Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

На Миколаївщині пройшло засіданні координаційної ради з питань сім’ї і жінок

3029 березня 2016р. пройшло засіданні координаційної ради з питань сім’ї і жінок при облдержадміністрації, в якому взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В.

 
Санаторно-курортне оздоровлення та психологічна реабілітація учасників АТО на Миколаївщині

2928 березня 2016 року відбулася селекторна нарада щодо належної організації у 2016 році надання послуг санаторно – курортного лікування та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції в якій взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс.

 
Матеріальна підтримка ветеранам Другої світової війн на Миколаївщині

28Сьогодні, 28 березня, Миколаїв відзначає 72-гу річницю визволення від фашистських загарбників. Сотні жителів міста й області, ветерани та військовослужбовці-учасники АТО, голова облдержадміністрації Вадим Меріков, голова обласної ради Вікторія Москаленко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, депутати обласної та міської ради, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс прийшли на мітинг до Меморіального комплексу 68-ми десантників - ольшанців.

 
На Миколаївщині пройшло засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних гру населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

25 березня 2016р. відбулось засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, в якому взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Бєлкіна Л.П.

 
На Миколаївщині у рамках «Школи соціальних знань» пройшов тематичний короткотерміновий семінар «Стандартизація соціальних послуг»

2525 березня 2016р. в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації в рамках «Школи соціальних знань» пройшов тематичний короткотерміновий семінар «Стандартизація соціальних послуг».

 
Напередодні Дня визволення міста Миколаєва від фашистських окупантів облдержадміністрація і Миколаївська обласна організація ветеранів підписали Меморандум.

25Сьогодні, напередодні Дня визволення міста Миколаєва від фашистських окупантів, голова облдержадміністрації Вадим Меріков, перший заступник голови облради Михайло Соколов і голова Миколаївської обласної організації ветеранів Микола Поротников підписали Меморандум.

 
Координація служб в районах та створення сімейних форм виховання – на Миколаївщині провели нараду з питань забезпечення прав дітей

24Сьогодні, 24 березня, заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська провела робочу нараду з питань забезпечення прав дітей у Братському та Баштанському районах. У нараді взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення Таміла Сербульова.

 
На телеканалі «Так-ТВ» говорили про реалізацію сімейної політики

2423 березня 2016р., на телеканалі «Так-ТВ» пройшла «гаряча лінія» на тему: «Реалізація сімейної політики», в якій взяла участь начальник відділу по роботі з сім’єю департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Дмитрієва З.Г.

 
Цього літку в США відпочинуть 110 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Миколаївщини

Про це розповіла заступник голови Оксана Янішевська, коментуючи питання дитячого оздоровлення цього року. За її словами, влітку цього року за сприяння Всеукраїнських благодійних організацій  у Сполучених Штатах планується оздоровити  110 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шкіл-інтернатів області  віком від 8 до 17 років.

 
На Миколаївщині обговорили питання конкурентоспроможності компаній і економік

23Сьогодні, 23 березня 2016 року,  заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, взяв участь у проведенні семінару на тему «Ділова досконалість – основа успішності та конкурентоспроможності компаній і економік» за участю Української асоціації якості.

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 70 з 80

Увага!

Новий сайт департаменту

(у тестовому режимі)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.