Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

На Миколаївщині розпочато проект з гендерно-орієнтованого бюджетування

085 лютого, перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук зустрівся з керівником проекту «Гендерне бюджетування в Україні» Майєю Босніч. На зустрічі були присутні директор департаменту фінансів Вадим Іщенко, директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс, директор департаменту освіти, науки та молоді Алла Веліховська та начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Олександр Садовський.

 
На Миколаївщині активно ведеться робота з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків

05 лютого 2016р. відбулась зустріч з представником проекту гендерно-орієнтованого бюджетування, в якій взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В.

 
На Миколаївщині у рамках «Школи соціальних знань» пройшов тематичний короткотерміновий семінар «Соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей»

Школа соціальних знань05 лютого 2016р. в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації в рамках «Школи соціальних знань» пройшов тематичний короткотерміновий семінар «Соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» за участю директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В.

 
На Миколаївщині обговорювалися питання погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

05 лютого 2016 року  відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Миколи Романчука

 
У Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшов семінар «Пенсійне забезпечення в Україні»

04 лютого 2016р. на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар: «Пенсійне забезпечення в Україні».

 
У Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшов семінар «Використання програмно-технічного комплексу «Житлові субсидії»

03 лютого 2016р. на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар: «Використання програмно-технічного комплексу «Житлові субсидії».

 
На засіданні колегії облдержадміністрації розглянули стан призначення субсидій у Миколаївській області

0302 лютого 2016р., в місті Первомайськ відбулося виїзне засідання колегії облдержадміністрації, в якому взяли участь голова облдержадміністрації В.І. Меріков, голова Миколаївської обласної ради В.В.Москаленко, перший заступник голови облдержадміністрації М.П. Романчук, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації О.В.Сивопляс, представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

 
Про нарахування субсидій та нововведення в пільговій системі

01Про нововведення в системі надання пільг та про стан нарахування житлових субсидій під час брифінгу розповіли заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська та директор департаменту соціального захисту Ольга Сивопляс.

 
На Миколаївщині більше 680 осіб звернулися за допомогою до пунктів обігріву

01Про це під час брифінгу 29 січня 2016р. розповіла директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс.

 
У Миколаївській області на обліку більше 4,9 тисяч учасників АТО та більше 8,7 тисяч вимушених переселенців

01У Миколаївській області на обліку в органах соціального захисту населення перебуває 4982 учасника антитерористичної операції, демобілізованих учасників антитерористичної операції – 2498. Про це під час брифінгу 29 січня 2016р. розповіла директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс.

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 67 з 71

Увага!

pic

Детальніше...

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.