Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

Уряд запустив реєстр субсидіантів

picКабінет міністрів України затвердив Положення про єдиний державний реєстр отримувачів субсидій. Ведення реєстру покладено на Міністерство соціальної політики України. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 14 березня 2018 року.
Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій створений в Україні вперше в історії української незалежності. Доступ до реєстру буде відкритий лише для Мінсоцполітики та місцевих органів соціального захисту населення для призначення субсидій.
Реєстр субсидіантів дасть змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми субсидій.

 
Уряд визначив соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування для подальшої можливості монетизації пільг на проїзд

picКабінет Міністрів прийняв постанову „Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування” та доручив Міністерству соціальної політики її доопрацювання із урахуванням пропозицій.
Зазначеною постановою затверджується соціальна норма кількості пільгових поїздок, а також розподіл пільгових поїздок транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах, що потрібно для визначення розміру щомісячної готівкової виплати.
Постанову підготовлено відповідно до статей 5 і 10 Закону України „Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії”, якими передбачено встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування.
Крім цього, пунктом 8 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 06 грудня 2016 р. № 1774-VIII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” визначено, що пільги з оплати проїзду, які передбачені законами України, можуть надаватися у готівковій формі у порядку та розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України.
Прийняття акта надає можливість встановити громадянам, які відповідно до законодавства мають пільги з оплати проїзду у міському та приміському транспорті, соціальну норму кількості поїздок на місяць за видами транспорту, з урахуванням якої пільги можуть надаватися у готівковій формі.

 
На Миколаївщині розпочато підготовку тренерів для здійснення корекційної роботи з жертвами домашнього насильства

На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 07.12.2017 № 2229-VIII з 12 березня у Миколаївській області розпочато підготовку тренерів для здійснення корекційної роботи з жертвами домашнього насильства.
Семінар на тему: «Корекційні програми для осіб, які постраждали від домашнього насильства» проходить на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій протягом тижня. У семінарі беруть участь 22 особи.

 
Питання ґендерної дискримінації у Миколаївській області обговорювали на місцевих телерадіоканалах

picЩороку 8 березня відзначається ООН як Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. Історично цей день з'явився як день солідарності трудящих жінок у боротьбі за рівність прав і емансипацію.
Готуючись до відзначення Міжнародного дня боротьби за права жінок,  необхідно привертати увагу суспільства до питань дискримінації жінок, необхідності збільшення їх представництва у владі, що є ознакою соціально – орієнтовної, демократичної держави зі зростаючим рівнем добробуту.
Саме про це говорили 7 березня 2018р. на телеканалі «Так – ТВ» під час програми «Відкрита студія» та радіоканалі «92-FM» під час програми «Діалоги», в яких взяла участь начальник відділу по роботі з сім'єю управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов'язкового державного страхування департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Дмитрієва З.Г.
На початку передач Зоя Гарольдівна повідомила, що ґендерна дискримінація – це порушення прав людини за ознакою статі, ставлення чи сприйняття людини на основі категорії статі, а не за її індивідуальними якостями.
З метою формування самодостатньої сім’ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей ґендерного інтегрування в усі сфери життєдіяльності суспільства в Миколаївській області рішенням сесії обласної ради від 22.12.2016 № 4 затверджено Соціальну комплексну програму підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Миколаївської області на 2017-2021 роки.
На виконання цієї програми з обласного бюджету виділено кошти для проведення заходів до міжнародного Дня Матері – 22000 тис. грн., до міжнародного Дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками – 2500 тис. грн., заходів до Дня родини –  30250 тис. грн., обласного фестивалю «Таланти багатодітної родини» - 30250 тис. грн.
Крім того, в області діє план дій Миколаївської області з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року, який має сприяти стабільному миру, розв’язанню конфліктів, активізації участі жінок у миротворчих процесах, забезпеченню захисту жінок та дівчат, які постраждали внаслідок конфлікту, а також запобіганню та протидії ґендерно зумовленому насильству.
В області працюють недержавні організації «Дана», «Ольвія» та «Жіноча перспектива», які вирішують питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Крім того, активно діє обласний ґендерний центр на базі обласної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова.
Проводяться культурно-просвітницькі акції, конференції, семінари, «круглі столи» та інші заходи, спрямовані на формування ґендерної культури та усунення ґендерних стереотипів у суспільстві.
У 2016-2017 роках Миколаївщина брала участь у проекті «Ґендерно-орієнтоване бюджетування в Україні».
Дмитрієва З.Г. також проінформувала, що відповідно до статті 22 Закону України «Про забезпечення рівних прав та обов'язків жінок і чоловіків» особа, яка вважає, що стосовно неї застосовано дискримінацію за ознакою статі, має право звернутися зі скаргою до державних органів, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, до суду а також до Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок у разі, якщо вичерпані внутрішні засоби правового захисту.
На сайті департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації розміщено інформацію про Експертну раду з питань розгляду звернень за фактами дискримінації за ознакою статі.
У Миколаївській області під час проведення моніторингу звернень громадян щодо дискримінації за ознакою статі з’ясовано, що таких звернень зафіксовано не було.

 
На Миколаївщині обговорювали питання насильства в сім’ї

6 березня 2018 року відбулася робоча зустріч з питань насильства в сім’ї на базі Другого Миколаївського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участі представників департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Головного управління національної поліції в Миколаївській області, служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та управління охорони здоров`я Миколаївської обласної державної адміністрації, відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності управління забезпечення прав людини Національної поліції України та регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Під час робочої зустрічі були обговорені питання:  про виконання функцій органів та установ, які взаємодіють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, механізм надання безоплатної правової допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті тощо.

 

 
Урядом врегульовано питання забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності

picПрийнятою 28 лютого Урядом постановою Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від  31 березня 2015 р. № 200”  забезпечено реалізацію норм Закону України  від 14.11.2017 № 2203-VIII „Про внесення змін до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

 
Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення

picПрийняттям постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення», Уряд упорядкував перелік об’єктів індексації з метою приведення його у відповідність до норм Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” від 03.10.2017 № 2148VII.

 
Мінсоцполітики: Сім’ям учасників АТО, які померли внаслідок захворювання, та учасникам АТО, які отримали інвалідність через захворювання, забезпечено набуття відповідного статусу

pic28 лютого Кабінет Міністрів України прийняв постанову „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” якою надано можливість сім’ям учасників антитерористичної операції померлих внаслідок захворювання, одержаного під час участі в цій операції, отримати статус особи, на яку поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а учасникам антитерористичної операції, які стали особами з інвалідністю внаслідок захворювання, одержаного під час участі в зазначеній операції, – статус особи з інвалідністю внаслідок війни.

 
Звернення до керівників підприємств, установ та організацій області, голів профспілкових організацій

Переглянути...

 
Про мінімальну заробітну плату

Відповідно до ст. 95 Кодексу законів про працю України та ст.3 Закону України «Про оплату праці» мінімальна заробітна плата - це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.
Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 82

Увага!

Сайт sotszahist.mk.ua з 1 серпня 2018 року припиняє своє функціонування!

Новий сайт департаменту

(знаходиться у режимі наповнення)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.