Decrease Size Reset font to default Increase Size

Головне меню

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Урядовий портал

Миколаївська ОДА

ГУДС

МОЦСЗН

ТДІЗПП

УВАГА!

19

Питання погашення заборгованості знаходиться на постійному контролі влади

19 червня 2018 року відбулася зустріч голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченко, його заступника з гуманітарних питань Євгена Шевченко з працівниками Миколаївського суднобудівного заводу, на якій була присутня директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксана Єльчієва.
На зустрічі також був присутній в.о. директора Миколаївського суднобудівного заводу Валерій Калашников та голова профспілкового комітету Микола Головченко.
У ході зустрічі Олексій Савченко наголосив: «Дякую Президенту України Петру Порошенку за підтримку і принципову позицію! Сьогодні ми маємо збільшений статутний капітал підприємства «Миколаївський суднобудівний завод». І це, в свою чергу, дасть можливість повністю погасити заборгованість по заробітній платі. 15 червня пройшов перший платіж у розмірі 3,1 млн грн, які люди вже отримали на свої зарплатні картки. Це свідчить про те, що глава держави дбає про завод і його робітників. Знаючи болючу тему цього підприємства, він свідомо взяв на себе відповідальність і допоміг вирішити проблему із заборгованістю».
На сьогодні в штатному розписі підприємства числяться 530 чоловік, людям повинні більше 30 мільйонів гривен.
Також чиновник розповів про наявні домовленості з командувачем Військово-морських сил України віце-адміралом Ігорем Воронченко про подальше використання потужностей заводу для обслуговування ВМС.
«Це системна проблема, тому створили певний механізм, завдяки ньому сьогодні ви отримали перші виплати. Ці виплати не будуть закінчені, до кінця цього року повністю буде закрита вся заборгованість. Вже збільшений статутний капітал на 39 мільйонів гривен, за рахунок збільшеного статутного капіталу йдуть надходження. Сподіваюся, що в наступному місяці надходжень буде більше 5 мільйонів гривен, і так до кінця року. Практично, кожні півтора місяці йтимуть надходження», - заявив Олексій Савченко.

 
Відбувся профінформаційний семінар «Гендерні питання»

18 червня 2018 у центрі зайнятості Центрального району м. Миколаєва відбувся профінформаційний семінар на тему: «Гендерні питання» за участю головного спеціаліста відділу по роботі з сім'єю управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державно страхування департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Волошанівської В.В., під час якого обговорювалися питання щодо уникнення ситуації торгівлі людьми. Також висвітлено основні види та форми торгівлі людьми, у який спосіб людина може потрапити до ситуації торгівлі людьми, ознаки ситуації торгівлі людьми та що потрібно робити, якщо вже людина опинилася у даній ситуації.

 
Разом долаємо труднощі, разом йдемо до висот!

Відповідно до меморандуму безперервної освіти Європейського Союзу сьогодні концепція навчання впродовж всього життя прийнята і здійснюється в більшості розвинутих країн світу. Це особливо важливо для вирішення проблем людей старшого віку, покращення якості їх життя, збереження та формування їх активної життєвої позиції
Впровадження освітньої послуги «Університет третього віку» у нашому місті запроваджено з листопада 2011 року, коли в університеті ім.В.О.Сухомлинського та 4-х районних відділеннях міського територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відкрилися факультети різного спрямування. І вже перші заняття показали, що за допомогою освічених та уважних викладачів, під час спілкування з подібними собі можна вирішити проблеми самотності, самореалізації.
З того часу кожного року більше 1000 миколаївців «елегантного віку» щоденно навчаються основам комп’ютерної грамотності, діляться своїми творчими вміннями, оздоровлюються та опановують навички самодопомоги, обговорюють життєві питання і розбираються у правових колізіях, готуються під час репетицій до виступів на концертних майданчиках міста, разом із спеціалістами з соціальної роботи організують дозвілля та відпочинок. Для багатьох громадян похилого віку міський територіальний центр став мало не другою домівкою, адже саме тут вони знайшли таке потрібне їм спілкування і турботу.
Саме про досвід роботи та плани на майбутнє йшла мова на засіданні «круглого столу», де до активного спілкування залучилися всі присутні. Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Василенко С.М. зазначив, що практична реалізація принципу «навчання впродовж життя» має бути поширена ще на більшу кількість представників старшого покоління. Заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Кірова О.Б. відмітила, що територіальний центр Миколаєва йде в ногу з прогресом, дає можливість пенсіонерам відчувати себе надійно у руслі сучасних досягнень. Керівник громадської організації Букач М.М. розповів про плани «Освітнього центру» щодо участі у міжнародних зустрічах. Директор міського територіального центру Бондаренко С.М. вважає, що саме «у великій дружній сім’ї, яка складається з слухачів, спеціалістів міського територіального центру та волонтерів-викладачів, відкриваються нові горизонти для людей старшого віку».
Жваво і по діловому, з прикладами та цифрами, слайдовими матеріалами, з пропозиціями, які надавали  також представники ветеранських організацій, волонтери і самі студенти «третього віку», обговорили присутні підсумки роботи, прийняли рекомендації по подальшому удосконаленню діяльності «Університету третього віку». Родзинками заходу стали виставка творчих робіт студентів факультетів «Рукоділля» та концертні номери у виконанні талановитих, яскравих, активних учасників  художньої самодіяльності.

 
Оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної підтримки

З метою комплексного вирішення питань з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року видано розпорядження голови облдержадміністрації від 27 лютого 2018 року № 49-р «Про затвердження заходів щодо реалізації у 2018 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки».
Повноваження з питань оздоровлення дітей з квітня 2018 року передано до департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації.
За станом на 14 червня 2018 року 16 закладів, розташованих в курортних зонах вже надають послуги з оздоровлення та відпочинку. 5 закладів оздоровлення працюють в інших районах області. Інші заклади розпочнуть роботу з 18 червня. Працюють 268 пришкільних таборів, де на даний час перебуває 11 тис. 300 дітей
Оздоровчий сезон розпочато в штатному режимі. З 11 червня працюють дві поліцейські станції в зонах відпочинку Коблеве та Рибаківка. На період курортного сезону на території Березанського та Очаківського районів 90 правоохоронців будуть забезпечувати безпеку відпочиваючих, попереджувати скоєння злочинів та правопорушень.
Так, 17 червня 2018 року 257 дітей, які потребують особливої соціальної підтримки, відправлено на оздоровлення та відпочинок у дитячий оздоровчий табір «Маяк», який знаходиться у зоні відпочинку Рибаківка та 18 червня 2018 року – 120 дітей відправлено на оздоровлення та відпочинок у ПЗОВ «Динамо», який знаходиться у м. Очакові.
Термін відпочинку 21 день. Оздоровлення проводиться за кошти обласного бюджету.
Заклади обстежено на предмет дотримання вимог пожежної безпеки, санітарного законодавства, охорони праці. Також проведено перевірку організації благоустрою територій, підготовчих робіт у будівлях та спорудах, необхідних робіт із запуску технологічного обладнання.
Особливу увагу було приділено наявності результатів лабораторних досліджень питної води, які підтверджують її гарантовану якість, узгодженого перспективного меню, висновкам головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області по результатам проведених заходів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства
До кожного дитячого оздоровчого закладу надано Примірний перелік лікарських засобів, виробів медичного призначення і обладнання, обов’язковий для дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, затверджений МОЗ України. Під час роботи обласної комісії буде перевірятись забезпеченість закладів згідно даного переліку.
Для забезпечення надання невідкладної стаціонарної допомоги дітям директорами дитячих оздоровчих закладів наразі укладаються договори з територіальними закладами охорони здоров'я області (Березанська ЦРЛ, Очаківська ЦРЛ, Миколаївська ЦРЛ).
Питання організації та проведення оздоровчої кампанії знаходиться під особистим контролем голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

 
Організація та проведення оздоровчої кампанії знаходиться на постійному контролі влади

15 червня 2018 року на базі обласної філії ПАТ «Укртелекому» в режимі відеоконференц-зв’язку відбулася Всеукраїнська селекторна нарада щодо обговорення механізму використання субвенції в повному обсязі та питань організації оздоровчої компанії у 2018 році, в якій прийняли участь директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації - Єльчієва О.Р. та начальник відділу з питань оздоровлення департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Смоквина М.М.
З метою комплексного вирішення питань з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року видано розпорядження голови облдержадміністрації від 27 лютого 2018 року № 49-р «Про затвердження заходів щодо реалізації у 2018 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки»
Утворено регіональний штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей в літній період 2018 року, а також створено обласну комісію з обстеження на предмет готовності та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області.
Повноваження з питань оздоровлення дітей з квітня 2018 року передано до департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.
До початку оздоровчого сезону обласною комісією проведено перевірки об’єктів дитячого оздоровлення та відпочинку за участю всіх заінтересованих представників, у тому числі ДСНС, Держпраці та Держпродспоживслужби. Протягом червня-серпня комісією будуть здійснюватися рейдові перевірки дитячих оздоровчих закладів.
Заклади обстежено на предмет дотримання вимог пожежної безпеки, санітарного законодавства, охорони праці. Також проведено перевірку організації благоустрою територій, підготовчих робіт у будівлях та спорудах, необхідних робіт із запуску технологічного обладнання.
Особливу увагу було приділено наявності результатів лабораторних досліджень питної води, які підтверджують її гарантовану якість, узгодженого перспективного меню, висновкам головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області по результатам проведених заходів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.
За станом на 14 червня 2018 року 16 закладів, розташованих в курортних зонах вже надають послуги з оздоровлення та відпочинку. 5 закладів оздоровлення працюють в інших районах області. Інші заклади розпочнуть роботу з 18 червня. Працюють 268 пришкільних таборів, де на даний час перебуває 11 тис. 300 дітей.
Оздоровчий сезон розпочато в штатному режимі. З 11 червня працюють дві поліцейські станції в зонах відпочинку Коблеве та Рибаківка. На період курортного сезону на території Березанського та Очаківського районів 90 правоохоронців будуть забезпечувати безпеку відпочиваючих, попереджувати скоєння злочинів та правопорушень.
Для підготовки медичних працівників до роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, 4 травня 2018 року на базі обласної дитячої лікарні заплановано проведення семінар-наради з організації надання медичної допомоги дітям в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Головним лікарям закладів охорони здоров`я області доручено забезпечити проведення безкоштовних медичних оглядів дітей, які направляються на оздоровлення та відпочинок, з видачею довідки (ф 079/о) з відомостями про групу по фізкультурі, режим оздоровлення, епідоточення за місцем проживання, профілактичні щеплення, відсутність інфекційних хвороб; проведення безкоштовних медичних оглядів виховательського та обслуговуючого персоналу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
До кожного дитячого оздоровчого закладу надано Примірний перелік лікарських засобів, виробів медичного призначення і обладнання, обов’язковий для дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, затверджений МОЗ України. Під час роботи обласної комісії буде перевірятись забезпеченість закладів згідно даного переліку.
Для забезпечення надання невідкладної стаціонарної допомоги дітям, директорами дитячих оздоровчих закладів наразі укладаються договори з територіальними закладами охорони здоров'я області (Березанська ЦРЛ, Очаківська ЦРЛ, Миколаївська ЦРЛ).
Поточного року фінансування на організацію оздоровлення та відпочинку дітей складає 31 млн. 313 тис. 190 грн.
Питання організації та проведення оздоровчої кампанії знаходиться під особистим контролем голови обласної державної адміністрації.

 
Відбулася зустріч з представниками громадських організацій Миколаївської області

15 червня 2018 року відбулася зустріч директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Єльчієвої О.Р. з керівниками: Миколаївської обласної організації ветеранів Поротніковим М.А.; обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу Соловей Ю.Л.; Миколаївської обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Сімонян Р.Х.; громадської організації «Миколаївська обласна організація волонтерів» Редька В.І.; Миколаївської обласної організації Союзу організації інвалідів України Степаненко О.Г.; громадської організації «Миколаївська обласна Асоціація ветеранів Афганістану та АТО» Білик В.С.; представником «Асоціації учасників та інвалідів АТО» та головним спеціалістом Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Саєнко П.П.
Під час зустрічі учасники обговорювали заходи, які були проведені за період з січня по травень 2018 року громадськими організаціями Миколаївської області, серед яких: Миколаївською обласною спілкою воїнів-інтернаціоналістів та запасу 11 лютого 2018 року проведено «Вечір зустрічі бойових друзів», 13 лютого 2018 року - панахиду по загиблим в афганській війні, 14 лютого 2018 року - відвідання ветеранів, які знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі інвалідів війни.
У березні 2018 року громадською організацією «Миколаївська обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО» проведенні заходи з нагоди святкування 74 річниці визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.
3 квітня 2018 Миколаївською обласною організацію Союзу організацій інвалідів України проведено засідання Президії Ради з актуальних питань, які турбують осіб з інвалідністю.
Обласна рада ветеранів активно бере участь у всіх заходах, що проводяться облдержадміністрацією та обласною радою депутатів, присвячених державним святам, знаменним і пам'ятним датам України та м.Миколаєва.
Щорічно, за традицією, напередодні святкування Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні організовується відвідування клінічного госпіталю ветеранів війни, де ветеранів, які знаходяться на лікуванні, поздоровляють представники обласної, міської влади, обласної ради ветеранів.
Наприкінці зустрічі учасники наголосили на заходах, які плануються проводитись протягом другого півріччя 2018 року.

 
Відбувся виїзний прийом директора департаменту

14 червня 2018 року відбувся виїзний прийом директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації  Єльчієвої О.Р. для жителів м. Вознесенська та Вознесенського району, під час якого в приміщенні виконавчого комітету Вознесенської міської ради відбулася спільна нарада з керівниками установ соціального захисту населення та їх заступниками.
На нараду були запрошені: заступник голови Вознесенської райдержадміністрації - О.Козуба; заступник Вознесенського міського голови - Ю.Путій; начальник управління соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації - А.Житник; начальник відділу управління персоналом, організаційно-методичної роботи та контролю управління соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації - Ю.Соломічева; начальник управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради - І.Шишляннікова; заступник начальника управління-начальник відділу соціальних виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради - Н.Клименко; директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вознесенського району - Н.Наконечна; директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування м.Вознесенська» - Л.Коваленко; завідувач відділення соціальної допомоги вдома КУ «ТЦ соціального обслуговування м.Вознесенська» - А.Краснікова; директор КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Вознесенська» - Т.Горлова; директор Вознесенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - О.Лукова; директор Вознесенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради - Т.Петрушкова; директор КУ «Центр надання соціальних послуг Олександрівської селищної ради» - Т.Божко.
Під час наради розглядалися питання: про порядок призначення субсидії; про заключення договорів з підприємствами для забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації; про забезпечення організації оздоровлення та відпочинку дітей, учасників АТО та членів їх сімей в санаторно-курортних закладах; про забезпечення безперешкодного доступу до об’єктів соціальної інфраструктури маломобільних груп населення; про роботу інспекторів з праці та території міста, району та ОТГ; про легалізацію зайнятості; про призначення державних соціальних допомог; про забезпечення створення нових робочих місць; про здійснення контролю за роботою зі зверненнями громадян; про забезпечення житлом інвалідів війни; про пільгове перевезення пільгової категорії громадян; про взаємодію установ соціального захисту населення з ОТГ.
В ході наради директор департаменту Оксана Єльчієва наголосила, що робота міста і району з питань соціального захисту проводиться на належному рівні, запропонувала присутнім у разі виникнення проблемних питань, звертатися до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за допомогою та роз’ясненнями, закликала присутніх до співпраці, проведення спільних нарад, засідань, з метою покращення роботи з питань соціального захисту населення та звернулася до директора КУ «Центр надання соціальних послуг Олександрівської селищної ради» Т.Божко щодо забезпечення достатнього фінансування роботи відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у випадку його передачі на баланс ОТГ від територіального центру.
Після наради директор департаменту Єльчієва О.Р. та Олександрівський селищний голова Бензаря М.М. відвідали Олександрівське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вознесенського району, де оглянули умови проживання кожного підопічного.
Також, директор департаменту відвідала Центральну районну лікарню, де поспілкувалася з Кулішом Олександром Дмитровичем з питання влаштування його до Вознесенського геріатричного пансіонату.

 
На Миколаївщині відбулося засідання робочої групи

13 червня 2018 року відбулося засідання робочої групи з розгляду питань, пов’язаних з наданням дозволу на право користування пільгами з оподаткування, визначення доцільності надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі, цільової позики та дотації на створення спеціальних робочих місць для інвалідів підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів.
В ході засідання робочої групи розглянуто питання щодо отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування на період з 01.07.18 р. по 30.06.19 р. підприємством об’єднання громадян «Миколаївське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих»; громадської організації «Миколаївська обласна організація Українського товариства глухих»; та Міжгалузевим учбово-виробничим підприємством «АПЕКС» громадської організації «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України».
За підсумками роботи робочої групи внесено пропозицію щодо надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування.

 
На радіоканалі «92- FM» обговорювали питання одноразової допомоги учасникам АТО на відкриття власної справи

Понад 30 проектів надійшло на конкурс від учасників АТО задля отримання одноразової допомоги на відкриття власної справи
Саме про це говорили 13 червня 2018 року на радіоканалі «92 – FM» під час програми «Діалоги», в якій взяла участь начальник управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації  -  Орещак С.М.
На початку передачі Світлана Миколаївна зазначила, що з метою соціальної підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, за ініціативи голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, спеціалістами облдержадміністрації була розроблена унікальна і єдина в своєму роді програма підтримки учасників антитерористичної операції. У грудні минулого року розроблений і затверджений порядок надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасниками АТО.
У квітні, відповідно до рішення позачергової сесії Миколаївської обласної ради для надання одноразової допомоги  на відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції з обласного бюджету передбачені кошти в розмірі
1 млн грн. В травні цього року  оголошено конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.  Проекти можуть реалізовуватись на умовах співфінансування, термін реалізації проекту – в умовах 1 бюджетного року. Рекомендована вартість проектів в межах 50 тис. грн.
Переможці будуть відбиратись за рейтинговим списком членами конкурсної комісії до складу якої входять експерти, які зможуть також надати учасникам консультативну допомогу.
По закінченню передачі Орещак С.М. наголосила, що 8 червня завершено прийом документів від учасників АТО, які бажали взяти участь у програмі підтримки - відкриття власної справи демобілізованих учасників антитерористичної операції. Усього на конкурс надійшло понад 30 проектів.

 
Уряд направив 200 мільйонів гривень на компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю І-ІІ групи

picУрядом на засіданні 13 червня 2018 року затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, на загальну суму 200,0 млн гривень
Прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України дасть змогу виплатити грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення 189 особам.
Реалізація цього розпорядження після його погодження з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету сприятиме покращенню соціального захисту вищезазначених категорій населення.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 80

Увага!

Новий сайт департаменту

(у тестовому режимі)

dszn.mk.gov.ua

Увага! Конкурс на надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

Детальніше...

_________________

Проект про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду на 2018 рік

Переглянути...

pic

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Розпорядження голови облдержадміністрації "Про затвердження форми довідки про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами"

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Конкурс «Кращий державний службовець»

Детальніше...

- - - - - - - - - -

Оголошення про набір координаторів

Детальніше...

Інформаційна кампанія  «Більше жінок у владі!» стартує!!!

Детальніше...

Все про субсидії

Громадське обговорення

Оголошення про завершення проведення публічних громадських обговорень проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року

Детальніше...

Проект рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2020 року”

Детальніше...

До уваги громадян пропонуються проекти положень про психоневрологічні інтернати

Детальніше...

Оголошеня

До уваги жителів Миколаївської області!
21 червня 2018 року,
з 10:00 до 11:00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:
«Державні гарантії та соціальний захист при безробітті»
(До дня захисту дітей)
Телефон «гарячої лінії»
37- 11-33

Шановні громадяни!
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації запрошує Вас розглянути проекти обласних програм "Безбар’єрна Миколаївщина" на період до 2020 року, Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" на період до 2020 року”  та Комплексної програми підтримки сім`ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Миколаївській області на 2017-2021 роки

Детальніше...

Оголошення

«Гаряча лінія голови Миколаївської облдержадміністрації»

працює у будні дні з 8 до 17 години

Телефон

0800 502 191

Шановні громадяни!

Кожного вівторка та п’ятниці з 9.00 до 12.00 години у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Миколаїв, вул. Акіма, 2) проходить особистий прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб радником Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Миколаївській області Макаровою Валентиною Миколаївною.