Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

30-і роковини Чорнобильської катастрофи оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії і пам'яті жертв.

26Сьогодні, 26 квітня, трагічна дата для усього українського народу. У Миколаєві до річниці аварії на Чорнобильській АЕС  відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь голова облдержадміністрації Вадим Меріков, голова облради Вікторія Москаленко та директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс.

 
Керівництво Миколаївської області зустрілось з представниками громадських організацією чорнобильців, ліквідаторами та постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС

25Сьогодні, 25 квітня, напередодні трагічної дати, голова облдержадміністрації Вадим Меріков, голова облради Вікторія Москаленко зустрілися з представниками громадських організацій чорнобильців, ліквідаторами та постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС.

 
Перший туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

25 квітня 2016 року організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» визначив переможців першого туру конкурсу.

 
В департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

2522 квітня 2016 року, в департаменті соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації  відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

 
Відбулася традиційна щорічна зустріч Миколаївського міського голови з чорнобильцями та членами їх сімей

2522 квітня відбулася традиційна щорічна зустріч Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича з чорнобильцями та членами їх сімей, в якій взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення Сербульова Т.В..

 
У Жовтневому районі відбувся захід з нагоди відзначення 30- ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

2522 квітня 2016 року в селищі Воскресенське відбувся районний захід з нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. В проведенні заходу взяла участь директор департаменту соціального захисту населення Сивопляс Ольга Вікторівна.

 
На Миколаївщині обговорювалися питання погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

20 квітня 2016 року  відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Миколи Романчука, за участі заступника директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Розуменко Д.А.

 
На науково-практичній конференції розглянули сучасний стан Южно-Української АЕС, її вплив на навколишнє середовище та систему соціального захисту постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

2120 квітня 2016р., у м.Южноукраїнську відбулась науково-практична конференція «Сучасний стан Южно-Української АЕС та її вплив на навколишнє середовище», в якій взяли участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В.

 
Соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

21Багато часу вже минуло з часу ліквідації Чорнобильської аварії, але й досі учасники ліквідації  потребують  допомоги.  
Саме про це говорили сьогодні, 19 квітня 2016р., на телеканалі «Так-ТВ» в ході «гарячої лінії», в якій взяла участь заступник директора департаменту Сербульова Т.В.

 
Про соціальні послуги говорили на радіоканалі «Бузька хвиля»

1918 квітня 2016р., на радіоканалі «Бузька хвиля» пройшла «гаряча лінія» на тему: «Все про соціальні послуги», в якій взяла участь начальник відділу організації та надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Кірова О.Б.

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 69 з 82

Увага!

Сайт sotszahist.mk.ua з 1 серпня 2018 року припиняє своє функціонування!

Новий сайт департаменту

(знаходиться у режимі наповнення)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.