Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Мінсоцполітики: Урядом внесено зміни до механізму забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями

picКабінет Міністрів 21 червня вніс зміни до пункту 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями. Мінсоцполітики розробило відповідний проект акта на виконання норм Закону України від 06.04.2017 № 2008-VIII ,,Про внесення змін до статті 11-1 Закону України ,,Про гуманітарну допомогу” .
Прийнята постанова врегульовує питання безоплатного передання у власність особі з інвалідністю автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою, яким вона була забезпечена через органи соціального захисту населення і користувалася більше ніж 10 років, а також передання таких автомобілів членам сім’ї чи спадкоємцям особи з інвалідністю.
Зокрема, визначено, що автомобілі передаватимуться у власність за рішенням місцевих органів влади. До внесення зазначених змін Порядком, як відомо, передбачалося, що заходи, пов’язані із переданням у власність автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою, здійснюються за рішенням Мінсоцполітики.

 
На Миколаївщині відбулася координаційна рада з питань сім'ї і жінок

pic16 червня 2017 року в Миколаївській облдержадміністрації відбулася координаційна рада з питань сім'ї і жінок під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віталія Кіндратіва, за участі в.о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Бєлкіної Л.П., заступника директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сербульової Т.В., в.о. начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми  головного управління Національної поліції в Миколаївській області Кіта Д.М., директора Миколаївського благодійного фонду «Любисток» Пархоменко М.П., директора Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Янковської С.В., кандидата політичних наук, доцента кафедри політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили Ярошенко В.М.  
Під час координаційної ради були розглянуті такі питання як: стан реалізації регіональної політики з протидії торгівлі людьми та впровадження Національного механізму взаємодії з протидії торгівлі людьми в частині виявлення та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми; роль фахівця із соціальної роботи у наданні соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах; реалізація програми змістовного дозвілля дітей віком від 6 до 14 років за місцем проживання «Діти нашого двору».
Як повідомила в.о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Любов Бєлкіна у Миколаївській області за станом на 01.01.2017 статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, встановлено 12 особам. Протягом І півріччя 2017 року в області встановлено ще 2 статуси та по одній особі досі триває робота щодо встановлення статусу.
За 5 місяців 2017 року до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 4 факти кримінальних правопорушень за ознаками, передбаченими ст.149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода проти людини).
За результатами засідання члени комітету вирішили доручити органам, уповноваженим здійснювати заходи з питань протидії торгівлі людьми (головному управлінню Національної поліції в Миколаївській області, відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та Миколаївському благодійному фонду «Любисток») продовжити взаємодію членів робочої групи з питань протидії торгівлі людьми щодо виявлення потенційних жертв торгівлі людьми, постійно проводити профілактику та інформування населення щодо ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном та наслідків нелегальної трудової міграції, у тому числі торгівлі людьми, забезпечити в учбових закладах Міністерства освіти України проведення роз’яснювальних профілактичних бесід з особами, які становлять групу ризику; головам об’єднаних територіальних громад проводити інформаційні кампанії щодо попередження торгівлі людьми в об`єднаних територіальних громадах Миколаївської області; проводити роботу щодо виявлення в територіальних громадах Миколаївської області осіб, постраждалих від торгівлі людьми та надання їм соціальних послуг; провести навчання фахівців, які працюють з членами громади, по виявленню осіб, постраждалих від торгівлі людьми; директорам міських та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечити проведення роз’яснювальної роботи під час формування об’єднаних територіальних громад щодо організації надання соціальних послуг особам та  сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах; керівникам вищих та середніх навчальних закладів, службам у справах дітей організувати по 10 мобільних груп для студентської молоді для забезпечення програми змістовного дозвілля підлітків за місцем проживання з метою зниження ризикованої поведінки дітей та їх патріотичного виховання.

 
Державна підтримка сімей з дітьми на контролі влади

picВ Миколаївській області діє система соціальної допомоги, яка включає в себе допомоги, які виплачуються з Державного бюджету України: це державна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам, тимчасова допомога по догляду за інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу.
Державна допомога є гарантований державою рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної допомоги
Саме про це говорили сьогодні, 15 червня 2017 року, на радіоканалі «92-FM» в ході «гарячої лінії», в якій взяла участь головний спеціаліст відділу державної допомоги департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Мицо О.В.
Як повідомила Оксана Володимирівна за станом на 01.06.2017 року державну допомогу в області отримали 59104 отримувачів на загальну суму  394847,5тис. грн.
В ході зустрічі Оксана Володимирівна акцентувала увагу на тому, що Законом України від 07.02.2017 «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника» внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам». Відповідно до вказаного законодавчого акту діти померлого годувальника, у якого немає стажу для пенсії, мають право на державну соціальну допомогу. Ця допомога призначається з дня, що настає за днем смерті годувальника, якщо звернення про призначення такого виду допомоги надійшло не пізніше 12 місяців з дня смерті годувальника.
Державна допомога особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державна соціальна допомога на догляд призначаються: особам, які досягли віку, встановленого статтею 1 цього Закону, - довічно; інвалідам - на весь час інвалідності, встановленої органами медико-соціальної експертизи; дитині померлого годувальника - до досягнення 18 років.
Розмір допомоги встановлюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1312 грн.): на одну дитину померлого годувальника - 100 відсотків, на двох дітей - 120 відсотків, на трьох і більше дітей - 150  відсотків.
Також Мицо О.В. наголосила на умовах призначення допомоги на дітей одиноким матерям, на тому, як призначається тимчасова допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, на умовах призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на розмірах прожиткових мінімумів; розповіла про випадки, в яких необхідно звертатися за перерахунком державної допомоги тощо.

 
Професійна реабілітація осіб з особливими потребами сьогодні є однією з визначальних умов їх максимальної адаптації в суспільне життя.

picСаме про це говорили 8 червня 2017р., на радіоканалі «92-FM» в ході «гарячої лінії», в якій взяла участь начальник відділу по роботі з інвалідами та ветеранами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Жеванова Н.А.
Як повідомила Надія Андріївна, в Україні діє мережа закладів професійної реабілітації осіб з інвалідністю, а саме: Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів, Вінницький міжрегіональний центр «Поділля», Всеукраїнський центр «Лютіж», Львівський міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів, Кам'янець-Подільский планово-економічний технікум-інтернат для інвалідів.
Обмеженням в прийомі на навчання осіб з інвалідністю є медичні показники, а також вимоги щодо професійної придатності. Протипоказаннями для прийому до Центру є стан здоров’я, фізичні й сенсорні вади, які унеможливлюють навчання.
Жеванова Н.А. повідомила також, що учасники антитерористичної операції мають можливість пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету у вищих та професійно-технічних навчальних закладах, автошколах. Також на підприємствах та установах області, які мають ліцензії державного зразка на право здійснення діяльності, пов’язаної з наданням освітніх послуг у сфері позашкільної освіти.
Строк професійного навчання учасників АТО не може перевищувати 12 місяців, а підвищення кваліфікації шляхом навчання на курсах цільового призначення установлюється від 20 до 500 годин.
Після успішного завершення повного курсу навчання учасники АТО отримують документи державного зразка, а після підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення учасники АТО отримують посвідчення встановленого зразка.
2016 року нові професії отримали 152 учасника антитерористичної операції на загальну суму 516,7 тис. грн., проведено навчання водіїв автотранспортних засобів, операторів котельні, електрогазозварник.
На 2017 рік для організації навчання новим професіям учасників антитерористичної операції у Миколаївській області передбачено 1153,8 тис. грн.

 
Представники департаменту взяли участь у відеоселекторній нараді щодо реалізації рішень, спрямованих на підвищення мінімальної заробітної плати

pic15 червня заступник голови облдержадміністрації Віталій Кіндратів та в.о. директора департаменту Любов Бєлкіна взяли участь у відеоселекторній нараді під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка щодо забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до 3200 грн та виконання постанови Кабінету Міністрів України щодо виплати громадянам невикористаних сум житлових субсидій.  Також у нараді взяли участь керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.
У ході наради  учасників було поінформовано, що порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг централізованого опалення та теплопостачання, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- і електропостачання для індивідуального опалення регулюються постановою КМУ №534 від 23 серпня 2016 року.
Так, відповідно до існуючих норм, виникнення заборгованостей можливо лише в трьох випадках:
1. У разі споживання домогосподарством послуг понад встановлені соціальні норми;
2. Несплата рахунку за спожитий газ у травні 2017 року;
3. Наявна заборгованість на початок опалювального сезону, яка не сплачена отримувачем субсидії протягом опалювального періоду (така заборгованість субсидією не перекривається).
Одне з питань, яке підняли на нараді стало питання детінізації ринку праці. «Ті, хто порушують Закон, повинні відчути міру своєї відповідальності. Тому нагадую, що штраф за порушення трудового законодавства про працю передбачений у розмірі до 96 тисяч гривень, а за перешкоджання роботі інспектора штраф становить 320 тисяч гривень. При цьому не самоціль штрафувати заради надходжень від штрафів, але держава повинна забезпечувати дотримання законних прав працівників, пенсіонерів та надходжень фінансового ресурсу від підприємницької діяльності до територіальних громад», – наголосив міністр соціальної політики Андрій Рева.

 
Мінсоцполітики: Несплата обов’язкового платежу у разі наявності зекономленої субсидії не є підставою для нарахування боргу

picУ результаті перерахунку надавачами комунальних послуг невикористаних субсидій, який відбувся минулого місяця, платіжки за газ, електроенергію, воду та опалення з мінусом можливі лише у трьох випадках:
По-перше, заборгованість у червневій платіжці могла з’явитися у тих людей, які за травень не  сплатити рахунки за комунальні послуги.
По-друге, сім’ї, які споживають більше за надані їм соціальні нормативи повинні доплатити за фактично спожиту послугу.
По-третє, якщо у субсидіанта до початку опалювального сезону (2016-2017рр.) була накопичена заборгованість і не сплачена протягом зими. Така заборгованість субсидією не покривається і повинна сплачуватися субсидіантом самостійно.
Однак, якщо сім’я скористалася своїм законним правом і використала зекономлену у попередньому місяці субсидію у рахунок наступного комунального платежу, тобто скористалася так званою «переплатою» і не сплатила рахунок за опалення, водопостачання чи електроенергію, в тому числі обов’язковий платіж, це не може трактуватися постачальниками послуг як заборгованість з оплати комунальних послуг.
Відтак несплата обов’язкового платежу у разі наявності зекономленої субсидії не є підставою для нарахування субсидіантам боргів в результаті перерахунку невикористаних субсидій. Постачальники комунальних послуг не мають права «ігнорувати» переплату і вимагати в людей оплачувати послуги в повному обсязі, при цьому шантажуючи «відключити опалення» чи «відрізати газ».
Якщо сім’я своєчасно і в повному обсязі сплачувала свою обов’язкову частку платежу згідно з субсидією або скористалася зекономленою субсидією і не платила нічого, заборгованості після повернення до бюджету невикористаних субсидій не повинно виникнути.
У разі, якщо громадянам - одержувачам житлових субсидій надійшли платіжки із заборгованістю за тепло, газ чи електроенергію у разі використання цих енергоносіїв для опалення за минулий опалювальний період, крім трьох вищезгаданих випадків, постачальники житлово-комунальних послуг зобов’язані здійснити перерахунок платежів на користь субсидіантів (Постанова КМУ від 23.08.2016р. № 534).
Крім того, у сімей, яким субсидія надійшла із запізненням, обумовленим затримкою із звіркою інформації про склад сім’ї та тарифи в місті, кошти на рахунках залишаються  в повному обсязі. Такі громадяни мають право скористатися ними коли завгодно. Наприклад, якщо родина користується газом, то переплату можна використати у літні місяці або тримати її до зими; якщо централізоване опалення – кошти знаходитимуться на рахунку до наступного опалювального сезону.
До уваги субсидіантів! Якщо Вам нараховано борг і надавач послуги аргументує його як несплату обов’язкового платежу, а ви скористалися своїм законним правом і не платили, бо мали зекономлену субсидію, вимагайте помісячної роздруківки з такою інформацією: яка ваша соціальна норма, скільки газу, води, тепла, світла фактично ви спожили, скільки сплатили, а скільки зекономили. На основі цих даних можна визначити правомірність виставлення заборгованості та причин її виникнення.

 
Державна підтримка сімей з дітьми на контролі влади

picВ Миколаївській області діє система соціальної допомоги, яка включає в себе допомоги, які виплачуються з Державного бюджету України: це державна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам, тимчасова допомога по догляду за інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу.
Державна допомога є гарантований державою рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної допомоги
Саме про це говорили сьогодні, 15 червня 2017 року, на радіоканалі «92-FM» в ході «гарячої лінії», в якій взяла участь головний спеціаліст відділу державної допомоги департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Мицо О.В.
Як повідомила Оксана Володимирівна за станом на 01.06.2017 року державну допомогу в області отримали 59104 отримувачів на загальну суму  394847,5тис. грн.
В ході зустрічі Оксана Володимирівна акцентувала увагу на тому, що Законом України від 07.02.2017 «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника» внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам». Відповідно до вказаного законодавчого акту діти померлого годувальника, у якого немає стажу для пенсії, мають право на державну соціальну допомогу. Ця допомога призначається з дня, що настає за днем смерті годувальника, якщо звернення про призначення такого виду допомоги надійшло не пізніше 12 місяців з дня смерті годувальника.
Державна допомога особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державна соціальна допомога на догляд призначаються: особам, які досягли віку, встановленого статтею 1 цього Закону, - довічно; інвалідам - на весь час інвалідності, встановленої органами медико-соціальної експертизи; дитині померлого годувальника - до досягнення 18 років.
Розмір допомоги встановлюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1312 грн.): на одну дитину померлого годувальника - 100 відсотків, на двох дітей - 120 відсотків, на трьох і більше дітей - 150  відсотків.
Також Мицо О.В. наголосила на умовах призначення допомоги на дітей одиноким матерям, на тому, як призначається тимчасова допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, на умовах призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на розмірах прожиткових мінімумів; розповіла про випадки, в яких необхідно звертатися за перерахунком державної допомоги тощо.

 
На телеканалі «Миколаїв» говорили про державну підтримку сімей

pic25 травня 2017р. на телеканалі «Миколаїв» пройшла «гаряча лінія» на тему: «Державна підтримка сімей», яку провела заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сербульова Т.В.
На початку передачі Таміла Володимирівна повідомила, що станом на 01.05.2017 в області програмою субсидій охоплено понад 177 тис. сімей, на т/паливо -18,6тис.сімей., ЄДАРП -321 тис. , ДСД – 87 тис.
Вперше за весь час дії програми житлових субсидій запроваджено монетізацію сум коштів, зекономлених під час користування субсидією. Розраховувати на виплату можуть громадяни, які користувалися природним газом або електричною енергією під час опалення житлових приміщень.
По-перше, газопостачальні та електропостачальні організації визначають коло осіб, які мають на рахунках невикористані суми субсидії. До 1 червня списки таких осіб подаються до органів соцзахисту. Органи соцзахисту повідомляють громадян, які зазначені у списках про необхідність поданння заяви та банківського рахунку( або пошта). Слід зазначити, що громадянин має право подати заяву до 1 вересня .
Що стосується субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу, то, як і раніше, сукупний дохід обраховується за попередній календарний рік.
При призначенні субсидії на жкп дохід обраховується за 4 квартали, що передують місяцю, що передує місяцю призначення субсидії.
Наприклад, при розрахунку субсидії з травня, дохід береться по березень місяць включно. ( з квітня 16  по березень місяць 17 року включно)
Також до травня місяця поточного року термін призначення субсидії на опалювальний період становив з 1 жовтня по 30 квітня.
З 1 травня для домогосподарств, які використовують для опалення природний газ або електричну енергію, субсидія на опалювальний період призначатиметься з 16 жовтня по 15 квітня.
Автоматичному призначенню субсидії з травня поточного року підлягають майже 155 тисяч сімей.
Також Сербульова Т.В. проінформувала глядачів про те, що Законом України від 07.02.2017 «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника» внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам».
Діти померлого годувальника, у якого немає стажу для пенсії, мають право на ДСД.
Ця допомога призначається з дня, що настає за днем смерті годувальника, якщо звернення про призначення такого виду допомоги надійшло не пізніше 12 місяців з дня смерті годувальника.
ДСД особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державна соціальна допомога на догляд призначаються: особам, які досягли віку, встановленого статтею 1 цього Закону, - довічно; інвалідам - на весь час інвалідності, встановленої органами медико-соціальної експертизи; дитині померлого годувальника - до досягнення 18 років.
Розмір ДСД встановлюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1312грн.): на одну дитину померлого годувальника - 100 відсотків, на двох дітей - 120 відсотків, на трьох і більше дітей - 150  відсотків.

 
Президентом України підписано Закон України „Про внесення зміни до статті 54 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

Президент України Петро Порошенко 23.05.2017 підписав Закон України „Про внесення зміни до статті 54 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.
Запровадження таких змін до зазначеного Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” зумовлене необхідністю забезпечити належний соціальний захист дружин (чоловіків) померлих осіб із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 1) і дає змогу врегулювати на законодавчому рівні питання щодо отримання ними пенсії у зв’язку з втратою годувальника без необхідності встановлення причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою.

 
Андрій Рева: Залежність часу виходу на пенсію від розміру страхового стажу відновить справедливість у системі пенсійного забезпечення

picЗалежність часу виходу на пенсію від розміру страхового стажу є одним із ключових положень проекту пенсійної реформи.
Сьогодні пенсія у 60 років призначається за наявності страхового стажу 15 років. Нагадаємо,  вік виходу на пенсію наразі для чоловіків становить 60 років, такий самий  пенсійний вік для  жінок (60 років) установиться в 2021 році.
За умовами пенсійної реформи, з 60 років пенсії призначатимуться за наявності 25 років страхового стажу. Ця норма має запрацювати з 1 січня 2018 року. Далі, протягом десяти років, щорічно додаватиметься по одному року, тоді максимальний страховий стаж становитиме 35 років.
„Для того, щоб людина могла брати участь у системі пенсійного страхування, достатньо мінімального стажу – 15 років, - пояснив в телеефірі Міністр соціальної політики України Андрій Рева. – Сьогодні ж  повний стаж складає для жінок – 30 років, для чоловіків – 35. Але той, хто платить внески до Пенсійного фонду 15 років, і той, хто платить протягом 35 років не можуть бути в однакових умовах. Це не справедливо. Тому той, хто матиме повний страховий стаж, виходитиме на пенсію в 60 років;   не повний (від 15 до 25) - отримуватиме пенсію з 63 років і мінімальний – це 15 років стажу –  матиме право на пенсію у 65 років”.
Для тих, хто офіційно не матиме мінімального стажу, передбачено соціальну допомогу від держави у віці 65 років.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 58

Увага!

pic

Детальніше...

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір на посаду директора Первомайського психоневрологічного інтернату

детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошення!

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм «Безбар’єрна Миколаївщина» на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення „Турбота” на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.

sex resim,seks resim,porno resim,
Nice servis,nice bariyer,mantar bariyer,epoksi zemin,köşe koltuk,yükleme rampası,bft türkiye,bahçe kapısı motoru,nice türkiye,evden eve nakliyat,epoksi,bft,kepenk tamiri,Dış cephe mantolama,pergola,
hacklink wordpress free themes ankara sexs shop hacklink satış elektronik sigara çeşiteleri
bakırköy escort şirinevler escort halkalı escort bahçeşehir escort pendik escort şişli escort taksim escort etiler escort beşiktaş escort sincan escort cebeci escort eryaman escort çankaya escort keçiören escort etlik escort