торгівлі людьми в області з метою виведення України із ряду країн – постачальників та споживачів живого товару, гендерного інтегрування в усі сфери життєдіяльності суспільства.
Розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 08.11.2013           № 330-р затверджено положення про координаційну раду з питань сім’ї і жінок та її склад.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 113-р «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року» в Миколаївській області прийнято розпорядження від 05.05.2016 № 160-р «Про затвердження плану дій Миколаївської області з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.
Метою даного плану є запобігання конфліктам та насильству в сім’ї, допомога та реабілітація постраждалих від конфліктів. Цим розпорядженням визначено відповідальними виконавцями департаменти соціального захисту населення, освіти і науки, управління охорони здоров'я, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Миколаївський обласний військовий комісаріат, Головне управління Національної поліції в Миколаївській області, головне територіальне управління юстиції в Миколаївській області, районні державні адміністрації, виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад.

 
На телеканалі «Миколаїв» говорили про протидію торгівлі людьми

picУ ці дні на Миколаївщині проходить інформаційна акція до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.
30 липня 2014 року Організація Об’єднаних Націй відзначила перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
Саме про це йшлося сьогодні, 03 серпня 2017р., на телеканалі «Миколаїв» під час «гарячої лінії», в якій взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації    Сербульова Т.В.
Як повідомила Таміла Володимирівна, у нашій області проводиться велика превентивна робота, розповсюджуються буклети та плакати, проводяться акції, виховні години у школах, лекції. Дуже активно працює обласний гендерний центр, який постійно порушує це питання перед студентами Миколаївських ВУЗів. 13 липня на вулиці Соборній урочисто відкрито інсталяцію «Грані». Це тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадскість до попередження такого явища. Інсталяція виготовлена у вигляді трьох кубів та надає інформацію про те, що таке торгівля людьми, знайомить з реальними історіями постраждалих, надає поради із безпечного працевлаштування та подорожей.
У Миколаївській області 15 громадянам присвоєно статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, згідно з останніми статистичними даними на території України встановлено такий статус 310 особам. Але постраждалих осіб набагато більше. Якщо узяти статистику Міжнародної організації з міграції, то з 2000 року виявлено  13162 постраждалі особи.   
Сербульова Т.В. звернула увагу на те, що особа, якій встановлено статус постраждалої від торгівлі людьми, має право на забезпечення особистої безпеки, поваги, а також на безоплатне одержання медичної, психологічної, соціальної, правової та іншої необхідної допомоги; тимчасового розміщення, за бажанням постраждалої особи та у разі відсутності житла, в закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми, на строк до трьох місяців, що у разі необхідності може бути продовжено за рішенням місцевої державної адміністрації, зокрема, у зв'язку з участю особи в якості постраждалого або свідка у кримінальному процесі; відшкодування моральної та матеріальної шкоди за рахунок осіб, які її заподіяли, у порядку, встановленому Цивільним кодексом; одноразової матеріальної допомоги у тому ж порядку; допомоги у працевлаштуванні, реалізації права на освіту та професійну підготовку тощо.
Також Таміла Володимирівна проінформувала слухачів про те, що особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, має право звернутися до відповідального підрозділу місцевої державної адміністрації (у Миколаївській області це управління соціального захисту населення, у м.Миколаєві – департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації) з заявою про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, та до органів внутрішніх справ щодо захисту прав і свобод.
Телефон Національної «гарячої» лінії з протидії торгівлі людьми - 0800505501 безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України або 527 безкоштовно з мобільного.

 
Перспективи впровадження пенсійної реформи

Чому потрібна пенсійна реформа?
В Україні 11,7 мільйонів пенсіонерів, з яких 8 мільйонів (68 відсотків) отримують пенсію у мінімальному розмірі.
Тобто, фактично розмір пенсій не залежить від тривалості стажу роботи та заробітку, з якого особа сплачувала внески. Це ліквідує мотивацію людей працювати легально та сплачувати внески.
Сьогодні пенсії виплачуються більш ніж за 20 законами з різними «спеціальними» пенсіями (держслужбовцям, науковцям, прокурорам, суддям, депутатам, журналістам, вчителям тощо). Певні категорії пенсіонерів користуються привілеями, зокрема правом дострокового виходу на пенсію. Це позбавляє пенсійну систему принципу справедливості та створює значний фінансовий тиск на Пенсійний фонд України.
Правила нарахування пенсій не є прозорими та включають різноманітні коефіцієнти, доплати, надбавки та нерегулярну індексацію. Значна частина пенсійних виплат фактично не відноситься до страхових пенсій, як таких і є просто доплатою до пенсій до рівня прожиткового мінімуму окремим категоріям пенсіонерів.
Статистика свідчить, що на 1 пенсіонера припадає лише 1 працівник,  який регулярно сплачує внески до ПФУ. І це жодним чином не пов’язано з демографічною ситуацією – адже в Україні проживають 26 млн. громадян віком від 18 до 60 років,  а страхові пенсійні внески постійно сплачуються лише за 10,5 млн. осіб,  та ще за 1,5 млн. сплачує держава. Отже, тільки за 75% зайнятого населення роботодавці та держава сплачують внески, а 25% зайнятого населення взагалі не сплачує ЄСВ – вони працюють  у тіньовій економіці.

Мета пенсійної реформи
Законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (№ 6614) пропонується внесення змін до 32 законодавчих актів. Закон має набрати чинності з 1 жовтня 2017 року – частково, а з  1 січня 2018 року – у повному обсязі.
Уже з 1 жовтня 2017 року завдяки механізму осучаснення підвищаться пенсії для 9 мільйонів осіб. Одночасно з цим буде відновлено виплату пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі.
Пенсійна реформа передбачає впровадження прозорих та зрозумілих правил визначення розміру пенсійних виплат. Так, за новими правилами, на пенсію впливатимуть:
• середня заробітна плата застрахованої особи. При розрахунку пенсії до уваги береться персональна заробітна плата особи за всі періоди роботи, починаючи з 1 липня 2000 року.
• середня зарплата в Україні, з якої сплачено страхові внески, за даними Пенсійного фонду України, за попередні 3 роки (за 2014–2016 рр. – у розмірі 3764,4  грн. (на сьогоднішній день для 8,2 млн. осіб пенсія розрахована за застарілим показником зарплати – 1198 грн. за даними 2007 року);
• тривалість страхового стажу, протягом якого особа сплачувала пенсійні внески. Трудовий стаж до 2000 року враховується на рівні зі страховим;
Запровадження обов’язкової щорічної індексації пенсій з 2021  року, яка відбуватиметься шляхом збільшення (перерахунку)  середньої зарплати, з якої обчислено пенсію, не менш як на 50% зростання середньої зарплати за 3 попередні роки та не менш ніж на 50% зростання індексу споживчих цін за попередній рік. У 2019–2020 роках індексація пенсій здійснюватиметься за окремим рішенням Кабінету Міністрів України.
Відміна спеціальних пенсій – скасування особливих умов призначення пенсій для усіх, крім військовослужбовців та працівників підприємств з шкідливими умовами виробництва. Крім того, до 01.10.2017 буде підготовлено окремий законопроект про осучаснення пенсій військовим та протягом 6 місяців з дати прийняття закону розроблено законопроект про запровадження професійної пенсійної системи (для окремих категорій професій, які нині мають пільгові умови пенсійного забезпечення).

Пенсійна реформа забезпечує дотримання прав громадян з числа вразливих категорій
Зберігається право на достроковий вихід на пенсію для: матерів, які виховали 5 дітей або дітей з інвалідністю з дитинства (у 50 років); військових – учасників бойових дій (55 років); осіб з порушеннями деяких функцій росту (40/45 років); чорнобильців (із зниженням пенсійного віку).
Встановлюється квота для роботодавців на працевлаштування осіб, яким до настання пенсійного віку залишилось 10 і менше років (не менш як 1 особу в середньообліковій чисельності штатних працівників.
Передбачається виплата державної соціальної допомоги (в тому числі тимчасової для осіб, що досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату) і доплат до рівня прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, – за рахунок коштів державного бюджету.

Ресурс для впровадження реформи
Джерелом фінансування підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року стануть додаткові надходження від запровадженого з 1 січня цього року подвоєного розміру мінімальної заробітної плати з 1 600 до 3 200 грн. Це дозволило збільшити надходження коштів від сплати єдиного внеску за 7 місяців 2017 року на 13,5 млрд. грн., у тому числі до Пенсійного фонду на 11,5 млрд. грн.

 
Президент підписав зміни до Держбюджету на 2017 рік, які забезпечать фінансування важливих програм та підтримку соціально вразливих верств населення

picПрезидент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».
Глава держави відзначив важливість документу, адже значна частина коштів від перевиконання бюджету буде спрямована на підтримку соціально вразливих верств населення та низку пріоритетних програм.
«Ключові напрямки використання цих грошей є надзвичайно важливими. Перші, хто має отримати кошти від перевиконання бюджету – це найбідніші верстви населення. Маються на увазі, люди, які отримують субсидії. Ми маємо забезпечити, щоб в повному обсязі їх видатки були профінансовані», - наголосив Петро Порошенко.
Президент зазначив, що має пропозиції щодо заохочення тих отримувачів субсидій, які економлять енергоресурси задля впровадження енергозберігаючих технологій у своїх оселях. «Ті, хто економлять електроенергію, ті, хто економлять тепло, будуть мати можливість живими грошима отримати кошти, які вони можуть витратити на сплату комунальних послуг або на енергоефективність. І ця ініціатива отримала підтримку в Уряді», - сказав Глава держави.
За словами Петра Порошенка, успішною є експериментальна програма, в рамках якої перевиконання надходжень від митниці, спрямовується на будівництво доріг в областях. «Ніколи за всю історію України такої кількості доріг не будувалось. І ніколи таких коштів на розвиток дорожньої мережі не спрямовувалось. При чому, це в руках, в тому числі регіональної влади. Це, в тому числі і результат політики децентралізації», - сказав Президент. Він наголосив, що вже більше 16 млрд гривень використано додатково до коштів, передбачених державним бюджетом на будівництво та реконструкцію доріг.
Третім вагомим напрямком Глава держави назвав фінансування медицини на селі. «Це добра новина для селян. Депутати прислухались до моїх пропозицій і виділили 4 млрд гривень для розвитку сільської медицини», - зазначив Петро Порошенко і наголосив на тому, що ці гроші спрямовуватимуться зі спеціального фонду Державного бюджету.
«Цей спецфонд перейде, в тому числі і на наступний рік. Це не буде компанійщина. Це дуже добре розрахована програма захисту людей», - підкреслив Петро Порошенко.
Президент зазначив, що перевиконання бюджету стало можливим завдяки детінізації і боротьбі з корупцією. «Кошти, які оберталися в корупційних оборудках, заведені зараз в структури державного бюджету і починають працювати на українську оборону і безпеку та на українську економіку», - констатував він. Одним із джерел фінансування вищезазначених програм також стала ефективна робота Генеральної  прокуратури, адже саме завдяки їй на рахунки державного казначейства було повернуто більше 1 млрд доларів.
Президент також повідомив, що будуть профінансовані заходи, необхідні для спорудження Музею Героїв Небесної Сотні та створення Музею воїнів АТО, вшанування 85-ї річниці Голодомору в Україні та багато інших проектів.
Перший Віце-прем’єр-міністр Степан Кубів подякував Главі держави за підтримку змін до Державного бюджету. «Очікувало суспільство, очікували дійсно всі верстви населення. І це є підтвердження економічного зростання і в першому, і в другому кварталі 2017 року», - зазначив він. За його словами,  Уряд уже представив макропоказники і бюджетну політику на 2018-2020 роки, що «посилює інвестиційну привабливість нашої держави та говорить про те, що інвестиційно-інноваційний підхід до економіки стає пріоритетом для економічних досягнень».

 
Свобода людини - одна з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства

Питання потрапляння українців до тенет торгівців людьми стає все більш актуальним для нашої держави. Наші співвітчизники піддаються експлуатації як за кордоном, так і на території України.
30 липня - Всесвітній днь боротьби з торгівлею людьми. З нагоди відзначення цього дня 31 липня у Миколаєві проходить інформаційна акція «Подорожуй безпечно» за участі представників департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, центрів зайнятості, територіальних підрозділів Державної міграційної служби, структурних підрозділів боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Національної поліції України та громадських організацій.
Також, 31 липня 2017р. у рамках діяльності обласного гендерного центру, що функціонує на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова, відбувся «круглий стіл» за тематикою «Торгівля людьми як соціальна проблема суспільства», приурочений до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, в якому взяла участь  начальник відділу по роботі з сім’єю департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Дмитрієва З.Г.
Виступаючи перед присутніми Зоя Гарольдівна зазначила, що свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи - однією з головних функцій держави.
З поміж усіх порушень прав людини, які привертають до себе особливу увагу, торгівля людьми належить до найбільш болючих та ганебних явищ.
Здавалося б, людство давно забуло про явище работоргівлі, яке більшість з нас асоціюють з давньою та середньовічною історією – кріпацтвом, «чорним рабством» та іншими подібними явищами. Проте, як свідчать факти,  торгівля людьми, як одна із сучасних форм рабства, є цілком сучасною реалією, чиє існування має потужне економічне підґрунтя.

Довідково:
У Миколаївській області 15 громадянам присвоєно статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, згідно з останніми статистичними даними на території України встановлено такий статус 310 особам. Але постраждалих осіб набагато більше. Якщо узяти статистику Міжнародної організації з міграції, то з 2000 року виявлено  13162 постраждалі особи.   
У Миколаївській області проводиться велика превентивна робота, розповсюджуються буклети та плакати, проводяться акції, виховні години у школах, лекції. Дуже активно працює обласний гендерний центр, який постійно порушує це питання перед студентами Миколаївських ВУЗів. 13 липня на вулиці Соборній урочисто відкрито інсталяцію «Грані». Це тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадскість до попередження такого явища. Інсталяція виготовлена у вигляді трьох кубів та надає інформацію про те, що таке торгівля людьми, знайомить з реальними історіями постраждалих, надає поради із безпечного працевлаштування та подорожей.
Особа, якій встановлено статус постраждалої від торгівлі людьми, має право на забезпечення особистої безпеки, поваги, а також на безоплатне одержання медичної, психологічної, соціальної, правової та іншої необхідної допомоги; тимчасового розміщення, за бажанням постраждалої особи та у разі відсутності житла, в закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми, на строк до трьох місяців, що у разі необхідності може бути продовжено за рішенням місцевої державної адміністрації, зокрема, у зв'язку з участю особи в якості постраждалого або свідка у кримінальному процесі; відшкодування моральної та матеріальної шкоди за рахунок осіб, які її заподіяли, у порядку, встановленому Цивільним кодексом; одноразової матеріальної допомоги у тому ж порядку; допомоги у працевлаштуванні, реалізації права на освіту та професійну підготовку тощо.

 
Пенсійна реформа запроваджує єдину формулу розрахунку розміру пенсій

picЗа ініціативою Громадської ради при Мінсоцполітики 27 липня 2017 року в прес-центрі Українського кризового медіа-центру відбулось її засідання за участю заступника Міністра соціальної політики України Миколи Шамбіра, а також з представників Реанімаційного Пакету Реформ, інших інститутів громадянського суспільства, експертів для представлення пенсійної реформи в Україні.
Під час зустрічі заступник Міністра Микола Шамбір розповів про основні положення законопроекту щодо підвищення пенсій. Проект передбачає запровадження єдиної для всіх груп пенсіонерів формули розрахунку розміру пенсій, яка базуватиметься на показнику заробітної плати, що використовується для призначення пенсій в 2017 році.
Також, що пропоновані зміни є життєво необхідними для українських пенсіонерів. Цей законопроект дозволить подолати бідність серед пенсіонерів, подолати негативні процеси, що є в пенсійній системі сьогодні. Запропонована реформа залишає складні алгоритми в минулому і кожен громадянин зможе сам прорахувати, яку він пенсію отримуватиме залежно від стажу, заробітку і розміру внесків.
Галина Третьякова, Генеральний директор Української федерації убезпечення, член Громадської ради при Мінсоцполітики, головний експерт групи „Пенсійна реформа” Реанімаційного Пакету Реформ підтримала законодавчу ініціативу в частині осучаснення та перерахунку пенсій. Також внесла декілька пропозицій.
За результатами обговорення зазначених питань представники громадськості мали змогу задати уточнюючі питання та обговорити основні положення Проекту Закону.

 
30 липня весь світ відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми

 
Про відсутність заборгованості із заробітної плати на державному підприємстві «Миколаївський бронетанковий завод»

Департаментом соціального захисту населення Миколаївської  облдержадміністрації  забезпечується  проведення щоденних моніторингових спостережень стану виплати поточної заробітної плати та погашення заборгованості з неї в розрізі міст, районів, видів економічної діяльності та окремих підприємств.
За даними моніторингу, станом на 21.07.2017 року заробітна плати працівникам  ДП «Миколаївський бронетанковий завод» за червень  2017 рік виплачена в повному обсязі.
Відповідно до статистичних звітів  за травень та червень 2017 року, заборгованість із заробітної плати на  ДП «Миколаївський бронетанковий завод»  відсутня.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 66

Увага!

Оголошується проведення конкурсу із залученням бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Детальніше...

pic

Детальніше...

Оголошення про проведення громадського обговорення

детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.

sex resim seks resim porno resim Nice servis nice bariyer mantar bariyer epoksi zemin köşe koltuk yükleme rampası bft türkiye bahçe kapısı motoru nice türkiye nice bft kapı motoru kepenk tamiri Dış cephe mantolama pergola köşe koltuk escort eskişehir taksim escort mecidiyeköy escort ankara escort istanbul escort bayan ankara escort bursa eve gelen escort Ankara escort kocaeli escort ankara escort ataköy escort bakırköy escort bayan halkalı escort bayan kartal escort ankara escort Kurtköy Escort avcılar escort avcılar escort bursa escort antalya escort Ataşehir escort bahçeşehir escort bayan ankara escort escort ankara ankara escort nice türkiye nice türkiye nice türkiye bariyer tamiri bft türkiye bft türkiye bahçe kapısı motoru garaj kapısı motoru mantar bariyer bariyer sistemleri kollu bariyer otomatik kapı nice türkiye bft türkiye nice türkiye kartal escort pendik escort Bostancı escort tuzla escort ümraniye escort ataşehir escort kartal escort kurtköy escort maltepe escort ataşehir escort ümraniye escort pendik escort bayan kartal escort avcılar escort halkalı escort şişli escort şirinevler escort escort bayan istanbul escort maltepe escort pendik escort alanya escort bostancı escort alanya escort bayan kartal escort