Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Подовження терміну подачі заяв на монетизацію субсидій дозволить громадянам реалізувати своє законне право, – Андрій Рева

picКабінет Міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні прийняв постанову “Про внесення змін до до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.
Міністр соціальної політики Андрій Рева, представляючи проект постанови на засіданні Уряду, пояснив, що діючим положенням встановлено термін подачі заяв на виплату зекономлених частин субсидій до 1 вересня поточного року. Проте, на адресу Міністерства надходять чисельні звернення від громадян про об’єктивні обставини, через які вони не можуть подати заяву у встановлений строк.
“Постановою передбачається подовження терміну подачі заяв до 1 листопада цього року, якщо така заява не була подана до 1 вересня через незалежні від одержувача причини. Це допоможе громадянам реалізувати своє законне право на отримання виплат”, - заявив Міністр.
Також, зазначеною постановою врегульовується питання впливу заборгованості на рішення про перепризначення субсидій на наступний опалювальний період.
Так, станом на сьогодні, субсидія не призначається на наступний період за наявності простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, поки така заборгованість не буде погашена або укладено договір про її реструктуризацію.
Проте, існують непоодинокі випадки, коли громадяни оскаржують у судовому порядку виставлену надавачем послуги суму заборгованості і тому відмовляються сплачувати відповідні кошти та укладати договір реструктуризації.
“Зазначеною постановою встановлюється, що до винесення рішення суду по суті, розмір заборгованості, що оскаржується, не береться до уваги, а субсидія перепризначається на наступний опалювальний період”, - підкреслив Андрій Рева.

 
Звернення заступника Міністра Н. Федорович з нагоди до 12-ї річниці з часу прийняття Закону України „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”

picГендерна рівність – це умова розквіту і розвитку демократії. Творення суспільства, побудованого на принципах справедливості й розвитку, можливе за справедливого підходу до місця і ролі особистості жінки і чоловіка як рівних у правах, свободах, обов’язках, можливостях і відповідальності.

Детальніше...

 
Усе про житлові субсидії

Переглянути...

 
На Миколаївщині відбулася селекторна нарада Мінрегіону з питань підготовки та виконання плану заходів до опалювального сезону 2017/18 рр.

7 вересня 2017 року відбулася селекторна нарада з Мінрегіоном з питань підготовки та виконання плану заходів до опалювального сезону 2017/18рр, за участю заступників голови Миколаївської облдержадміністрації Валентина Гайдаржи та Віталія Кіндратієва, в.о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Любов Бєлкіної, керівників міста Миколаєва, представників структурних підрозділів ОДА та теплопостачальних підприємств.
Головуючий на селекторі заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк звернув увагу регіонів на необхідність активізації роботи стосовно підготовки паспортів та актів готовності об’єктів житлового фонду, тепло- та водопостачальних підприємств. Також увагу учасників наради було звернено на розрахунки за пільги та субсидії, а також важливість їх перепризначення задля вчасного забезпечення населення послугами.
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 12.04.2017 № 117-р «Про заходи з підготовки об’єктів теплопостачання і теплоспоживання до роботи в опалювальному сезоні 2017/2018 року» департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації розроблено та затверджено наказом від 25.04.2017 р № 35 план заходів щодо своєчасної підготовки установ і закладів системи соціального захисту населення облдержадміністрації до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р.
На цей час у стаціонарних установах системи соціального захисту населення закінчуються ремонтні роботи житлових, складських приміщень, овочесховищ.
Згідно наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року №620/378 щодо підготовки теплових господарств до опалювального періоду, інтернатними установами проведено перевірку технічного стану та гідравлічні випробування зовнішніх теплових мереж та внутрішньо будинкових систем опалення.
Всі 10  будинків-інтернатів системи соціального захисту населення мають власні котельні, п’ять з яких - на газовому (Вознесенський, Первомайський, Баштанський, Виноградівський, Степівський), решта - на твердому паливі (Горожанський, Баратівський, Лупаревський, Новосвітлівський, Миколаївський)  
Для зміцнення матеріально-технічної бази будинків-інтернатів  2017 року з обласного бюджету на виконання ремонтно-будівельних робіт виділено коштів у сумі 1 млн. грн.
В цей час завершено роботи з ремонту теплотраси Лупаревського психоневрологічного інтернату.
Тривають роботи з ремонту системи опалення, гарячого та холодного водопостачання Вознесенського геріатричного пансіонату та облаштування протипожежної сигналізації Первомайського психоневрологічного інтернату.
З 20 відділень стаціонарного догляду територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) - 14 мають автономне газове опалення, 4 – автономне електроопалення (Арбузинський, Кривоозерський, Новобузький, м. Первомайськ), 1 – централізоване газове опалення (Очаківський район) та 1 - централізоване електричне опалення (Снігурівський район).
По області проведено 8911 обстежень одиноких і одиноко проживаючих осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.
Виявлено 3044 осіб, які потребують допомоги. Надано допомогу 2068 особам на загальну суму 266,97 тис. грн., у тому числі: продуктами харчування – 54,5 тис. грн., теплим одягом -79,17 тис. грн, твердим паливом (дровами) – 133,3 тис. грн.
До стаціонарних установ поселено 18 осіб.
На цей час в районах та містах області створено 23 регіональні оперативні штаби, здійснено 28 засідань щодо вирішення питань організації безперебійного функціонування об’єктів тимчасового перебування бездомних та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та запобігання замерзання соціально незахищених верств населення в  осінньо-зимовий період 2017/2018 року.
З метою запобігання бездомності та інформування громадськості у районах та містах області планується функціонування 54 «гарячих» телефонних ліній.
При територіальних центрах соціального обслуговування (надання   соціальних послуг) та сільських/селищних радах на осінньо-зимовий період 2016-2017 років планується забезпечити функціонування 275 пунктів обігріву, 215 пунктів збору та видачі одягу/взуття, 7 кімнат нічного перебування.
У м. Миколаєві центр реінтеграції бездомних громадян розрахований на 50 ліжко-місць планується розширити на 10 одиниць.
Відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики України від 19.07.2011 № 283 „Про затвердження Порядку здійснення соціального патрулювання в осінньо-зимовий період 2017/2018 років на території області планується діяльність 256 груп соціального патрулювання.

 
Міністерство соціальної політики впроваджує реформу державної служби

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України  від 05.09.2017  № 685 к „Про затвердження структури апарату Міністерства соціальної політики України”, та у рамках урядової реформи державної служби, в апараті Міністерства соціальної політики України створено 8 директоратів:
Директорат норм та стандартів гідної праці
Директорат розвитку ринку праці та зайнятості
Директорат розвитку соціального страхування та пенсійного забезпечення
Директорат захисту прав дітей
Директорат сім’ї та соціальної підтримки населення
Директорат соціальних послуг та інтеграції
Директорат захисту прав осіб з інвалідністю
Директорат стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції

 
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення схвалив Законопроект №6614 щодо пенсійної реформи до другого читання у Парламенті.

picЗа відповідне рішення проголосували п’ять із семи членів комітету. Основу його складають пропозиції Уряду.
Серед іншого, цей законопроект передбачає осучаснення пенсій уже з жовтня цього року.
Необхідний мінімальний страховий стаж для виходу на пенсію залишається незмінним – 15 років.
Також, за пропозицією Міністерства  соціальної політики,  жінкам, котрі перебували у декретній відпустці по догляду за дитиною шість років, усі ці роки враховуватимуться у стаж.
Також, окремо розробляється проект пенсійного забезпечення військовослужбовців.

 
Соціальний діалог, як дієвий механізм соціального захисту працюючого населення

Соціальний діалог, як дієвий механізм соціального захисту працюючого населення є на сьогодні дуже актуальним питанням, особливо в умовах проведення децентралізації. Як наголосив Президент, на загальних зборах Асоціації міст України, передача повноважень на місця ставить нові виклики перед громадами. Вона вимагатиме від громад вміння контролювати та скеровувати обрані ними органи місцевого самоврядування, а від представників цих органів – почати будувати принципово новий рівноправний діалог з громадянським суспільством.
Актуальність питання викликана пошуком ефективного, прозорого та гнучкого механізму виконання переданих  від державних органів органам місцевого самоврядування значних повноважень та бюджетів в умовах анонсованої децентралізації влади в Україні, зокрема в трудовій сфері.
Саме про це йшлося сьогодні, 6 вересня 2017р., на телеканалі «Так-ТВ» під час виступу начальника управління праці та зайнятості населення департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Орещак С.М.
Як повідомила Світлана Миколаївна, за результатами колективних переговорів між соціальними партнерами укладаються відповідні договори та угоди: на національному рівні - генеральна угода, на галузевому рівні - галузеві (міжгалузеві) угоди, на територіальному рівні - територіальні угоди, на локальному рівні - колективні договори.
Колективний договір – це нормативний акт соціального діалогу, що укладається між роботодавцем з однієї сторони і трудовим колективом. Представниками трудового колективу можуть виступати один або кілька профспілкових органів, а у разі відсутності таких органів - представники працівників, обрані і уповноважені ними.
Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи. Договір може укладатися в структурних підрозділах підприємства в межах компетенції цих підрозділів.
До основних законодавчих актів, які визначають порядок розроблення та укладення колективного договору відносяться: Кодекс законів про працю України, Закони України «Про колективні договори і угоди» та «Про соціальний діалог в Україні».
Орещак С.М. зазначила, що існує низка інших законодавчих актів, що регулюють ті чи інші моменти, пов'язані з формуванням положень колективного договору. Є багато правових норм, що просто не можуть діяти, якщо вони не закріплені в колективному договорі.
Колективний договір укладається з дотриманням норм чинного законодавства. Положення і норми колективних договорів, що погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників, є недійсними. Такі положення забороняється включати до колективних договорів.
Сторони, які уклали колективний договір здійснюють контроль за виконанням його положень.

 
На Миколаївщині пройшов семінар «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

5 вересня 2017 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний короткотерміновий семінар: «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
У ході семінару спеціалісти з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад мали змогу ознайомились з такими питаннями як: державна політика в галузі соціального захисту громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, облік постраждалих громадян, порядок використання коштів, призначених на виконання державної програми «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пенсійне забезпечення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, робота комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, підготовка документів на комісію, надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 
На Миколаївщині учасники АТО отримають більше 10,5 тисяч гектарів землі

З початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області та органи місцевого самоврядування регіону надали учасникам АТО 7 348 дозволів на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних наділів загальною площею 10 530,3 гектара.
На сьогодні процедуру оформлення землі у власність завершили 3 056 військовослужбовців АТО, які отримали: 2 987 земельних ділянок загальною площею 5 412,7 га – для ведення особистого селянського господарства, 37 земельних ділянок загальною площею 3,8 га – для ведення садівництва та 5 ділянок загальною площею 0,06 га – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.
Безпосередньо Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області видано 2 777 наказів про затвердження розроблених проектів землеустрою та передачу учасникам АТО земельних наділів загальною площею 4 949,6 гектара. Органи місцевого самоврядування  прийняли 279 таких рішень на землі загальною площею 534,8 гектара.
Найбільше наказів про передачу у власність військовим ділянок землевпорядною службою області видано по Миколаївському – 595 на землі загальною площею 886,8 га, Вознесенському – 469 на землі загальною площею 923,9 га, Первомайському – 438 на землі загальною площею 838,7 га, Баштанському – 377 на землі загальною площею 749,6 га районах Миколаївщини.
Загалом у Миколаївській області отримали від учасників АТО 10 838 заяв про надання земельних ділянок у власність. Звернення військовослужбовців  розглядаються у першочерговому порядку.
На сьогодні Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області видано 5 462 накази про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. Відповідно до цих наказів учасники АТО отримають земельні ділянки для ведення садівництва та особистого селянського господарства загальною площею 9 833,3 гектара.

 
Пенсійна реформа дозволяє кожному вже зараз дізнатися розмір власного пенсійного забезпечення, - Андрій Рева

Про це Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив 4 вересня в ефірі телеканалу ICTV.
Єдина формула, за якою визначатиметься розмір пенсійного забезпечення кожного громадянина України, є прозорою та складається усього з декількох показників, а отже кожен може підставивши свої індивідуальні показники, розрахувати розмір майбутньої пенсії.
“Формула по якій розраховуватимуть пенсії не є складною, проте потрібно знати складові цієї формули – кількість років страхового стажу та показник, пов’язаний з індивідуальною заробітною платою, які достатньо просто підставити у формулу та отримати в результаті розмір своєї пенсії”, - пояснив Міністр.
І, якщо порахувати тривалість страхового стажу не є проблемою, то коефіцієнт заробітної плати вимагає окремої уваги. Адже розмір зарплати працівника та середньої зарплати по країні змінювалися з часом.
“Для людей, які працювали до, та після 2000 року, існують різні методики обчислення індивідуального коефіцієнту заробітку, адже навіть грошові одиниці були різні. Тому порівнюється заробітна плата по кожному місяцю з середньою заробітною платою в ті місяці по країні. Таким чином, виводиться коефіцієнт, який є унікальним для кожного громадянина, заявив Андрій Рева – вирахувати самому цей коефіцієнт складно, проте можна звернутися до органів Пенсійного фонду, у розпорядженні яких є відповідні дані для кожного українця, та дізнатися як саме збільшиться розмір пенсії після проведення реформи.
Як повідомлялося раніше, формула розрахунку пенсійного забезпечення після проведення пенсійної реформи буде такою:
Розмір пенсії = Сз * Ікз * Кс
Сз – розмір середньої заробітної плати в Україні за 3 роки перед зверненням за призначенням пенсії.
Ікз – індивідуальний коефіцієнт заробітної плати (співвідношення розміру отримуваної зарплати по відношенню до середньої зарплати, з якої сплачувалися внески – цю інформацію кожен може отримати у будь якому відділенні Пенсійного фонду);
Кс – коефіцієнт страхового стажу, який визначається як множник тривалості років стажу роботи особи на величину оцінки одного року страхового стажу.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 67

Увага!

Оголошується проведення конкурсу із залученням бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Детальніше...

pic

Детальніше...

Оголошення про проведення громадського обговорення

детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.

jigolo olmak istiyorum maltepe escort pendik escort alanya escort bostancı escort alanya escort bayan kartal escort