Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

Підвищення рівня оплати праці – на контролі влади

05 липня 2017 р. при облдержадміністрації відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань  забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, в якому взяла участь в.о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Бєлкіна Л.П.
В ході засідання  міжвідомчої робочої групи начальник головного управління  Пенсійного фонду України в Миколаївській області Єфремова Н.В., начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління  Державної фіскальної служби у Миколаївській області Решетник В.М. проінформували присутніх про підсумки моніторингу ситуації щодо запровадження  мінімальної  заробітної плати не нижче 3200 грн. на підприємствах, організаціях та установах  Миколаївської області. Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці України   у Миколаївській області Марченко Г.І. повідомила про здійснення управлінням  Держпраці в Миколаївській області  у 2017 році  контролю за додержанням підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності законодавства про оплату праці в частині  дотримання  виплати мінімальної заробітної плати, недопущення переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу, скорочення та направлення їх у відпустки  без збереження заробітної плати.
Про динаміку кількості зареєстрованих безробітних з початку 2017 року в області у зв’язку  із запровадженням  мінімальної заробітної плати та дотримання розмірів мінімальної заробітної плати при реєстрації вакансій  в центрах зайнятості доповідав      Оборонько Д. М. – директор   Миколаївського  обласного центру зайнятості.
Підбиваючи підсумок засідання міжвідомчої робочої групи в.о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Л.П. Бєлкіна наголосила, що перед виконавчою владою стоїть чітке завдання – рішення Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн має виконуватися в повному обсязі.

 
Про реалізацію сімейної політики говорили на телеканалі «Миколаїв»

picЗаступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Таміла Сербульова 4 липня ц.р. взяла участь у програмі «Гаряча лінія» на телеканалі «Миколаїв». Темою зустрічі, напередодні відзначення в Україні 8 липня Дня родини, стало проведення сімейної політики у Миколаївській області.
Таміла Володимирівна повідомила, що в області проживають близько 450 тис. сімей.
В ході зустрічі Сербульова Т.В. звернула увагу на тому, що багатодітною вважається родина, в якій виховується троє і більше дітей; документом, що дає право на пільги багатодітній сім’ї, є посвідчення.
У Миколаївській області проживає 9235 багатодітних сімей, в яких виховуються 31427 дітей.
Також Таміла Володимирівна розповіла, що на цей час 1352 багатодітним жінкам Миколаївщини присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»
Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється Указами Президента України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України. Під час розмови окремо було виділено питання про перелік документів, що необхідно надати для отримання звання «Мати-героїня».

 
На Миколаївщині пройшов ІХ обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з обмеженими можливостями «Перлини півдня»

30 червня 2017 року в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі пройшов ІХ обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з обмеженими можливостями «Перлини півдня». У відкритті конкурсу взяли участь перший заступник голови Миколаївської обласної ради Кухта І.В., в.о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Бєлкіна Л.П., директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М., голова Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України Руденко Г.М. Організаторами виступили Миколаївська обласна організація Союзу організацій інвалідів України; Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації; управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації; Центральна міська бібліотека ім. Кропивницького, при підтримці Миколаївської обласної організації Спілки письменників України.
В своєму зверненні до учасників та гостей заходу перший заступник голови Миколаївської обласної ради Кухта І.В. зазначив, що такі конкурси допомагають проявити себе при будь-яких життєвих обставинах: «Це свято - яскравий приклад того, як можна, будучи інвалідом, бачити світ кращим. Можна показати свою історію, не розгубитися. Це приклад для тих, хто перебуває в такому стані депресії і невизначеності аби жити активним життям. Ми радієм талантам цих творчих людей. Губитися не треба, треба шукати місце де можна використати свій талант»
Як повідомила виконуюча обов’язки директора департаменту соціального захисту населення Любов Бєлкіна, цей конкурс було започатковано за ініціативою департаменту  соціального захисту населення облдержадміністрації у 2009 році, отримав велику підтримку громадськості та став щорічним.  Головною метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитих та обдарованих людей з інвалідністю, сприяння процесу реабілітації та соціальної адаптації інвалідів засобами мистецтв, допомога у самовдосконаленні та самоствердженні талантів. Конкурс є підтвердженням того, що люди з обмеженими можливостями наділені безмежними талантами, які розкривають їх багатий внутрішній світ, даруючи людям чудовий настрій та є прикладом для інших.
Вона побажала всім конкурсантам творчого натхнення, подальших успіхів і мирного неба над головою.
Крім того, присутні мали змогу відвідати виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва серед осіб з інвалідністю, в якій приймає участь близько 30 конкурсантів, що також проходила в стінах Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.
Переможці конкурсу отримали дипломи та грошові винагороди.


Довідково:
На адресу конкурсного комітету надійшло 84 заявки на участь в конкурсі із 24 районних та міських організацій інвалідів. Серед конкурсантів інваліди різних нозологій: 12 інвалідів І групи, 34 – ІІ, 37 – ІІІ, один інвалід  дитинства. Вперше приймають участь у конкурсі 39 осіб.
За жанрами: авторська пісня – 11, проза – 9, поезія – 27, декоративно-прикладне мистецтво - 36.
Серед конкурсантів є учасники, які розкривають свою творчість в різних номінаціях – Дзудзело Микола, Скорнякова Лідія, Біленко Любов, Бирзул Валентина, Багнюк Віра, Хілівнюк Лідія, Керлан Наталія,  Видашенко Зоя, Шлапак Ганна та інші.

 
Основні положення проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”

Переглянути...

 
Президент підписав Закон щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

picПрезидент Петро Порошенко підписав Закон України № 2082-VIII «Про внесення зміни до статті 48 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Закон був прийнятий Верховною Радою України 6 червня 2017 року.
Законом вносяться зміни до статті 48 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», згідно з якими поновлюється право на отримання щорічної допомоги на оздоровлення для дітей, які втратили внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків, та евакуйованих із зони відчуження у 1986 році.
Відповідно буде забезпечено отримання щорічної допомоги на оздоровлення евакуйованим із зони відчуження у 1986 році та дітям, які втратили внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків, що сприятиме належному соціальному захисту цієї категорії осіб.
Закон поновлює право на виплату щорічної допомоги на оздоровлення кожній дитині, яка втратила внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків, та евакуйованим із зони відчуження у 1986 році. Відповідну норму Закону, в наслідок технічної помилки, було скасовано в результаті внесення змін до Закону України від 21 квітня 2016 року № 1339-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 
Уряд затвердив Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції

picКабінет Міністрів своєю постановою затвердив Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції. Мінсоцполітики розробило проект акта з метою утворення дієвого механізму організації професійного навчання (післядипломної освіти), а також надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг з цих питань, як невід’ємної складової соціальної адаптації до умов цивільного життя учасників антитерористичної операції органами виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, районних рад.
Прийняття Порядку дозволить:
створити дієвий механізм організації відновлення професійних навичок учасників антитерористичної операції, як невід’ємної складової їх адаптації до умов цивільного життя;
забезпечити право учасників антитерористичної операції на освіту впродовж життя;
підвищити оперативність вирішення проблемних питань учасників антитерористичної операції, пов’язаних з цивільною професійною діяльністю, та посилити їх конкурентоспроможність на ринку праці.

 
Засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

23.06.2017 при Миколаївській облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віталія Кіндратіва відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Участь у робочому засіданні взяли члени комісії та керівники підприємств, арбітражні керуючі підприємств на яких не забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам.
Про стан погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах області було заслухано:   
Логвінов М.Ю. – в.о. директора ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». За станом на  01.06.2017 року підприємство  має борги з виплати заробітної плати в сумі  –1244,9 тис.грн. Своєчасно не отримують заробітну плату 612 працівників підприємства. За даними в.о. директора в рахунок погашення боргу в червні 2017 виплачено 735,2 тис.грн., заробітна плата за травень 2017 року у сумі 2591,4 тис. грн. залишається не виплаченою(100 % від нарахованої.).  Решту заборгованості плануємо виплатити до кінця червня 2017 року.   
Про стягнення коштів через органи ДВС  для виплати заборгованості із заробітної плати ТОВ «Мостобудівельний загін №73» доповів Довгань Г.Г., заступник начальника управління, начальник відділу примусового виконання рішень управління ДВС в Миколаївській області.  На виконанні в органах ДВС  по ТОВ «Мостобудівельний загін №73» знаходяться  22 виконавчих документа на суму 692, 2 тис.грн про стягнення заборгованості по заробітній платі та іншим виплатам пов’язаним з трудовими правовідносинами. В  той час ТОВ «Мостобудівельний загін №73» має заборгованість з виплати заробітної плати  252 працівникам в сумі – 4332,3 тис.грн.
Про стан погашення заборгованості із заробітної плати в санаторії- профілакторії «Інгул»  заслухано директора підприємства Серебрякова Ю.В. Підприємство має заборгованість в сумі – 132,5 тис. грн. За інформацією Серебрякова Ю.В.  за станом на 22.06.2017 заробітна плата травня  2017 року у сумі 76,3 тис.грн. залишається невиплаченою , заборгованість із заробітної плати на підприємстві виникла у зв’язку з відсутністю відпочиваючих протягом січня – квітня 2017 року. Оздоровчий сезон розпочався із 15 травня 2017 року і від цього періоду розпочалося заключення договорів і надходження замовлень про надання оздоровчих послуг як від фізичних осіб, так і юридичних осіб. Також, санаторій - профілакторій «Інгул» виграв тендер на надання послуг по оздоровленню для ветеранів війни на 970, 0 тис. грн. з 1 серпня 2017 року. Перспективи погашення боргу: до кінця липня 2017 року плануємо повністю погасити заборгованість із заробітної плати.
Про стан погашення заборгованості із заробітної плати на комплексній дитячо-юнацькій  спортивній  школі заслухано Садовського О. В.– начальника відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації. Заборгованість з виплати заробітної плати на комплексній дитячо-юнацькій  спортивній  школі складає   на  01.06.2017 – 155,3 тис.грн. Садовський  О. В. повідомив, що з 01.01.2016  ОДА припинено надання фінансової підтримки  зазначеній школі через значні порушення, в тому числі бюджетного законодавства (лист від 25.04.2017 № 04-336/1).
Голова Миколаївської обласної організації ФСТ «Україна»( засновник) надав лист до ДПСЗН ММР з роз’ясненнями, що організація  раніше отримувала фінансову підтримку від відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської ОДА. Наразі, фінансова підтримка  з боку ОДА припинена, організація не має власних коштів та не збирає членських внесків, тому не має можливості  самостійно погасити заборгованість із заробітної плати працівникам школи.
За інформацією керуючого санацією кредитної спілки «Надія» Прохорова  В. С. заборгованість з виплати заробітної плати  15 працівникам  складає 311,2 тис.грн. В липні- серпні 2017 року плануємо частково погасити  заборгованість із заробітної плати у сумі 50,0 тис.грн.
На засідання комісії запрошувались:
Директор ТОВ «Мостобудівельний  загін № 73» Шайгородський Ю.П
Керівник  публічного  акціонерного  товариства «Зангас – НГС» Давидов О.Ф.
Керівники , арбітражні керуючі зазначених підприємств не з’явились на засідання комісії.   Сума боргу за станом на 01.06.2017 з  виплати заробітної плати на: ТОВ „Мостобудівельний  загін № 73”  - 4332,3 тис.грн.; публічному  акціонерному  товаристві «Зангас – НГС» – 403,2 тис. грн.(підприємство  не здійснює діяльність та є банкрутом.)
За результатами проведеного засідання комісії Віталій Кіндратів рекомендував керівникам підприємств забезпечити погашення заборгованості з виплати заробітної плати  до кінця року не менш ніж на 50% від обсягу заборгованості яка склалася на 01.01.2017, не допускати  виникнення та зростання заборгованості в подальшому. Доручив департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації направити листи керівникам підприємств які були відсутні на засіданні комісії про надання ними пояснень причини відсутності.

 
На Миколаївщині пройшла робоча нарада щодо організації роботи з питання здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю при облдержадміністрації.

У п’ятницю, 23 червня, в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації  Віталія Кіндратіва відбулася робочу нараду щодо організації роботи з питання здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.
Серед запрошених на нараду – представники управління Держпраці у Миколаївській області, департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, головного управління Пенсійного фонду України у Миколаївській області,     Головного управління статистики у Миколаївській області, Головного управління Державної фіскальної служби  у Миколаївській області, Миколаївської обласної ради профспілок.
У ході засідання розглянуто питання щодо основних завдань та процедури здійснення державного контролю за додержанням  законодавства про працю управлінням Держпраці у Миколаївській області та її територіальними органами, виконавчими органами  міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №295 та організацію обміну інформацією щодо відомостей, які містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

 
Шановні трудові мігранти!

Звертаємо Вашу увагу, що Кабінет Міністрів України видав розпорядження від 12 квітня 2017 року № 257-р «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення реінтеграції в суспільство трудових мігрантів і членів їх сімей».               
Заходи направлені, зокрема, на сприяння працевлаштуванню трудових мігрантів і членів їх сімей після повернення в Україну з урахуванням рівня їх освіти, професійного досвіду, кваліфікації та потреб ринку праці.   А також на забезпечення соціального та правового захисту громадян України, які працюють за кордоном, зокрема шляхом активізації міжнародного співробітництва, укладення міжнародних договорів, що стосуються питань захисту прав трудових мігрантів.
У разі виникнення питань, які стосуються працевлаштування, дотримання трудового законодавства, соціального захисту Ви можете звернутися до департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації (вул. Воєнна, 1, тел. 55 00 85) та Миколаївського обласного центру зайнятості (вул. Нікольська, 68, тел. 37 13 31).
А також у разі виникнення скрутних ситуацій, Ви можете звернутися до Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - 527 або 0 800 505 501.

 
Більше 200 демобілізованих учасників АТО з Миколаївської області скористаються правом на оздоровлення

Станом на 20 червня 208 демобілізованих учасників АТО та 328 членів їх сімей виявили бажання скористатися правом на оздоровлення та відпочинок, і вже подали відповідні документи до соціальних служб.
Так, з метою цільового використання коштів обласного бюджету, які виділені для оздоровлення та відпочинку демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, департаментом соціального захисту населення ОДА було проведено роботу по виявленню бажаючих серед зазначеної категорії осіб оздоровитися на базах відпочинку Миколаївської області.
Відповідно до заходів Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота», було затверджено Порядок організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, в санаторно-курортних закладах демо(білізованих учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей. Станом на 20 червня 2017 року, загальна сума на оздоровлення 536 осіб вищевказаних категорій складає 1 мільйон 608 тисяч гривень. Загалом же ж, згідно затвердженої Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» в обласному бюджеті передбачено 2 мільйони 700 тисяч гривень.
«Управліннями соціального захисту населення на даний час проводиться робота щодо укладання договорів з санаторно-курортними закладами та базами відпочинку. Початок оздоровлення заплановано на кінець червня-серпень відповідно до дат заїздів на базах відпочинку», - розповіла в.о. директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Любов Бєлкіна.
Також вона повідомила, що в усіх районах області надалі проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед демобілізованих учасників АТО щодо можливості організації їх оздоровлення та відпочинку разом з членами родин.
Отримати всю необхідну інформацію з приводу участі в зазначеній Комплексній програмі та оформити відповідні документи можна в органах соціального захисту населення за місцем реєстрації.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 58

Увага!

pic

Детальніше...

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір на посаду директора Первомайського психоневрологічного інтернату

детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошення!

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм «Безбар’єрна Миколаївщина» на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення „Турбота” на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.

sex resim,seks resim,porno resim,
Nice servis,nice bariyer,mantar bariyer,epoksi zemin,köşe koltuk,yükleme rampası,bft türkiye,bahçe kapısı motoru,nice türkiye,evden eve nakliyat,epoksi,bft,kepenk tamiri,Dış cephe mantolama,pergola,
hacklink wordpress free themes ankara sexs shop hacklink satış elektronik sigara çeşiteleri
bakırköy escort şirinevler escort halkalı escort bahçeşehir escort pendik escort şişli escort taksim escort etiler escort beşiktaş escort sincan escort cebeci escort eryaman escort çankaya escort keçiören escort etlik escort