Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

На Миколаївщині пройшов симпозіум «Кооперація між Норвегією та Україною: освіта, дослідження і бізнес» та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні

0302-03 червня 2016р., пройшов ІІ науковий і практичний симпозіум «Кооперація між Норвегією та Україною: освіта, дослідження і бізнес», в якому взяли участь заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, міський голова Олександр Сєнкевич, посол королівства Норвегії в Україні Йон Елведал Фредріксен, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс.

 
У Степівському дитячому будинку-інтернаті пройшов дитячий ранок «Веселковий світ дитинства!»

У рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей 01 червня 2016р. директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс Ольга Вікторівна відвідала Степівський дитячій будинок-інтернат та привітала колектив і вихованців закладу зі святом, відмітила чудовий, небайдужий колектив, який живе єдиною родиною у турботі про дітей. Також Ольга Вікторівна звернула увагу на перелік соціальних та реабілітаційних послуг, які надаються дітям, на умови проживання, куточок дитячої творчості.

 
«Злагоджена співпраця – розширення можливостей»

0201 червня 2016р. пройшла загальноміська просвітницька акція «День соціального партнерства» під гаслом «Злагоджена співпраця – розширення можливостей», в якому взяли участь працівники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

 
На телеканалі «Так-ТВ» говорили про реалізацію сімейної політики

0201 червня 2016р. на телеканалі «Так-ТВ» пройшла «гаряча лінія» на тему: «Реалізація сімейної політики», яку провела начальник відділу державної допомоги департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Челенко О.О.

 
На Миколаївщині відбулась зустріч з представниками військових частин Миколаївського гарнізону та громадських організацій демобілізованих воїнів АТО

3 1 травня 2016р. відбулась зустріч керівництва області з представниками військових частин Миколаївського гарнізону та громадських організацій демобілізованих воїнів АТО щодо роз’яснення аспектів надання соціальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, в якій взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В.

 
Кількість сімей, яким призначено субсидію на оплату за житлово-комунальні послуги збільшилась у 5 разів

0131 травня 2016 року в Баштанській райдержадміністрації відбулося виїзне засідання колегії Миколаївської облдержадміністрації.

 
В департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації пройшов навчальний семінар в рамках «Школи соціальних знань» щодо змін у законодавстві з питань призначення житлових субсидій

3027 травня 2016р. в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації пройшов навчальний семінар в рамках «Школи соціальних знань»  за темою: «Зміни у законодавстві з питань призначення житлових субсидій»

 
Зайнятість населення на контролі влади

27 травня 2016р. відбулось засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення Миколаївської області, в якому взяла участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В., в.о. директора Миколаївського обласного центру зайнятості Оборонько Д.М., представники Очаківського району, члени координаційного комітету.

 
Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс провела виїзний прийом у Новоодеському районі

2726 травня 2016р. в  Новоодеській  райдержадміністрації  відбувся виїзний прийом громадян, який провела директор департаменту Сивопляс Ольга Вікторівна. На прийом звернувся один чоловік із питанням  надання пільг пенсіонерам- міліціонерам, який отримав усні роз’яснення згідно чинного законодавства.

 
На телеканалі «Миколаїв» говорили про державну підтримку сімей з дітьми

2726 травня 2016р., на телеканалі «Миколаїв» пройшла «гаряча лінія» на тему: «Державна підтримка сімей з дітьми», в якій взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сербульова Т.В.

 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Сторінка 58 з 75

Увага!

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.