Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

Інформація щодо попередження замерзання осіб, які опинились в складних життєвих обставинах (за станом на 21.01.2016)

21Органами соціального захисту Миколаївської області проводиться робота щодо попередження замерзання громадян в осінньо-зимовий період, зокрема в період надзвичайних ситуацій у період різкого зниження температури повітря.

 
В Миколаївській облдержадміністрації пройшов «круглий стіл» на тему: Важливість розвитку електронних послуг в малих містах Миколаївщини»

21Експерт Агентства електронного уряду України Яніка Мерило вважає, що в державі немає того органу, який може впровадити електронний уряд.
Про це вона заявила в середу, 20 січня, під час проведення круглого столу «Важливість розвитку електронних послуг в малих містах Миколаївщини» в Миколаївській ОДА.

 
Для недопущення випадків смерті людей від переохолодження

16У холодну пору року, особливо при сильних поривах вітру, низьких температурних показниках, ризик отримати переохолодження зростає. Пересічний громадянин, який просто чекаючи громадський транспорт, затримався на зупинці, стає потенційною жертвою переохолодження. Вже не кажучи про незахищені верстви населення, які відносяться до групи ризику, та в холодну пору року страждають найбільше.

 
Директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс провела виїзний прийом громадян у Миколаївському районі

0114 січня 2016 року директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Сивопляс Ольга Вікторівна  провела особистий прийом громадян у Миколаївському районі.

 
Сім'я загиблого майора Корачевського справила новосілля
 
Інформація з сайту Держенергоефективності

Влітку люди переживали в очікуванні опалювального сезону - як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз вже понад 5 млн. сімей отримали субсидії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім'ям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг.

 
На телеканалі «Так-ТВ» розповіли про основні заходи Уряду щодо посилення соціальної підтримки державну підтримку (державні допомоги та субсидії)

Саме про це йшлося сьогодні, 13 січня 2016 року на телеканалі «Так-ТВ», гостею якого була начальник відділу державної допомоги департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Челенко О.О.

 
Удосконалено механізм забезпечення інвалідів автотранспортом

Удосконалено механізм забезпечення інвалідів автотранспортом, який передбачає безоплатну передачу у власність автомобіля після закінчення 10-річного строку експлуатації. Кабінет Міністрів прийняв постанову від 30 грудня 2015 р. № 1149 «Про внесення змін до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями».

 
На Миколаївщині працюють пункти обігріву для бездомних громадян

05З 30.12.2015 року в м.Миколаєві функціонує пункт обігріву за адресою просп. Миру, 2А. Центр реінтеграції бездомних громадян щоденно веде облік бездомних громадян та з’ясовує їх потреби.  За станом на 04.01.2016 року до пункту звернулось 42 особи.

 
В рамках «Школи соціальних знань» пройшов тематичний короткотерміновий семінар «Державні допомоги за єдиним зверненням»

31 липня 2015р. в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації в рамках «Школи соціальних знань» пройшов тематичний короткотерміновий семінар  «Державні допомоги за єдиним зверненням» за участі соціальних працівників територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  міських (міст обласного значення) рад, фахівців соціальної роботи соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, представників Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України, обласної громадської організації волонтерів та обласної організації ветеранів.

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 70 з 73

Увага!

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.