Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

З визначним святом Вас - Днем Конституції України!

Щиро вітаємо Вас з визначним святом - Днем Конституції України!

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усієї душі зичемо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

 
На Миколаївщині відбулася координаційна рада з питань сім'ї і жінок

27 червня 2018 року в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулася координаційна рада з питань сім'ї і жінок за участі заступника директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Таміли Сербульової, начальника Вітовського районного сектору Миколаївського міського відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дарини Білявської, старшого інспектора з особливих доручень управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в Миколаївській області Олександра Козловця, голови Миколаївського благодійного фонду «Любисток» Маргарити Пархоменко, начальника  відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, головного управління Національної поліції в Миколаївській області  Дмитра  Кіта, директора Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлани Янковської, завідувача сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей облдержадміністрації Вікторії Бєлоскурської.

Під час координаційної ради розглянуті питання: про стан роботи з запобігання та протидії домашньому насильству; про стан реалізації регіональної політики з протидії торгівлі людьми та впровадження Національного механізму взаємодії з питань протидії торгівлі людьми; впровадження соціальної послуги – патронату над дитиною.

У ході роботи координаційної ради заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Таміла Сербульова зазначила, що за даними Міністерства соціальної політики України з початку 2012 року у Миколаївській області 36 особам встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

За шість місяців 2018 року 13 жителям Миколаївської області присвоєно статус особи постраждалої від торгівлі людьми, з них: 6 жінок та 7 чоловіків, 4 випадки сексуальної експлуатації та 9 – трудової.

Протягом І півріччя 2018 року 7 особам виплачено одноразову матеріальну допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми.

На координаційній раді було заслухано директора Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлану Янковську та завідувача сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей облдержадміністрації Вікторію Бєлоскурську, які поінформували присутніх про те, що за І півріччя 2018 року центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено 206 групових заходів з питань впровадження послуги сімейного патронату. Робота проводилась на базі загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, фельдшерсько-акушерських пунктів, районних державних адміністрацій, сільських та селищних рад, бібліотек, центрів зайнятості, управлінь соціального захисту населення. Всього поінформовано 2300 осіб.

За станом на 15.06.2018 у Миколаївській області створено 1 сім’ю патронатного вихователя, з якої 23.05.2018 одну дитину виведено у прийомну сім’ю (Баштанський район) та з 01.06.2018 влаштовано четверо дітей. Сім’я кандидатів з м. Миколаїв пройшла навчання за програмою підготовки патронатних вихователів та перебуває у процесі укладання договору про надання послуги з патронату над дитиною.

Протягом І півріччя 2018 року до центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звернулось 14 осіб, бажаючих стати патронатними вихователями, які отримали інформацію щодо послуги патронату над дитиною.

На обліку служб у справах дітей перебуває 1643 дитини, які опинились у складних життєвих обставинах.

Також на засіданні координаційної ради заслухано старшого інспектора з особливих доручень управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в Миколаївській області Олександра Козловця та начальника Вітовського районного сектору Миколаївського міського відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дарину Білявську, які доповіли про стан роботи з запобігання та протидії домашньому насильству.

За результатами засідання координаційної ради члени комітету вирішили: доручити органам, уповноваженим здійснювати заходи щодо попередження насильства в сім’ї (управлінню превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, Миколаївському благодійному фонду «Любисток», службі у справах дітей облдержадміністрації, Миколаївському обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації) організувати проведення широкої інформаційної кампанії з метою підвищення обізнаності населення області з питань попередження домашнього насильства, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; головам громадських організацій розпочати співпрацю з Миколаївським міським відділом з питань пробації Південного міжрегіонального управління з виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з метою підписання меморандумів про співпрацю, укладання договорів волонтерства на підставі Закону України «Про пробацію» та за потребою залучати представників громадських організацій до спільної роботи з клієнтами пробації; органам, уповноваженим здійснювати заходи з питань протидії торгівлі людьми (головному управлінню Національної поліції в Миколаївській області, відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та Миколаївському благодійному фонду «Любисток») продовжити взаємодію членів робочої групи з питань протидії торгівлі людьми щодо виявлення потенціальних жертв торгівлі людьми; департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації при затвердженні бюджету на 2019 рік ініціювати збільшення коштів на фінансування заходів з протидії торгівлі людьми; департаменту освіти і науки облдержадміністрації забезпечити в учбових закладах Міністерства освіти України проведення роз’яснювальних, профілактичних бесід щодо протидії торгівлі людьми з особами, які становлять групу ризику; директорам центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей облдержадміністрації організувати відвідування сімей, в яких батьки схильні до систематичного невиконання своїх батьківських обов’язків, та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, забезпечити своєчасне виявлення та вилучення дітей з несприятливого середовища та їх тимчасове влаштування.

 
На Миколаївщині відбулися урочисті збори до Дня Конституції України

27 червня 2018 року в приміщенні Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.

У заході взяли участь представники міської і обласної влади, депутати, представники духовенства і військовослужбовки, а також директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксана Єльчієва та заступник директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Таміла Сербульова.

На початку заходу його учасникам запропоновано покласти квіти до пам’ятника видатному українському митцю та громадському діячу Тарасу Григоровичу Шевченку.

Під час проведення заходу зазначено, що 28 червня 1996 року «збулася багатовікова мрія українського народу - була прийнята Конституція незалежної держави Україна», і що прийняття Конституції «закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина».

Свій виступ голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко розпочав з цитування Тараса Шевченка: «У своїй хаті й своя правда, і сила, і воля". І саме тому святкування Дня Конституції України, на його думку, надзвичайно важливе - це "правовий фундамент нашого будинку, нашої країни».

- «Я знаю, що ця наймогутніша держава не лише в Європі, але і у світі. Вона могутня своїми історичними коренями, духовними традиціями. Недаремно Київ називають другим Єрусалимом. Україна - як Фенікс: постійно вимушена відроджуватися з попелу і з новою силою заявляти про своє існування. Усі імперії світу прагнули і прагнуть закувати український народ в кайдани, бо тільки тоді імперія може називатися імперією - будь то Автро-угорська, будь то Московська, французька, польська, фашистська, радянська. Усі розуміли, що без України вони - ніхто. Тому і сьогодні, здавалося б, в XXI столітті, на нашій землі неспокійно. Нас знову хочуть позбавити національної волі і свободи», - сказав миколаївський губернатор, після чого призвав ушанувати хвилиною пам'яті усіх, хто воює на сході країни, віддаючи здоров'я і життя заради свободи і незалежності України.

Голова обласної ради Вікторія Москаленко назвала День Конституції одним з найважливіших свят незалежної України. Це день, коли країна святкує зародження свого Основного закону, що гарантував громадянам загальновизнані права і свободи, закріпив ідеали справедливості і рівності, яких дотримуються усі цивілізовані країни світу.

- «Конституція дає нам шанс з народження прожити гідне і цивілізоване життя. Тому що відповідно до статті 3 Конституції України, саме людина є вищою цінністю. Саме безпека і життя людини є тим, що ми з вами повинні оберігати. І навіть в цей святковий день багато скептиків, багато критиків ставлять питання: а чи працює Конституція України щодня? Я думаю, що кожен з вас, хто тут є присутнім - і представники правоохоронних, державних органів, усіх інституцій - знають відповідь на це питання. Але в теж час давайте будемо чесними: не лише від них залежить, як Конституція гарантуватиме права і свободи людей, а від кожного з нас. Кожен з нас повинен вставати і думати, яким чином ми можемо допомогти тій або іншій людині, яким чином ми зможемо реалізувати права і свободи дітей, людей з обмеженими можливостями, яким чином ми зможемо допомогти нашим військовим, які чотири роки стоять на захисті України і захищають статтю першу Конституції України - що Україна є державою незалежною, правовою, демократичною і суверенною. Хочу сказати, що вірю в кожного з вас. Вірю, що навіть коли є розчарування і така думка, що, напевно, нічого не вийде, все-таки не здайтеся. Ми повинні з вами довести, що Конституція України - краща не лише на папері, а краща у дії, - призвала голова обласної ради.

З нагоди Дня Конституції України перші особи Миколаєва вручили державні нагороди, а також грамоти і вдячності представникам самих різних сфер - військовим, спортсменам, керівникам установ освіти, культури і спорту, співробітникам різних відділів і відомств.

 
Відбулось засідання обласної комісії з розгляду питань, пов’язаних з видючою посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

27 червня 2018 року під головуванням заступника  голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євгена Шевченко відбулось засідання обласної комісії з розгляду питань, пов’язаних з видачею посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в якому взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксана Єльчієва та заступник директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Таміла Сербульова.

Під час засідання обласної комісії розглянуто питання: щодо видачі посвідчення дитини, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи, дублікатів посвідчень та вкладок до посвідчень, посвідчення дружини померлого громадянина, смерть якого пов'язана з Чорнобильською катастрофою;  визначення статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та визначення статусу інвалідів з числа потерпілих від Чорнобильської катастрофи, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою.

За результатами роботи засідання обласної комісії прийнято відповідні рішення.

 
На Миколаївщині контролюють дотримання прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання

26 червня 2018 року відбулось засідання спостережної комісії при облдержадміністрації, яка здійснює громадський контроль за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, в якому взяли участь члени комісії, та запрошенні особи: керівники та представники Вознесенської виправної установи №72, Ольшанської виправної установи №53, управління освіти Миколаївської обласної ради, Миколаївського обласного центру зайнятості.

Під час засідання розглянуто питання про стан роботи: Арбузинської  виправної установи № 83, Вознесенської виправної установи  №72 щодо організації  трудової  зайнятості  засуджених  та  соціально-виховної роботи; про хід виконання постанови спостережної  комісії при ОДА № 1  від 27.03.2018 щодо  правової освіти, трудової зайнятості засуджених та соціально-виховної роботи в  Ольшанській виправній установі №53; про порядок списання простроченої кредиторської заборгованості у виправних установах області; про стан професіонально-технічного навчання у виправних установах області та  перспективи розвитку; організацію діяльності роботи Миколаївської обласної служби зайнятості в процесі ресоціалізації та трудової реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, які відбувають покарання.

За результатами засідання спостережної комісії прийнято відповідні постанови з дорученнями.

 
На Миколаївщині відбулось засідання конкурсної комісії з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

26 червня 2018 року під головуванням заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євгена Шевченко, за участі директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксани Єльчієвої, представників департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації відбулось засідання конкурсної комісії з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції.

Під час засідання конкурсної комісії розглянуто наступні питання: інформація щодо проектів учасників конкурсу на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції; про можливості фінансування (співфінансування) проектів учасників конкурсу на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції через службу зайнятості.

За результатами засідання конкурсної комісії прийнято рішення запросити конкурсантів на наступне засідання комісії для знайомства з конкурсантами та з’ясування мети, планів та орієнтовних строків виконання проектів.

 
«Наше спільне завдання – справедливо надати усім пільговикам грошову компенсацію за проїзд», – заявив Євген Шевченко.

Суму надання грошової компенсації та охоплення категорій пільговиків у питанні впровадженні монетизації пільг – щомісячної готівкової виплати для проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах обговорили учасники круглого столу під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євгена Шевченка, за участі директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксани Єльчієвої, представників департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації, представників ветеранських організацій та перевізників 26 червня 2018 року.

Відповідно до Постанови КМУ №197 від 14.03.2018 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах», минулого тижня головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком підписано соціально важливе розпорядження про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати на 2018 рік для оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських (крім залізничного та річкового транспорту) та міжміських маршрутах у розмірі 110 гривень.

Як пояснила директор департаменту соціального захисту Оксана Єльчієва, відповідно до постанови Кабміну, розмір щомісячної готівкової виплати затверджується обласними державними адміністраціями та визначається шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті в області на 30 поїздок. «Відповідно до розрахунків управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації середня вартість проїзду у міському комунальному транспорті в Миколаївській області складає 3,66 грн. Таким чином, розмір щомісячної готівкової виплати складає 110 грн», - сказала вона, додавши, що при розрахунках до уваги бралася вартість проїзду комунальним транспортом у Миколаєві, Снігурівці та Новому Бузі.

При цьому, вартість компенсації проїзду у Миколаївській області (110 грн) є вищою за середні показники по Україні (100,52 грн).

Завдяки впровадженню монетизації пільгового проїзду понад 310 тисяч осіб в області зможуть отримати грошову компенсацію у визначеному розмірі.

Крім того, увагу присутніх було акцентовано на тому, що органи місцевого самоврядування мають право визначати, крім прийнятих, інші категорії громадян, на яких буде поширюватися виплата грошової компенсації.

Євген Шевченко акцентував, що наразі ОДА рекомендуватиме органам місцевого самоврядування Миколаївщини, у разі прийняття рішення щодо надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду, врахувати затверджений у Миколаївській області розмір щомісячної готівкової виплати на 2018 рік при вирішенні питань щодо фінансування пільг за рахунок відповідних місцевих бюджетів. При цьому, у разі неприйняття такого рішення пільги надаватимуться у безготівковій формі.

«Соціальна рівність пільговиків, поглиблення децентралізації влади та розширення повноважень органів місцевого самоврядування, покращення соціального клімату – це те, що забезпечать готівкові виплати. Наше завдання – справедливо надати усім пільговикам грошову компенсацію за проїзд», – зазначив заступник голови ОДА.

 
Відбулася постійна комісія обласної ради з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури

26 червня 2018 року відбулася постійна комісія обласної ради з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури, в якій прийняли участь заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Таміла Сербульова та начальник відділу по роботі з інвалідами та ветеранами управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталя Жеванова

В роботі комісії взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко.

Під час засідання розглянуто питання: про внесення змін та доповнень до комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року; про внесення змін до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2016 – 2018 роки; про внесення змін та доповнень до обласної Цільової програми територіальної оборони у Миколаївської області на 2017 – 2018 роки; про внесення змін до рішення обласної ради від 16 жовтня 2009 року №16 «Про обласну премію імені Федора Іванова – Героя України»; про внесення змін та продовження строку дії на період до 2009 року включно обласної цільової соціальної програми протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу на 2015 – 2018 роки та інші.

У ході постійної комісії обласної ради заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Таміла Сербульова зазначила, що за рахунок коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року передбачено оздоровлення та відпочинок на базах відпочинку, санаторно-курортних закладах учасників антитерористичній операції на сході України та членів їх сімей. На 2018 рік на ці цілі передбачено 3500,0 тис. грн.

28 учасників антитерористичної операції з членами їх сімей вже отримали послуги з оздоровлення в оздоровчо-спортивному таборі «Лісотехнік» (с. Рибаківка) на загальну суму 117,6 тис. грн..

На даний час отримують послуги з відпочинку та оздоровлення 148 учасників антитерористичної операції з членами їх сімей в пансіонаті «Надія» (м. Очаків) та 30 учасників антитерористичної операції з членами їх сімей в оздоровчо-спортивному таборі «Лісотехнік» (с. Рибаківка).

До кінця року планується оздоровити ще 627 учасників антитерористичної операції та членами їх сімей.

За результатами роботи постійної комісії обласної ради прийняті відповідні рішення.

 
Відбувся «круглий стіл» на тему: «Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції. Шляхи реалізації бюджетної програми у Миколаївській області у 2018 році»

26 червня 2018 року на базі департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації відбувся «круглий стіл» з представниками органів соціального захисту населення, медичних закладів, практикуючих психологів, представників військкоматів та військових частин, громадських організацій на тему: «Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції. Шляхи реалізації бюджетної програми у Миколаївській області у 2018 році». В засіданні «круглого столу» також взяв участь головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Саєнко П.П.

Під час проведення «круглого столу» розглянуті питання: психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності. Основні положення та вимоги та шляхи реалізації бюджетної програми у Миколаївській області у 2018му році. Взаємодія фахівців соціального захисту, громадськості, медичних установ, психологів, військових частин.

Начальник відділу по роботі з інвалідами та ветеранами управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Надія Жеванова зазначила, що для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник звертається до замовника послуг за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців та осіб, які перебувають на службі, - за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу), у тому числі за зверненням командира (начальника).

Отримувач послуг звертається до районного органу соціального захисту населення із заявою, складеною в довільній формі,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення. Отримувачі послуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

Для надання учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів суб’єкт надання послуг подає замовнику необхідний пакет документів.

Суб’єкт надання послуг визначає види послуг із психологічної реабілітації з урахуванням індивідуальних потреб отримувача послуг, визначених за результатами психологічної діагностики, проведеної фахівцем, який відповідає кваліфікаційним критеріям, зазначеним у вимогах, і безпосередньо надає психологічні послуги (у разі потреби така діагностика проводиться групою фахівців).

Психологічна діагностика повинна відповідати стандартам і протоколам її проведення, що затверджуються Мінсоцполітики.

Психологічна реабілітація отримувача послуг може проводитись із залученням членів його сім’ї, а також інших осіб (з урахуванням інтересів і потреб такого учасника та за його згодою), зокрема тих, які разом з ним проходили або проходять військову службу.

У разі надання послуг із психологічної реабілітації без забезпечення харчування та проживання тривалість курсу не перевищує 40 облікових одиниць.

У разі проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів.

Оплата послуг із психологічної реабілітації отримувачів послуг проводиться шляхом відшкодування вартості таких послуг суб’єктам надання послуг відповідно до укладеного договору на підставі актів надання послуг.

Гранична вартість послуг із психологічної реабілітації визначається щороку Мінсоцполітики за пропозицією Служби та за погодженням із Мінфіном.

По закінченню засідання «круглого столу» відбулося обговорення проблемних питань, на які учасники отримали обґрунтовані відповіді.

 
Питання підготовки об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року знаходиться на постійному контролі влади

26 червня 2018 року директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксана Єльчієва взяла участь в селекторній нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань виконання планів підготовки житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу, об`єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

У сфері підпорядкування департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації знаходиться 10 будинків-інтернатів та 20 відділень стаціонарного догляду територіальних центрів соціального обслуговування  (надання соціальних послуг), Миколаївський обласний центр ресоціалізації наркозалежної молоді, Миколаївський обласний центр соціально-психологічної допомоги, які розташовано в районах та містах області.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 25.04.2018 № 141-р «Про заходи з підготовки об’єктів теплопостачання і теплоспоживання до роботи в опалювальному сезоні 2018/2019 року» департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації розроблено та затверджено наказом від 23.05.2018 р № 63 план заходів щодо своєчасної підготовки установ і закладів системи соціального захисту населення облдержадміністрації до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р.

Всі 10 будинків-інтернатів системи соціального захисту населення мають власні котельні, п’ять з яких – на газовому (Вознесенський, Первомайський, Баштанський, Виноградівський, Степівський), решта – на твердому паливі (Горожанський, Баратівський, Лупаревський, Новосвітлівський, Миколаївський)

З 20 відділень стаціонарного догляду територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 14 мають автономне газове опалення, 4 – автономне електроопалення (Арбузинський, Кривоозерський, Новобузький, м. Первомайськ), 1 – централізоване газове опалення (Очаківський район) та 1 – централізоване електричне опалення (Снігурівський район).

На випадок тимчасових відключень енергопостачання дизельними електростанціями забезпечено всі будинки-інтернати, пересувними електростанціями забезпечено 18 стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Територіальні центри Новобузького та Снігурівського районів щороку укладають договори з районними службами МНС щодо забезпечення пересувним дизельгенератором через відсутність власних альтернативних джерел електропостачання.

Для забезпечення належних умов для дотримання правил пожежної безпеки, відповідно до чинного законодавства, заплановано роботу з питань забезпечення пожежної безпеки на всіх об’єктах, підпорядкованих департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, з постійним або тимчасовим перебуванням людей у Миколаївській області.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 82

Увага!

Сайт sotszahist.mk.ua з 1 серпня 2018 року припиняє своє функціонування!

Новий сайт департаменту

(знаходиться у режимі наповнення)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.