Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

45 дітей із сімей загиблих військовослужбовців у зоні АТО, учасників бойових дій АТО, сімей внутрішньо переміщених осіб оздоровляться в Хорватії

2924 червня 2016р. 45 дітей із сімей загиблих військовослужбовців у зоні АТО, учасників бойових дій АТО, сімей внутрішньо переміщених осіб відправились на відпочинок в Хорватію.

 
В департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації в рамках «Школи соціальних знань» пройшов семінар на тему: «Актуальні питання соціального захисту. Планування видатків на утримання установ соціального захисту населення»

2424 червня 2016р, в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації в рамках «Школи соціальних знань» пройшов семінар на тему: «Актуальні питання соціального захисту.

 
На Миколаївщині пройшов VІІІ обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з обмеженими можливостями «Перлини півдня»

2424 червня 2016 року в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі пройшов VIIІ обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з обмеженими можливостями «Перлини півдня».

 
В департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації пройшов брифінг з приводу рішень Уряду, спрямованих на врегулювання питання своєчасного забезпечення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та контролю їх здійснення.

2424 червня 2016р. відбувся брифінг директора департаменту соціального захисту населення Сивопляс Ольги Вікторівни з приводу рішень Уряду, спрямованих на врегулювання питання своєчасного забезпечення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та контролю їх здійснення. Житлові субсидії.

 
На Миколаївщині вшанували пам'ять жертв війни в Україні

2322 червня, заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, голова обласної ради Вікторія Москаленко, міський голова Олександр Сєнкевич, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс та працівники департаменту, миколаївська громада взяли участь у заходах біля меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ольшанського, приурочених до Дня скорботи та пам’яті жертв війни в Україні.

 
На Миколаївщині більше 150 тисяч громадян отримують житлову субсидію

За словами директора департаменту соціального захисту населення Ольги Сивопляс, на сьогоднішній день 151 300 громадян Миколаївської області отримують житлову субсидію.

 
Нарада з питань військового обліку

22 червня 2016р. на виконання спільного з Миколаївською обласною державною адміністрацією та Миколаївським обласним військовим комісаріатом Плану заходів щодо військово-облікової роботи на території Миколаївської області у 2016 році та з метою якісної підготовки до перевірки Генеральним штабом Збройних Сил України відбулась нарада керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, керівників апаратів райдержадміністрацій та відповідальних осіб за ведення військового обліку і бронювання, в якій взяла участь начальник відділу кадрової, правової роботи та організаційно-контрольних питань департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Єльчієва О.Р.

 
Проблеми та перспективи розвитку трудового права в контексті Конституції України

22 червня 2016р. відбулось засідання «круглого столу», присвяченого 20-й річниці Конституції України на тему: «Проблеми та перспективи розвитку трудового права в контексті Конституції України», в якому взяла участь начальник управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Калінська Н.В.

 
Cоціальні послуги

Наразі через органи соціального захисту населення Миколаївської області соціальні послуги отримують:

 
Відбулась селекторна нарада Міністерства соціальної політики України

1716 червня 2016р. відбулась селекторна нарада Міністерства соціальної політики України з питань організації роботи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016р.№365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 61 з 80

Увага!

Новий сайт департаменту

(у тестовому режимі)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.