Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

Шановні трудові мігранти!

Звертаємо Вашу увагу, що Кабінет Міністрів України видав розпорядження від 12 квітня 2017 року № 257-р «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення реінтеграції в суспільство трудових мігрантів і членів їх сімей».               
Заходи направлені, зокрема, на сприяння працевлаштуванню трудових мігрантів і членів їх сімей після повернення в Україну з урахуванням рівня їх освіти, професійного досвіду, кваліфікації та потреб ринку праці.   А також на забезпечення соціального та правового захисту громадян України, які працюють за кордоном, зокрема шляхом активізації міжнародного співробітництва, укладення міжнародних договорів, що стосуються питань захисту прав трудових мігрантів.
У разі виникнення питань, які стосуються працевлаштування, дотримання трудового законодавства, соціального захисту Ви можете звернутися до департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації (вул. Фалєєвська, 14, тел. 37 11 00) та Миколаївського обласного центру зайнятості (вул. Нікольська, 68, тел. 37 13 31).
А також у разі виникнення скрутних ситуацій, Ви можете звернутися до Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - 527 або 0 800 505 501.

 
Відкритий інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога 15-07»

Сьогодні, 11 січня об 11.00 годині ранку, департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради презентував інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога 15-07».     
За ініціативою директора департаменту Бондаренка С.М. керівником міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Самерхановою Л.І. та її колективом розроблено Положення та методичні рекомендації діяльності інформаційно-консультативного пункту для отримання консультацій з питань соціального захисту населення. Він створений для подальшого покращення інформованості населення з питань призначення різних видів державної допомоги, у тому числі житлових субсидій, державної допомоги сім’ям з дітьми, надання пільг та компенсацій, відповідно до чинного законодавства, надання матеріальної допомоги, консультацій з питань соціального обслуговування, інформування громадян щодо норм чинного законодавства та нормативних документів з питань соціального захисту населення.

 
У Миколаєві працює тимчасовий пункт обігріву

picКожного року при пониженні температури повітря у нашому місті відкривається тимчасовий пункт обігріву. Громадяни без визначеного місця проживання знають, що за адресою: пр.Миру, 2-А (у приміщенні бомбосховища біля будинку побуту «Ювілейний») вони отримують можливість сховатися від морозів. Нині морозна погода настала тільки що. Тож, вчора о 5 годині вечора директор центру реінтеграції бездомних громадян Вострикова О.І. відчинила двері. У першу ніч там перебувало 7 осіб.  
Пункт відкритий з 17 години вечора до 9 години ранку.
При підвищенні денної температури до плюсових показників пункт обігріву буде тимчасово закриватися для проведення профілактичних заходів.
Інформаційні листки про роботу тимчасового пункту обігріву розміщені у місцях скупчення таких осіб.

 
На радіоканалі «92-FM» говорили про соціальний захист бездомних громадян

picСьогодні, в період демократичних змін в країні, дуже важливою є турбота органів влади про кожного громадянина. Одним з актуальних питань у вирішенні проблем найбільш незахищених гостропотребуючих, є соціальний захист  бездомних осіб.  Це - люди, які втратили  дах над головою через різні обставини: пожежі, непорядність родичів, позбавлення волі та втрата родинних зв'язків.

 
Урядом удосконалено порядок проведення моніторингу ефективності програм соціальної підтримки населення

picМоніторинг ефективності програм соціальної підтримки населення запроваджено у 2014 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2012 № 554 і проводиться щорічно з метою оцінювання впливу їх реалізації на ситуацію з бідністю та покращення інформаційного забезпечення центральних органів виконавчої влади для прийняття ними рішень щодо удосконалення системи соціального захисту громадян.

 
Уряд схвалив Стратегію державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року

pic11 січня, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України схвалив Стратегію державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року, який розроблено з метою реалізації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, Мадридського міжнародного плану дій з питань старіння, а також для забезпечення створення сприятливих умов для здорового старіння й активного довголіття, адаптації суспільних інститутів до подальшого демографічного старіння та розбудови суспільства рівних можливостей для людей будь-якого віку.

 
Андрій Рева: Уряд знайшов можливість повністю виплатити державну допомогу постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту й членам сімей загиблих на Майдані

pic11 січня Уряд ухвалив рішення, щодо виплати в повному обсязі одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, та особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях.

 
На телеканалі «Так-ТВ» говорили про актуальні питання у сфері праці

picОсновним законодавчим актом України є Конституція, на якій базується все законодавство, у тому числі і законодавство про працю.
Статтею 43 Конституції України визначено, що кожен має право на належні, безпечні і здорові  умови  праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Держава при цьому повинна створювати умови, необхідні громадянинові для повної реалізації своїх прав.

 
Глава держави підписав Закон про запобігання та протидію домашньому насильству

picПрезидент Петро Порошенко підписав Закон України № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

 
Уряд збільшив страхові виплати для постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві

picЗ 1 січня 2018 року вступила в дію прийнята 27 грудня постанова Кабінету Міністрів України „Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (членам їх сімей)”.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 71

Увага!

pic

Детальніше...

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.