Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

У Миколаївській області проводиться активна робота щодо створення безперешкодного доступу

picУ Миколаївській області проводиться активна робота щодо створення безперешкодного доступу. Щокварталу здійснюється моніторинг об’єктів соціальної інфраструктури за участю як виконавчих органів так і представників громадськості. Результати перевірок розглядаються на засіданнях комітету доступності, надаються відповідні рекомендації керівникам та зазначаються терміни щодо усунення відповідних недоліків.

 
На Миколаївщині пройшов «круглий стіл» з питань протидії торгівлі людьми

pic30 липня 2014 року Організація Об’єднаних Націй відзначила перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

 
Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс з робочим візитом перебувала у Новобузькому районі

pic21 липня 2016р. відбулась робоча поїздка директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Сивопляс О.В. до Новобузького раойну, під час якої були відвідані Баратівський психоневрологічний будинок-інтернат, відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новобузької райдержадміністрації та Горожанський психоневрологічний будинок-інтернат.

 
На Миколаївщині пройшли тренінги щодо підтримки учасників АТО та їх сімей

PicУ Миколаєві з 21 по 22 липня проходять безкоштовні тренінги для учасників антитерористичної операції, для всіх представників держструктур міста Миколаєва та Миколаївської області, які працюють з|із| учасниками АТО та їх сім'ями, в яких взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сербульова Т.В.

 
На телеканалі «Миколаїв» говорили про протидію торгівлі людьми

pic30 липня 2014 року Організація Об’єднаних Націй відзначила перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

 
На телеканалі «Миколаїв» говорили про попередження та профілактику насильства в сім’ї у Миколаївській області

picРеалізація сімейної політики є важливим напрямком роботи органів соціального захисту, які проводять роботу по: ранньому виявленню, обліку, соціальному інспектуванню та соціальному супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах; попередження та профілактика насильства в сім’ї; протидія торгівлі людьми; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків – гендерна рівність.

 
Відбулось засідання спостережної комісії

Pic20 липня 2016 року відбулось засідання спостережної комісії під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В.

 
На телеканалі «НИС – ТВ» говорили про соціальний захист демобілізованих учасників АТО у Миколаївській області

PicНа телеканалі «НИС – ТВ» сьогодні 20 липня 2016 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс Ольга Вікторівна підняла питання соціального захисту демобілізованих учасників АТО.

 
Відбулася селекторна нарада з питань підготовки до осінньо-зимового періоду 2016/2017 року

Pic20 липня 2016 року в режимі відеоконференції відбулася селекторна нарада Міністерства соціального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України з питань підготовки житлово – комунального господарства, підприємств паливно – енергетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осіньо – зимовий період.

 
На Миколаївщині відбулася обласна комісія з питань відновлення платоспроможності підприємства

20 липня 2016 року відбулася обласна комісія з питань відновлення платоспроможності  підприємства та засідання обласної робочої групи щодо аналізу причин безприбутковості діяльності суб’єктів господарювання в якій взяв участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Розуменко Д.А.

 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Сторінка 58 з 80

Увага!

Новий сайт департаменту

(у тестовому режимі)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.