Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

МОМ надасть грошову допомогу вимушеним переселенцям у Миколаївській області

12Міжнародна організація з міграції подовжує свою програму підтримки найуразливіших категорій вимушених переселенців. Проектом «Безумовна грошова допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні», що фінансується Урядом Німеччини, у 2016 році буде охоплено Вінницьку, Житомирську,  Запорізьку, Миколаївську,  Одеську,  Полтавську, Сумську, Харківську, Херсонську, Чернігівську, Черкаську Донецьку та Луганську (підконтрольні Уряду території) області.

 
На нараді розглядалися проблемні питання функціонування будинків – інтернатів Миколаївської області

8 квітня 2016 року в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В. відбулася нарада з директорами будинків – інтернатів Миколаївської області.

 
На Миколаївщині розглянули актуальні питання соціального захисту

118 квітня 2016 року в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В. відбулася нарада.

 
Спеціалісти сектору прийняття заяв управлінь соціального захисту населення Миколаївщини підвищили кваліфікацію

7 квітня 2016р. на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар: «Застосування вимог чинного законодавства при призначенні всіх видів державної допомоги».

 
Спеціалісти відділів праці управлінь соціального захисту населення Миколаївщини підвищили кваліфікацію

6 квітня 2016р. на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар: «Ведення соціального діалогу на рівні районів і міст області».

 
На телеканалі «Так-ТВ» говорили про трудові гарантії та захист демобілізованих учасників АТО

074 квітня  2016р., на телеканалі «Так-ТВ» під час виступу начальника управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Калінської Н.В.

 
На Миколаївщині розпочалися заходи присвячені 30-м роковинами Чорнобильської катастрофи

06На Миколаївщині розпочалися заходи присвячені 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи. Сьогодні, 06 квітня 2016 року, ліквідатори біля гранітного пам'ятника "Скорботний янгол Чорнобиля" розповіли свої спогади телеканалу «Миколаїв».

 
Про пільгове забезпечення говорили на радіоканалі «Бузька хвиля»

054 квітня 2016 року, на радіоканалі «Бузька хвиля» пройшла «гаряча лінія» на тему «Про пільгове забезпечення», в якій взяла участь заступник начальника управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державного страхування Маншина Т.О.

 
Середня заробітна плата на Миколаївщині склала 4167 грн

У Миколаївській області, у лютому 2016 року середньооблікова кількість штатних працівників становила 198,9 тис. осіб і порівняно з січнем збільшилась на 0,8 тис. Їх середня номінальна заробітна плата склала 4167 грн, що на 1,1% більше ніж у січні та на 21,3% більше ніж у лютому 2015 року.

 
У м.Миколаєві презентували проект «Надання безкоштовної правової допомоги та захисту прав внутрішньо переміщених осіб»

Громадянська організація «Десяте квітня» є виконавчим партнером Представництва Управління Верховного Комісара ООН в Україні та реалізує кілька проектів в рамках яких надає правову допомогу, зокрема, внутрішньо переміщеним особам.

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 67 з 78

Увага!

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір на посаду директора Степівського дитячого будинку - інтернату

Детальніше...

_________________

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.