Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків

picЧотирнадцятого  лютого 2018 року  відбулася робоча зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви з представниками ОСББ з різних міст України.
У нараді взяли участь голова правління ОСББ «Мотор» Вікторія Погорєлова (м.Київ), голова правління Громадської спілки «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія» Людмила Шанц (м.Запоріжжя), голова правління ГО «Асоціація розвитку ОСББ та ЖБК «Сучасний дім» Катерина Чижик (м.Дніпро), голова правління Асоціації ОСББ «Спільна справа» (м.Каховка) Лілія Мартиненко.
На зустрічі обговорили проблемні питання виплати пільг і субсидій громадянам, котрі  проживають у будинках  ОСББ.
За результатами обговорення сторони погодилися терміново спільно з іншими зацікавленими відомствами відпрацювати необхідні зміни до законодавства.

 
«Монетизація субсидій створює мотиваційні механізми ощадливого використання енергоносіїв» - директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко

picНаразі відсутня мотивація для громадян раціонально використовувати як енергоносії, так і теплову енергію, адже держава у будь-якому випадку надасть субсидію для оплати житлово-комунальних послуг.
Процес надання субсидій населенню передбачає розрахунок між державою та постачальниками комунальних послуг. Натомість, монетизація субсидій дозволить громадянам самостійно обирати постачальника послуг та розраховуватись «живими» грошима від субсидій.

 
На Миколаївщині відбувся тренінг на тему «Фандрейзинг і проектний менеджмент у сфері захисту прав важкохворих»

pic9 лютого 2018 р. головою правління БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги»  Олександром Вольфом проведено тренінг на тему: «Фандрейзинг і проектний менеджмент у сфері захисту прав важкохворих», на якому були присутні заступник начальника управління - начальник відділу організації та надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Кірова, керівники та представники територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) області, будинків-інтернатів, центру надання соціальних послуг Веселинівської ОТГ, міського центру реінтеграції бездомних осіб.

 
На телеканалі «Так - ТВ» говорили про колективні договори

picКолективний договір – це нормативний акт соціального діалогу, що укладається між роботодавцем і трудовим колективом підприємства, установи, організації.
Саме про це говорили сьогодні, 8 лютого 2018р., під час програми «Відкрита студія» на телеканалі «Так-ТВ», в якій взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Єльчієва О.Р.

 
На радіоканалі «92-FM» говорили про протидію торгівлі людьми

pic8 лютого начальник відділу по роботі з сім'єю департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Дмитрієва З.Г. взяла участь у програмі «Діалоги» на радіоканалі «92-FM», темою якого стала одна з найбільш актуальних проблем сучасності – торгівля людьми. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей.

 
Надання соціальної підтримки громадянам похилого віку установами соціального захисту населення

picДля надання соціальних послуг одиноким та одинокопроживаючим особам в Україні діють державні установи, громадські організації та фонди. До кого звернутися, які соціальні послуги та допомогу можливо отримати одиноким громадянам похилого віку - про це говорили 7 лютого 2018 року, на телеканалі «Миколаїв» під час програми «Тема дня», в якій взяла участь заступник начальника управління - начальник відділу організації та надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Кірова О.Б.

 
На Миколаївщині виконується план заходів щодо проходження осінньо-зимового періоду

pic6 лютого 2018 р. в режимі відеоконференції під керівництвом заступника голови Миколаївської ОДА Валентина Гайдаржи відбулася селекторна нарада із головами райдержадміністрацій та керівниками органів управління та сил цивільного захисту, які залучаються до ліквідації наслідків негоди, в якій взяла участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Єльчієва О.Р.

 
Уряд забезпечив право на виплату одноразової грошової допомоги тим батькам, які спільно не проживали зі загиблими під час Революції Гідності

picКабінет Міністрів України прийняв постанову „Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 14”, якою надається право Міністерству соціальної політики приймати рішення щодо виплати одноразової грошової допомоги в межах бюджетних коштів, передбачених на таку виплату, батькам, які спільно не проживали з особами, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р., та яких включено до списку осіб, що затверджується Мінсоцполітики за погодженням з МОЗ та Генеральною прокуратурою України.

 
До уваги внутрішньо переміщених осіб!

picСпрощено процедуру здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 
У Миколаєві відбулося засідання обласного гендерного центру

pic29 січня 2018р. у рамках роботи обласного гендерного центру відбулося засідання «круглого столу» на тему «Робота жінок за кордоном: ризики сьогодення», у якому взяли участь представники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Дмитрієва З.Г. і Орещак С.М.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 75

Увага!

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.