Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

Уряд забезпечив право осіб з інвалідністю на пільги на безоплатне паркування і зберігання транспортних засобів

picУ зв’язку зі змінами у законодавстві та з метою посилення соціального захисту осіб з інвалідністю Уряд 31 січня прийняв постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 585”.

 
Урядом підвищено розмір щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

picЗ метою покращення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб Урядом прийнято постанову від 17.01.2018 № 15 „Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”, яка розроблена Міністерством соціальної політики України.

 
На телеканалі «Так - ТВ» говорили про соціальний захист бездомних громадян

picСьогодні, в період демократичних змін в країні, дуже важливою є турбота органів влади про кожного громадянина. Одним з актуальних питань у вирішенні проблем найбільш незахищених гостропотребуючих, є соціальний захист  бездомних осіб.  Це - люди, які втратили  дах над головою через різні обставини: пожежі, непорядність родичів, позбавлення волі та втрата родинних зв'язків.

 
На телеканалі «Миколаїв» обговорили зміни у законодавстві щодо надання державної підтримки сім`ям області

picВ Миколаївській області діє система надання соціальної підтримки, яка включає в себе державні допомоги, пільги, субсидії, компенсації.
Державна допомога є гарантований державою рівень матеріальної підтримки сімей.

 
Кабінет Міністрів підвищив розмір щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

pic17 січня Уряд на своєму засіданні прийняв постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”, якою підвищується розмір щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, дітям, особам, які отримують пенсії, та її граничного розміру, що виплачується на сім’ю.

 
Шановні трудові мігранти!

Звертаємо Вашу увагу, що Кабінет Міністрів України видав розпорядження від 12 квітня 2017 року № 257-р «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення реінтеграції в суспільство трудових мігрантів і членів їх сімей».               
Заходи направлені, зокрема, на сприяння працевлаштуванню трудових мігрантів і членів їх сімей після повернення в Україну з урахуванням рівня їх освіти, професійного досвіду, кваліфікації та потреб ринку праці.   А також на забезпечення соціального та правового захисту громадян України, які працюють за кордоном, зокрема шляхом активізації міжнародного співробітництва, укладення міжнародних договорів, що стосуються питань захисту прав трудових мігрантів.
У разі виникнення питань, які стосуються працевлаштування, дотримання трудового законодавства, соціального захисту Ви можете звернутися до департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації (вул. Фалєєвська, 14, тел. 37 11 00) та Миколаївського обласного центру зайнятості (вул. Нікольська, 68, тел. 37 13 31).
А також у разі виникнення скрутних ситуацій, Ви можете звернутися до Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - 527 або 0 800 505 501.

 
Відкритий інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога 15-07»

Сьогодні, 11 січня об 11.00 годині ранку, департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради презентував інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога 15-07».     
За ініціативою директора департаменту Бондаренка С.М. керівником міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Самерхановою Л.І. та її колективом розроблено Положення та методичні рекомендації діяльності інформаційно-консультативного пункту для отримання консультацій з питань соціального захисту населення. Він створений для подальшого покращення інформованості населення з питань призначення різних видів державної допомоги, у тому числі житлових субсидій, державної допомоги сім’ям з дітьми, надання пільг та компенсацій, відповідно до чинного законодавства, надання матеріальної допомоги, консультацій з питань соціального обслуговування, інформування громадян щодо норм чинного законодавства та нормативних документів з питань соціального захисту населення.

 
У Миколаєві працює тимчасовий пункт обігріву

picКожного року при пониженні температури повітря у нашому місті відкривається тимчасовий пункт обігріву. Громадяни без визначеного місця проживання знають, що за адресою: пр.Миру, 2-А (у приміщенні бомбосховища біля будинку побуту «Ювілейний») вони отримують можливість сховатися від морозів. Нині морозна погода настала тільки що. Тож, вчора о 5 годині вечора директор центру реінтеграції бездомних громадян Вострикова О.І. відчинила двері. У першу ніч там перебувало 7 осіб.  
Пункт відкритий з 17 години вечора до 9 години ранку.
При підвищенні денної температури до плюсових показників пункт обігріву буде тимчасово закриватися для проведення профілактичних заходів.
Інформаційні листки про роботу тимчасового пункту обігріву розміщені у місцях скупчення таких осіб.

 
На радіоканалі «92-FM» говорили про соціальний захист бездомних громадян

picСьогодні, в період демократичних змін в країні, дуже важливою є турбота органів влади про кожного громадянина. Одним з актуальних питань у вирішенні проблем найбільш незахищених гостропотребуючих, є соціальний захист  бездомних осіб.  Це - люди, які втратили  дах над головою через різні обставини: пожежі, непорядність родичів, позбавлення волі та втрата родинних зв'язків.

 
Урядом удосконалено порядок проведення моніторингу ефективності програм соціальної підтримки населення

picМоніторинг ефективності програм соціальної підтримки населення запроваджено у 2014 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2012 № 554 і проводиться щорічно з метою оцінювання впливу їх реалізації на ситуацію з бідністю та покращення інформаційного забезпечення центральних органів виконавчої влади для прийняття ними рішень щодо удосконалення системи соціального захисту громадян.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 75

Увага!

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.